• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia

Wyniki dla

Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  KRAUS Austria - od ponad 80 lat wydajne komponenty intralogistyki i techniki przenośnikowej. KRAUS jest największym austriackim producentem kół zębatych i specjalistą w dziedzinie komponentów techniki przenośnikowej, stołów podnośnych, rolek z napędem silnikowym i rozwiązań transportowych. Dzięki konfiguratorowi kół zębatych KRAUS oferuje unikalny na skalę światową serwis. Klienci i osoby zainteresowane mogą wirtualnie zmontować koła zębate w ponad 1500 różnych wariantach i bezpłatnie pobrać dane CAD we wszystkich popularnych formatach. Kolejnym kamieniem węgielnym są wszelkiego rodzaju hydrauliczne stoły podnoszące. Od stołów podnoszących zapewniających optymalną ergonomię w miejscu pracy, poprzez podnośniki do pokonywania przeszkód na budowie, aż po rozwiązania indywidualne - pomagamy Państwu w podnoszeniu ciężarów. Konsultacje za pomocą wideokonferencji uzupełniają serwis KRAUS - Quality Made in Austria. Korzystają z tego liczne renomowane firmy, takie jak między innymi Amazon, Liebherr, Deutsche Post, Siemens, SSI Schäfer czy Zalando.

 3. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1987 roku SMB Schwede Maschinenbau GmbH jest firmą produkującą w Niemczech, która działa wyłącznie w branży wiązania i spinania taśmą i specjalizuje się w przetwarzaniu taśm z tworzyw sztucznych PP i PET od 5 do 15 mm. Przez lata stale poszerzaliśmy naszą gamę produktów. Dzięki naszemu modułowemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie do wiązania szerokiego zakresu produktów w wielu branżach. Jednak wysokiej jakości maszyny to tylko część naszej kompleksowej oferty usług: analiza zadania, indywidualne planowanie projektu, terminowa dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu, szkolenie operatorów sprzętu, wykwalifikowana obsługa klienta, niezawodne dostawy części zamiennych w perspektywie długoterminowej. Tylko wszystkie te czynniki zapewniają długoterminową rentowność Twojej inwestycji, która jest przedmiotem wszystkich naszych działań.

 4. SCHEUCH COMPONENTS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma Scheuch COMPONENTS GmbH posiada rozległe know-how w zakresie urządzeń i komponentów do budowy instalacji przemysłowych. Doświadczenie zdobywane przez 55 lat i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki maszynom i komponentom o różnych wielkościach i dla niemal każdej branży Scheuch COMPONENTS oferuje na całym świecie zaawansowane technologicznie rozwiązania w zakresie wentylatorów odśrodkowych, komponentów instalacji, kontroli hałasu, elementów transportowych i oczyszczania spalin. W centrum uwagi znajduje się zawsze produkcja dostosowana do potrzeb klienta oraz wysokiej jakości produkcja w Austrii.

 5. IBH INGENIEURBETRIEB HENKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Urządzenia specjalnem opracowane przez nas, od etapu rozwoju po konstrukcję, produkcję, automatyzację po montaż końcowy według specyfikacji klienta. Motto firmy: "Czego nikt nie śmie – my w Henke to robimy! " Mały przykład możliwości firmy: Budowa, przygotowanie: taśmy rolkowe, aparatura, urządzenia transportowe, transport bliski, uchwyty, urządzenia uchylne, przenośniki, przenośniki łańcuchowe, przenośniki rolkowe (taśmowe), zwrotne ciężkie przenośniki rolkoowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AViTEQ oferuje od 1939 r. wysokiej jakości i niezawodne rozwiązania w zakresie przenośników oscylujących i technologii procesu dla różnych gałęzi przemysłu, zapewniając przy tym ogólnoświatowy serwis.

 2. MINITEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Precyzja i perfekcja: To określa MiniTec GmbH. To, co zaczęło się w 1986 roku od miniaturowych prowadnic liniowych doprowadziło do powstania uznanego na całym świecie dostawcy kompleksowych usług, zatrudniającego około 360 pracowników w dziewięciu fabrykach i z pomocą ponad 60 partnerów i punktów serwisowych na całym świecie. Bogate portfolio produktów obejmuje wysokiej jakości profile aluminiowe, technologię przenośników o wysokiej wydajności tj. np. przenośniki, precyzyjne prowadnice liniowe, systemy profili, technika przeciwpożarowa i ergonomiczne stacje robocze. W zakresie technologii automatyzacji i specjalnej konstrukcji maszyn MiniTec oferuje różnorodne rozwiązania. Od systemów testowych do sprawdzania szczelności i testowania prądów wirowych, poprzez wydajne systemy przenośników, takie jak przenośniki taśmowe, przenośniki rolkowe, przenośniki spiralne lub przenośniki z paskiem zębatym, aż po rozwiązania w zakresie techniki montażu dla systemów typu One Piece Flow, transport materiałów i system Kanban, firma MiniTec oferuje wiele możliwości i opcji optymalizacji i automatyzacji linii produkcyjnych lub istniejących procesów produkcyjnych.

 3. DAMBACH LAGERSYSTEME GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DAMBACH Lagersysteme jest uznanym dostawcą systemów techniki magazynowej i przenośnikowej. Dzięki ponad 45-letniemu doświadczeniu firma DAMBACH kształtuje przyszłość zautomatyzowanych systemów magazynowania. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje układnice, systemy transportu palet, elektryczne przenośniki podłogowe, urządzenia do obsługi ładunków, systemy sterowania i rozwiązania automatyzacji. Firma DAMBACH łączy w wydajne systemy wysokiej jakości technologie przenośników i magazynowania dla dużych i małych nośników ładunków. Generalni wykonawcy i integratorzy systemów na całym świecie korzystają z naszych trwałych systemów magazynowania - MADE IN GERMANY.

 4. TRAPO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRAPO GmbH z siedzibą w westwalskim mieście Gescher-Hochmoor jest partnerem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Główne kompetencje firmy obejmują koncepcję i opracowanie, wykonanie i wdrożenie oraz obsługę posprzedażną maszyn i urządzeń w produkcji i intralogistyce na całym świecie. W różnych branżach rozwiązania TRAPO stosowane są w kompletacji, pakowaniu, (de-)paletyzacji, przepakowywaniu, magazynowaniu oraz w technologii sortowania i dystrybucji. Cel: Sprostać rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na automatyzację wszystkich procesów produkcyjnych. Wyzwanie: Oferować rozwiązania w zakresie automatyzacji różnorodnych procesów produkcyjnych, zanim pojawi się taka konieczność. Klienci na całym świecie korzystają z naszego ponad 60-letniego doświadczenia i know-how. Dzięki najnowocześniejszej technologii TRAPO GmbH wyznacza na całym świecie nowe standardy płynnego przejścia w produkcji i intralogistyce. Badania i rozwój od zawsze odgrywają główną rolę w naszym wewnętrznym centrum technicznym. TRAPO GmbH wspólnie ze swoimi klientami opracowuje optymalne rozwiązania i testuje wszystkie funkcje w centrum technicznym TRAPO w warunkach rzeczywistych.

 5. MEVATEC S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  MEVA jest czeskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym, między innymi, w produkcji pojemników na odpady, sprzętu do magazynowania i transportu bliskiego, czy też elementów architektury miejskiej. Konkretnie, nasz asortyment produktów obejmuje kosze na śmieci zewnętrzne i wewnętrzne, zbiorniki na deszczówkę, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki na odpady medyczne, podnośniki platformowe, wózki paletowe, palety drewniane lub plastikowe, a także ławki, fontanny z wodą pitną dla miast. Istniejąc od 1898 roku, jesteśmy dumni z naszej bogatej historii, wiedzy i doświadczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby mieć pewność, że wychodzimy naprzeciw jego specyficznym potrzebom i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możemy zaoferować produkty dopasowane, zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto, mamy zapasy większości naszych produktów, co gwarantuje szybką dostawę. Od chwili powstania, przedsiębiorstwo MEVA wyznaje te same wartości: zaufanie i wiarygodność. Pragniemy zbudować długotrwałe i udane relacje partnerskie z naszymi klientami. Naszą siłą jest nasza zdolność do dostosowywania się do ciągle zmieniającego się rynku. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych produktów, wyróżniających się jakością i wzorem. Ponadto, oferujemy usługi powiązane z naszymi produktami, od montażu po transport. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje! Z radością, udzielimy Ci każdej porady, której będziesz potrzebować.

 1. TANALS

  Francja

  Verified by europages badge

  Wyspecjalizowana w dziedzinie pasów i taśm przenośnikowych od 1936 roku, firma TANALS jest alzackim producentem, który zaleca i opracowuje rozwiązania techniczne, zawsze ukierunkowane na poprawę wyników, opierając się na partnerach o dużej renomie: GATES MECTROL, GATES, BGK, NITTA, ESBELT, BEHABELT. Tanals złożył również patenty na proces realizacji demontowalnych złączy mechanicznych do poliuretanowych taśm zębatych i taśm przenośnikowych. Nasz dział badań i rozwoju może wykonać wszystkie rodzaje obliczeń i prób pozwalających na określanie rozmiarów pasów transmisyjnych lub udoskonalanie wyrobów dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasza struktura, środki i organizacja pozwalają nam na wykonywanie pilnych napraw. (Podajemy przez telefon cenę i termin). Nasza ekipa pozostaje do Państwa dyspozycji, by zapewnić montaż pasów i taśm na miejscu. Wykonywanie wyrobów zaprojektowanych wewnętrznie do specjalnych zastosowań.

 2. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Tanals Undertaken Alsatian polepsza proces produkcji demontowanych mechanicznych połączeń do pasów zębatych z poliuretanu i taśm transportowych. Połączenia ERO Joint® stosowane w pomocy drogowej lub w zastosowaniach trwałych sprawiają, że pasy można zamienić bardzo szybko. Ten rodzaj połączenia jest możliwy do wykonania w przypadku każdego pasa zębatego o kroku równym lub większym niż 8 mm. Nasz dział badań i rozwoju dysponuje środkami obliczeniowymi i sprzętem; do testowania, dospasowywania pasów transmisyjnych lub tworzenia wyrobów przystosowanych do Twoich zastosowań.

 1. STATEC BINDER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  STATEC BINDER jest poszukiwanym specjalistą w zakresie elastycznych rozwiązań w dziedzinie pakowania i paletyzacji materiałów sypkich. Firma z siedzibą w Gleisdorf w Styrii ma na swoim koncie ponad 1200 urządzeń pomyślnie zainstalowanych na całym świecie. STATEC BINDER opracowuje i produkuje wszystkie maszyny w swoim zakładzie certyfikowanym ISO-9001. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu STATEC BINDER jest liderem technologicznym w dziedzinie wysokowydajnych opakowań z otwartymi otworami i zapewnia absolutną niezawodność, innowacyjność i precyzję. Zorientowana na klienta oferta produktów najwyższej jakości, czy chodzi o granulat tworzyw sztucznych, paszę dla zwierząt, ryż, zboża, cukier, czy nawozy sztuczne – szeroka gama produktów zapewnia klientom z wszystkich branż odpowiednie rozwiązanie najwyższej jakości. Obsługa klienta jest kluczem sukcesu. Know-how STATEC BINDER łączy 40-letnie doświadczenie w branży opakowań z liczbą ponad 1200 zainstalowanych urządzeń na całym świecie.

 2. RBL - REI

  Francja

  Verified by europages badge

  RBL-REI jest światowym specjalistą w dziedzinie urządzeń do transportu bliskiego produktów stałych luzem. Od magazynowania, załadunku / rozładunku, poprzez dozowanie, ważenie i mieszanie, przedsiębiorstwo wykonuje także działalność kopania tuneli. Produkty objęte transportem bliskim nie mają ograniczeń, pod warunkiem, że są stałe i suche: granulaty, żwiry, nawozy, cement, klinkier, węgiel, wapień, zboża, biomasa, siarka, wapno, ziemia.

 3. ITISYSTEMS S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Kompletne systemy dozowania specjalnie opracowane, aby sprostać potrzebom w różnych sektorach - oto specjalność firmy Itisystem, która działa od 20 lat, oferując zaawansowane i funkcjonalne systemy. Firma może poszczycić się kompetencją, innowacją, profesjonalizmem, które umożliwiają dostarczanie precyzyjnych maszyn do celów związanych z przemieszczaniem, mierzeniem, mieszaniem, dozowaniem proszków, granulatów i płynów oraz separacji metali. Linie dozowania dostarczane przez firmę są szeroko uznane i z powodzeniem stosowane we Włoszech i za granicą.

 4. WIRE BELT COMPANY OSTERLOH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. COLOMBO PIETRO DI ALBERTO COLOMBO & C. SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COLOMBO PIETRO DI ALBERTO COLOMBO & C. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach taśmy do podnośników, i taśmociągi dla przemysłu mechanicznego i spożywczego. Ma siedzibę w Oggiono, Włochy.

 6. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, Łańcuchy, Kompensatory, Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, screw-type conveyors, Łańcuchy, i Kompensatory. Ma siedzibę w Traiskirchen, Austria.

 7. NERAK GMBH FÖRDERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NERAK GMBH FÖRDERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki pionowe kubełkowe, przenośniki pionowe, i Conveyors, conveying systems. Ma siedzibę w Hambühren, Niemcy.

 8. RUEZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUEZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oddzielacze magnetyczne, i transportery ścinek. Ma siedzibę w Bad Schussenried, Niemcy.

 1. WILTSCHE FÖRDERSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILTSCHE FÖRDERSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Soest, Niemcy.

 2. SCHRAGE GMBH ANLAGENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHRAGE GMBH ANLAGENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Sande, Niemcy.

 3. WIRA ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIRA ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. MBM INNOVATIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MBM INNOVATIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach packaging machines. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 5. TECNORULLI S.R.L. CON SOCIO UNICO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TECNORULLI S.R.L. CON SOCIO UNICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, wałki dla mechanicznych przenośników towarowych, zwój, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, przenośniki wałkowe, wałki amortyzujące, przenośniki rolkowe dla mechanicznych przenośników towarowych, wałki jałowe, i castors and rollers for conveying equipment. Ma siedzibę w San Giovanni Lupatoto, Włochy.

 6. RATEC GMBH RATIONALISIERUNGSTECHNIK & VERFAHRENSTECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma RATEC GMBH RATIONALISIERUNGSTECHNIK & VERFAHRENSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach air cleaning, Container filling equipment for bulk solids, i systemy filtracji. Ma siedzibę w St. Veit, Austria.

 7. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROSTONE HERMELER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 8. USED-INDUSTRY.COM POWERED BY SGR-PRODUCTS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma USED-INDUSTRY.COM POWERED BY SGR-PRODUCTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kompleksy przemysłowe, hangar, Machining of metals, zastosowanie robotów, spawanie automatyczne, instalacje spawania, i obrabiarki. Ma siedzibę w Rehweiler, Niemcy.

 9. TRANSTEC FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRANSTEC FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Homburg, Niemcy.

 10. BBM EHRHARDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BBM EHRHARDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Beckum, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1618 Przedsiębiorstwa