• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • aparaty telefoniczne

Wyniki dla

Aparaty telefoniczne - Import eksport

 1. SPECTRUM INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Spectrum International jest dystrybutorem nowej generacji produktów elektronicznych nowych i oryginalnych, oferującym szeroką gamę smartfonów, tabletów, urządzeń do noszenia, słuchawek, asystentów głosowych, urządzeń multimedialnych i e-czytników. Sprzedawane marki (Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo, Realme, Huawei, Google, Amazon itd.) są znane na całym świecie a produkty są gwarantowane. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb wszystkich firm, niezależnie od tego czy jesteś sprzedawcą detalicznym, dystrybutorem, hurtownią, operatorem, e-sprzedawcą czy też firmą, administracją, stowarzyszeniem chcącym odnowić swój sprzęt i urządzenia (z możliwością dostosowania zamówienia). Nasi klienci są wszędzie we Francji metropolitalnej, w departamentach i regionach zamorskich (DROM) i jak do tej pory eksportujemy do 28 krajów. Jako niezależny dystrybutor możemy korzystać z różnych kanałów dostaw (głównie z importu), aby oferować znacznie bardziej konkurencyjne ceny niż nasi konkurenci oraz większą dostępność. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najpilniejsze i najbardziej wyjątkowe życzenia naszych klientów. Prosta i łatwa w użyciu, nasza nowa strona internetowa B2B pozwoli Ci bardzo szybko i łatwo składać zamówienia po otwarciu konta klienta. Nasz dedykowany przedstawiciel handlowy będzie również służył Ci pomocą w dokonaniu wyboru i zaoferuje odpowiednie rozwiązania logistyczne i finansowe.

 2. PRODEALEE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRODEALEE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach telefonia, telefonia komórkowa, telefon komórkowy, i Smartfon. Ma siedzibę w Chatou, Francja.

 3. HORST PLATZ BERATUNGS- UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Horst Platz GmbH od ponad 45 lat oferuje szeroki zakres usług dla klientów z branży motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, IT, inżynierii mechanicznej i budowy maszyn, techniki medycznej i lotnictwa – od doradztwa i projektowania rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb po zarządzanie projektami; Od indywidualnego rozwoju produktu po produkcję kontraktową i na zlecenie. Z naszymi produktami i rozwiązaniami wyspecjalizowaliśmy się między innymi w wyposażaniu nowoczesnych miejsc pracy, realizacji potrzeb pracy mobilnej oraz wyposażaniu pomieszczeń i sal konferencyjnych w systemy audio i wideo. Nasi globalni klienci są w branży telekomunikacyjnej i przemysłowej: motoryzacyjnej, firm audytorskich i zatwierdzających, lotniczej, kosmicznej, budowy maszyn i inżynierii mechanicznej, IT i telekomunikacji, techniki medycznej, centrów danych, handlu hurtowego i specjalistycznego.

 4. BUREAUTIQUE ET COMMUNICATION

  Francja

  Firma BUREAUTIQUE ET COMMUNICATION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Berdh'uis, Francja.

 5. STS SIGNAL TECHNIK SPRENGER GMBH

  Niemcy

  Firma STS SIGNAL TECHNIK SPRENGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Naila, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EPI TELECOM

  Francja

  Firma EPI TELECOM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Osny, Francja.

 2. URVO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma URVO LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Doncaster, Zjednoczone Królestwo.

 3. WIRE DISTRIBUTION

  Francja

  Firma WIRE DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Fontenay-Aux-Roses, Francja.

 4. OPIS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma OPIS TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 5. ELECTRICITE MICHEL REDING

  Luksemburg

  Firma ELECTRICITE MICHEL REDING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, maszyny do szycia, urządzenia audiowizualne, Aparaty telefoniczne, i small household appliances. Ma siedzibę w Ettelbruck, Luksemburg.

 1. PIECES2MOBILE

  Francja

  Firma PIECES2MOBILE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Aubervilliers, Francja.

 2. ATELIER MONTGALLET

  Francja

  Firma ATELIER MONTGALLET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. MARKETPLACEFM

  Bułgaria

  Firma MARKETPLACEFM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Pleven, Bułgaria.

 2. MINT TECHNOLOGY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MINT TECHNOLOGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach instalacja telefonów, i serwis telefonów komórkowych. Ma siedzibę w Stourbridge, Zjednoczone Królestwo.

 3. E-ANZEIGE.COM

  Niemcy

  Firma E-ANZEIGE.COM, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, Mikrokomputery, instalacje domowe, Komputery przenośne, telesprzedaż, Aparaty telefoniczne, Mikrokomputery, instalacje domowe, i Komputery przenośne. Ma siedzibę w Leidersbach, Niemcy.

 4. SCHERM REPARATIE

  Belgia

  Firma SCHERM REPARATIE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. RESTORE LTD

  Bułgaria

  Firma RESTORE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. WOORIM ELECTRONICS CO. LTD.

  Korea Południowa

  Firma WOORIM ELECTRONICS CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Aparaty telefoniczne, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, telefony, i instalacje telefoniczne. Ma siedzibę w Chungbuk, Korea Południowa.

 7. MEGA COMPANY NIEBÜLL GMBH

  Niemcy

  Firma MEGA COMPANY NIEBÜLL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Aparaty telefoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Elektryczne roboty instalacyjne, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Aparaty telefoniczne, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Niebüll, Niemcy.

 8. SC.TOP CERAMICA SRL

  Rumunia

  Firma SC.TOP CERAMICA SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 1. SMARTDISCOUNT31

  Francja

  Firma SMARTDISCOUNT31, roku i działającą w sektorze Telefony komórkowe. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, naprawa telefonów, baterie do telefonów komórkowych, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. KOOPJEMOBIEL.NL

  Holandia

  Firma KOOPJEMOBIEL.NL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach telefon komórkowy. Ma siedzibę w Hengelo, Holandia.

 3. NP4GAME UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma NP4GAME UNIPESSOAL LDA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach laboratorium napraw, doradztwo, sprzedaż i konserwacja instalacji telefonicznych, i konsole i akcesoria do multimedialnych gier wideo. Ma siedzibę w Matosinhos, Portugalia.

 4. WITECH GMBH

  Niemcy

  Firma WITECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radary i radionawigacja. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Aparaty telefoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 5. MIDI-MUSIC-STUDIO INH. HORST HOFFMANN

  Niemcy

  Firma MIDI-MUSIC-STUDIO INH. HORST HOFFMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Aparaty telefoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczne roboty instalacyjne, Aparaty telefoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Hasbergen, Niemcy.

 6. PHONE ESSENCE - PHONE REPAIR SHOP IN NEWCASTLE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PHONE ESSENCE - PHONE REPAIR SHOP IN NEWCASTLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach serwis telefonów komórkowych, i telefonia stacjonarna. Ma siedzibę w Newcastle, Zjednoczone Królestwo.

 7. CARTRONICS

  Belgia

  Firma CARTRONICS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Telefony komórkowe, GPS (Global Positioning System ), Telefony komórkowe, i GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 8. IHELP

  Francja

  Firma IHELP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach telefony, komputery, i naprawa w 24 godziny. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 9. PHONEHOUSE24

  Hiszpania

  Firma PHONEHOUSE24, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Tarragona, Hiszpania.

 10. PANEVEZIO FONAS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litwa

  Firma PANEVEZIO FONAS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Aparaty telefoniczne, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Panevezys, Litwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Aparaty telefoniczne - Import eksport

Liczba wyników

755 Przedsiębiorstwa