• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chłodnice powietrza suche

Wyniki dla

Chłodnice powietrza suche - Import eksport

 1. HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 2. FACO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FACO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejne zespoły powietrzne. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, Zespoły prądnicowe, wymienniki ciepła z rurami żebrowanymi, aeroterma, Chłodnice powietrza suche, i Zespoły prądnicowe. Ma siedzibę w Varallo Pombia, Włochy.

 3. COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE

  Polska

  Coldex to firma z wieloletnią tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Nieustannie od 1992 roku zajmujemy się wykonywaniem przemysłowych instalacji chłodniczych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Płońsku, na terenie województwa mazowieckiego. Priorytetem naszych działań jest pełne zadowolenie Klientów. Oferujemy cały zakres usług związanych z wykonywaniem instalacji od zaprojektowania przez dostawę urządzenia aż po rozruch i serwis. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które mają na celu obniżenie energochłonności oraz ilości czynnika chłodniczego . Nasza oferta to komory i sprężarki chłodnicze, skraplacze, chłodnice powietrza raz chłodnie wody. Dysponujemy również tunelami zamrażalniczymi, przemysłowymi instalacjami freonowymi lub chłodniczymi amoniakalnymi. Co więcej, zajmujemy się spawaniem stali czarnych i kwasoodpornych, izolacjami termicznymi zimnochronnymi oraz ciepłochronnymi bądź montażem przemysłowych instalacji technologicznych. Oferujemy także instalacje elektryczne siły, sterowania i automatyki. Ponadto stworzyliśmy specjalną ofertę dla mleczarstwa, która zawiera tunele przepływowe do schładzania spaletyzowanych produktów mleczarskich oraz energetycznie systemy wodny lodowej. Dla przemysłu mięsnego i drobiarskiego oferujemy tunele dla zamrażania asortymentu zapakowanego w kartony. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

 4. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Agregaty zamrażalnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Chłodnice powietrza suche, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Agregaty zamrażalnicze, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Sivas, Turcja.

 5. AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH

  Niemcy

  Firma AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Friedrichsthal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GOHL-KTK GMBH

  Niemcy

  Firma GOHL-KTK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, Chłodnice powietrza suche, Kondensatory, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Durmersheim, Niemcy.

 2. ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH

  Niemcy

  Firma ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Ichenhausen, Niemcy.

 3. CLIMAVIV

  Francja

  Firma CLIMAVIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Villeurbanne, Francja.

 4. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Niemcy

  Firma BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty zamrażalnicze, Chłodnice powietrza suche, chłodziarka do wody, Agregaty zamrażalnicze, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 5. PEK SERVIS SPOL. S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PEK SERVIS SPOL. S.R.O., roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Chłodnice powietrza suche, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kolin, Republika Czeska.

 1. VENTILEX B.V.

  Holandia

  Firma VENTILEX B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Wieże suche chłodnicze, Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Heerde, Holandia.

 2. AERVENT GROUP LTD

  Irlandia

  Firma AERVENT GROUP LTD, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 1. YORK A.C.R. LTD

  Irlandia

 2. OHMEX INDUSTRIELLE ELEKTROWÄRME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo OhmEx Industrielle Elektrowärme GmbH projektuje, konstruuje i dostarcza elektryczne podgrzewacze procesowe na zamówienie klienta oraz rozdzielnice elektryczne do zastosowań w bezpiecznym otoczeniu oraz stref zabezpieczonych przed wybuchem według ATEX, IECEx. Nasze podgrzewacze procesowe posiadają oznaczenie CE, zgodnie z aktualnymi normami CENELEC i IEC. Doradztwo (studium wykonalności/ ocena ekonomiczności/ oferta), planowanie (projektowanie/ konstrukcje 3D/ obliczenia termodynamiczne/ testowanie projektu), produkcja ( mechaniczna/ spawanie/ prace elektryczne/ pojemniki ciśnieniowe/ odbiór techniczny, np. sprawdzanie zgodności z normami TÜV/ testy końcowe), uruchamianie (dokumentacja/ szkolenie personelu). Wraz z naszym partnerem zewnętrznym Mainsite Technologies GmbH, tworzymy warunki dla skutecznych, innowacyjnych i efektywnych kosztowo rozwiązań produktowych. Najwyższa jakość to u nas standard.

 3. MITA COOLING TECHNOLOGIES

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. FRIGOFLUID S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Twój projekt chłodzenia przemysłowego wykonywany w całości przez jednego partnera. Potrzebujesz chłodnic płynów procesowych czy rozwiązań dry cooler? A może całej instalacji chłodniczej pod klucz z akcesoriami i dodatkowym wyposażeniem? Bazując na długoletnim doświadczeniu założycieli, od roku 1995 projektujemy i produkujemy: instalacje chłodnicze pod klucz, przemysłowe agregaty chłodnicze i schładzacze na zamówienie, przemysłowe urządzenia dry cooler i schładzacze adiabatyczne, termoregulatory. Wszystkie systemy Frigofluid są testowane i sprawdzane na poziomie poszczególnych komponentów. Jesteśmy częścią Grupy MITA Group, międzynarodowego zespołu ekspertów w branży chłodnictwa, schładzania i uzdatniania wody. Inne firmy w Grupie to: MITA Cooling Technologies: chłodnie kominowe, schładzacze adiabatyczne, chłodnie z technologią sub-cooling. TORRAVAL Cooling: chłodnie kominowe typu „field-erected”. MITA Water Technologies: rozwiązania do uzdatniania ścieków komunalnych i przemysłowych.

 5. KIMTEK FKM FILTRE LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma KIMTEK FKM FILTRE LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, suche filtry powietrza, filtry do kurzu, i Naboje filtrów pyłowych. Ma siedzibę w Alsancak/izmir, Turcja.