• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chłodnice

Wyniki dla

Chłodnice - Import eksport

 1. MITA COOLING TECHNOLOGIES

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. SALZMANN KÜHLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SALZMANN KÜHLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Ma siedzibę w Rielasingen, Niemcy.

 3. MAXIMUS

  Polska

  Siedziba firmy Maximus znajduje się w Kargowej, w powiecie zielonogórskim, w województwie lubuskim. Działalność prowadzimy od 2006 roku, mamy wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę. Osobą zarządzającą w firmie jest Piotr Maksymów. Specjalizujemy się w sprzedaży chłodnic, między innymi chłodnic cieczy, powietrza czy klimatyzacji. Oferowane przez nas chłodnice znajdą zastosowanie w samochodach ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych i przemysłowych, a także pojazdach szynowych. W naszej ofercie można także znaleźć sprzęgła wiskotyczne i wentylatory. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Poszerzając zakres naszych usług, postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż produktów dla przemysłu stoczniowego, rolniczego, kolejowego oraz wydobywczego. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy regeneracja recyrkulatorów spalin, która polega na wymianie wszystkich uszczelek na nowe, dzięki czemu urządzenie odzyskuje pełną sprawność. Tego typu usługa zastępuje kupno nowej części. Dodatkowo udzielamy rok gwarancji. Uzupełnienie naszej oferty stanowi mycie ultradźwiękowe, regeneracja chłodnic oraz sprzedaż układów chłodzenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani, służą pomocą oraz fachowym doradztwem. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i produktów. Na stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje. Zapraszamy.

 4. SUD-OUEST RADIATEURS

  Francja

  SUD-OUEST RADIATEURS - jako profesjonaliści wymiany termicznej, od 50 lat, proponujemy chłodnice, zbiorniki, wentylatory, produkty klimatyzacyjne, płyn do chłodnic. Nasza gama obejmuje wyroby począwszy od motocykli do ciężarówek poprzez rolnictwo, przemysł i roboty publiczne. Stały zapas wieluset części jest gwarancją szybkiej obsługi. Specjalista w dziedzinie grzejników do maszyn rolniczych: kombajnów zbożowych, maszyn do winobrania. Produkujemy zestawy rur do chłodnic silników. Sud-ouest radiateurs rozwija również handel chłodnicami wodnymi, powietrznymi, olejowymi do wszelkiego rodzaju motoryzacji i proponuje renowację lub wymianę standardową wszelkiego rodzaju wymienników ciepła. Firma SUD OUEST RADIATEURS oddaje do Państwa dyspozycji swój pełny i szczegółowy katalog chłodnic, akcesoriów, zestawów rur do wymienników, Intercoolerów, chłodnic olejowych, klimatyzatorów powietrza i zbiorników, który jest do konsultacji pod zakładką PRODUKTY

 5. CATALDI SAS

  Francja

  CATALDI SAS to spółka posiadająca certyfikat ISO 9001/V2008 i 14001 założona w 1976 r. Specjalizujemy się w remontach, składaniu oraz produkcji systemów chłodzących. Producent chłodnic silnika. Homologowany przez : SNCF / RATP / RENAULT TRUCKS / RENAULT / PSA. CATALDI SAS kupuje przedsiębiorstwo HEBCO w LAMOTHE-BEUVRON (41 ) synergia 2 spółek skutkuje unikatową wiedzą we Francji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAJUS AG

  Polska

  Na stronie nalewaki-do-piwa.pl znajdziesz urządzenia i akcesoria do profesjonalnego serwowania napojów. Niezależnie od tego, czy jest to bar, restauracja, czy impreza w domu, w barze, pubie czy dyskotece. Jeśli chodzi o chłodzenie lub serwowanie napojów znajdziesz u nas dokładnie to, czego szukasz. Odkryj naszą szeroką gamę technologii dozowania: od zaworów przez nalewaki po kolumny do piwa i akcesoria dozujące. Nalewaki-do-piwa.pl ma wszystko to, czego szukasz.

 2. CAN OTO RADYATOR

  Turcja

  Firma CAN OTO RADYATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. SAS TRIOUILLER / NIMES RADIATEURS

  Francja

  Firma SAS TRIOUILLER / NIMES RADIATEURS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - spawanie i lutowanie, laboratorium napraw, i Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Ales, Francja.

