• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • budownictwo - roboty wykończeniowe

Wyniki dla

Budownictwo - roboty wykończeniowe - Import eksport

 1. ELIA IMPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ELIA IMPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Ma siedzibę w Melun, Francja.

 2. ALUMINAL YAPI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINAL YAPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Tynkowanie elewacji, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Wyroby stolarskie zewnętrzne z aluminium, aluminium structure, Stolarka z PCV, Elastyczne uszczelki z PCW, aluminium facades, architectural façades, i rolety na zamówienie. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. SCHAKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - roboty wykończeniowe, Roboty publiczne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Pojemniki transportowe kołowe, budowanie dróg, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Roboty publiczne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, i Pojemniki transportowe kołowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. DOMUS WORLD

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DOMUS WORLD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, robotnik wyspecjalizowany, przebudowa budynków, Remonty i renowacje, i firmy budowlane. Ma siedzibę w Sarzana, Włochy.

 5. A B C REMONTY OLEBA - WARSZAWA PIASECZNO

  Polska

  Usługi remontowe Warszawa Piaseczno.Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz remonty mieszkań biur i domów w pełnym zakresie.Wykonujemy usługi remontowo budowlane oraz wykończenia wnętrz Pod Klucz Nasza firma wykonuje zlecenia na terenie woj Mazowieckiego .Zakres naszych usług obejmuje wiele pozycji z zakresu budownictwa instalatorstwa oraz prac remontowych.Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas prace remontowe. Wykonujemy różnego rodzaju zlecenie remontowo budowlane.. Antresola Budowa Antresoli , Remonty mieszkań biur domów Kompleksowe remonty łazienek układanie glazury g Zabudowy z płyt gipsowych sufity podwieszane Sufity podwieszane z płyt gipsowych podświetlane Ocieplenie adaptacja i wykończenie poddasza kompleksowo Instalacje hydrauliczne kanalizacyjne grzewcze-podłogowe Remonty obiektów użyteczności publicznej-szkoły przychodnie gminy Malowanie wnętrz mieszkań biur domów Gładzie gipsowanie ścian i sufitów gipsowanie Instalacje elektryczne kompleksowo oraz naprawy elektryk uprawnienia Ścianki działowe z płyt GK - murowane wszystko z gwarancją !

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MS INVEST POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  MS INVEST POLAND Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego w obszarze budowy i modernizacji jednostek pływających. Zakres wykonywanych usług obejmuje m.in. prace remontowe, konserwacyjne oraz naprawcze statków. Firma wykonuje również kompleksowo prace ogólnobudowlane i wykończeniowe. MS INVEST POLAND Sp. z o.o. świadczy usługi w Polsce i za granicą. Spółka zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów w zawodach stoczniowych i budowlanych, posiadających niezbędne uprawnienia. Obsługa przemysłu stoczniowego: – remonty i budowa jednostek pływających – prace monterskie i kadłubowe – usługi spawalnicze – prace elektryczne – prace ślusarskie – prace rurarskie Obsługa przemysłu budowlanego: – prace ogólnobudowlane – prace ziemne – prace elektryczne – rozbudowa światłowodów – prace dekarskie – prace brukarskie – montaż drzwi i okien MS INVEST POLAND Sp. z o.o. jest otwarta na nowe zadania i długofalową współpracę z przedstawicielami UE, a dzięki utrzymywaniu partnerskich relacji realizują rozbudowane przedsięwzięcia. Nawiązując współpracę z MS INVEST POLAND Sp. z o.o. masz gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. LINKEDIN https: //www.linkedin.com/company/ms-invest-poland/ FACEBOOK https: //www.facebook.com/ms.invest.poland

 2. ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO

  Włochy

  ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO oddaje do dyspozycji swoje wieloletnie doświadczenie i jest referencyjne w dziedzinie prac budowlanych ogólnie, renowacji, odnawiania, konsolidacji statycznych i budowania budynków mieszkaniowych, będących współwłasnością, handlowych i przemysłowych. Firma oferuje swoje usługi po naprawdę bardzo korzystnych cenach i zarządza dowolnym rodzajem prac dzięki swojemu wysoko wyspecjalizowanemu personelowi, swoim ultranowoczesnym urządzeniom i materiałom budowlanym oraz wykończeniom bardzo wysokiej jakości.

