• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stopy aluminium

Wyniki dla

Stopy aluminium - Import eksport

 1. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Słowenia

  Kofra - livarna D.O.O. jest firmą rodzinną założoną w 1999 roku w Słowenii przez P. Gregora Frasa i P. Blaža Frasa. Firma specjalizuje się w odlewaniu wysokociśnieniowym, powierzchniowej oraz wykonywaniu na zamówienie produktów ze stopów aluminium. Głównym przedmiotem działalności firmy Kofra - livarna d.o.o. jest odlewanie ciśnieniowe aluminium. Pracujemy z różnymi rodzajami stopów aluminium, ale specjalizujemy się w stopach EN AB 46100, EN AB 47100 i EN AB 44300. Produkujemy szeroką gamę odlewów aluminiowych do części silnikowych, części elektrod, części samochodowych, części do ciągników, pomp, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych oraz wielu innych ... Dostosowyjemy odlewy do potrzeb i życzeń klientów. Miesięczna produkcja odlewów w naszych zakładach przekracza 130 ton. Nasza firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001/2008 i jesteśmy w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu ISO / TS 16949 i ISO 14001. Najważniejszymi rynkami firmy są rynek słoweński i niemiecki, jednak coraz bardziej rozwijamy się także na inne kraje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu w sprawie wszelkich zapytań - chętnie pomożemy.

 2. ALUDIS

  Francja

  Firma ALUDIS od ponad 20 lat jest producentem wyrobów i półfabrykatów z aluminium i tytanu: Jesteśmy specjalistami w zakresie blach z alumimium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur aluminiowych, drutu z aluminiun i tytanu, płyt i profili standardowych lub wykonanych według rysunku we wszystkich formatach, nawet tych rzadziej spotykanych. Staramy się gwarantować najlepsze ceny i najkrótsze terminy bez wpływu na jakość produktów, które zawsze są zgodne z normami europejskimi i międzynarodowymi. Nasze produkty są przeznaczone do zastosowań przemysłowych, a także w lotnictwie, petrochemii i medycynie. Możemy również zaspokoić zapotrzebowanie obejmujące inne materiały, takie jak stal nierdzewna, miedź, mosiądz, brąz, a nawet inconel. W ostatnim czasie nasza oferta została poszerzona o wyroby z miedzi i mosiądzu we wszystkich postaciach. Dysponujemy centralnym magazynem blach z aluminium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur z aluminium, produktów z miedzi i mosiądzu, drutu z aluminium i tytanu, płyt i profili standardowych lub niestandardowych. Staramy się utrzymać wysoki poziom produktów dostępnych w magazynie, tak aby móc jak najszybciej dostarczyć towar do naszych klientów oraz zapewnić stabilność cen. ALUDIS dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty wysokiej jakości oraz pomóc zapewnić bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie waszych urządzeń i sprzętu. 

 3. DIM SCHWEISSMATERIAL MANFRED SCHIERMANN

  Niemcy

  Druty, pręty i cewki do spawania laserowego 0, 1 / 0, 15 / 0, 2 / 0, 3 / 0, 35 / 0, 4 / 0, 5 / 0, 6 / 0, 7 / 0, 8 / 1, 0mm. Specjalny materiał wysokostopowy. Do produkcji narzędzi, maszyn i urządzeń dla technologii medycznej / przemysłu farmaceutycznego / przemysłu chemicznego i spożywczego / lotnictwa / ogniw paliwowych

 4. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 5. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze zwanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.dobrze wyposażony warsztat o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne i zdolność 150.000 jednostek/miesiąc, by zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

  Wszystkie wyroby na "stopy aluminium"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METALÚRGICA FONSECA & FLORA

  Portugalia

 2. ALUMAX

  Grecja

 3. FONDERIA FASSI

  Włochy

 4. HORST PIELHAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. MITTAG GMBH

  Niemcy

 1. LAMBERT NE-METALLHANDEL GMBH

  Niemcy

 2. AV ALUMITRAN S.L.

  Hiszpania

 1. LA SPADA S.R.L.

  Włochy

 2. ACO EUROBAR GMBH

  Austria

 3. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Niemcy

 4. ERA ALUMINYUM LTD. CO.

  Turcja

 5. ALCOBRA GMBH

  Niemcy

 6. ISTANBUL VIZYON

  Turcja

 7. ODLEWNIA METALI KOLOROWYCH KOWALA SP.J.

  Polska

  Odlewnia Metali Kolorowych "KOWALA" istnieje na rynku od ponad 30 lat Produkujemy odlewy ze stopów aluminium, stopów aluminium z cynkiem i mosiądzu w technologii: ciśnieniowej i piaskowej. Współpracujemy z doświadczonymi firmami które produkują: formy ciśnieniowe i modele odlewnicze. We własnym zakresie wykonujemy: obróbkę wibrościerną (trowalizację), piaskowanie, szkiełkowanie, bębnowanie, gradowanie, okrawanie, śrutowanie. We własnym zakresie wykonujemy: toczenie CNC, wiercenie, gwintowanie. W kooperacji: obróbkę na centrach CNC. Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców wykonujących malowanie proszkowe, galwanizowanie, obróbkę cieplną, pomiary detali na maszynie pomiarowej. W 2005 roku dla produkcji odlewów ciśnieniowych wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001, który jest do dnia dzisiejszego systematycznie nadzorowany zgodnie z procedurą auditową i certyfikacyjną TUV NORD CERT. W 2017 roku przeszliśmy recertyfikacje do nowej normy ISO 9001: 2015. Proponujemy: - kompleksową produkcje od formy po przetworzony odlew, - terminową realizację zamówień składanych przez Klientów oraz doskonalenie ich obsługi, - utrzymywanie doractwa i obsługi technicznej klienta. Realizujemy zamówienia odbiorców z całego świata. Wśród naszych klientów są m. in. firmy z : Holandii, Niemiec, Francji, Danii, Słowacji, Czech, Zjednoczonego Królestwa Zapraszamy do współpracy.

 8. MANFRED J. C. NIEMANN ZENTRALE KG

  Niemcy

  Największy w Europie prywatny sprzedawca dysponujący powierzchnią magazynową. Nasze produkty: półfabrykaty z aluminium, miedzi, brązu i stali nierdzewnej. Eksport do wszystkich krajów europejskich i za ocean. Szeroki zakres obróbki przy użyciu linii do cięcia wzdłużnego i poprzecznego i pił panelowych oraz obróbka wyrobów kształtowych o przekroju okrągłym i obręczy. Przycinanie prętów. Dostawy w systemie "Just in time" oraz KANBAN. Najwyższa jakość dzięki długoletniej współpracy z zakładami produkcyjnymi działającymi głównie w Europie Zachodniej.

 1. ALUCANSA

  Hiszpania

  Alucansa produkuje profile aluminiowe i akcesoria dla profesjonalnych instalatorów i wytwórców okien, drzwi i innych zamknięć budowlanych. Lakiernie, anodyzowane i wytłaczanie aluminium. Profile i akcesoria.

 2. ALUMARTE

  Hiszpania

  Produkcja i dystrybucja kształtowników, płyt i akcesoriów z aluminium. Sklep aluminium i kształtowniki.

 3. RUBANOX ITALIA SRL

  Włochy

 4. ALUFEM ALUMINYUM SANAYI VE TICARET A. Ş.

  Turcja

 5. REMAG LEICHTMETALL GMBH

  Austria

 6. TEKNIKAL ALUMINIUM A.S

  Turcja

 7. TELMAKSAN

  Turcja

 8. BERTELLI CATIUSCIA & C SNC

  Włochy

 9. EAS ALUMINIUM

  Bułgaria

 10. GUANGDONG HAOMEI ALUMINIUM CO., LTD

  Chiny

Filtry

Wyniki dla

Stopy aluminium - Import eksport

Liczba wyników

3078 przedsiębiorstwa