 4. SAH RADIATOR

  Turcja

  Firma SAH RADIATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, chłodnice samochodowe, chłodnica międzystopniowa dla pojazdów, Wymienniki ciepła, i Chłodnice na olej wodę powietrze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. CAN OTO RADIATOR

  Turcja

  Firma CAN OTO RADIATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. SOBRAL & IRMAO, LDA.

  Portugalia

  Firma SOBRAL & IRMAO, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Jest również obecna w dziedzinach grzejniki na zamówienie, chłodnice samochodowe, i grzejniki regenerowane. Ma siedzibę w Cantanhede, Portugalia.

 2. RADIA NORMANDIE 76

  Francja

  Firma RADIA NORMANDIE 76, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Samochody - usługi różne. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa samochodów, Chłodnice, Naprawa samochodów, Chłodnice, radiators for sale, i naprawa grzejników. Ma siedzibę w Saint-Jean-Du-Cardonnay, Francja.

 1. KÜHLERBAU CHRUBASIK

  Niemcy

  Firma KÜHLERBAU CHRUBASIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 2. NEWQUAY RADIATORS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NEWQUAY RADIATORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Jest również obecna w dziedzinach chłodnice silników, chłodnica aluminium, chłodnice samochodowe, i naprawa grzejników. Ma siedzibę w St Austell, Zjednoczone Królestwo.

 3. HENLICH - HCT GMBH

  Niemcy

  Firma HENLICH - HCT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, Wymienniki ciepła, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, i Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w St. Ingbert, Niemcy.

 4. SAFKAN OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT LTD STI

  Turcja

  Firma SAFKAN OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Jest również obecna w dziedzinach chłodzenie oleju, chłodnica hydrauliczna, chłodnica aluminium, i maszyny do powlekania dla budownictwa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ROCCOS REIFEN /REIFEN ,RÄDER,FAHRZEUGTEILE INH. ROCCO NITZSCHKE

  Niemcy

  Firma ROCCOS REIFEN /REIFEN ,RÄDER,FAHRZEUGTEILE INH. ROCCO NITZSCHKE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Ma siedzibę w Pößneck, Niemcy.

 6. RAGUS AUTOKÜHLER GMBH

  Niemcy

  Firma RAGUS AUTOKÜHLER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Chłodnice, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 7. KÜHLERBAU LINK

  Niemcy

  Firma KÜHLERBAU LINK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Chłodnice, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 8. KÜHLERBAU KUNATH - INHABER: ROLF GISSEL

  Niemcy

  Firma KÜHLERBAU KUNATH - INHABER: ROLF GISSEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Chłodnice, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 1. KUEHLER WILLEMS LIMITED

  Niemcy

  Firma KUEHLER WILLEMS LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, Wymienniki ciepła, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, Wymienniki ciepła, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 2. ENRIQUE CAT VILA SA

  Hiszpania

  Firma ENRIQUE CAT VILA SA, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja pojazdowa, Klimatyzacja pojazdowa, warsztat mechaniczny, alternatory do samochodów, i sprężarki. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. BERND BROSEMANN

  Niemcy

  Firma BERND BROSEMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Chłodnice, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Rostock, Niemcy.

 4. UWE BRODTKA

  Niemcy

  Firma UWE BRODTKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Chłodnice, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Guben, Niemcy.

 5. DIRK GÖRNER GMBH

  Niemcy

  Firma DIRK GÖRNER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Chłodnice, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Samochody osobowe, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 6. PUPPE AUTOKÜHLER

  Niemcy

  Firma PUPPE AUTOKÜHLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Chłodnice, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Burg Stargard, Niemcy.

 7. KÜHLER-KNEESCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KÜHLER-KNEESCH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. AUTOKÜHLER-KÜHLERBAU ROBERT PEUKERT

  Niemcy

  Firma AUTOKÜHLER-KÜHLERBAU ROBERT PEUKERT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Chłodnice, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mettenheim, Niemcy.

 9. DIRK KAHLHÖFER

  Niemcy

  Firma DIRK KAHLHÖFER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Klimatyzacja - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Klimatyzacja - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 10. AUTOKÜHLERFACHBETRIEB ANDRÉ POGGENBURG

  Niemcy

  Firma AUTOKÜHLERFACHBETRIEB ANDRÉ POGGENBURG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, Samochody osobowe, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Stößen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo