• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bezwodniki

Wyniki dla

Bezwodniki - Import eksport

 1. SHANGHAI YIDA MEDICAL TECHNOLOGY LIMITED

  Chiny

  Firma SHANGHAI YIDA MEDICAL TECHNOLOGY LIMITED, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Bezwodniki. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 2. AQHDCHEMICAL

  Reunion

  Firma AQHDCHEMICAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezwodniki. Ma siedzibę w Chickasha, Reunion.

 3. WEIFANG ENSIGN INDUSTRY CO., LTD

  Chiny

  Firma WEIFANG ENSIGN INDUSTRY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezwodniki. Ma siedzibę w WEIFANG, Chiny.

 4. DESMO EXPORTS LTD.

  Indie

  Firma DESMO EXPORTS LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezwodniki. Ma siedzibę w Vashi, Indie.

 5. HUAIAN ANGANG IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Chiny

  Firma HUAIAN ANGANG IMPORT AND EXPORT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezwodniki. Ma siedzibę w Huaian, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMER KIMYA

  Turcja

  Firma IMER KIMYA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach siarczan sodu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. FOSTER CHEMICALS GMBH

  Niemcy

  Firma FOSTER CHEMICALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Bezwodniki, i Bezwodniki. Ma siedzibę w Jüchen, Niemcy.

 3. BAUFAN BAUCHEMIE LEIPZIG GMBH

  Niemcy

  Firma BAUFAN BAUCHEMIE LEIPZIG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Bezwodniki, i Bezwodniki. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 4. DR. HESSE GMBH & CIE KG

  Niemcy

  Firma DR. HESSE GMBH & CIE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Bezwodniki, i Bezwodniki. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 5. SCHILL + SEILACHER STRUKTOL AKTIENGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Firma SCHILL + SEILACHER STRUKTOL AKTIENGESELLSCHAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Bezwodniki, i Bezwodniki. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. KEMIRA CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma KEMIRA CHEMIE GMBH, roku i działającą w sektorze Bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach Włókna sztuczne i syntetyczne, i Włókna sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Alzenau, Niemcy.

 2. CLARIANT MASTERBATCHES (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Firma CLARIANT MASTERBATCHES (DEUTSCHLAND) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Bezwodniki, i Bezwodniki. Ma siedzibę w Lahnstein, Niemcy.

 1. KÖNIGSWARTER + EBELL CHEMISCHE FABRIK MBH

  Niemcy

  Firma KÖNIGSWARTER + EBELL CHEMISCHE FABRIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Bezwodniki, i Bezwodniki. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. MASSON GROUP COMPANY LIMITED

  Chiny

  Firma MASSON GROUP COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezwodniki. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 3. XUCHANG YUANHUA BIOTECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma XUCHANG YUANHUA BIOTECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezwodniki. Ma siedzibę w Xuchang, Chiny.

 4. RETORTE GMBH SELENIUM CHEMICALS & METALS

  Niemcy

  Firma RETORTE GMBH SELENIUM CHEMICALS & METALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Bezwodniki, i Bezwodniki. Ma siedzibę w Röthenbach, Niemcy.

 5. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny partner przemysłu spożywczego. Firma A. Schmidt & Co. GmbH tworzy od ponad 65 lat specjalne systemy stabilizacyjne do artykułów spożywczych i przemysłu delikatesowego. Nastawiamy się na indywidualne wymagania i tworzymy wysokofunkcjonalne systemy stabilizacyjne. Dzięki elastyczności naszej produkcji możemy zagwarantować stałą, wysoką jakość. Nasze portfolio obejmuje: środki do fermentacji enzymatycznej ryb (z ziołami i przyprawami lub bez) do np. śledzi i łososi, zastrzyków rybnych, farszu rybnego, kotletów rybnych, kiełbasy rybnej, pasztetów, surimi, produkcji ikry i krewetek, majonezów, sosów sałatkowych, dresingów, dipów produkowanych na gorąco i zimno (z dodatkiem żółtka/ białka mlecznego, lub bez), sosów i kremów, konserw trwałych, zup zagęszczanych, ketchupu, marynat, dodatkowych do panierowania, potraw słodkich, dodatków spożywczych, usługowe mieszanie kontraktowe

 6. CHRISTIANI CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Christiani Chemie GmbH, założona w Arnsberg, Hochsauerland, zajmuje się handlem chemikaliami organicznymi i nieorganicznymi wybranych producentów w celu odsprzedaży ich klientom. Zamówienie klienta i dostawa produktu są przetwarzane w taki sposób, że chemikalia docierają do klienta bezpośrednio od producenta. Transport produktów odbywa się na zlecenie Christiani Chemie GmbH i wykonywany jest przez spedytorów. Nasz dyrektor zarządzający i nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w handlu chemikaliami i mogą zapewnić pożądaną przez klienta jakość całej obsługi. Dotyczy to w szczególności kontroli podatku transportowego dla bieżącego zamówienia wymaganego przy każdym transporcie chemikaliów. Zastosowanie nowoczesnego oprogramowania zapewnia bezproblemowe przetwarzanie zamówienia i kontrolę.

 7. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 8. EVONIK INDUSTRIES AG

  Niemcy

  Od końca 1991 roku firma Evonik produkuje w Marl kwas akrylowy. Z biegiem czasu aparatura do produkcji kwasu akrylowego stała się jedną z największych tego typu instalacji w skali ogólnoświatowej. Kwas akrylowy wykorzystywany jest jako reaktywny monomer do produkcji szeregu związków i polimerów oraz stanowi materiał wyjściowy dla kwasu poliakrylowego, tworzyw sztucznych i lakierów syntetycznych. Kwas akrylowy jest podstawowym surowcem do produkcji superabsorbentów polimerowych (SAP). W zależności od masy cząsteczkowej lub siły wiązań kowalencyjnych może być stosowany również w środkach koagulujących, czynnikach kompleksujących i środkach zagęszczających. Kwas akrylowy może ponadto kopolimeryzować z innymi monomerami, takimi jak styren, butadien i octan winylu. Asortyment kwasu akrylowego oferowanego przez firmę Evonik obejmuje dostawy kwasu akrylowego w różnych opakowaniach (beczkach i kontenerach IBC), jak również w cysternach samochodowych i kolejowych. Instalacja do produkcji kwasu akrylowego w Marl oraz powiązane z nią systemy zarządzania posiadają certyfikaty DIN EN ISO 9001: 2000, DIN EN ISO 14001: 2005, BS: OHSAS 18001: 2007 oraz EMAS.

 1. BRENNTAG POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  BRENNTAG POLSKA to największy na polskim rynku dystrybutor surowców chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu. BRENNTAG POLSKA oferuje bezpieczne i trwałe rozwiązania najwyższej jakości dla większości branż przemysłu, jak farmaceutyka, przemysł metalurgiczny, spożywczy, paszowy, chemikalia standardowe i wiele innych. Ponadto firma świadczy usługi wartości dodanej między innymi w laboratoriach budowlanym i mikrobiologicznym. Dystrybucję prowadzimy poprzez kompleksową sieć biur i magazynów na terenie całego kraju - łącznie 14 placówek. Ponadto polecamy serwis internetowy firmy, który stanowi kopalnię więdzy na temat rozmaitych chemikaliów oraz daje dostęp do informacji o ich właściwościach a także dokumentacji, a wszystko w prostej i przystępnej formie.

 2. TAIHUA INDSUTRY CO.LTD

  Chiny

  Firma TAIHUA INDSUTRY CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Huangshi, Chiny.

 3. ACIDO FLUORHIDRICO

  Meksyk

  Firma ACIDO FLUORHIDRICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Ecatepec, Meksyk.

 4. LAIZHOU JINXIN CHEMAICAL CO.,LTD

  Niemcy

  Firma LAIZHOU JINXIN CHEMAICAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Laizhou, Niemcy.

 5. TESSENDERLO CHEMIE

  Belgia

  Firma TESSENDERLO CHEMIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - kwasy, Chemia nieorganiczna - bezwodniki, i chemia kliniczna. Ma siedzibę w Brussel, Belgia.

 6. NASSA PRODUCTION & TRADING SA

  Szwajcaria

  Firma NASSA PRODUCTION & TRADING SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, Polietylen, bobiny polietylenowe, perły z poliestru czystego, Wyroby chemiczne - import-eksport, i Polietylen. Ma siedzibę w Camorino, Szwajcaria.

 7. SHENZHEN JINTENGLONG TRADE CO,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN JINTENGLONG TRADE CO,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 8. CHENGDU PUKANG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma CHENGDU PUKANG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach Amino acid. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 9. ABLAUGEREI HEINRICH INH. WOLFGANG HEINRICH

  Niemcy

  Firma ABLAUGEREI HEINRICH INH. WOLFGANG HEINRICH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Kwasy karboksylowe i bezwodniki, Piaskowanie stali i metali, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 10. OMNICHEM NATURALSPECIALITIES

  Belgia

  Firma OMNICHEM NATURALSPECIALITIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach Oleje z pestek winogron, i tanina syntetyczna. Ma siedzibę w Louvain-La-Neuve, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo