• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chłodnice

Wyniki dla

Chłodnice - Import eksport

 1. SALZMANN KÜHLER GMBH

  Niemcy

 2. MAXIMUS

  Polska

  Siedziba firmy Maximus znajduje się w Kargowej, w powiecie zielonogórskim, w województwie lubuskim. Działalność prowadzimy od 2006 roku, mamy wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę. Osobą zarządzającą w firmie jest Piotr Maksymów. Specjalizujemy się w sprzedaży chłodnic, między innymi chłodnic cieczy, powietrza czy klimatyzacji. Oferowane przez nas chłodnice znajdą zastosowanie w samochodach ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych i przemysłowych, a także pojazdach szynowych. W naszej ofercie można także znaleźć sprzęgła wiskotyczne i wentylatory. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Poszerzając zakres naszych usług, postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż produktów dla przemysłu stoczniowego, rolniczego, kolejowego oraz wydobywczego. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy regeneracja recyrkulatorów spalin, która polega na wymianie wszystkich uszczelek na nowe, dzięki czemu urządzenie odzyskuje pełną sprawność. Tego typu usługa zastępuje kupno nowej części. Dodatkowo udzielamy rok gwarancji. Uzupełnienie naszej oferty stanowi mycie ultradźwiękowe, regeneracja chłodnic oraz sprzedaż układów chłodzenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani, służą pomocą oraz fachowym doradztwem. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i produktów. Na stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje. Zapraszamy.

 3. SUD-OUEST RADIATEURS

  Francja

  SUD-OUEST RADIATEURS - jako profesjonaliści wymiany termicznej, od 50 lat, proponujemy chłodnice, zbiorniki, wentylatory, produkty klimatyzacyjne, płyn do chłodnic. Nasza gama obejmuje wyroby począwszy od motocykli do ciężarówek poprzez rolnictwo, przemysł i roboty publiczne. Stały zapas wieluset części jest gwarancją szybkiej obsługi. Specjalista w dziedzinie grzejników do maszyn rolniczych: kombajnów zbożowych, maszyn do winobrania. Produkujemy zestawy rur do chłodnic silników. Sud-ouest radiateurs rozwija również handel chłodnicami wodnymi, powietrznymi, olejowymi do wszelkiego rodzaju motoryzacji i proponuje renowację lub wymianę standardową wszelkiego rodzaju wymienników ciepła. Firma SUD OUEST RADIATEURS oddaje do Państwa dyspozycji swój pełny i szczegółowy katalog chłodnic, akcesoriów, zestawów rur do wymienników, Intercoolerów, chłodnic olejowych, klimatyzatorów powietrza i zbiorników, który jest do konsultacji pod zakładką PRODUKTY

 4. CATALDI SAS

  Francja

  CATALDI SAS to spółka posiadająca certyfikat ISO 9001/V2008 i 14001 założona w 1976 r. Specjalizujemy się w remontach, składaniu oraz produkcji systemów chłodzących. Producent chłodnic silnika. Homologowany przez : SNCF / RATP / RENAULT TRUCKS / RENAULT / PSA. CATALDI SAS kupuje przedsiębiorstwo HEBCO w LAMOTHE-BEUVRON (41 ) synergia 2 spółek skutkuje unikatową wiedzą we Francji.

 5. HAJUS AG

  Polska

  Na stronie nalewaki-do-piwa.pl znajdziesz urządzenia i akcesoria do profesjonalnego serwowania napojów. Niezależnie od tego, czy jest to bar, restauracja, czy impreza w domu, w barze, pubie czy dyskotece. Jeśli chodzi o chłodzenie lub serwowanie napojów znajdziesz u nas dokładnie to, czego szukasz. Odkryj naszą szeroką gamę technologii dozowania: od zaworów przez nalewaki po kolumny do piwa i akcesoria dozujące. Nalewaki-do-piwa.pl ma wszystko to, czego szukasz.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAN OTO RADYATOR

  Turcja

 2. SAS TRIOUILLER / NIMES RADIATEURS

  Francja

 3. SAH RADIATOR

  Turcja

 4. CAN OTO RADIATOR

  Turcja

 5. ING COOLING SYSTEM

  Japonia

 1. SOBRAL & IRMAO, LDA.

  Portugalia

 2. RADIA NORMANDIE 76

  Francja

 1. VITALE AUTOMOTIVE PARTS

  Francja

 2. ROCCOS REIFEN /REIFEN ,RÄDER,FAHRZEUGTEILE INH. ROCCO NITZSCHKE

  Niemcy

 3. KÜHLERBAU CHRUBASIK

  Niemcy

 4. JC PERFORMANCE PARTS CO.,LTD

  Chiny

 5. NEUSSER OHG

  Niemcy

 6. SIGNEDA

  Polska

 7. NORMANDIE RADIATEURS AUTO

  Francja

 8. FAHRZEUGKÜHLER ROLAND STEPHAN E.K.

  Niemcy

 1. CTEX

  Ukraina

 2. MODINE PONTEVICO S.R.L.

  Włochy

 3. DOTT. GIUSEPPE FAVIA GUARNIERI S.R.L.

  Włochy

 4. NOBEL AHLAM RADIATEUR

  Maroko

 5. NISSENS ITALIA S.R.L.

  Włochy

 6. PICCINATO SERGIO

  Włochy

 7. GIO.MA RADIATORI DI MANCIN GIORGIO

  Włochy

 8. ADA RADYATOR VE OTOMOTIV MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

 9. RVR S.N.C. DI BORGHI MAURO & C

  Włochy

 10. EMMEGI RADIATORI DI MERCIA GIUSEPPE

  Włochy