• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cementownie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Cementownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. SANTA SANAYI LTD. STI.

  Turcja

  Firma SANTA SANAYI LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT

  Turcja

  Firma FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. DOUDOUX JULES ET FILS

  Francja

  Firma DOUDOUX JULES ET FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Cementownie - maszyny i urządzenia, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Stal i metale - obróbka skrawaniem, industrial mechanics, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Thilay, Francja.

 4. JOOS WEYLAND

  Belgia

  Firma JOOS WEYLAND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrzutka tynkowa, nawęglanie, wykonywanie sufitów i sufitów podwieszanych, i Obrzutka tynkowa. Ma siedzibę w Balen, Belgia.

 5. BETOMIX

  Belgia

  Firma BETOMIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Pustaki ścienne betonowe, Cementownie - maszyny i urządzenia, zaprawa cementowa, Pustaki ścienne betonowe, i stale do nawęglania. Ma siedzibę w Hever, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 2. CEMENTO COLA GRUPO EVITA

  Gwinea Równikowa

  Firma CEMENTO COLA GRUPO EVITA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bata, Gwinea Równikowa.

 3. GEORGIOS MARMARAS

  Grecja

  Firma GEORGIOS MARMARAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Acharnes, Grecja.

 4. KHM GMBH

  Niemcy

  Firma KHM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tuntenhausen, Niemcy.

 5. REMIND INTERNACIONAL

  Meksyk

  Firma REMIND INTERNACIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ciudad De México, Meksyk.

 1. BUILDING DRYER

  Belgia

  Firma BUILDING DRYER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rijkevorsel, Belgia.

 2. MEGA EXPORT & IMPORT

  Turcja

  Firma MEGA EXPORT & IMPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Trabzon, Turcja.

 1. NEGROPAL S.R.L.

  Włochy

  Firma NEGROPAL S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Fundamenty, roboty budowlane, Cementownie - maszyny i urządzenia, Fundamenty, roboty budowlane, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Chiampo, Włochy.

 2. LOMAR S.R.L.

  Włochy

  Firma LOMAR S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. CONTIGIANI & GIACOMINI S.R.L.

  Włochy

  Firma CONTIGIANI & GIACOMINI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Cementownie - maszyny i urządzenia, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mogliano, Włochy.

 4. ARME S.R.L.

  Włochy

  Firma ARME S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa i holowanie samochodów ciężarowych, Cementownie - maszyny i urządzenia, Naprawa i holowanie samochodów ciężarowych, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Laives, Włochy.

 5. BUTTI S.R.L.

  Włochy

  Firma BUTTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cisano Bergamasco, Włochy.

 6. SPITTEX ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma SPITTEX ITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 7. BATTIFERRO DI MANIAGO

  Włochy

  Firma BATTIFERRO DI MANIAGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Maniago, Włochy.

 8. INEKON POWER, A.S.

  Republika Czeska

  Firma INEKON POWER, A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, i Elektrociepłownie - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Praha 7, Republika Czeska.

 1. CATERPILLAR WORK TOOLS B.V.

  Holandia

  Firma CATERPILLAR WORK TOOLS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Cementownie - maszyny i urządzenia, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w S-Hertogenbosch, Holandia.

 2. LA FOR.M.I.CA.

  Włochy

  Firma LA FOR.M.I.CA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Eboli, Włochy.

 3. CIC LUOYANG HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma CIC LUOYANG HEAVY MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Luoyang, Henan, Chiny.

 4. EMPRIN E VAGNONE S.A.S.

  Włochy

  Firma EMPRIN E VAGNONE S.A.S., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa i holowanie samochodów ciężarowych, Cementownie - maszyny i urządzenia, Naprawa i holowanie samochodów ciężarowych, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Venaria Reale, Włochy.

 5. NUOVA EDILPERRONE S.A.S. DI PERRONE ALFREDO & C.

  Włochy

  Firma NUOVA EDILPERRONE S.A.S. DI PERRONE ALFREDO & C., roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lecce, Włochy.

 6. SHANDONG SEPER GROUP CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG SEPER GROUP CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Laiwu, Chiny.

 7. BUKET

  Turcja

  Firma BUKET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach building products, i skip for rocks. Ma siedzibę w Ostim / Ankara, Turcja.

 8. BEDA EDIL S.R.L.

  Włochy

  Firma BEDA EDIL S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pesaro, Włochy.

 9. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 10. STORRI S.R.L.

  Włochy

  Firma STORRI S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Cementownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 538 Przedsiębiorstwa