• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • altany i budki ogrodowe

Wyniki dla

Altany i budki ogrodowe - Import eksport

 1. CHAPITEAUX RINGENBACH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHAPITEAUX RINGENBACH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Altany i budki ogrodowe, Altany i budki ogrodowe, Zadaszenia i namioty do przyjęć, pagody, i Namiot ogrodowy. Ma siedzibę w Soultz, Francja.

 2. FRANCE ABRIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FRANCE ABRIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach budka i altana ogrodowa metalowa, budka i altana ogrodowa drewniana, budka i altana ogrodowa pvc, i Drewniane domki. Ma siedzibę w LYON, Francja.

 3. ARND SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARND SCHULTE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 4. OLPLAN PRODUCENT PLANDEK SAMOCHODOWYCH, PLANDEKI NA TARAS OLSZTYN

  Polska

  Jakość, solidność i niezawodność to największe atuty firmy Olplan. Jest to firma z Olsztyna, której specjalnością jest wszystko co związane z plandekami. Od produkcji i naprawy plandek samochodowych i na przyczepy, aż po innowacyjne rozwiązania dla domu i firmy powstające z użyciem tego materiału. Produkty warte uwagi to przede wszystkim produkowane na dowolny wymiar osłony tarasowe. Można je zamocować pomiędzy drewnianymi słupami altany, tarasu lub patio, estetycznie zabudowując ściany. Ciekawym rozwiązaniem są również namioty plandekowe i hale plandekowe. One również są projektowane i produkowane na dowolny wymiar, spełniając wszystkie oczekiwania klientów. Bardzo wytrzymałe, łatwe w montażu, wygodne w transporcie i cieszące się popularnością z uwagi na dobrą cenę. Jeżeli i Państwo chcą zamówić jeden z oferowanych produktów, zapraszamy do kontaktu z firmą. Plandeki stosowane w firmie Olplan Olsztyn to materiały najwyższej na rynku gramatury: 650 do 900 g/m. Wybór takich materiałów nie jest przypadkowy. Są one gwarantem długiego i niezawodnego użytkowania wyrobów plandekowych marki Olplan.

 5. INTERGARD IMPORT EXPORT B.V.

  Holandia

  Intergard jest największym supermarketem online w całej Europie. Możesz w nim zamówić artykuły ogrodowe szybko, łatwo i po atrakcyjnych cenach. Prowadzimy eksport, import i sprzedaż hurtową artykułów do ogrodu, dbając przy tym o ochronę środowiska. Ponadto, prawie cała nasza gama w magazynie jest dostępna w bardzo krótkich terminach, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci krótkie terminy dostawy. Pozwala nam to dostarczyć Ci szybko do domu zamówione przez Ciebie artykuły ogrodowe. Wykonujemy dostawy na terenie całej Europy. Możesz więc w łatwy sposób zamówić każdą dostawę do ogrodu, bez względu na miejsce w którym przebywasz, nie wstając z fotela..

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. UNIHAUS BESKIDY SP Z.O.O

  Polska

  Chcielibyśmy zaoferować Państwu nasze produkty jakimi są prefabrykowane elementy domów. Oferujemy bale prostokątne z drewna litego i klejonego oraz bale naturalnie okrągłe. Wszystko przygotowane do montażu według dostarczonego projektu. Docięte na wymiar i pozacinane, wszystko to jest wykonywane na nowoczesnych maszynach CNC. Prefabrykujemy całe domy, tj przygotowujemy bale na ściany zewnętrzne wewnętrzne. Przygotowujemy belki stropowe oraz więźby dachowe. Przygotowujemy Szkieletowe ściany działowe oraz szczytowe.

 2. VIOLENEX SP.Z O.O.

  Polska

  Opis - w epice obok opowiadania jeden z dwóch podstawowych elementów narracji, w liryce komponent monologu lirycznego. W odróżnieniu od opowiadania opis przedstawia te składniki świata przedstawionego, które nie odnoszą się do zdarzeń, przede wszystkim charakter i wygląd postaci oraz tło wydarzeń, takie jak czas i miejsce akcji (np. opis przyrody). Opis można ująć ogólnie jako przedstawienie pozaczasowych składników narracji, ujęcie przedmiotów w ich statyczności i pozaczasowości - w istocie jednak często trudno odróżnić opis i opowiadanie, które mogą przenikać się wzajemnie i tworzyć wiele form przejściowych.

 3. ZAKŁAD STOLARSKI ALTANY

  Polska

  Producent ekskluzywnych altan ogrodowych poleca wykonanie, transport i montaż altan u klienta. 20-letnie doświadczenie w produkcji, wyspecjalizowana kadra i zastosowanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje wykonanie altan dla wymagających klientów. Gwarancja 2 lata. Zapraszamy na www.altany.pl.

 4. BROERS BOIS SA

  Belgia

  Firma BROERS BOIS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Płótno na osłonę do zacienienia, i boksy dla koni. Ma siedzibę w Burdinnes, Belgia.

 5. HEINRICH MEYER-WERKE BRELOH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEINRICH MEYER-WERKE BRELOH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Munster, Niemcy.

 1. HOLZ-JUNG GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HOLZ-JUNG GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Bad Hersfeld, Niemcy.

 2. HOLZINDUSTRIE SERAFIN CAMPESTRINI GES.M.B.H. - SECA

  Austria

  Firma HOLZINDUSTRIE SERAFIN CAMPESTRINI GES.M.B.H. - SECA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Ottensheim, Austria.

 1. DIETER MAURISCHAT HOLZTECHNIK

  Niemcy

  Firma DIETER MAURISCHAT HOLZTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 2. ZIMMEREI ROTHFUSS

  Niemcy

  Firma ZIMMEREI ROTHFUSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Calw-Holzbronn, Niemcy.

 3. HUT ESTONIA LTD.

  Estonia

  Firma HUT ESTONIA LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Altany i budki ogrodowe, hangar, Altany i budki ogrodowe, i hangary prefabrykowane. Ma siedzibę w Rõuge Parish, Estonia.

 4. GIF HOME GMBH

  Niemcy

  Firma GIF HOME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 5. HOFFMANN GARAGEN - BFB BIMS-FERTIG-BAUTEN HOFFMANN GMBH

  Niemcy

  Firma HOFFMANN GARAGEN - BFB BIMS-FERTIG-BAUTEN HOFFMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Neuwied, Niemcy.

 6. GARDEN RINGENBACH

  Francja

  Firma GARDEN RINGENBACH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Soultz, Francja.

 7. ANTONS NEWGARDEN

  Niemcy

  Firma ANTONS NEWGARDEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach dach i pokrycie dachowe drewniane, i Garden decorations. Ma siedzibę w Hörstel, Niemcy.

 8. WOODSTAR

  Belgia

  Firma WOODSTAR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Osłony dla samochodów, wiata garażowa samochodowa drewniana, budka i altana ogrodowa drewniana, obróbka drewna, i Osłony dla samochodów. Ma siedzibę w Avelgem, Belgia.

 1. BLOCKHAUS HUMMEL

  Niemcy

  Firma BLOCKHAUS HUMMEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach pergole i domki drewniane, konstrukcja drewniana, i wyposażenie zindywidualizowane. Ma siedzibę w Ottobeuren, Niemcy.

 2. VAN HOLME

  Belgia

  Firma VAN HOLME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach street furniture, ławki drewniane, i kosze na śmieci. Ma siedzibę w Lo-Reninge, Belgia.

 3. THERMOESTANK

  Hiszpania

  Firma THERMOESTANK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach boksy samochodowe prefabrykowane. Ma siedzibę w Lorca ( Murcia ), Hiszpania.

 4. DECOCHALET

  Belgia

  Firma DECOCHALET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Acoz, Belgia.

 5. OOSTERBOSCH

  Belgia

  Firma OOSTERBOSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafle piecowe. Jest również obecna w dziedzinach Altany i budki ogrodowe, Altany i budki ogrodowe, skrzynka na listy, piece, i kominki. Ma siedzibę w Bilzen, Belgia.

 6. MB GARDEN BUILDINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MB GARDEN BUILDINGS LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Farnham, Zjednoczone Królestwo.

 7. MCD GARDEN SHEDS BARNSLEY YORKSHIRE UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MCD GARDEN SHEDS BARNSLEY YORKSHIRE UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Barnsley, Zjednoczone Królestwo.

 8. GARDEN CHALET BEEL SARL

  Francja

  Firma GARDEN CHALET BEEL SARL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach bramy, tarasy zewnętrzne, Garaże drew. chaty, domy z bali, domki ogrod. i letnie, prefabr.chaty, altany, bungalowy, drew. domki letnisk., i pergole. Ma siedzibę w Halluin, Francja.

 9. PRANA-TEC GMBH

  Niemcy

  Firma PRANA-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Ma siedzibę w Ostrach, Niemcy.

 10. TUINHOUTHANDEL DE MEYER PATRICK

  Belgia

  Firma TUINHOUTHANDEL DE MEYER PATRICK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Altany i budki ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Tarasy drewniane, i bramy drewniane. Ma siedzibę w Sleidinge, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo