• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ciągnienie stali i metali

Wyniki dla

Ciągnienie stali i metali - Import eksport

 1. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 2. PRESSTECK S.P.A.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pressteck jest jednym z wiodących producentów precyzyjnych elementów głęboko tłoczonych na prasach transferowych i obecnie zatrudnia ponad 100 osób. Przygotowujemy części i podzespoły zgodnie ze specyfikacjami klienta. Serwis i obsługa klienta obejmuje nasze produkty przez cały okres ich użytkowania. W PressTeck wszystkie procesy są dobrze zorganizowane i certyfikowane. Od dostawy materiału, po produkcję i dostawę dostosowaną do indywidualnych wymagań klienta - zapewniamy terminową dostawę. Opakowania jednorazowe, wielokrotnego użytku i specjalne. Na życzenie możliwe są specyficzne rozwiązania specjalne. PressTeck przetwarza głównie stal nierdzewną i metale niezelażne. Wyprodukowane produkty są eksportowane na cały świat. PressTeck wytwarza produkty metalowe łatwo nadające się do recyklingu. Stosowane procesy są zgodne ze ścisłymi wytycznymi w zakresie ochrony środowiska i przyrody. Wiodący producenci ufają Pressteck, a Ty?

 3. FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Weng Im Innkreis, Austria.

 4. METALLURGICA LOCATELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma METALLURGICA LOCATELLI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach pręty. Ma siedzibę w Calolziocorte, Włochy.

 5. J. C. KÖNIG STIFTUNG & CO KG

  Niemcy

  Wysokoprecyzyjne, głęboko tłoczone części wykonane ze stali nierdzewnej, stali i metali nieżelaznych są produkowane w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Nasza produkcja skupia się na cienkościennych i głównie obrotowo symetrychnych pustych korpusach o grubości ścianek od 0, 15 do 2, 3 mm. Tutaj możemy nie tylko osiągnąć najwyższe wartości tolerancji w zakresie wymiarów, kształtu i położenia, ale także spełnić wysokie wymagania dotyczące jakości powierzchni komponentów. Czystość wytwarzanych komponentów również odgrywa tu coraz ważniejszą rolę. Odpowiednio do potrzeb, powierzchnie elementów są poddawane obróbce mechanicznej lub galwanicznej. Rocznie nasza firma przetwarza około 1200 ton stali nierdzewnej, 1800 ton stali i 80 ton metali nieżelaznych. Know-how naszych pracowników w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem produkcyjnym pozwalają nam wytwarzać najbardziej złożone elementy pod względem geometrycznym, wymagające w ekstremalnych przypadkach ponad 20 etapów formowania. I to zgodnie z wymaganą precyzją i jakością.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JONAS WERKZEUGBAU STANZEREI GMBH

  Niemcy

  Szukasz nowoczesnej firmy działającej na arenie międzynarodowej, której kompetencje w dziedzinie wytłaczania i budowy narzędzi sprawiają, że możesz wszystko uzyskać z jednego źródła? Trafiłeś pod właściwy adres. Zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów produkujemy w naszym własnym zakładzie nowoczesne narzędzia, takie jak narzędzia do wytłaczania i gięcia profili. Kształotowanie, wytłaczanie i gięcie, czyszczenie elementów i budowa narzędzi - terminowość dostaw, precyzja i konkurencyjne ceny dla wszystkich klientów i branż. Naszym celem jest spełnienie Państwa życzeń, a jeśli to możliwe, przekroczenie oczekiwań. Nasze usługi: Projektowanie: projektowanie 3D z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania, narzędzi, części wytłaczanych i giętych, czyszczenie elementów: wysoki poziom czyszczenia i suszenia gwarantują czystość komponentów zgodnie z najwyższymi standardami.

 2. AHA ALBERT HAAG GMBH METALLDRÜCKEREI - METALLWAREN

  Niemcy

  Zajmujemy się ciągnieniem, tłoczeniem, wykrawaniem, wyoblaniem Dokonujemy obróbki stali, metali i blach Głębokie tłoczenie jest interesującą alternatywą dla wyoblania metali w przypadku ekonomicznych wielkości partii towaru. Cechy charakterystyczne to duża dokładność, stała grubość materiału i szybki czas produkcji. Pozostałe produkty: technika obróbki, półkule metalowe, leje metalowe, elementy wyoblane, wypraski, elementy wykrawane, elementy ciągnione, produkcja aparatów i zbiorników, obróbka blachy, przekształcanie metali itp.

 3. PRO-MAR S.A.

  Polska

  CIĄGARNIA STALI PRO-MAR S.A. Wykonujemy pręty ciągnione okrągłe w wymiarach od fi 5 do fi 70 mm w tolerancji h9 i h11. GatUNKI S235JR, S355J2, C45, C55, C60, 41Cr4, 16MnCr5, 42CrMo4 i inne. KUŹNIA SWOBODNEGO KUCIA PRO-MAR S.A. Produkujemy odkuwki swobodnie kute PRĘTY - PLASTRY - PIERŚCIENIE – KOSTKI Gat. S355J2, C45, 41Cr4, 42CrMo4, 16MnCr5, 18HGT, 17HNM, 34CrNiMo4 i inne. Realizacja do 7 dni roboczych.PRĘTY ŁUSZCZONE PRO-MAR S.A.Zakres wykonywanych średnic fi 20 mm - 100 mm, h11 - h9PRĘTY WALCOWANEZakres średnic fi 16 - 300mmW stałej ofercie posiadamy gatunki: S235JR, S355J2, C45, C55, C60, 41Cr4, 42CrMo4, 16/20MnCr5

 4. BIZON INT SP. Z O.O.

  Polska

  BIZON INT jest procentem zszywek tapicerskich, zszywek konstrukcyjnych oraz gwoździ, wkrętów i innych elementów złącznych, wykorzystywanych przez profesjonalistów wielu branż, od meblarstwa przez szeroko pojętą stolarkę, aż po budownictwo i przemysł motoryzacyjny. BIZON również rozwija swój asortyment zszywaczy i gwoździarek pneumatycznych dla przemysłowych zastosowań.

 5. ORESTE CASTELNUOVO

  Włochy

  Firma ORESTE CASTELNUOVO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Cesana Brianza, Włochy.

 1. ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU

  Niemcy

  Firma ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w St. Ingbert, Niemcy.

 2. ERL-PLAST GMBH

  Niemcy

  Firma ERL-PLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Markt Erlbach, Niemcy.

 1. DEMAR CELIK (DEMAR STEEL)

  Turcja

  Firma DEMAR CELIK (DEMAR STEEL), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach kable metalowe ciągnione na zimno, i zwijane na zimno. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 2. KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI

  Szwajcaria

  Firma KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Ciągnienie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Kucie i wygniatanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Ciągnienie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wängi, Szwajcaria.

 3. TRAFILERIA CERUTI

  Włochy

  Firma TRAFILERIA CERUTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach steel drawing plant, pręty stalowe ciągnione, cold drawn steel, i pręty. Ma siedzibę w Corbetta, Włochy.

 4. ACIA SUD

  Tunezja

  Firma ACIA SUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Ciągnienie stali i metali, Przeciąganie drutu żelaznego, Druty i kable żelazne, Konstrukcje metalowe lekkie, Ciągnienie stali i metali, Przeciąganie drutu żelaznego, i Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w SFAX, Tunezja.

 5. ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 6. TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA

  Włochy

  Firma TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach ogrodzenia, i kraty metalowe do ogrodzeń. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 7. RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES

  Francja

  Firma RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Ciągnienie stali i metali, Stal stopowa, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Cluses, Francja.

 8. METE STEEL

  Turcja

  Firma METE STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach pręty ciągnione stalowe, walcowanie na gorącochaud, cold drawn steel, i Pręt stalowy do łożyska. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  Włochy

  Firma METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu żelaznego, i Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Ledro, Włochy.

 2. NOVOFIL WELDING WIRE

  Włochy

  Firma NOVOFIL WELDING WIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Manocalzati, Włochy.

 3. BOOISCHOTSE METALEN

  Belgia

  Firma BOOISCHOTSE METALEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Formowanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Ciągnienie stali i metali, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Formowanie stali i metali, Cięcie stali i metali, i Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Booischot, Belgia.

 4. KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P.

  Słowenia

  Firma KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, i pręt. Ma siedzibę w Metlika, Słowenia.

 5. SAEY

  Francja

  Firma SAEY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal surowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Ciągnienie stali i metali, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 6. WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH

  Niemcy

  Firma WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Kucie i wygniatanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Ciągnienie stali i metali, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Kucie i wygniatanie stali i metali, Cięcie stali i metali, i Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 7. METAL SOLUTION CONSULT LTD

  Grecja

  Firma METAL SOLUTION CONSULT LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Special steel structures. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 8. BEVA METAL

  Belgia

  Firma BEVA METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Formowanie stali i metali, Ciągnienie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Budownictwo przemysłowe, Formowanie stali i metali, Ciągnienie stali i metali, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Retie, Belgia.

 9. MADENCAN STEEL PROFILES

  Turcja

  Firma MADENCAN STEEL PROFILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach pręty stalowe ciągnione, i profile ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 10. A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK

  Niemcy

  Firma A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Wutha-Farnroda, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ciągnienie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5400 Przedsiębiorstwa