• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma żelazna

Wyniki dla

Blacha i taśma żelazna - Import eksport

 1. L.E.M.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma L.E.M., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, cięcie metali, zginanie metali, Blacha i taśma żelazna, i obróbka metali. Ma siedzibę w Castell'alfero, Włochy.

 2. AMBROSINI G.T. SRL

  Włochy

  Ambrosini G.T. specjalizuje się w obróbce następujących materiałów: aluminium do OX i pokryte, żelazo, stal nierdzewna, miedź, mosiądz, Alucobond; cięcie, gięcie w prasie, wycinanie szczelin, spawanie, wykończenie powierzchniowe, blachy, stemplowanie; listwy z aluminium surowego i powleczonego; panele z aluminium spawanego; kolumny, filary; powłoki ze stali nierdzewnej, zlewy i okapy ze stali nierdzewnej robione na miarę; marki handlowe; projektowanie na potrzeby umeblowania cięciem laserowym 20 mm; skrzynki na korespondencję ze stali nierdzewnej robione na miarę.

 3. C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J

  Republika Czeska

  Ekoinstal to wiodący dystrybutor wyrobów stalowych w Polsce. Oferujemy szeroki wachlarz wyrobów ze stali węglowej. Od ponad 20 lat dostarczamy wysokiej jakości wyroby naszym klientom. Proponujemy szeroki zestaw wyrobów magazynowych: blacha, rury, kształtowniki, pręty..

 4. METALSIDER S.P.A. (RAVENNA)

  Włochy

  Firma METALSIDER S.P.A. (RAVENNA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach cewki żelazne, Steel, structural, blachy metalowe, i Strips. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 5. MOBIDIZAYN METAL

  Turcja

  Firma MOBIDIZAYN METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAVOJNI SRL

  Włochy

  Firma SAVOJNI SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, Folia stalowa walcowana na zimno, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, usługi cięcia, i Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Moncalieri, Włochy.

 2. MCM

  Luksemburg

  Firma MCM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, cewki, Blacha i taśma żelazna, belki, i Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Dudelange, Luksemburg.

 3. SA CLISSON METAL

  Francja

  Firma SA CLISSON METAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Rury stalowe, Blacha i taśma żelazna, i Rury stalowe. Ma siedzibę w Moncoutant, Francja.

 4. KMS DEMIR CELIK A.S.

  Turcja

  Firma KMS DEMIR CELIK A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach blachy walcowane, pręty ciągnione, pręty ciągnione żelazne, i arkusze zwijane na gorąco. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ATOLE

  Francja

  Firma ATOLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach lejki, i rynny miedziane. Ma siedzibę w Castries, Francja.

 1. CO.FER.S.

  Włochy

  Firma CO.FER.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma żelazna, blachy faliste na pokrycia dachowe, rurki cynkowane, i blachy cynkowane. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 2. UNIVERS FOG

  Francja

  Firma UNIVERS FOG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Blacharstwo przemysłowe, Kotlarstwo, Blacharstwo przemysłowe, Sheet metalwork, i blacharstwo precyzyjne. Ma siedzibę w Masevaux, Francja.

 1. SSAB SWEDISH STEEL

  Francja

  Firma SSAB SWEDISH STEEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Blacha i taśma stalowa, Stal, i Blacha i taśma stalowa. Ma siedzibę w Neuilly Sur Seine, Francja.

 2. BOURASSEAU INDUSTRIE

  Francja

  Firma BOURASSEAU INDUSTRIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, cięcie i tłoczenie blach, Blacharstwo przemysłowe, blachy ze stali galwanizowanej, i blachy i aluminium wstępnie malowane w różnych kolorach. Ma siedzibę w Les Epesses, Francja.

 3. ISAF SRL

  Włochy

  Firma ISAF SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Blacha i taśma żelazna, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Sant'agata Sul Santerno, Włochy.

 4. METALTECH SRL

  Włochy

  Firma METALTECH SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, obróbka stali nierdzewnej, orządzenia i maszyny laserowe do cięcia metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i obróbka żelaza. Ma siedzibę w Scandicci, Włochy.

 5. KARL EUGEN FISCHER GMBH

  Niemcy

  Firma KARL EUGEN FISCHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Blacha tłoczna, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Burgkunstadt, Niemcy.

 6. COFRAFER - BAMESA

  Francja

  Firma COFRAFER - BAMESA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach blachy, cięcie blach, blachy - handel, i blachy aluminiowane. Ma siedzibę w Bonneuil Sur Marne, Francja.

 7. BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L.

  Włochy

  Firma BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Budownictwo - okucia, galanteria metalowa, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i żelazo wyciągane. Ma siedzibę w Montecchio Emilia, Włochy.

 8. METALANN

  Belgia

  Firma METALANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, Druty i kable żelazne, punkty wykrawania laserowego, i taśma. Ma siedzibę w Meslin L'evêque, Belgia.

 1. BAYKAN STEEL

  Turcja

  Firma BAYKAN STEEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, Blacha i taśma żelazna, blacha żelazna, profile żelazne, Stal i metale, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SA GARONNE ISOLATION

  Francja

  Firma SA GARONNE ISOLATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, i izolacja. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 3. FFT TAPE SOLUTIONS GMBH

  Austria

  Firma FFT TAPE SOLUTIONS GMBH, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma stalowa, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Blacharstwo przemysłowe, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma stalowa, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Blacharstwo przemysłowe, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 4. HEBOSS INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma HEBOSS INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma stalowa, Stal stopowa, stal nierdzewna, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma stalowa. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. FORGES DE LA LOIRE AFL

  Francja

  Firma FORGES DE LA LOIRE AFL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, Wyroby kowalskie, Blacha i taśma żelazna, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Obróbka cieplna stali i metali, Wyroby kowalskie, Blacha i taśma żelazna, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Saint-Herblain, Francja.

 6. TAGAR SA

  Francja

  Firma TAGAR SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma stalowa, Stal, Blacha i taśma stalowa, i Stal. Ma siedzibę w Carignan, Francja.

 7. HAKOPAR EKSPORT-IMPORT

  Polska

  Firma HAKOPAR EKSPORT-IMPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Żeliwo - wyroby, Blacha i taśma żelazna, i Żeliwo - wyroby. Ma siedzibę w Ozimek, Polska.

 8. C. HÜBNER GMBH

  Niemcy

  Firma C. HÜBNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, budowa - wyposażenie, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, urządzenia i maszyny do obróbki galwanotechnicznej metali, i formowanie wtryskowe. Ma siedzibę w Marktoberdorf, Niemcy.

 9. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Polska

  Firma BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Lódz, Polska.

 10. ECM SP. Z O.O. SIEDZIBA

  Polska

  Firma ECM SP. Z O.O. SIEDZIBA, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Wroclaw, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo