• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budownictwo przemysłowe

Wyniki dla

Budownictwo przemysłowe - Import eksport

 1. HFP BANDSTAHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W naszej firmie HFP Bandstahl z siedzibą w Bad Salzungen możemy pochwalić się ponad 100-letnim doświadczeniem w walcowaniu na zimno i prawie 150-letnim doświadczeniem w branży metalowej. To także nasz największy zakład, zatrudniający ponad 250 pracowników. Taśma stalowa walcowana na zimno zgodna z normą EN 10139/10140, walcowana na każdy wymiar, grubości 0, 20-2, 50 mm, szerokości 4-525 mm, stal obrabiana na zimno i ciepło, stal sprężynowa walcowana na zimno zgodna z normą EN 10132 T1-4/10140, wytrzymałość G m.in. G + K, grubości 0, 20-1, 80 mm, szerokości 10-370 mm wykończenie powierzchniowe: wyżarzana standardowo, specjalnie matowiona, wykańczana na połysk, wolna o rys i porów, rolki, stal walcowana, odtłuszczona.

 2. S & W ROHRSYSTEME GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rury i kształtki zgodnie z systemem modułowym. Firma S & W RohrSysteme GmbH + Co. KG specjalizuje się w produkcji rur i kształtek do systemów odsysania i wentylacji. W asortymencie znajdują się szczegółowo następujące produkty: Rury, kolanka, widelce, armatura sterująca, przepustnice, skrzynki klapowe, stożki, przejścia, osłony deflektorów, osłony przeciwdeszczowe i przełączniki. Ponadto istnieje inteligentny system modułowy i innowacyjna konstrukcja kołnierzowa z odlewanymi kołnierzami w zakresie średnic od NW 200mm do 1.250mm. We własnych zakładach produkcyjnych, najnowocześniejsze maszyny do cięcia laserowego, wykrawarki i tłoczniki gwarantują stałą jakość. Produkcja jest wspierana przez nasz dział przygotowania pracy, który jest wyposażony w systemy 2D i 3D CAD z programami do obróbki blachy. Oprócz naszych standardowych komponentów produkujemy również wszelkiego rodzaju specjalne elementy z blachy, które są wykonywane na zamówienie zgodnie z Państwa specyfikacjami lub rysunkami - w rozsądnej cenie i szybko!

 3. A. BOLZ APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budowa zbiorników ze stali nierdzewnej - jakość i innowacja z Allgäu! Grupa Bolz-EDEL projektuje i produkuje zbiorniki ze stali nierdzewnej na najwyższym poziomie. Jesteśmy Państwa partnerem, gdy potrzebne są kompetentne rozwiązania w zakresie zbiorników procesowych i magazynowych. Innowacyjne planowanie z trójwymiarowym projektowaniem, najnowocześniejsze technologie produkcji, zarządzanie jakością z kompletną dokumentacją zbiorników oraz wykwalifikowani pracownicy są gwarancją jakości i niezawodności. Państwa wymagania w zakresie techniki procesowej są konsekwentnie realizowane przez inżynierów z doświadczeniem w branży - od zbiorników do przygotowania farmaceutyków o pojemności 10 litrów, poprzez cylindryczne zbiorniki fermentacyjne dla browarów, aż po duże zbiorniki produkowane na miejscu o pojemności 2 milionów litrów - możliwe są wszystkie wielkości i jakości. Znane na całym świecie marki Bolz Apparatebau i EDEL Tank od wielu dziesięcioleci są synonimem jakości i innowacji z Allgäu!

 4. KÖSTER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Köster oferuje technologie spawania i mocowania trzpieni z własną produkcją urządzeń do spawania trzpieni, trzpieni spawalniczych, trzpieni głowic i elementów formowanych na zimno. KÖCO oferuje szeroki zakres rozwiązań dla wszystkich rodzajów zastosowań w różnych gałęziach przemysłu: Budownictwo / konstrukcja stalowa / budowa mostów, elektrownie / wytwarzanie energii, budowa pojazdów / budowa pojazdów szynowych, budowa zakładów / budowa maszyn, budowa statków, budownictwo ogniotrwałe. Dzięki solidnej wiedzy technicznej i odważnym stosowaniu innowacji, tworzymy bezpieczne i efektywne rozwiązania. Nasze trzpienie gwintowane i technologia zgrzewania trzpieni są stosowane na całym świecie, ponieważ jesteśmy niezawodnym partnerem w dziedzinie technologii zgrzewania trzpieni. Gwarantujemy niezbędne bezpieczeństwo dzięki obszernemu know-how materiałowemu, produktowemu i procesowemu. W celu zapewnienia, że odpowiedniego stosowania danych produktόw KÖCO, chętnie zapewniamy wsparcie techniczne na miejscu.

 5. SCHWARZ SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schwarz Systems GmbH – Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH – AMP GmbH. Trzy firmy z jedną filozofią. Grupa “Schwarzarbeiter” to średniej wielkości, tradycyjne przedsiębiorstwo rzemieślnicze, założone w 1921 roku i od 30 lat specjalizujące się w przetwarzaniu i obróbce stali nierdzewnych i materiałów specjalnych. W tym czasie firma Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH rozwinęła się nie tylko jako uznany na całym świecie specjalista w budowie zbiorników, urządzeń i aparatury, ale także jako znany producent urządzeń do produkcji krzemu. Schwarz Systems GmbH jest Państwa specjalistą i dostawcą usług w dziedzinie obróbki powierzchniowej stali nierdzewnej, produkcji seryjnej zbiorników, technice formowania, technologii spawania zrobotyzowanego oraz obróbki dużych elementów. AMP GmbH, najmłodszy członek grupy, jest usługodawcą i firmą serwisową w zakresie testów materiałów, pomiarów laserowych i serwisu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STAHL-PROJEKTBAU WENTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy partnerem przemysłu, budownictwa i badań "jeśli chodzi o sprawy nieco cięższe". U nas wszystkie dyscypliny z zakresu konstrukcji stalowych są zjednoczone pod jednym dachem: W naszym własnym zakładzie oferujemy wszystkie usługi potrzebne do realizacji konstrukcji, od projektu i planowania, obliczeń statycznych i produkcję, po montaż. Inżynierowie, projektanci i konstruktorzy w naszym biurze projektowym opracują Twój indywidualny projekt konstrukcji stalowej, a nasi mechanicy i monterzy zajmą się jego wdrożeniem do produkcji i na docelowym miejscu. Pracujemy dla wielu różnych branż i przedsiębiorstw. Nasi klienci mogą zawsze na nas polegać wszędzie tam, gdzie wymagana jest skoncentrowana wiedza na temat konstrukcji stalowych. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa przemysłowe różnych branż i wielkości, a także uczelnie i instytuty badawcze. Będąc firmą zarządzaną przez właściciela i posiadającą własne biuro projektowe - nasi klienci mogą na nas polegać. Jesteśmy zaangażowani, elastyczni i entuzjastycznie nastawieni do technologii

 2. ORION BAUSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wojownik, którego przedstawia gwiazdozbiór ORIONA, jest dla nas inspiracją oraz wzorem, który determinuje naszą taktykę oraz zdolności operacyjne i strategiczne. Gwiazdozbiór w nazwie firmy traktujemy jako zobowiązanie ukierunkowania obecnych działań firmy na wyzwania przyszłości. Od momentu powstania spółek ORION Bausysteme i ORION w 1980 r. oraz 1995 r. dotrzymujemy kroku nieustannym zmianom w naszym docelowym segmencie rynku „Mała architektura miejska“. Zmiany oraz moda nie są wyznacznikiem naszej pracy, ale związana z tymi pojęciami zmienność pobudza naszą ambicję realizowania życzeń oraz potrzeb naszych klientów poprzez dostarczanie im odpowiednich produktów, jak również wyprzedzania konkurencji. Do naszych osiągnięć odnosi się zasada rozwoju „z rynku lokalnego, na rynek zewnętrzny". Naszym celem zawsze było tworzenie nowych standardów innowacyjnych City-Designs i promowanie systemów otwartych dla klientów.

 3. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Urządzenia do kriogenicznego usuwania zadziorów i odwarstwiania, mycia wysokociśnieniowego, przygotowania ścierniwa, czy też konstrukcji stalowych, techniki spawania, obróbki mechanicznej, obróbki blach i druku 3D - zarządzane przez właściciela przedsiębiorstwo rodzinne Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. oznacza najwyższą jakość rozwoju i produkcji! Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu możemy opierać się na szerokiej gamie know-how: ■ Gratowanie elastomerów i kriogeniczna dekorowanie, specjalne mycie, przygotowywanie środków strzałowych, powłoka, piec > przemysłu gumowego i przemyśle tworzyw sztucznych ■ druk 3D silikon i plastik ■ konstrukcji typu offshore ■ konstrukcje stalowe, kabiny dźwiękoszczelne, okładziny i pokrycia, ramy maszyn, zespoły i wiele innych ■ procesy spawania (MIG, MAG, TIG, punktowe spawanie oporowe, spawanie kołkami, spawanie elektryczne, systemy robotów spawalniczych), frezarki CNC 3/4/5-osiowe do 7m długości frezowania, tokarki CNC do 3m, wycinarki płomieniowe CNC, plazmowe i tlenowe, prasy krawędziowe CNC, wykrawarki, wałki okrągłe i wiele innych ■ wykończenie powierzchni (malowanie, cynkowanie ogniowe, chromianowanie, piaskowanie i śrutowanie perełek szklanych, trawienie i wypalanie) i wiele innych. Dostępna jest nasza szeroka gama produktów i usług. Dostarczamy na cały świat!

 4. W. PILLING KESSELFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W 1873 roku kowal Ludwig Lüling i karczmarz Wilhelm Pilling założyli firmę W. Pilling & Co. W ciągu prawie 150 lat działalności rzemiosło rozwinęło się w działającą na całym świecie grupę przedsiębiorstw zatrudniającą ok. 160 pracowników w 4 lokalizacjach. Dziś produkty Pillinga można znaleźć w ponad 100 krajach na całym świecie. Nasze kotły, tygle i kadzie, jak również wszystkie inne produkty firmy W. Pilling, są wynikiem prawie półtorawiekowego doświadczenia w obróbce metali. Mając tę cenną podstawę, opracowujemy, projektujemy i wytwarzamy Państwa produkt zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i pozostajemy elastyczni, aby sprostać potrzebom takich branż jak cynkowanie ogniowe, odlewanie ciśnieniowe, produkcja drutu i taśm stalowych, jak również topienie metali i obróbka cieplna.

 5. ZEYTAS CELIK MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Zeytaş Steel Machinery wyróżnia się działalnością opartą na projektach, konsekwentnie dostarczając jakość Zeytaş klientom na rynkach światowych, takich jak Niemcy, Francja, północny Irak, Etiopia i region Morza Egejskiego od 2016 roku. W naszej nowoczesnej fabryce o miesięcznych zdolnościach produkcyjnych na 12, 000 m2 powierzchni zamkniętej, jest obsługiwana przez zespół wykwalifikowanych inżynierów oraz sprawne zespoły produkcyje i montażowe. Naszą główną specjalizacją jest produkcja hal stalowych, magazynów, hangarów, konstrukcji parkingowych, obiektów magazynowych i podobnych konstrukcji. Poznaj nasze różnorodne usługi projektowe, dostosowane do unikalnych wymagań w dziedzinie budownictwa halowego: •Konstrukcje stalowe •Fabryka konstrukcji stalowych •Platforma konstrukcji stalowych •Platforma maszyn do konstrukcji stalowych •Producent konstrukcji stalowych •Budynki o konstrukcji stalowej •Hala o konstrukcji stalowej •Dźwig do konstrukcji stalowych •Budynek fabryki konstrukcji stalowych Catering dla szerokiego grona klientów, w tym liderów w produkcji kabli, elektrowni bioenergetycznych, stoczni, branży maszyn i tekstylnej, nasze podejście jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki najnowocześniejszej technologii i niezachwianemu zaangażowaniu w przestrzeganie wysokich standardów jakości, Zeytaş Steel Machinery jest poszukiwaną marką w branży, konsekwentnie zapewniając wyjątkową wartość dodaną w każdym projekcie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś!

 1. POHL METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 2. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 1. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Carbomech Sp. z o.o. to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży górniczej działająca z sukcesem na rynku krajowym i międzynarodowym. Dodatkową dziedziną naszej działalności jest gospodarka odpadami oraz projektowanie i budowa linii przetwarzania odpadów. W swojej ofercie posiadamy maszyny, urządzenia i konstrukcje przeznaczone zarówno do pracy w podziemiach kopalń jak i w innych obszarach przemysłu. Naszymi przewodnimi produktami w obszarze górniczym są układy transportowe do przemieszczania aparatury elektrycznej, samozaciskowe uchwyty do kabli szybowych, pomosty do jazdy ludzi przenośnikami taśmowymi oraz systemy wspomagające transport ręczny szynowy.

 2. ADFIL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ADFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, włókno syntetyczne, włókno lub włókno polipropylenowe, betonbeton, Konstrukcje betonowe, mikrofibra, zbrojenia do betonu, podłogi betonowe, i Concrete paving blocks. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 3. NIESSING ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NIESSING ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 4. WIERIG PROFILTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIERIG PROFILTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Siegburg, Niemcy.

 5. KLEINMETALLWAREN WEBER INH. GERD WEBER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLEINMETALLWAREN WEBER INH. GERD WEBER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Bernsbach, Niemcy.

 6. HALTEC HALLENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HALTEC HALLENSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 7. ALUPOR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUPOR GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 8. BERGHEIMER STAHLHALLEN KONSTRUKTIONS- U. VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERGHEIMER STAHLHALLEN KONSTRUKTIONS- U. VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Büdingen, Niemcy.

 1. SIPRO PROJEKT- UND ANLAGENPLANUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIPRO PROJEKT- UND ANLAGENPLANUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 2. GPI GÜNTHER PROJEKTE INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GPI GÜNTHER PROJEKTE INDUSTRIEANLAGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Schopfheim, Niemcy.

 3. MSH METALLSYSTEM GMBH - INDUSTRIESCHALLSCHUTZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSH METALLSYSTEM GMBH - INDUSTRIESCHALLSCHUTZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 4. HACOBAU HALLEN UND CONTAINERSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HACOBAU HALLEN UND CONTAINERSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Hameln, Niemcy.

 5. GERLACH TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERLACH TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Wirges, Niemcy.

 6. TEMME STAHL- UND INDUSTRIEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEMME STAHL- UND INDUSTRIEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Bad Lauchstädt, Niemcy.

 7. FORSTER STAHL- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FORSTER STAHL- UND ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Mantel, Niemcy.

 8. STAHL- UND TREPPENBAU KUHLA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STAHL- UND TREPPENBAU KUHLA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Vetschau, Niemcy.

 9. KANEKA BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma KANEKA BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Polimery, Żywice, Energia słoneczna, Wyroby chemiczne - import-eksport, Automotive, Opakowania, transport, i Surowce. Ma siedzibę w Westerlo, Belgia.

 10. TECHNO-METALL MICHALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNO-METALL MICHALK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Leutersdorf Ot Spitzkunnersdorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Budownictwo przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

37 463 Przedsiębiorstwa