 3. VANKKA DESIGN MARTA CZEKAŃSKA

  Polska

  Studio projektowania wnętrz Vankka Design od lat działa na terenie Poznania. Tworzymy niepowtarzalne aranżacje wnętrz z pomocą Naszej uzdolnionej, pełnej pomysłów projektantki Marty Czekańskiej. Jesteśmy w stanie odmienić wygląd każdego wnętrza nadając mu odpowiedniego charakteru i funkcjonalności użytkowej. Nasz doświadczony projektant wnętrz cały czas wykonuje nowe realizacje wyglądu wnętrz mieszkań, domów i różnych budynków komercyjnych zarówno usługowych jak i handlowych. Posiadamy bardzo wiele pomysłów, ciekawych rozwiązań, które chętnie proponujemy każdemu zainteresowanemu klientowi. Zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi realizacjami. Poznanie opinii obecnych klientów Naszej firmy również pomoże w podjęciu dobrej decyzji. Dysponujemy zgranym zespołem fachowców którzy realizują stworzone przez nasze biuro projektowania wnętrz projekty. Wyspecjalizowana ekipa remontowa w rzetelny sposób wykona remont wnętrza, a stolarz wykonana meble oraz drewniane elementy dekoracyjne. Kompleksowa realizacja inwestycji to Nasz jeden z głównych atutów.

 4. BUDOM. FIRMA BUDOWLANA

  Polska

  "BUDOM" to firma budowlana z ogromnym doświadczeniem w swojej branży. Świadczymy usługi budowlane na polskim rynku już wiele lat - w tym czasie zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Pod obecną nazwą istniejemy od 2006 roku, natomiast wcześniej działaliśmy jako "ZBK". Osoby, które miały okazję przekonać się o naszym profesjonalizmie to przede wszystkim mieszkańcy okolic Jeleniej Góry - zarówno jednostki prywatne, jak również wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze i instytucje użytku publicznego.

 5. PRZEDSIĘBIORSTWO GRESAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

  Polska

  Przedsiębiorstwo „GRESAN” powstało w 1992r. Od 2005 roku działało jako Spółka Cywilna, w 2007r. została przekształcona w Spółkę Jawną. Obecnie - od lutego 2012r. - funkcjonuje jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie zagadnieniami związanymi z sieciami wodno-kanalizacyjnymi oraz instalacjami wewnętrznymi takimi jak centralne ogrzewanie czy gaz. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie lokalnego rynku oraz wzrost konkurencji rozszerzyliśmy działalność o usługi budowlane. W 2006r. rozpoczęliśmy realizować zlecenia z tego zakresu prowadząc równocześnie szeroko zakrojone prace z zakresu sieci wodno-kanalizacyjnych.Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z konkretnymi ofertami cenowymi, które zostaną przygotowane niezwłocznie po otrzymaniu zapytania.

 1. GRAFIT ZPH

  Polska

  Firma Grafit specjalizuje się w dystrybucji materiałów budowlanych. Pod jednym dachem oferujemy Państwu szeroką gamę produktów, a w szczególności materiały do wykończenia wnętrz domów i mieszkań. Nasz asortyment obejmuje blisko 100.000 pozycji. Dzięki wieloletniej bliskiej współpracy największymi producentami materiałów budowlanych w Polsce i na świecie, możemy wszystkim Klientom zaoferować towary najwyższej jakości w przystępnej cenie. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu w wyborze odpowiednich dla siebie produktów. Dodatkowo zapewniamy szybki, bezpłatny transport

 2. BUDSTONE PAWEŁ ROZMUS

  Polska

  Posadzki Dekoracyjne Budstone jest jedną z głównych lokalnych firm ds. posadzek dekoracyjnych. Sprawujemy działalność na rynku prywatnym jak również branżowym. Grupa powstała na potrzeby śląskiego rynku budowlanego. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie chlubić się mocną i docenianą marką. Od lat dokładamy wszelkich starań by uskutecznić wszelkie etapy naszej działalności , żeby nic nie opóźniało dokonania niezbędnych napraw. W ofercie jest zarówno kładzenie posadzek dekoracyjnych ale również renowacja schodów. oferta grupy Budstone jest adresowana głównie do klientów pojedynczych oraz firm. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie zlecenia. Nasz wytrenowany i doświadczony team zagwarantuje Państwu radość z wyboru oferty firmy Budstone. Naszym partnerom zapewniamy duży wybór sprawdzonych metod w najlepszej cenie. Prowadzimy pełną pomoc przy położeniu mikrocementu i odnalezieniu dopasowanych rozwiązań. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu , a także dobrych kontaktach z najtańszymi fachowcami - co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku lokalnym.

 1. FIRMA DROGOWO-BUDOWLANA ANDROS

  Polska

  Dzięki ciągłemu naporowi zleceń modernizujemy się dla zwiększenia produkcji i technologii usług oraz poszerzenia naszej oferty ku Państwa zadowoleniu. Wielu z Was nam już zaufało i z tego są bardzo zadowoleni. Serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy z nami, dzięki czemu zyskacie: konkurencyjne ceny, niestandardowe usługi, wysoką jakość naszego asortymentu oraz usług i co najważniejsze zadowolenie i asertywność naszych pracowników. Nasz asortyment przedstawiamy Państwu na dalszych stronach, do których przejrzenia zachęcamy.

 2. BUDOPORT

  Polska

  Właścicielem firmy Budoport jest Robert Więch. Od 1971 roku prowadziliśmy roboty w firmach „DŹWIGAR” oraz „BUDOKOR”. Przedsiębiorstwa te specjalizowały się w pracach na bazie żywic epoksydowych. Obecnie swoją działalność prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego i ościennych. Wykonujemy: - posadzki bez spoinowe, kolorowe z żywic epoksydowych wg. najnowszych technologii - izolacje na włóknie szklanym - posadzki w halach przemysłowych, magazynach, warsztatach, laboratoriach, aptekach, restauracjach, mieszkaniach, garażach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je z należytą starannością. Udzielamy 2 letniej gwarancji na wykonane prace.

 3. WALL DECORS. ŚCIANY NOWOCZESNE

  Polska

  Firma wall-decors na rynku polskim istnieje już od wielu lat. Zajmujemy się wykończeniem wnętrz a w szczególności ich dekoracją. Wykonywane przez nas techniki dekoracyjne zagościły już w wielu domach, biurach, restauracjach, hotelach i mieszkaniach. Bazujemy na profesjonalnym podejściu do zagadnienia dekoracji i wykończenia wnętrz na najwyższym poziomie używając przy tym materiałów najwyższej jakości wiodących producentów takich jak: oikos, cap arreghini, beckers, tikurilla, magnat, para a zwłaszcza ecorson. Są to naturalne materiały wapienne akrylowe, których główną cechą jest wytrzymałość, funkcjonalność i efektowny wygląd. Dzięki naszym dekoracją państwa wnętrze stanie się ciekawsze i zyska nowoczesny wygląd.

 4. GRANIT BORMIK

  Polska

  Granit Bormik to firma brukarska z okolic Poznania. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowym wykonywaniu nawierzchni z kostki granitowej. Od kilkunastu już lat zajmuje się układaniem kostki granitowej oraz łupka granitowego dla osób prywatnych, firm i instytucji. Realizuje projekty aranżacji na podjazdach, alejkach w ogrodzie, schodach czy chodnikach i wszędzie tam, gdzie pozwalają na to warunki. Wyjątkowe wzornictwo nawierzchni z granitu na tarasach, miejscach na grilla czy wybranych miejsach na terenie posesji. Kostkę można układać na dowolnej powierzchni bez wykonywania dylatacji. Wybierając kostkę granitową, należy brać pod uwagę nie tylko estetykę nawierzchni, ale przede wszystkim względy praktyczne oraz użytkowe. Pracownicy firmy cechują się dokładnością, terminowością oraz pełnym profesjonalizmem w realizacji projektów. Ponadto układają palisady oraz krawężniki. Granit Bormik zapewnia materiał prosto od renomowanego producenta, dzięki temu masz pewność, że jest to wysokiej jakości produkt. w atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się i już dzisiaj skorzystaj z bezpłatnej wyceny. Nasze cenne porady z pewnością pomogą Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

 5. SZAMBA BETONEX

  Polska

  Betonex to firma, która funkcjonuje na krajowym rynku już od ponad dwóch dekad. To, co nas charakteryzuje, to bardzo wysokiej jakości wyroby betonowe. Bez wątpienia możemy powiedzieć, że jesteśmy krajowym liderem w swojej branży.Nasz oferta to przede wszystkim szeroko pojęte zbiorniki betonowe o różnym zastosowaniu. Produkcja obejmuje takie konstrukcje jak na przykład zbiornik na szambo, szamba betonowe, szamba jednokomorowe i dwukomorowe, włazy do szamba, kanały samochodowe, komory wodomierzowe i tym podobne rzeczy.Wysoka jakość naszych produktów to nie tylko puste słowa, ale fakt potwierdzony wieloma certyfikatami jakości, wszelkimi niezbędnymi atestami oraz bardzo pozytywnymi opiniami naszych dotychczasowych klientów oraz środowiska branżowego. Możemy się poszczycić nawet certyfikatem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.Musimy też wspomnieć o tym, że do produkcji naszych szamb i innych zbiorników używamy betonu tylko najwyższej klasy, a jest to minimum klasa B20-B40. Całość jest oczywiście dodatkowo zbrojona wytrzymałymi prętami żebrowanymi oraz zabezpieczona masą asfaltowo-kauczukową.Nasz oferta to także fachowe doradztwo. Pomożemy wybrać najlepszy typ zbiornika dla Państwa potrzeb, a także dostarczymy go na terenie całego kraju za pośrednictwem posiadanych samochodów ciężarowych, specjalnie przystosowanych do przewożenia tego typu konstrukcji. Nasze prace obejmują także właściwy montaż zbiornika na miejscu, zgodnie z wszelkimi lokalnymi uwarunkowaniami gruntowymi.

 6. BŁĘKITNY JÓZEFÓW

  Polska

  Osiedle domów jednorodzinnych Błękitny Józefów to nieruchomość zlokalizowana nieopodal Warszawy. Domy bliźniacze w standardzie premium to budynki o metrażach 170 - 180 m2. Całość znajduje się bardzo blisko sklepów, szkół, urzędów a jednocześnie na osiedlu panuje spokój i cisza. Deweloper dołożył wszelkich starań, by każdy mieszkaniec czuł się bezpiecznie i miał w domu wszystko, czego potrzebuje. Nieruchomości wykończone zostały w dwóch stylach - tradycyjnym i angielskim. Każdy dom posiada własny garaż z podjazdem oraz ogródek. Nieruchomości nie posiadają skosów na piętrze, zatem każdy kąt może być dobrze wykorzystany. Budynki wyposażone zostały także w najnowocześniejsze systemy i technologie energooszczędne. Wokół znajduje się dużo terenów zielonych i obiektów handlowo usługowych. Osiedle jest ogrodzone, posiada bramę wjazdową sterowaną pilotem. Każdy bliźniak stwarza niezwykle bezpieczne i komfortowe warunki do życia. Osiedle domów jednorodzinnych zaprojektowane i wykonane jest według najnowszych metod, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

 7. ANDBUD

  Polska

  Trudno dzi? o grup? budowlan? w pe? ni zaufan? . Wyobra? amy sobie jak ci? ? ko firmom wyselekcjonowa? najodpowiedniejsz? mo? liwie firm? budowlan? , która b? dzie umia? a zrobi? zlecenie bez problemów, zgodnie z projektem. Nic w tym dziwnego, je? eli wszyscy najlepsi pracownicy budowlani uciekli do Norwegii. Firma And-Bud znalaz? a na to system i najlepszych profesjonalistów zatrzyma? a u siebie. Nikt kto ma warto? ? nie b? dzie pracowa? za grosze. Wi? c my naszym pracownikom zapewniamy godne wynagrodzenie od zrobionej roboty. Przez to grupa And-Bud robi us? ugi remontowe sprawnie i rzetelnie. Mo? liwe, ? e nie jeste? my najta? si, ale na pewno fachowo? ? któr? dostarczamy zadowoli ka? dego inwestora i usunie z jego barków wszelakie trudno? ci zwi? zane z prowadzeniem budowy czy renowacji. Zajrzyj na nasz? witryn? i zobacz referencje klientów, którym wykonali? my us? ugi remontowe.

 8. SIGAT POSADZKI DEKORACYJNE

  Polska

  Mamy szeroką ofertę żywicznych systemów posadzkowych, które na rynku mają opinię produktów wysokiej jakości. Specjalizujemy się w posadzkach na bazie żywic epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych i winyloestrowych. Nasze posadzki epoksydowe cechuje wysoka jakość wykonania oraz szerokie zastosowanie. Wykonujemy także posadzki dekoracyjne, które wyróżnia oryginalna stylistyka i duża trwałość Oferujemy również taką usługę, jak montaż forniru kamiennego, spieków kwarcowych czy wreszcie betonu dekoracyjnego. Nasza oferta obejmuje: - Posadzki przemysłowe i dekoracyjne epoksydowe i poliuretanowe, - Antybakteryjne posadzki poliuretanowe, - Poliuretanowe powłoki parkingowe, - Posadzki szybkowiążące, - Samopoziomujące masy cementowe, - Specjalistyczne zabezpieczenia chemoodporne, - Bez spoinowe posadzki typu terazzo, - Spieki kwarcowe na podłogę i ścianę, - Fornir kamienny na podłoge i ścianę, - Beton dekoracyjny na podłoge i ścianę, Działamy na terenie całej Polski, Niemiec, Włoch współpracując z profesjonalnym i najlepszym na rynku dostawcami rozwiązań, którzy posiadają certyfikaty na produkcję bez-spoinowych posadzek żywicznych.

 1. KELLER POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Keller Polska Sp. z o. o. międzynarodowy koncern świadczący usługi w zakresie geotechniki. Firma Keller istnieje od 1860 roku i aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata. Poznański oddział Keller Polska rozpoczął działalność w marcu 2003 roku. Oprócz codziennej działalności biznesowej biuro wspiera Uniwersytet Techniczny prowadząc wykłady dla studentów, organizując dla nich wycieczki na ciekawe budowy i prowadząc praktyki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie http: //www.keller.com.pl/kontakt-keller/nasze-oddzialy/poznan. Zakres technologii oferowany przez Keller Polska Sp. z o.o. dostosowany jest do zróżnicowanych potrzeb projektu każdego klienta. Proponowane technologie zawierają metody z zakresu: posadowienia bezpośredniego m.in.: geodreny, dynamiczne zagęszczanie, wibroflotacje; posadowienia pośredniego m.in.: iniekcja rozpychająca, wgłębne mieszanie gruntu na sucho (d-DSM), iniekcja strumieniowa Soilcrete (jet grouting) oraz posadowienia głębokiego: pale przemieszczeniowe (SDP, VDP, prefabrykaty), pale CFA, ściany szczelinowe. Keller Polska Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę do: generalnych wykonawców, firm deweloperskich projektantów, architektów, klientów firmowych. Zachęcamy do kontaktu z oddziałem poznańskim telefonicznie, mailowo, za pomocą faksu oraz osobiście w siedzibie biura przy ulicy Parkowej 4, w Swadzimie (62-080), w gminie Tarnowo Podgórne.

 2. EDIL SERVICE SANTORO SEMPLIFICATA IMPRESA EDILE

  Włochy

  Firma Edil Service Santoro zajmuje się renowacją wewnętrzną i zewnętrzną obiektów, opierając się na wieloletnim doświadczeniu profesjonalnym w swojej branży, a zwłaszcza na wykwalifikowanych pracownikach m.in. hydraulikach, elektrykach i pozłotnikach. Do dyspozycji klientów: eleganckie baseny wpuszczane w ziemię i murowane. Firma specjalizuje się w izolacji dachów specjalnymi powłokami oraz w realizacji basenów. Wykonujemy również prace na zlecenie wspólnot mieszkaniowych, zapewniając certyfikację, konserwację instalacji, utrzymanie dachów i renowację elewacji, remont basenów, uszczelnianie budynków, konserwację obiektów i renowację powłok zewnęrznych. Bezpłatna wizyta na miejscu i kosztorys. Firma znajduje się przy via Badia 287.

 3. BETONEX

  Polska

  Firma Betonex jest prężnie działającym polskim przedsiębiorstwem, które produkuje na bardzo dużą skalę najlepsze szamba betonowe na świecie. Wszystkie certyfikaty i płynące z całego świata zlecenia potwierdzają ten ewenement na naszym rynku. Cała filozofia i koncepcja Betonexu skupia się na profesjonalnej i dokładnie wykonanej pracy. Klienci wiedzą, że mogą nam zaufać i to już staje się niemal regułą, że kalendarz zleceń jest zapięty do ostatniego dnia każdego roku. Na naszej stronie internetowej można obejrzeć dokładnie czym zajmuje się firma i jakie korzyści płyną z podpisania z nami umowy. Zbiorniki betonowe, kanały samochodowe, trwałe szambo, czy piwnice ogrodowe, to tylko nieliczne produkty w naszej wspaniałej ofercie handlowej. Czas zacząć myśleć o przyszłości swojej i swoich bliskich, czyli budując np. wielki dom na kupionej działce, nie sposób nie mieć szamba, które przecież jest nieodzownym elementem codziennego życia. Może nie samo szambo, ale jego praktyczne wykorzystywanie.

 4. BUDOWNICTWO-USŁUGI-HANDEL BIELECKI MARIUSZ

  Polska

  Nasza firma jest na rynku od 2007 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu i obsłudze instalacji elektrycznych, usługami podnośnikiem koszowym oraz pracami ziemnymi. Wykonujemy usługi dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Działamy na terenie powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy minikoparkę oraz podnośnik koszowy, co zapewnia szybsze realizowanie zleceń . Jesteśmy bardzo mocno rozwijającą się firmą, nastawioną na profesjonalną i szybką obsługę naszych Klientów. Już ponad 12-letnie doświadczenie w branży energetycznej oraz wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia terminowe wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy z indywidualnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jeśli interesuje Państwa naszych usług z zakresu instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, czy wynajmu podnośnika koszowego - prosimy o kontakt. Nasi specjaliści są dostępni 24 godziny na dobę. Teren naszego działania to: Nowy Dwór Mazowiecki, Zakroczym, Łomianki, Legionowo, Płońsk i okolice. Zapraszamy Serdecznie.

 5. STEIGER TEAM - TECHNIKI ALPINISTYCZNE

  Polska

  Steiger Team to firma, która specjalizuje się w pracach wysokościowych z wykorzystaniem podnośników, w dostępie linowym oraz budowlanym. Jej pracownicy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia pozwalające na rzetelne i bezpieczne wykonywanie prac. Specjalnością firmy są prace wysokościowe w dostępie linowym, a oferta Steiger Team obejmuje: montaż instalacji elektrycznych niskoprądowych m.in. sieci światłowodowych, sieci LAN, instalacji CCTV, montaż, demontaż, zabezpieczenie i konserwację konstrukcji, montaż, renowację i wymianę szklanych oraz metalowych fasad budynków, czyszczenie, mycie elewacji, czyszczenie dachów, mycie okien. Firma posiada doświadczenie także w innych pracach wysokościowych, dlatego może spełnić oczekiwania szerokiego grona klientów. Chcesz podjąć współpracę z firmą zajmującą się pracami wysokościowymi w Katowicach i nie tylko? Specjaliści Steiger Team wykonają swoje zadania na najwyższym poziomie, dostosowując się do potrzeb oraz wymagań klienta. Zaufali im m.in.: Mercedes Benz Manufacturing Polska, Południowy Koncern Energetyczny S. A., TVN S. A., Warszawa, Elektrociepłownia PKN Orlen, Uniwersytet Śląski czy Eurofoam Hungary Kft. Steiger Team swoją ofertę kieruje głównie do klientów biznesowych.

 6. PROJEKTREMONT.PL

  Polska

  Projekt Remont specjalizuje się w wykończeniu mieszkań i remoncie pod klucze mieszkań i domów w Poznaniu i okolicach. Opiekun klienta poprowadzi klienta przez cały proces aranżacji - od stworzenia projektu z architektem wnętrz, przez wykończenie mieszkania, aż do wyposażenia wnętrz. Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów i sprawnie wykończymy Twoje mieszkanie. Projekt wnętrza jest kluczowy dla uzyskania niepowtarzalnego efektu. Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami dostarczymy Ci wyjątkową przestrzeń, w której mieszkanie będzie przyjemnością. Wykonujemy prace ogólnobudowlane między innymi stawianie ścian działowych, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wykończenie ścian, tynki, tapety, malowanie, instalacje elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje gazowe. Prowadzimy projekt kompleksowo - od etapu rozbiórek do przekazania mieszkania wykończonego pod klucz.

 7. KROP SYSTEM

  Polska

  Krop System to systemy rynnowe najwyższej klasy. Wprowadzamy nowe spojrzenie na rynny, dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia firmy Blachotrapez oraz nowoczesnej technologi. Staliśmy się liderem w naszej branży. Nieustannie podnosimy poprzeczkę by dążyć do szybkiego i łatwego montażu. Kompleksowo zaspakajamy potrzeby inwestorów, projektantów, a także wykonawców. Posiadamy najwyższą gwarancję na rynku, która osiąga nawet 40 lat. Specjalizujemy się w dwóch wariantach systemów rynnowych: stalowych oraz PVC. Posiadamy wszelkie atesty oraz europejskie standardy. Cechujemy się międzynarodowym standardem produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

 8. INTELIGENTNY DOM

  Polska

  Firma Inteligentny Dom ponad 20 lat uczestniczy w procesie budowy domów. Obserwując wasze zmagania w dążeniu do posiadania własnego domu, postanowiliśmy stworzyć zespół, który zaprojektował i wyprodukował dom do złożenia w zaledwie kilka dni. Skompletowaliśmy elementy tak, abyś tracił czasu biegając po hurtowniach, a sam montaż uprościliśmy tak, abyś nie musiał szukać super fachowców (chociaż oczywiście polecamy wykonanie przez najlepszych specjalistów). Naszym celem jest tworzenie domów prostych do złożenia, w pełni skompletowanych, aby ich złożenie było bezproblemowe i jak najmniej pracochłonne. Z pasją wdrażamy nowe technologie wyposażając je w bezpieczne, certyfikowane najlepsze na rynku materiały konstrukcyjne, izolacyjne, wygłuszeniowe ciągle udoskonalając poczucie komfortu i energooszczędności. Nasze domy nie tylko potrafią się same ogrzać ale też produkować prąd który możesz sprzedać lub zasilić nim auto. Oferujemy nowoczesne parterowe z antresolą, całoroczne domy dla osób lubiących przytulne wnętrza. Producent domów, energooszczędne, pasywne, szybkie w budowie, komfortowe, bezpieczne, sterowane głosem, inteligentne, Produkcja budowa domów Proste do złożenia domy Tanie domy - producent Energooszczędne pasywne domy

 9. BUD-KENT - EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA DLA BUDOWNICTWA

  Polska

  Śląska firma budowlana realizująca projekty związane z budową i wykończeniem domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Ponad 20 lat działalności, setki wykonanych realizacji oraz pozytywnych opinii. Firma oferuje budowę domów ekologicznych i energooszczędnych. To nowość w budownictwie mieszkaniowym. Tego typu domu są samowystarczalne, gdyż niezbędne media takie jak: prąd, ciepło, woda pozyskują ze środowiska naturalnego. Ma to również wpływ na wysokość rachunków, które są kilkukrotnie niższe.

 10. ISO-THERM ZIELIŃSKI PAWEŁ

  Polska

  Iso-therm to firma specjalizująca się w nowoczesnych ociepleniach stropów, poddaszy i podłóg. W swojej codziennej działalności stawia na elastyczne podejście do potrzeb klientów i aktywne wykorzystanie nowych technologii. Fachowcy wykorzystują innowacyjne rury transportowe, za których pomocą wdmuchiwany jest specjalnie dobrany granulat. Proces odbywa się pod ciśnieniem, dzięki czemu można precyzyjnie dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Metoda ta jest bardzo efektywna i zapewnia lepszą izolacyjność materiału. W ramach współpracy z wykonawcą możliwe jest nie tylko ocieplanie od podstaw, ale także naprawa izolacji dachu zniszczonego przez kuny i uszczelnianie źle wykonanych systemów. Fachowcy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania inwestorów i pomagają znaleźć najlepsze rozwiązania dla określonej sytuacji. Efektem działania jest ograniczenie kosztów ponoszonych na ogrzewanie, ochrona przed hałasem i zwiększenie zabezpieczeń przeciwpożarowych. Usługi realizowane są zgodnie z najlepszymi standardami branży, w uzgodnionym ze zleceniodawcą terminie. Technologia wdmuchiwania granulatów zyskała duże zaufanie między innymi w Stanach Zjednoczonych i Skandynawii.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Budownictwo - roboty wykończeniowe - Import eksport

Liczba wyników

136 155 Przedsiębiorstwa