PPH ELEKTRONIK-RADBIT

Polska

Factory icon Producent/ Wytwórca

PPH ELEKTRONIK-RADBIT
Web icon
Skontaktuj się

Firma Radbit jest producentem domofonów cyfrowych i analogowych oraz bramofonów, systemów kontroli dostępu i innych urządzeń elektronicznych. Funkcjonujemy na rynku od czerwca 1987 roku. Obecnie opracowanych zostało wiele nowych rozwiązań konstrukcyjnych, zarówno do unifonów cyfrowych jak i analogowych. W kasetach wprowadzone zostały czytniki pamięci "DALLAS", czytniki zbliżeniowych kart UNIQUE, zastosowano wyświetlacze LCD a konstrukcje oparto na układach mikroprocesorowych. W naszej ofercie znajdą Państwo domofony jedno i wieloabonentowe, obsługujące jedno lub wiele wejść. Projektując instalacje domofonowe opieramy się na urządzeniach własnej produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie w dowolnej chwili i dowolnym czasie zapewnić pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

Bezawaryjny domofon polskiej produkcji - klawiatura pełni rolę zamka szyfrowego. W pamięci domofonu można zapisać 254 kody użytkowników i 1 kod administratora. Domofon posiada zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów. Obudowa jest wykonana z anodowanego aluminium - nie odkształca się i jest bardzo wytrzymała. Oświetlenie domofonu jest zrealizowane za pomocą energooszczędnych diód LED. Jasność podświetlenia jest regulowana. Domofon może sterować dwoma wejściami, na przykład furtką i bramą.

Polska

Wyjątkowa i pięknie wykonana lampka LED, która nada wnętrzu niepowtarzalny charakter. Wykonana jest z wysokiej jakości mlecznej pleksy oraz z anodowanego aluminium. Lampka LED działa w trzech trybach oświetlenia – jasnym (białym), błękitnym (nocnym) oraz mieszanym. Tryb nocny pozwala na łagodne oświetlenie schodów, korytarzy i ciągów komunikacyjnych. Zarówno w trybie jasnym jak i nocnym światło jest rozproszone i nie oślepia. Oświetlenie LED Peony dostępne jest w wersji natynkowej oraz podtynkowej.

Polska

Bezawaryjny domofon cyfrowy do bloków i kamienic KEC4 MOD DL posiada podświetloną klawiaturę, pełniącą rolę zamka szyfrowego. Do pamięci domofonu można wpisać 254 kody użytkowników. Domofon posiada również czytnik Dallas, dzięki czemu możliwe jest otwieranie drzwi nie tylko za pomocą czterocyfrowego kodu, ale również za pomocą pastylki dotykowej. Domofon posiada zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów oraz funkcję wyjścia, tzw. EXIT BUTTON. Domofon posiada również czytelny, dwuliniowy wyświetlacz LCD. Mogą wyświetlać się na nim komunikaty informacyjne, na przykład nazwa ulicy i numer bloku, numer klatki, zakres lokali w klatce itp. Klawiatura jest podświetlona za pomocą energooszczędnych diód LED. Ułatwia to korzystanie z domofonu również w nocy. Domofon jest przystosowany do obsługi przez osoby niesłyszące. Dzięki anodowaniu panel zachowuje swój elegancki wygląd przez wiele lat.

Polska

Licznik jest przeznaczony do pracy z maszynami, posiadającymi cyklicznie poruszające się elementy. Jest wyprodukowany z przeznaczeniem dla producentów. Licznik może znaleźć zastosowanie jako licznik: cykli, licznik impulsów, licznik do prasy, licznik wtrysków, licznik powtórzeń, licznik wierceń. Elektroniczny licznik impulsów LDP firmy Radbit służy do zliczania cykli pracy ruchomych części maszyn np. uderzeń prasy. Wyposażony jest w czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD oraz podświetlane przyciski manipulatora. Elektroniczny licznik impulsów sprzedawany jest również w wersji dla 3 zmian – posiada funkcję zliczania detali osobno dla każdej zmiany – numer zmiany ustawia się w menu licznika za pomocą strzałek manipulatora.

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  1 – 10
 • Handlowcy
  1 – 10
 • % obrotów na eksport
  1%

Organizacja

 • Rok utworzenia
  1986
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba – Firma macierzysta
 • Działalność podstawowa
  Producent/ Wytwórca

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Regionalny
 • Check Circle Outline icon Krajowy
 • Check Circle Outline icon Europejski
 • Międzynarodowy

Adres dostawy

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

 • Domofony
 • domofon
 • RADBIT
 • domofony cyfrowe
 • domofon z szyfratorem
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.