• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stopy aluminium

Wyniki dla

Stopy aluminium - Import eksport

 1. STANDART ALUMINIUM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Standart Aluminium to innowacyjna i zorientowana na inżynierię firma, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości profili aluminiowych i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań systemowych, w tym systemów montażu paneli słonecznych i niestandardowych projektów. Nasz najnowocześniejszy obiekt o powierzchni 25 000 metrów kwadratowych pozwala nam spełniać wszystkie potrzeby klientów z wydajnością i precyzją. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię, nasz zakład produkcyjny oferuje zróżnicowany zakres usług, takich jak: -Wyciskanie - Elektrostatyczne malowanie proszkowe - Wykończenie anodowane - Obróbka mechaniczna W Standart Aluminium jesteśmy dumni z naszego podejścia zorientowanego na klienta. Nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie uczyniło nas liderami w branży, zawsze dążącymi do doskonałości we wszystkim, co robimy. Wierzymy w budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami, klientami i pracownikami w oparciu o szacunek i uczciwość. Nasze niezachwiane zaangażowanie w uczciwość sprzyja środowisku zaufania i niezawodności, czyniąc nas zaufanym sojusznikiem w Twoich projektach. Aby zapewnić szybkie, wysokiej jakości i dokładne usługi, współpracujemy z renomowanymi markami znanymi z wyjątkowej jakości materiałów i przestrzegania międzynarodowych standardów. Współpraca ta umożliwia nam dostarczanie niezawodnych i doskonałych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz profili aluminiowych szytych na miarę, czy specjalistycznych usług przetwarzania, Standart Aluminium pomoże Ci na każdym kroku. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Kofra - livarna D.O.O. jest firmą rodzinną założoną w 1999 roku w Słowenii przez P. Gregora Frasa i P. Blaža Frasa. Firma specjalizuje się w odlewaniu wysokociśnieniowym, powierzchniowej oraz wykonywaniu na zamówienie produktów ze stopów aluminium. Głównym przedmiotem działalności firmy Kofra - livarna d.o.o. jest odlewanie ciśnieniowe aluminium. Pracujemy z różnymi rodzajami stopów aluminium, ale specjalizujemy się w stopach EN AB 46100, EN AB 47100 i EN AB 44300. Produkujemy szeroką gamę odlewów aluminiowych do części silnikowych, części elektrod, części samochodowych, części do ciągników, pomp, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych oraz wielu innych ... Dostosowyjemy odlewy do potrzeb i życzeń klientów. Miesięczna produkcja odlewów w naszych zakładach przekracza 130 ton. Nasza firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001/2008 i jesteśmy w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu ISO / TS 16949 i ISO 14001. Najważniejszymi rynkami firmy są rynek słoweński i niemiecki, jednak coraz bardziej rozwijamy się także na inne kraje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu w sprawie wszelkich zapytań - chętnie pomożemy.

 3. DIM SCHWEISSMATERIAL MANFRED SCHIERMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Druty, pręty i cewki do spawania laserowego 0, 1 / 0, 15 / 0, 2 / 0, 3 / 0, 35 / 0, 4 / 0, 5 / 0, 6 / 0, 7 / 0, 8 / 1, 0mm. Specjalny materiał wysokostopowy. Do produkcji narzędzi, maszyn i urządzeń dla technologii medycznej / przemysłu farmaceutycznego / przemysłu chemicznego i spożywczego / lotnictwa / ogniw paliwowych

 4. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 5. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze znanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.Dobrze wyposażony warsztat montażowy o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne & zdolność produkcyjna na poziomie 150 000 jednostek miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

  Wszystkie wyroby na "stopy aluminium"
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KIGEMA SP. Z.O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy zespołem inżynierów, techników i najwyższej klasy ekspertów z 30-letnim doświadczeniem w odlewnictwie i obróbce skrawaniem. Naszym celem jest budowanie długoterminowej współpracy i relacji opartych na wzajemnym szacunku. Chcemy być dostawcą pierwszego wyboru i staramy się dostarczać produkty i usługi wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. ODLEWNIA BRĄZU: KIGEMA specjalizuje się w odlewaniu odśrodkowym do produkcji obejmi, pierścieni i tulei przy użyciu szerokiej gamy stopów miedzi zgodnie z międzynarodowymi i lokalnymi normami odlewniczymi (takimi jak DIN EN 1982: 1998-12, PN-EN 1982, DIN 1705, 1709, 1714, PN 91/H-87026, ASTM B271, BS 1400) oraz stopów specjalnych. Oferowane przez nas materiały obejmują brąz, brązy aluminiowe, brązy ołowiowe, brązy specjalne, mosiądz i stopy niestandardowe. OBRÓBKA CNC: Kompletne rozwiązania w zakresie obróbki stali, żeliwa, metali nieżelaznych i technicznych tworzyw sztucznych. Realizujemy wysoce precyzyjne, średnio- i małoseryjne zamówienia w szerokim zakresie wymiarów. Utrzymujemy systemy zapewniania jakości, takie jak ISO 9001: 2009, ISO 18001-2004 i ISO 14001-2005. KIGEMA posiada laboratorium pozwalające na badanie właściwości mechanicznych, takich jak twardość, wydłużenie, mikrometr. KIGEMA przeprowadza również badania penetracyjne i ultradźwiękowe oraz wydaje certyfikaty zgodności z normą EN 10204-2.2, 2.3, 3.1B. Ponadto, firma posiada klimatyzowane pomieszczenie pomiarowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt pomiarowy.

 2. MAGMETT METALL INC.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Magmett Metall Inc., gdzie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów. Koncentrując się na różnorodnych surowcach i stopach dostosowanych do specyfikacji klienta, jesteśmy dumni z naszych zdolności adaptacyjnych, dzięki czemu jesteśmy wszechstronnym dostawcą dla różnych branż. W Magmett stawiamy na najwyższą jakość, wykorzystując najnowocześniejsze techniki i najnowocześniejszy sprzęt, aby zapewnić precyzyjne i spójne profile. Nasze zaangażowanie w zadowolenie klienta jest nieustające, a nasi doświadczeni specjaliści są oddani zapewnieniu wyjątkowej obsługi. Budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i niezawodności jest podstawą naszych wartości. Wierzymy w to, że możemy zrobić wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania. Nasze produkty obejmują szeroką gamę ofert, takich jak: •Aluminium pierwotne i wtórne -Metaliczny magnez -Metaliczna krzemionka -Stopy przejściowe -Profile aluminiowe. Produkty te są starannie wykonane, aby spełniać najwyższe standardy jakości i wydajności. Ponieważ zapotrzebowanie na podstawowe surowce, takie jak wlewki aluminiowe, magnez, krzemionka i profile aluminiowe, nieustannie rośnie, Magmett pozostaje liderem w branży. Nieustannie doskonalimy się, aby sprostać dynamicznym potrzebom naszych klientów. Dumnie przyczyniając się do rozwoju tureckiego sektora aluminium, spodziewamy się służyć Państwu z doskonałością przez nadchodzące lata. Prosimy zaufać firmie Magmett Metall Inc. odnośnie wszystkich potrzeb klientów w zakresie stopów aluminium. Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!

 3. FRONTAL ALUMINIUM

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasza firma specjalizuje się od ponad 35 lat w produkcji stopów aluminium i odtleniaczy. Dzięki dużemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze możemy zapewnić, że spełniamy wymagania naszych klientów. Oferujemy stopy aluminium w postaci prętów oraz odtleniacze w postaci granulatu. Poprzez ciągłe inwestycje w nasz proces produkcyjny, jesteśmy w stanie stale podnosić jakość naszych produktów. Nasze aluminiowe stopy odlewnicze są produkowane według obowiązujących norm, takich jak PN EN 1676, DIN 1725, PN-76/H-88027, ZN-86/MH-MN-260-14 lub modyfikowane zgodnie ze składem chemicznym określonym przez klienta. Każdy stop jest filtrowany i rafinowany, aby zapewnić spełnienie wysokich norm jakościowych. Oferujemy także aluminium do odtleniania stali w gatunkach A2, A4, A5 i A6, które może być również produkowane zgodnie z określonym przez klienta składem chemicznym. Nasze odtleniacze są stosowane przez wiodące firmy w przemyśle stalowym.

 4. METALÚRGICA FONSECA & FLORA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma METALÚRGICA FONSECA & FLORA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Cynk i stopy cynku, anody protektorowe, Anodes, Ochrona przez korozją, cynk, Cynk i stopy cynku, elementy i części do okrętów i statków, Części obrabiane maszynowo, i anody cynkowe. Ma siedzibę w Matosinhos, Portugalia.

 5. ALUMAX

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma ALUMAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, akcesoria aluminiowe, wytłoczenia kształtowników z aluminium, Produkty aluminiowe, profile aluminiowe, obróbka aluminium CNC, anodowanie, aluminium anodowane, i aluminium obróbka. Ma siedzibę w Chalkida, Grecja.

 1. FONDERIA FASSI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA FASSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo aluminium, odlewnictwo precyzyjne, odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem, stopy aluminium, formowanie ciśnieniowe aluminium, i formowanie pod ciśnieniem cynk aluminium. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 2. HORST PIELHAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HORST PIELHAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, formowanie ciśnieniowe aluminium, formowanie pod ciśnieniem, aluminium, wytopy aluminiowe, i Stopy aluminium. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 1. MITTAG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MITTAG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Ma siedzibę w Ebersbach-Neugersdorf, Niemcy.

 2. LAMBERT NE-METALLHANDEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAMBERT NE-METALLHANDEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Ma siedzibę w Dußlingen, Niemcy.

 3. ACO EUROBAR GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ACO EUROBAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 4. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Stopy aluminium, Armatura sieci gazowej, Armatura rurociągowa przemysłowa, Wyroby kowalskie, aluminiowe elementy kute, odkuwki matrycowe z aluminium, odkuwki matrycowe z mosiądzu, i mosiężne elementy kute. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 5. LA SPADA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LA SPADA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnia, formowanie ciśnieniowe aluminium, Mechanika precyzyjna, stopy aluminium, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnictwo aluminium, i odlewnictwo precyzyjne. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 6. AV ALUMITRAN S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AV ALUMITRAN S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, profile z aluminium, aluminium, aluminium anodowane, wyciskanie metali, formy aluminiowe, wytłoczenia z aluminium, wytłoczenia dla przemysłu, i wytłoczenia kształtowników z aluminium. Ma siedzibę w Villarejo De Salvanés (madrid), Hiszpania.

 7. ODLEWNIA METALI KOLOROWYCH KOWALA SP.J.

  Polska

  Odlewnia Metali Kolorowych "KOWALA" istnieje na rynku od ponad 30 lat Produkujemy odlewy ze stopów aluminium, stopów aluminium z cynkiem i mosiądzu w technologii: ciśnieniowej i piaskowej. Współpracujemy z doświadczonymi firmami które produkują: formy ciśnieniowe i modele odlewnicze. We własnym zakresie wykonujemy: obróbkę wibrościerną (trowalizację), piaskowanie, szkiełkowanie, bębnowanie, gradowanie, okrawanie, śrutowanie. We własnym zakresie wykonujemy: toczenie CNC, wiercenie, gwintowanie. W kooperacji: obróbkę na centrach CNC. Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców wykonujących malowanie proszkowe, galwanizowanie, obróbkę cieplną, pomiary detali na maszynie pomiarowej. W 2005 roku dla produkcji odlewów ciśnieniowych wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001, który jest do dnia dzisiejszego systematycznie nadzorowany zgodnie z procedurą auditową i certyfikacyjną TUV NORD CERT. W 2017 roku przeszliśmy recertyfikacje do nowej normy ISO 9001: 2015. Proponujemy: - kompleksową produkcje od formy po przetworzony odlew, - terminową realizację zamówień składanych przez Klientów oraz doskonalenie ich obsługi, - utrzymywanie doractwa i obsługi technicznej klienta. Realizujemy zamówienia odbiorców z całego świata. Wśród naszych klientów są m. in. firmy z : Holandii, Niemiec, Francji, Danii, Słowacji, Czech, Zjednoczonego Królestwa Zapraszamy do współpracy.

