• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bezwodniki

Wyniki dla

Bezwodniki - Import eksport

 1. AQHDCHEMICAL

  Reunion

 2. WEIFANG ENSIGN INDUSTRY CO., LTD

  Chiny

 3. SCHILL + SEILACHER STRUKTOL AKTIENGESELLSCHAFT

  Niemcy

 4. FOSTER CHEMICALS GMBH

  Niemcy

 5. IMER KIMYA

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. XUCHANG YUANHUA BIOTECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

 2. DR. HESSE GMBH & CIE KG

  Niemcy

 3. KEMIRA CHEMIE GMBH

  Niemcy

 4. DESMO EXPORTS LTD.

  Indie

 5. HUAIAN ANGANG IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Chiny

 1. BAUFAN BAUCHEMIE LEIPZIG GMBH

  Niemcy

 2. CLARIANT MASTERBATCHES (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

 3. KÖNIGSWARTER + EBELL CHEMISCHE FABRIK MBH

  Niemcy

 4. RETORTE GMBH SELENIUM CHEMICALS & METALS

  Niemcy

 5. SHANGHAI YIDA MEDICAL TECHNOLOGY LIMITED

  Chiny

 6. MASSON GROUP COMPANY LIMITED

  Chiny

 7. CHRISTIANI CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Christiani Chemie GmbH, założona w Arnsberg, Hochsauerland, zajmuje się handlem chemikaliami organicznymi i nieorganicznymi wybranych producentów w celu odsprzedaży ich klientom. Zamówienie klienta i dostawa produktu są przetwarzane w taki sposób, że chemikalia docierają do klienta bezpośrednio od producenta. Transport produktów odbywa się na zlecenie Christiani Chemie GmbH i wykonywany jest przez spedytorów. Nasz dyrektor zarządzający i nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w handlu chemikaliami i mogą zapewnić pożądaną przez klienta jakość całej obsługi. Dotyczy to w szczególności kontroli podatku transportowego dla bieżącego zamówienia wymaganego przy każdym transporcie chemikaliów. Zastosowanie nowoczesnego oprogramowania zapewnia bezproblemowe przetwarzanie zamówienia i kontrolę.

 8. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny partner przemysłu spożywczego. Firma A. Schmidt & Co. GmbH tworzy od ponad 65 lat specjalne systemy stabilizacyjne do artykułów spożywczych i przemysłu delikatesowego. Nastawiamy się na indywidualne wymagania i tworzymy wysokofunkcjonalne systemy stabilizacyjne. Dzięki elastyczności naszej produkcji możemy zagwarantować stałą, wysoką jakość. Nasze portfolio obejmuje: środki do fermentacji enzymatycznej ryb (z ziołami i przyprawami lub bez) do np. śledzi i łososi, zastrzyków rybnych, farszu rybnego, kotletów rybnych, kiełbasy rybnej, pasztetów, surimi, produkcji ikry i krewetek, majonezów, sosów sałatkowych, dresingów, dipów produkowanych na gorąco i zimno (z dodatkiem żółtka/ białka mlecznego, lub bez), sosów i kremów, konserw trwałych, zup zagęszczanych, ketchupu, marynat, dodatkowych do panierowania, potraw słodkich, dodatków spożywczych, usługowe mieszanie kontraktowe

 9. EVONIK INDUSTRIES AG

  Niemcy

  Od końca 1991 roku firma Evonik produkuje w Marl kwas akrylowy. Z biegiem czasu aparatura do produkcji kwasu akrylowego stała się jedną z największych tego typu instalacji w skali ogólnoświatowej. Kwas akrylowy wykorzystywany jest jako reaktywny monomer do produkcji szeregu związków i polimerów oraz stanowi materiał wyjściowy dla kwasu poliakrylowego, tworzyw sztucznych i lakierów syntetycznych. Kwas akrylowy jest podstawowym surowcem do produkcji superabsorbentów polimerowych (SAP). W zależności od masy cząsteczkowej lub siły wiązań kowalencyjnych może być stosowany również w środkach koagulujących, czynnikach kompleksujących i środkach zagęszczających. Kwas akrylowy może ponadto kopolimeryzować z innymi monomerami, takimi jak styren, butadien i octan winylu. Asortyment kwasu akrylowego oferowanego przez firmę Evonik obejmuje dostawy kwasu akrylowego w różnych opakowaniach (beczkach i kontenerach IBC), jak również w cysternach samochodowych i kolejowych. Instalacja do produkcji kwasu akrylowego w Marl oraz powiązane z nią systemy zarządzania posiadają certyfikaty DIN EN ISO 9001: 2000, DIN EN ISO 14001: 2005, BS: OHSAS 18001: 2007 oraz EMAS.

 10. TAIHUA INDSUTRY CO.LTD

  Chiny

 1. LAIZHOU JINXIN CHEMAICAL CO.,LTD

  Niemcy

 2. GROUPE GAZECHIM

  Francja

 3. AKHTARSKOE LLC

  Rosja

 4. CHENGDU PUKANG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

 5. SHENZHEN JINTENGLONG TRADE CO,LTD

  Chiny

 6. UK ESSAY WRITER

  Zjednoczone Królestwo

 7. PHARMACORE CO.,LIMITED

  Chiny

 8. OMNICHEM NATURALSPECIALITIES

  Belgia

 9. KANNE BROTTRUNK GMBH & CO. BETRIEBSGESELLSCHAFT KG

  Niemcy

 10. TAIZHOU SUNNY CHEMICAL CO.,LTD.

  Chiny