• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • aparaty słuchowe

Wyniki dla

Aparaty słuchowe - Import eksport

 1. VIRGIS FILTER SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Virgis Filter jest liderem w produkcji filtrów powietrza, filtrów kasetowych i drobnego sprzętu, homologowanych i stosowanych jako wyposażenie fabryczne sprzętu znanych producentów silników, sprężarek, zespołów prądnicowych, wagonów silnikowych, zamiatarek ulic i do wielu innych zastosowań w branży rolniczej, nieruchomości, wydobywania kopalin i w przemyśle. Od zawsze wyczuleni odnośnie znaczenia innowacji i kontroli sprawności produktów, dużo zainwestowaliśmy w tę branżę.

 2. STREFA SŁUCHU

  Polska

  Nasza firma od wielu lat działa na rynku aparatów słuchowych, dzięki czemu udało nam się nawiązać współprace z najwybitniejszymi audioprotetykami, producentami aparatów słuchowych oraz pracowniami otoplastycznymi. W naszych gabinetach w Warszawie przeprowadzamy specjalistyczne oraz przyjemne dla Pacjentów badania słuchu i testy na rozumienie mowy, umożliwiające stwierdzenie stopnia, a także typu niedosłuchu. Znając wyniki badań jesteśmy w stanie dopasować jak najbardziej indywidualny aparat słuchowy, stanowiący często jedyną przepustkę do normalnego życia. Nasi Klienci doceniają nie tylko profesjonalne podejście do pracy, lecz także niezwykle szeroki wybór oferowanych urządzeń.

 3. LUXMED SP. Z O.O. CENTRUM MEDYCZNE.

  Polska

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego centrum medycznego Luxmed, którego siedziba mieści się w Lublinie. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasja i dużym zaangażowaniem niosą pomoc zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. W naszej specjalistycznej przychodni mogą Państwo między innymi skorzystać z kompleksowych usług pediatry i kardiologa, a także ginekologa i położnika. Zachęcamy również do odwiedzenia gabinetu okulisty i stomatologa. Prowadzimy również gabinet rehabilitacji, a także nowoczesne laboratorium badawcze. Wykonujemy badania USG i RTG, a także Holtera i Dopplera. Ponadto przeprowadzamy biopsję i badania cytologiczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej przychodni.

 4. KARDENT KLINIKA PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ ORAZ SŁUCHU

  Polska

  Grójecka Klinika Protetyki Słuchu działająca pod nazwą KARDENT specjalizuje się w przeprowadzaniu badania słuchu oraz określenia typu ewentualnego niedosłuchu wraz z doborem najkorzystniejszego modelu aparatu słuchowego. Proponowane urządzenia pochodzą wyłącznie od znanych i cenionych producentów, dla których najważniejsza jest jakość wykonania sprzętu, prostota użytkowania oraz poprawa komfortu życia przyszłych właścicieli aparatów. Urządzenia są dostępne w korzystnych cenach, a część pacjentów może również skorzystać z dodatkowej refundacji NFZ.  Specjalistyczne badania słuchu  W gabinecie prowadzone są badania audiometryczne oraz tympanometryczne z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu medycznego. Usługa jest wykonywana przez wykwalifikowanego protetyka słuchu. Po dokładnym określeniu wady u pacjenta, lekarz jest w stanie dopasować odpowiedni model aparatu. W klinice dostępne są urządzenia wewnątrzkanałowe i zauszne, a także tradycyjne aparaty słuchowe i specjalne modele dla osób niesłyszących.

 5. AMPLIFON - APARATY SŁUCHOWE

  Polska

  Amplifon to światowy lider na rynku rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy klientom test słuchu, badanie słuchu oraz dobór aparatu słuchowego. W ofercie posiadamy wysokiej jakości aparaty słuchowe firmy Siemens.Jesteśmy światowym liderem w sprzedaży rozwiązań dla niedosłyszących. Sektor ten nadal ma ogromny potencjał wzrostu. Ciągłość i trwałość tego sukcesu wynika z naszego podejścia zorientowanego na Klienta, z naszego unikalnego i innowacyjnego modelu biznesowego, naszej solidności finansowej i naszej przyszłościowej strategii rozwoju, która pozwoliła nam umocnić naszą międzynarodową obecność w 20 krajach i utorować drogę do nowych rynków w Australii, Nowej Zelandii, Indiach i Turcji.Jesteśmy światową potęgą pod względem wielkości sprzedaży, sieci dystrybucji i obecności geograficznej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AUDIO LAB APARATY SŁUCHOWE MACIEJ KMIECIK

  Polska

  Audio-Lab to przedsiębiorstwo z miasta Poznań zajmująca się głównie sprzedażą aparatów słuchowych. W ich ofercie można znaleźć prawie 300 modeli, dedykowanych tak osobom słabo jak i głęboko niedosłyszącym. Audio-LAB działa na rynku polskim od 2005 roku, od tego czasu zdobyła ogromną liczbę zadowolonych klientów oraz stale poszerza swoją listę artykułów i usług. Z pełną ofertą przedsiębiorstwa mogą Państwo zaznajomić się odwiedzając firmową witrynę internetową.

 2. DESIGN CONCEPT

  Polska

  Aurilab działa w sferze laryngologii od kliku lat i kooperuje z uznanymi specjalistami z branży. Oprócz tego wytwarza własne wkładki douszne, które pomagają ludziom z problemami słuchowymi, bez względu na ich wiek. Zapraszamy na naszą stronę www po więcej informacji.

 3. CRAI SPA APPARECCHI ACUSTICI

  Włochy

  Założone w 1982r. przedsiębiorstwo CRAI szybko utrwaliło swoją pozycję lidera w dziedzinie protez słuchowych wewnątrz-usznych wg wymiarów.

 4. ACUSTICA FIORENTINA

  Włochy

  Firma ACUSTICA FIORENTINA, roku i działającą w sektorze Protezy słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty słuchowe, urządzenia akustyczne, wymienne aparaty słuchowe, Aparaty słuchowe, i aparaty akustyczne cyfrowe. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 5. CENTRO AUDITIVO SONTEC

  Hiszpania

  Firma CENTRO AUDITIVO SONTEC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach naprawa aparatów słuchowych, i audiologia. Ma siedzibę w Fuengirola, Hiszpania.

 1. WILKE HÖRAKUSTIK

  Niemcy

  Firma WILKE HÖRAKUSTIK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach baterie do aparatów akustycznych. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 2. AURIBELL - HAUS FÜR FEINES HÖREN

  Niemcy

  Firma AURIBELL - HAUS FÜR FEINES HÖREN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach nauszniki przeciwhałasowe, protezy akustyczne zindywidualizowane, i niewidoczne aparaty słuchowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. HET HOORHUIS

  Holandia

  Firma HET HOORHUIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Ma siedzibę w Amsterdam Noord, Holandia.

 2. DREAMLAND ACUSTICA SNC

  Włochy

  Firma DREAMLAND ACUSTICA SNC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach PROFILAKTYKA I DIAGNOSTYKA GŁUCHOTY dziecięcej, i urządzenia akustyczne. Ma siedzibę w Castellammare Di Stabia, Włochy.

 3. HEARING PRODUCTS INTERNATIONAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HEARING PRODUCTS INTERNATIONAL LIMITED, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 4. AUDITION DU DAUPHINÉ

  Francja

  Firma AUDITION DU DAUPHINÉ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Protezy słuchowe, Protezy słuchowe, i audyfon proteza słuchowa. Ma siedzibę w Voreppe, Francja.

 5. CHESHIRE HEARING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHESHIRE HEARING LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 6. VARIPHONE

  Belgia

  Firma VARIPHONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Protezy słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty słuchowe, systemy komunikacji, Aparaty słuchowe, i kaski dźwiękochłonne. Ma siedzibę w Peer, Belgia.

 7. APPARECCHI ACUSTICI ISTITUTO SONOTECNICA

  Włochy

  Firma APPARECCHI ACUSTICI ISTITUTO SONOTECNICA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach protezy akustyczne wszystkich marek, i protezy akustyczne cyfrowe. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 8. COCHLEAR BENELUX

  Belgia

  Firma COCHLEAR BENELUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty słuchowe, audyfon proteza słuchowa, Aparaty słuchowe, słuchawki stereofoniczne, i topografy rogówkowe. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 1. ODYONUR ISITME CIHAZLARI MERKEZI

  Turcja

  Firma ODYONUR ISITME CIHAZLARI MERKEZI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty słuchowe, Protezy słuchowe, protezy akustyczne cyfrowe, aparaty słuchowe, Aparaty słuchowe, i Protezy słuchowe. Ma siedzibę w Küçükçekmece, Turcja.

 2. BEN VAN DER HEIDEN ZIEN & HOREN

  Holandia

  Firma BEN VAN DER HEIDEN ZIEN & HOREN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkła (soczewki) kontaktowe, Aparaty słuchowe, okulary do patrzenia, okulary słoneczne, Szkła (soczewki) kontaktowe, i Aparaty słuchowe. Ma siedzibę w Tholen, Holandia.

 3. LABORATOIRE COTRAL

  Francja

  Firma LABORATOIRE COTRAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona słuchu - kaski, stopery, ochrona przed hałasem, i Ochrona słuchu - kaski, stopery. Ma siedzibę w Condé-Sur-Noireau, Francja.

 4. ACOUSTIC SYSTEM SRL

  Włochy

  Firma ACOUSTIC SYSTEM SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 5. OTO & MEDICAL

  Włochy

  Firma OTO & MEDICAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły, aparaty akustyczne cyfrowe, niewidoczne aparaty słuchowe, Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły, i wynajem urzadzeń elektromedycznych. Ma siedzibę w La Spezia, Włochy.

 6. PIÙUDITO

  Włochy

  Firma PIÙUDITO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach niewidoczne aparaty słuchowe. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 7. NEURELEC

  Francja

  Firma NEURELEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instytuty i laboratoria naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty słuchowe, Protezy słuchowe, Aparaty słuchowe, audyfon proteza słuchowa, i Protezy słuchowe. Ma siedzibę w Vallauris, Francja.

 8. CENTRE ACOUSTIQUE DE L'ESSONNE

  Francja

  Firma CENTRE ACOUSTIQUE DE L'ESSONNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Protezy słuchowe, i Protezy słuchowe. Ma siedzibę w Juvisy-Sur-Orge, Francja.

 9. AUDIOFOCUS MAICO

  Włochy

  Firma AUDIOFOCUS MAICO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Aparaty słuchowe. Ma siedzibę w Novara, Włochy.

 10. PHONAK GMBH

  Niemcy

  Firma PHONAK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Aparaty słuchowe, Informatyka - oprogramowanie, Elektryczne roboty instalacyjne, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Aparaty słuchowe, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo