• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cementownie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Cementownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. SANTA SANAYI LTD. STI.

  Turcja

  Firma SANTA SANAYI LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT

  Turcja

  Firma FABO CRUSHING SCREENING & CONCRETE BATCHING PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. DOUDOUX JULES ET FILS

  Francja

  Firma DOUDOUX JULES ET FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Cementownie - maszyny i urządzenia, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Stal i metale - obróbka skrawaniem, industrial mechanics, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Thilay, Francja.

 4. JOOS WEYLAND

  Belgia

  Firma JOOS WEYLAND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrzutka tynkowa, nawęglanie, wykonywanie sufitów i sufitów podwieszanych, i Obrzutka tynkowa. Ma siedzibę w Balen, Belgia.

 5. HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma HENAN FOTE HEAVY MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BETOMIX

  Belgia

  Firma BETOMIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Pustaki ścienne betonowe, Cementownie - maszyny i urządzenia, zaprawa cementowa, Pustaki ścienne betonowe, i stale do nawęglania. Ma siedzibę w Hever, Belgia.

 2. CEMENTO COLA GRUPO EVITA

  Gwinea Równikowa

  Firma CEMENTO COLA GRUPO EVITA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bata, Gwinea Równikowa.

 3. KHM GMBH

  Niemcy

  Firma KHM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tuntenhausen, Niemcy.

 4. BUILDING DRYER

  Belgia

  Firma BUILDING DRYER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rijkevorsel, Belgia.

 5. REMIND INTERNACIONAL

  Meksyk

  Firma REMIND INTERNACIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ciudad De México, Meksyk.

 1. MEGA EXPORT & IMPORT

  Turcja

  Firma MEGA EXPORT & IMPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Trabzon, Turcja.

 2. GEORGIOS MARMARAS

  Grecja

  Firma GEORGIOS MARMARAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Acharnes, Grecja.

 1. MONTATO OLIVIA

  Włochy

  Firma MONTATO OLIVIA, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Este, Włochy.

 2. COMMET NOLEGGIO S.R.L.

  Włochy

  Firma COMMET NOLEGGIO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Alessandria, Włochy.

 3. CATERPILLAR WORK TOOLS B.V.

  Holandia

  Firma CATERPILLAR WORK TOOLS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Cementownie - maszyny i urządzenia, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w S-Hertogenbosch, Holandia.

 4. G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L.

  Włochy

  Firma G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L., roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 5. CIC LUOYANG HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma CIC LUOYANG HEAVY MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Luoyang, Henan, Chiny.

 6. ALBERGO VILLA LA VEDETTA

  Włochy

  Firma ALBERGO VILLA LA VEDETTA, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Hotel, Cementownie - maszyny i urządzenia, Hotel, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 7. LUCANA UTENSILI S.R.L.

  Włochy

  Firma LUCANA UTENSILI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Matera, Włochy.

 8. DEL VECCHIO S.R.L.

  Włochy

  Firma DEL VECCHIO S.R.L., roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki i przenośniki pionowe, Cementownie - maszyny i urządzenia, Podnośniki i przenośniki pionowe, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tolentino, Włochy.

 1. MARIBO SIMA ASCENSORI S.R.L.

  Włochy

  Firma MARIBO SIMA ASCENSORI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Cementownie - maszyny i urządzenia, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 2. IDROFITTINGS S.R.L.

  Włochy

  Firma IDROFITTINGS S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Santa Maria La Carita', Włochy.

 3. AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A.

  Włochy

  Firma AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Maniago, Włochy.

 4. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 5. SOLETRA

  Włochy

  Firma SOLETRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Solferino, Włochy.

 6. SPITTEX ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma SPITTEX ITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 7. VENPA S.P.A.

  Włochy

  Firma VENPA S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Cementownie - maszyny i urządzenia, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Cementownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dolo, Włochy.

 8. DOKA ITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma DOKA ITALIA S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Colturano, Włochy.

 9. DYWIT

  Włochy

  Firma DYWIT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cusago, Włochy.

 10. LA FOR.M.I.CA.

  Włochy

  Firma LA FOR.M.I.CA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Eboli, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Cementownie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 534 Przedsiębiorstwa