• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okna z pcv

Wyniki dla

Okna z pcv - Import eksport

 1. RS CONCEPT

  Polska

  Verified by europages badge

  RS Export Service oferuje szeroką gamę niestandardowych rozwiązań okiennych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów. Nasze zobowiązanie do doskonałości jest widoczne w wyjątkowych produktach, które dostarczamy, a w tym: - Okna i drzwi drewniane. - Okna i drzwi drewniano-aluminiowe. - Drzwi i okna uPCV. - Okna i drzwi aluminiowe. - Aluminiowe drzwi ognioodporne. - Żaluzje zwijane. - Drzwi garażowe. - Fasady, ściany osłonowe, ogrody zimowe. Aby zapewnić szybką dostawę, skrupulatnie zorganizowaliśmy nasz łańcuch dostaw, umożliwiający nam realizację zamówień w ciągu trzech tygodni w przypadku wybranych linii produktów. Potrzeby naszych klientów traktujemy priorytetowo i staramy się przekraczać Państwa oczekiwania na każdym etapie realizacji. W RS Export Service cieszymy się z możliwości współpracy z Państwa cenioną firmą i ze zbadania, w jaki sposób nasze wysokiej jakości produkty mogą płynnie uzupełniać Państwa projekty. Razem twórzmy przestrzenie, które są naprawdę wyjątkowe!

 2. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

  Wszystkie wyroby na "okna z pcv"

 3. BAZA NOVA LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Do 2017 roku głównym przedmiotem naszej działalności była produkcja okien, drzwi, rolet i żaluzji w PCV w naszym zakładzie w Warnie. Z biegiem lat firma nawiązała trwałe kontakty i zdobyła klientów na rynkach Włoch, Niemiec, Francji i Belgii. Obecna nowo założona spółka s.o.o. zajmuje się wyłącznie handlem oknami, drzwiami i roletami w Europie. Firma jest głównym dystrybutorem w Europie produktów MIG-Market Ltd.- jednego z największych producentów okien z PCV i aluminium w Bułgarii.

 4. BAUFENS

  Bośnia i Hercegowina

  Verified by europages badge

  Firma BAUFENS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Okna z PCV, Okna, Okiennice zwijane, Roboty ciesielskie i stolarskie, Okna z PCV, Okna, Okiennice zwijane, Roboty ciesielskie i stolarskie, i UPVC Profiles. Ma siedzibę w Brčko, Bośnia i Hercegowina.

 5. CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, Okna z PCV, Ramy okienne, żaluzje, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, i drzwi składane. Ma siedzibę w Viseu, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JANELA EXÓTICA, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JANELA EXÓTICA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Okna z PCV, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, Ramy okienne, rampa aluminiowa, parapety, Aluminium Window, i Okna z PCV. Ma siedzibę w Esposende, Portugalia.

 2. MPC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MPC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Jest również obecna w dziedzinach Stolarka z PCV, weranda, drzwi z pcv, i Stolarka aluminiowa. Ma siedzibę w Ferral-Les-Corbières, Francja.

 3. SKYFENS

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma SKYFENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Okna z PCV, Okna, Okiennice zwijane, Okna z PCV, montaż ram i ościeżnic, Kształtowniki okienne z tworzyw sztucznych, Okna, Stolarka z PCV, i oszklenia ścian na miarę. Ma siedzibę w Lublin, Polska.

 4. PERFECT_FENSTER INH. STEFANIE BENKE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PERFECT_FENSTER INH. STEFANIE BENKE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Ma siedzibę w Lemwerder, Niemcy.

 5. POSTĘP SP. Z O.O. WARMIŃSKA FABRYKA OKIEN

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma POSTĘP SP. Z O.O. WARMIŃSKA FABRYKA OKIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice zwijane, Okiennice zwijane, pcv, drzwi z pcv, akcesoria do ościeżnic drzwiowych pcv, balkon, Blokady do drzwi, okna przesuwne z pvc, i złącze. Ma siedzibę w Biskupiec, Polska.

 1. FABBRONI SERRAMENTI IN LEGNO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FABBRONI SERRAMENTI IN LEGNO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Okna z PCV, okna pcv, okna z drewna, Okna z PCV, i okna z drewna i aluminium. Ma siedzibę w Civitella In Val Di Chiana, Włochy.

 2. ALUMINIUM RESIDENCY WORLD LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUM RESIDENCY WORLD LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Jest również obecna w dziedzinach drzwi suwane, drzwi aluminiowe, drzwi i okna, Aluminium Window, i Stolarka aluminiowa. Ma siedzibę w Ruse, Bułgaria.

 1. YAZICIOGLU KARDESLER TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma YAZICIOGLU KARDESLER TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Ma siedzibę w Trabzon, Turcja.

 2. KS-CENTRAL GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KS-CENTRAL GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Ma siedzibę w Bad Wildungen, Niemcy.

 3. PPHU MARIOLA SP. Z O.O.

  Polska

  *PL*Jesteśmy producentem okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych PCV i aluminium. Na życzenie oferujemy rolety, pergole i moskitiery. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nowemu parkowi maszynowemu mamy duże możliwości produkcyjne. Oferujemy najlepszą jakość, konkurencyjną cenę i krótkie terminy realizacji zleceń. Wieloletnia współpraca z dostawcami, jak: Salamander/Brügmann, Rehau, Aliplast, Ponzio, Pilkington, Winkaus pozwala nam rozwijać możliwości produkcyjne oraz poszerzać ofertę. *DE*Wir sind ein Hersteller von Fenstern, Türen, Glasfassaden und Wintergärten aus PVC und Aluminium. Auf Kundenwunsch bieten wir auch Rollläden, Pergolen, Raffstoren und Moskitonetze an. Wir sind Familienunternehmen, haben langjährige Erfahrung in der Fensterbranche. Dank des neuen Maschinenparks haben wir größere Produktionsmöglichkeiten. Wir bieten die beste Qualität, konkurrenzfähige Preise und kurze Lieferzeiten an. Die langjährige Zusammenarbeit mit Lieferanten, wie: Salamander/Brügmann, Rehau, Aliplast, Ponzio, Pilkington, Winkaus ermöglicht uns, unsere Produktionskapazitäten zu entwickeln und unser Angebot zu erweitern. *EN* We are a producer of PVC and aluminum windows, doors, glazed facades and winter gardens. On request, we also offer roller shutters, pergolasand mosquito nets. We are a family company, but we have many years of experience in window production. We offer the best quality, competitive price and short delivery times.

 4. P.H.U. LUX-BUD ŁUKASZ ORAMUS

  Polska

  The founder of PHU LUX BUD started his experience with the installation of window joinery in 2007and expanded its services with the distribution of products in the country and the European Union. We guarantee: professional technical assistance, professional measurement, fast and professional assembly, short implementation time, highest quality, affordable prices, Currently provides services: Consulting in the technical field, Assembly services of qualified teams in Poland and Europe, Consultations in the field of automation, Service and maintenance of currently installed products, Products available in the commercial offer: Window and door systems PVC and aluminum, Sliding systems PV Ci aluminum, Curtain walls, Fire protection systems, Garage, Sectional, Folding doors, Interior and exterior doors, Shielding systems, roller shutters,

 5. WIB

  Belgia

  WIB, producent drzwi i okien z aluminium i PCV. Nasze motto: jakość, bezpieczeństwo, oszczędność i usługi lokalne. Przekłada się to na: Produkcję belgijsko-luksemburską Profile Schüco lub Aliplast wysokiej jakości Szeroki wybór produktów o dużej zdolności izolacji Dostawy na miejsce robót Montaż przez doświadczonych stolarzy należących do sieci regionalnej W razie konieczności, sprawna obsługa posprzedażna Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby odkryć naszą gamę produktów i przykłady różnych zrealizowanych projektów.

 6. ZAKŁAD USŁUGOWO MONTAŻOWY "TOMKAR" TOMASZ ŚLUŻYŃSKI

  Polska

  Zakład Usługowo Montażowy TOMKAR jest firmą powstałą 2010 w Suwałach. Przez 10 lat działalności zdobywaliśmy doświadczenie w sprzedaży i montażu stolarki otworowej takiej jak okna, drzwi bramy garażowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, sprawdzamy jakie ma potrzeby i wymagania i staramy się dopasować ofertę do tych wytycznych. Towary jakie proponujemy naszym klientom pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców i spełniają normy jakościowe i estetyczne. Zajmujemy się również sprzedażą okien na Litwę, Łotwę, Węgry oraz montażem. Jesteśmy Partneramu handlowymi takich firm jak OKNOPLAST, Hörmann, Pol Skone, DRE i wiele innych.

 7. G-TECH

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji narzędzi do produkcji stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów przeznaczonych do serwisu stolarki. W swoim dwudziestokilkuletnim doświadczeniu spotkaliśmy się niejednokrotnie z sytuacją, iż branża okienna boryka się z problemem braku profesjonalnych firm zajmujących się obsługą systemodawców profili okiennych i producentów okien pod kątem szeroko pojętego serwisu stolarki oraz wyposażenia w narzędzia do produkcji. Wychodząc naprzeciw tym problemom powstała firma G-Tech, której celem jest fachowa obsługa, doradztwo oraz szkolenia w zakresie profesjonalnej obsługi klienta pod kątem technicznym: *produkcja narzędzi pod zamówienie, *projektowanie narzędzi, *specjalistyczne naprawy (spawanie PVC, ponowne okleinowanie, *sklejanie pękniętych narożników), *okleinowanie zamontowanych okien, *specjalistyczny sprzęt do prostowania okien, *szkolenia. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu znajdziemy rozwiązania, które będą Państwa satysfakcjonowały, odpowiadały Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt.

  Wszystkie wyroby na "okna z pcv"

 8. F.H.U. ALPLAST

  Polska

  Firma ALPLAST to dynamiczna firma powstała w 1993 roku, która jest znanym i cenionym dystrybutorem w branży stolarki okiennej. Od samego początku zajmowaliśmy się sprzedażą oraz montażem okien i drzwi PCV, aluminium oraz drzwi stalowych-wejściowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również drzwi wewnętrzne firmy DRE, parapety wewnętrzne i zewnętrzne , bramy garażowe , rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz moskitiery. Nowością w ofercie są nawiewniki, zalecane szczególnie jako uzupełnienie istniejącego systemu wentylacyjnego. Zapewniamy kompleksową obsługę - począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiary, skończywszy na montażu - wykonanym przez własne grupy monterskie. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zatrudnieni pracownicy legitymują się długim stażem pracy w naszej firmie. Współpraca z firmami partnerskimi sprawia, że mamy dostęp do najlepszych rozwiązań w naszej dziedzinie, co pozwala utrzymać stały, wysoki poziom techniczny. Wprowadzanie nowych wyrobów, doprowadziło do powstania szerokiej oferty na wysokim poziomie technicznym. Nasza Firma jest dystrybutorem firmy EKO-OKNA - lidera w produkcji stolarki z PCV. Jesteśmy generalnym wykonawcą wymiany stolarki okiennej z PCV w Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim od roku 2002, w tym okresie dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy ponad 7 tyś. Sztuk okien i drzwi w mieszkaniach lokatorskich. Zdobyta pozycja rynkowa pozwala stwierdzić, że jesteśmy liderem naszej branży.

 1. SIUBA. SYSTEMY OKIENNE

  Polska

  Okna to nie tylko element mający na celu doświetlenie pomieszczeń dlatego oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania, zapewniające komfort użytkowania, łatwą konserwację oraz funkcjonalność przez długie lata. Systemy Okienne Siuba to produkty wyselekcjonowane pod kątem wszelkich warunków atmosferycznych panujących w Polsce. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii nasze okna i drzwi są doskonale przystosowane do zmieniającej się pogody, a przez to energooszczędne. Pozwala to nam na bardziej racjonalne wykorzystywanie energii cieplnej i użytkowanie mieszkania czy domu taniej. Okna Siuba nie tylko chronią budynek przed utratą ciepła, ale także izolują przed hałasem oraz zapewniają bezpieczeństwo. Poprzez zastosowanie estetycznego wzornictwa nadają one wnętrzom niepowtarzalny charakter. Wiemy jak ważna jest właściwa konserwacja. Jest ona kluczem do przedłużania żywotności okien oraz całej stolarki z drewna, PCV czy aluminiowej. Dlatego proponowane przez naszą firmę produkty są łatwe w użytkowaniu i pielęgnacji.

 2. DOM-PARTNER

  Polska

  Firma Dom-Partner od wielu lat specjalizuje się w produkcji i montażu różnego rodzaju rolet, żaluzji drewnianych i aluminiowych, markiz i moskitier. Dom-Partner zajmuje się również montażem okien i drzwi znanych polskich i zagranicznych producentów. W ofercie Dom-Partner znajdziemy m.in.: - rolety: * na dzień mini; *zewnętrzne; * w kasecie; - żaluzje; - moskitiery; - okna: * standard; *silver; * gold; - drzwi; - plisy; - serwis świadczący usługi regulacji oraz naprawy okien. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Dom-Partner http: //dom-partner.eu/ znajdą tam Państwo szeroką o ofertę usług oraz produktów. Firma Dom-Partner oferuje produkty wysokiej jakości. Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania, podpowiedzą jak przygotować się do pomiaru, który produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Dom-Partner działa na ternie całego Śląska, najaktywniej w Katowicach, Rudzie Śląskiej i Chorzowie. Zapraszamy do kontaktu z Dom-Partner telefonicznie oraz osobiście w Salonie firmowym przy ul. Wyzwolenia 38, w Świętochłowicach (41-600). Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 6262133745 oraz REGON: 278045056.

 3. KARD

  Polska

  Kard - Żagań- okna, drzwi, rolety- przedstawiciel firmy Drutex S.A. Szeroki wybór asortymentu, wysoka jakość towaru, długoletnie doświadczenie w montażu stolarki otworowej zdobyte w Polsce i za granicą - głównie w Berlinie, to cechy, które dają nam przewagę nad konkurencją. Eksport do Niemiec to około 70 % naszego rocznego obrotu. Oferujemy: .Okna, drzwi, rolety - z PCW, drewna klejonego lub aluminium . . Parapety- drewno, marmur, granit . . Bramy garażowe Wiśniowski . Szafy z drzwiami suwanymi Oprócz standardowego oferujemy tzw. , , ciepły montaż" - system Soudal Windo

 4. GDANSKA FABRYKA OKIEN SP. Z O.O.

  Polska

  Gdańska Fabryka Okien Sp. z o.o. obecnie jest jednym z liderów w produkcji stolarki okienno-drzwiowej w Polsce. Spółka rozpoczęła działalność w 2002 roku i obecnie sprzedaje swoje produkty nie tylko w Polsce, ale w większości krajów europejskich. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku. Tam też znajduje centrum logistyczne Spółki dysponujące nowoczesnymi samochodami umożliwiającymi fracht produkcji. W swojej ofercie, oprócz produktów z PCV (okna PVC, drzwi PVC), Gdańska Fabryka Okien posiada także okna, drzwi i fasady z aluminium i z drewna (drzwi aluminiowe, przepierzenia aluminiowe, drzwi drewniane, okna drewniane). Naszą ofertę poszerzają również rolety zewnętrzne (rolety) i bramy garażowe. Obecnie w ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki asortyment dodatków okiennych renomowanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Obecnie potencjał przedsiębiorstwa pozwala na produkcję 400 okien na dobę. Jednocześnie nasze produkty charakteryzują się zaawansowaniem technologicznym i innowacyjnością. Dzięki uruchomieniu na przełomie 2015 i 2016 roku najnowocześniejszej w Polsce północnej linii produkcyjnej nasze produkty wyznaczają standardy na polskim i międzynarodowym rynku stolarki okiennej i drzwiowej. A co najważniejsze, odpowiadają wymaganiom naszych klientów. Stolarka okienna i drzwiowa PCV firmy Veka od wielu lat znajdują uznanie w oczach nabywców. Polska i export. Okna PVC VEKA oraz okna PCV Salamander.

 5. P.P.H.U. TOM&MAR SP.J.

  Polska

  Firma TOM & MAR z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim niedaleko Warszawy istnieje na rynku od 1993 roku. Głównym filarem naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości nowoczesnej stolarki otworowej z PCV. Od 2001 w swojej ofercie posiadamy również drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne i okna aluminiowe. Wykonujemy także ogrody zimowe. Kierując się bogatym doświadczeniem w produkcji, wymianie i naprawie okien oraz drzwi zewnętrznych wybraliśmy rzetelnych partnerów. Produkcja bram garażowych oraz stolarki okiennej i drzwiowej oparta jest na technologii znanych i renomowanych firm. Dążąc do doskonałości, przy jednoczesnym uwzględnieniu gustów i preferencji klientów, do produkcji okien z PCV wybraliśmy sprawdzony na rynku zachodnio europejskim system profili okiennych SALAMANDER i Aluplast.

 6. FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA DAR - PLAST WALDEMAR GOMÓŁKA

  Polska

  DAR – PLAST jest firmą istniejącą od 2000 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość produkowanej stolarki PCV, estetyczne wykonanie i perfekcyjny montaż. Właśnie dzięki tym priorytetom szybko zdobyliśmy zaufanie Klientów. Żeby nie zawieść Państwa zaufania, zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych pracowników i regularnie ich szkolimy. Od 2004 roku otworzyliśmy się również na współpracę z zagranicznymi kontrahentami, w tym celu utrzymujemy stałe kontakty zagraniczne, oraz swoje przedstawicielstwa w krajach UE, do których wysyłamy nasze okna. Nasze okna PCV wykonane są z niemieckiego profilu typu GEALAN, a do ich montażu wykorzystujemy markowe okucia typu ROTO. Bazowanie na sprawdzonych technologiach i materiałach umożliwia nam dostarczanie Klientom produktów wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w małopolskiej miejscowości Jaworniki. Gwarantujemy pełny zakres serwisowy. Odbiorcami naszych produktów są między innymi: - banki, - szkoły, - przedszkola, - szpitale, - spółdzielnie mieszkaniowe oraz osoby prywatne.

 7. UNITEC POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Siedziba firmy Unitec Polska znajduje się w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo założone w 2009 roku specjalizuje się w produkcji stolarki otworowej. Realizuje zlecenia na rzecz klientów w Polsce i poza jej granicami, w tym w Niemczech oraz Włoszech, Belgii, Szwajcarii, Luksemburgu i Francji. W 2015 roku firma otworzyła spółkę Unitec Niemcy, z siedzibą w Wadgassen. Okna i drzwi to niezbędne wyposażenie każdego budynku. Poszukując najlepszych rozwiązań służących do zabezpieczenia otworów budowlanych, warto skorzystać z doświadczenia spółki Unitec Polska. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wytrzymałej i bardzo estetycznej stolarki od wielu lat, dlatego jego konstrukcje są cenione przez klientów w Polsce i za granicą. Podstawą firmowego sukcesu są najlepsze jakościowo materiały renomowanych marek, które w rękach wykwalifikowanych pracowników spółki zamieniają się w użyteczne elementy wykończeniowe. Nie tylko doskonale wyglądają, ale również zapewniają odpowiedni komfort termiczny i odizolowanie od zewnętrznych hałasów. Właściwości te posiadają takie produkty jak: - systemy okienne PCV, - aluminiowe systemy okienne, - systemy drzwiowe PCV, - aluminiowe systemy drzwiowe, - systemy przesuwane PCV, - aluminiowe systemy przesuwne.

 8. KORPORACJA VIP. SP. Z O.O. PRODUKCJA STOLARKI Z PCV I ALUMINIUM

  Polska

  Oferta współpracy Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę firmy „Korporacja VIP” Sp. z o.o. Firma nasza rozpoczęła działalność w 1991 roku jako producent okien i drzwi z PCV i aluminium. Byliśmy w tym czasie jedną z nielicznych firm w Polsce która zdecydowała się na produkcję okien i drzwi z PCV w oparciu o profile zachodniej firmy. W branży tej współpracujemy z jednym z najlepszych producentów profili PCV belgijską firmą Deceuninck/Inoutic oraz producentem profili aluminiowych belgijską firmą Aliplast. W naszej stolarce stosujemy okucia renomowanej niemieckiej firmy Roto oraz okucia Romb. Nasz sukces rynkowy jest wynikiem ciągłej dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Jako wieloletni producent posiadamy odpowiednie doświadczenie techniczne, nowoczesny park maszynowy i wyszkoloną kadrę techniczną, co pozwala nam na realizację najtrudniejszych inwestycji zarówno w systemie PCV jak i aluminium oraz gwarantuje wysoki poziom usług. Realizujemy prace w obiektach nowych i eksploatowanych o różnym przeznaczeniu: budynki mieszkalne, szkoły, banki, budynki biurowe, hale sportowe, kościoły itp. Korporacja VIP kładzie szczególny nacisk na działalność proekologiczną. Wszystkie oferowane przez firmę produkty z PCV wytwarzane są w technologii bezołowiowej, nie zawierającej kadmu, przy użyciu stabilizatorów wapniowo-cynkowych. PCV zastosowane w naszych wyrobach nie zawiera domieszki metali ciężkich.

 9. OKNOBYT

  Polska

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę specjalizującą się w produkcji okien i drzwi z PCV. Stawiamy na wysoką jakość wyrobu i świadczonych usług. Istniejemy od 1998 roku. Produkcja obejmuje stolarkę typową oraz nietypową pod indywidualne zamówienia (łuki, trójkąty, trapezy). Odbiorcami naszych produktów są klienci indywidualni oraz instytucje. Nasze okna PCV to: - W pełni dojrzałe rozwiązania systemowe. - Oszczędność energii dzięki wysokiej izolacyjności cieplnej. - Bezpieczeństwo i tłumienie dźwięku. - Zróżnicowana oferta kolorystyczna. - Systemy zacieniające oraz zapewniające ochronę przeciwsłoneczną. - Duża swoboda aranżacji wynikająca z szerokiej oferty listew przyszybowych, okuć i klamek.

 10. OKNA PANKOWSKI

  Polska

  Firma Okna Pankowski zajmuje się produkcją oraz sprzedażą stolarki otworowej najlepszej jakości. W asortymencie firmy mamy w szczególności okna i drzwi. Nasza firma wykorzystuje nowoczesne technologie i starannie wybrane materiały. Naszym klientom proponujemy elementy które wyróżniają się energooszczędnością, trwałością oraz estetycznym wykończeniem.Okna Pankowski to szeroka gama okien z PCV - produkowane są w oparciu o profile Aluplast IDEAL 4000 oraz 8000 i okucia WINKHAUS. Oferowane okna PCV wytwarzane są na indywidualne zamówienie, uwzględniając rozmiary wnęk okiennych i specjalne wymagania klientów. Drzwi zewnętrzne które znajdują się w ofercie to najwyższy poziom zabezpieczeń - wytwarzamy je głównie z PCV oraz ALU. Ponadto w ofercie mamy rolety, moskitiery, parapety. Na tą chwilę produkty Okna Pankowski dostępne są nie tylko w naszym kraju, ale również znajdują wielu zadowolonych klientów poza granicami - zamawiane są m.in. przez klientów z Niemiec, Belgii oraz Francji. Firma jednocześnie non stop rozbudowuje swoją ofertę i wprowadza nowe rozwiązania, aby proponować dostęp do najlepszej jakości rozwiązań. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całościową ofertą naszej firmy!

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Okna z pcv - Import eksport

Liczba wyników

1940 Przedsiębiorstwa