 8. MANFRED J. C. NIEMANN ZENTRALE KG

  Niemcy

  Największy w Europie prywatny sprzedawca dysponujący powierzchnią magazynową. Nasze produkty: półfabrykaty z aluminium, miedzi, brązu i stali nierdzewnej. Eksport do wszystkich krajów europejskich i za ocean. Szeroki zakres obróbki przy użyciu linii do cięcia wzdłużnego i poprzecznego i pił panelowych oraz obróbka wyrobów kształtowych o przekroju okrągłym i obręczy. Przycinanie prętów. Dostawy w systemie "Just in time" oraz KANBAN. Najwyższa jakość dzięki długoletniej współpracy z zakładami produkcyjnymi działającymi głównie w Europie Zachodniej.

 1. ALUDIS

  Francja

  Firma ALUDIS od ponad 20 lat jest producentem wyrobów i półfabrykatów z aluminium i tytanu: Jesteśmy specjalistami w zakresie blach z alumimium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur aluminiowych, drutu z aluminiun i tytanu, płyt i profili standardowych lub wykonanych według rysunku we wszystkich formatach, nawet tych rzadziej spotykanych. Staramy się gwarantować najlepsze ceny i najkrótsze terminy bez wpływu na jakość produktów, które zawsze są zgodne z normami europejskimi i międzynarodowymi. Nasze produkty są przeznaczone do zastosowań przemysłowych, a także w lotnictwie, petrochemii i medycynie. Możemy również zaspokoić zapotrzebowanie obejmujące inne materiały, takie jak stal nierdzewna, miedź, mosiądz, brąz, a nawet inconel. W ostatnim czasie nasza oferta została poszerzona o wyroby z miedzi i mosiądzu we wszystkich postaciach. Dysponujemy centralnym magazynem blach z aluminium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur z aluminium, produktów z miedzi i mosiądzu, drutu z aluminium i tytanu, płyt i profili standardowych lub niestandardowych. Staramy się utrzymać wysoki poziom produktów dostępnych w magazynie, tak aby móc jak najszybciej dostarczyć towar do naszych klientów oraz zapewnić stabilność cen. ALUDIS dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty wysokiej jakości oraz pomóc zapewnić bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie waszych urządzeń i sprzętu. 

 2. ALUCANSA

  Hiszpania

  Alucansa produkuje profile aluminiowe i akcesoria dla profesjonalnych instalatorów i wytwórców okien, drzwi i innych zamknięć budowlanych. Lakiernie, anodyzowane i wytłaczanie aluminium. Profile i akcesoria.

 3. EXTRUSIONES DE TOLEDO

  Hiszpania

  Produkty i usługi firmy: aluminium i stopy, wytłaczanie stali i metali, profile aluminiowe, wytłaczanie kształtowników aluminiowych, profile metalowe, aliminium, aluminium anodowane, wytłaczanie, wytłaczanie aluminium, obrabiarki do obróbki aluminium. Produkcja każdego rodzaju kształtowników z aluminium tłoczonego, lakierowanego i anodowanego. Obróbka i cięcie precyzyjne.

 4. ALUMARTE

  Hiszpania

  Produkcja i dystrybucja kształtowników, płyt i akcesoriów z aluminium. Sklep aluminium i kształtowniki.

 5. ALUFEM ALUMINYUM SANAYI VE TICARET A. Ş.

  Turcja

  Firma ALUFEM ALUMINYUM SANAYI VE TICARET A. Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Meble ogrodowe, Okna aluminiowe, wytłoczenia kształtowników z aluminium, pergole z żelaza, Meble ogrodowe, i Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 6. RUBANOX ITALIA SRL

  Włochy

  Firma RUBANOX ITALIA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Ma siedzibę w Boltiere, Włochy.

 7. REMAG LEICHTMETALL GMBH

  Austria

  Firma REMAG LEICHTMETALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, Magnez, stop magnezu, i krzemionka. Ma siedzibę w Steyr, Austria.

 8. DEVILLE RECTIFICATION

  Francja

  Firma DEVILLE RECTIFICATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Stal nierdzewna, Blacha i taśma aluminiowa, Aluminium i stopy aluminium, Stal, Stal nierdzewna, Blacha i taśma aluminiowa, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Pont-Salomon, Francja.

 9. TELMAKSAN

  Turcja

  Firma TELMAKSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach stopy aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. PEKER METAL SANAYI IC VE DIS TICARET A.S.

  Turcja

  Firma PEKER METAL SANAYI IC VE DIS TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy aluminium. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo