• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ciągnienie stali i metali

Wyniki dla

Ciągnienie stali i metali - Import eksport

 1. PRESSTECK S.P.A.

  Niemcy

  Pressteck jest jednym z wiodących producentów precyzyjnych elementów głęboko tłoczonych na prasach transferowych i obecnie zatrudnia ponad 100 osób. Przygotowujemy części i podzespoły zgodnie ze specyfikacjami klienta. Serwis i obsługa klienta obejmuje nasze produkty przez cały okres ich użytkowania. W PressTeck wszystkie procesy są dobrze zorganizowane i certyfikowane. Od dostawy materiału, po produkcję i dostawę dostosowaną do indywidualnych wymagań klienta - zapewniamy terminową dostawę. Opakowania jednorazowe, wielokrotnego użytku i specjalne. Na życzenie możliwe są specyficzne rozwiązania specjalne. PressTeck przetwarza głównie stal nierdzewną i metale niezelażne. Wyprodukowane produkty są eksportowane na cały świat. PressTeck wytwarza produkty metalowe łatwo nadające się do recyklingu. Stosowane procesy są zgodne ze ścisłymi wytycznymi w zakresie ochrony środowiska i przyrody. Wiodący producenci ufają Pressteck, a Ty?

 2. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 3. FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH

  Austria

  Firma FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Ma siedzibę w Weng Im Innkreis, Austria.

 4. METALLURGICA LOCATELLI SPA

  Włochy

  Firma METALLURGICA LOCATELLI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach pręty. Ma siedzibę w Calolziocorte, Włochy.

 5. JONAS WERKZEUGBAU STANZEREI GMBH

  Niemcy

  Szukasz nowoczesnej firmy działającej na arenie międzynarodowej, której kompetencje w dziedzinie wytłaczania i budowy narzędzi sprawiają, że możesz wszystko uzyskać z jednego źródła? Trafiłeś pod właściwy adres. Zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów produkujemy w naszym własnym zakładzie nowoczesne narzędzia, takie jak narzędzia do wytłaczania i gięcia profili. Kształotowanie, wytłaczanie i gięcie, czyszczenie elementów i budowa narzędzi - terminowość dostaw, precyzja i konkurencyjne ceny dla wszystkich klientów i branż. Naszym celem jest spełnienie Państwa życzeń, a jeśli to możliwe, przekroczenie oczekiwań. Nasze usługi: Projektowanie: projektowanie 3D z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania, narzędzi, części wytłaczanych i giętych, czyszczenie elementów: wysoki poziom czyszczenia i suszenia gwarantują czystość komponentów zgodnie z najwyższymi standardami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. J. C. KÖNIG STIFTUNG & CO KG

  Niemcy

  Wysokoprecyzyjne, głęboko tłoczone części wykonane ze stali nierdzewnej, stali i metali nieżelaznych są produkowane w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Nasza produkcja skupia się na cienkościennych i głównie obrotowo symetrychnych pustych korpusach o grubości ścianek od 0, 15 do 2, 3 mm. Tutaj możemy nie tylko osiągnąć najwyższe wartości tolerancji w zakresie wymiarów, kształtu i położenia, ale także spełnić wysokie wymagania dotyczące jakości powierzchni komponentów. Czystość wytwarzanych komponentów również odgrywa tu coraz ważniejszą rolę. Odpowiednio do potrzeb, powierzchnie elementów są poddawane obróbce mechanicznej lub galwanicznej. Rocznie nasza firma przetwarza około 1200 ton stali nierdzewnej, 1800 ton stali i 80 ton metali nieżelaznych. Know-how naszych pracowników w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem produkcyjnym pozwalają nam wytwarzać najbardziej złożone elementy pod względem geometrycznym, wymagające w ekstremalnych przypadkach ponad 20 etapów formowania. I to zgodnie z wymaganą precyzją i jakością.

 2. PRO-MAR S.A.

  Polska

  CIĄGARNIA STALI PRO-MAR S.A. Wykonujemy pręty ciągnione okrągłe w wymiarach od fi 5 do fi 70 mm w tolerancji h9 i h11. GatUNKI S235JR, S355J2, C45, C55, C60, 41Cr4, 16MnCr5, 42CrMo4 i inne. KUŹNIA SWOBODNEGO KUCIA PRO-MAR S.A. Produkujemy odkuwki swobodnie kute PRĘTY - PLASTRY - PIERŚCIENIE – KOSTKI Gat. S355J2, C45, 41Cr4, 42CrMo4, 16MnCr5, 18HGT, 17HNM, 34CrNiMo4 i inne. Realizacja do 7 dni roboczych.PRĘTY ŁUSZCZONE PRO-MAR S.A.Zakres wykonywanych średnic fi 20 mm - 100 mm, h11 - h9PRĘTY WALCOWANEZakres średnic fi 16 - 300mmW stałej ofercie posiadamy gatunki: S235JR, S355J2, C45, C55, C60, 41Cr4, 42CrMo4, 16/20MnCr5

 3. BIZON INT SP. Z O.O.

  Polska

  BIZON INT jest procentem zszywek tapicerskich, zszywek konstrukcyjnych oraz gwoździ, wkrętów i innych elementów złącznych, wykorzystywanych przez profesjonalistów wielu branż, od meblarstwa przez szeroko pojętą stolarkę, aż po budownictwo i przemysł motoryzacyjny. BIZON również rozwija swój asortyment zszywaczy i gwoździarek pneumatycznych dla przemysłowych zastosowań.

 4. ORESTE CASTELNUOVO

  Włochy

 5. ERL-PLAST GMBH

  Niemcy

 1. ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU

  Niemcy

 2. DEMAR CELIK (DEMAR STEEL)

  Turcja

 1. KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI

  Szwajcaria

 2. TRAFILERIA CERUTI

  Włochy

 3. METAL SOLUTION CONSULT LTD

  Grecja

 4. BOOISCHOTSE METALEN

  Belgia

 5. WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH

  Niemcy

 6. ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES

  Francja

 8. SAEY

  Francja

 1. METE STEEL

  Turcja

 2. KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P.

  Słowenia

 3. NOVOFIL WELDING WIRE

  Włochy

 4. BEVA METAL

  Belgia

 5. A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK

  Niemcy

 6. SCHONDELMAIER GMBH PRESSWERK

  Niemcy

 7. ALTEC ÉTIRAGE

  Francja

 8. MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH

  Niemcy

 9. TRAFILERIA A. MAURI E FIGLI S.P.A.

  Włochy

 10. TONI ROMUALDO & C. S.N.C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ciągnienie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5379 Przedsiębiorstwa