• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żywice epoksydowe

Wyniki dla

Żywice epoksydowe - Import eksport

 1. SILITECH SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma Silitech AG od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się dystrybucją specjalnych produktów i akcesoriów chemiczno-technicznych wiodących producentów z całego świata. Dzięki naszej współpracy z odnoszącymi sukcesy i innowacyjnymi dostawcami i firmami partnerskimi, jak również dzięki naszej wysokiej elastyczności i odchudzonym procesom możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów o wysokiej wydajności w atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy jakości przemysłowej i są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Oprócz dużego przemysłu obsługujemy również małe i średnie przedsiębiorstwa, sektor artystyczny i rzemieślniczy oraz osoby prywatne. Jako Państwa kompetentny doradca w rozwiązywaniu problemów, osobiste doradztwo i szybka dostawa z magazynu są dla nas oczywistością. Dzięki ciągłym szkoleniom i intensywnej wymianie z naszymi dostawcami, możemy pomóc Państwu również w przypadku wymagających zastosowań.

 2. TILLMAN GMBH LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma Tillman jest obecna na całym świecie poprzez sieć filii Belgii, w Niemczech, we Francji i w Luksemburgu. Tillman - Chemiczne Materiały Budowlane jest jednym ze światowych liderów na rynku domieszek uszlachetniających do betonu i zapraw. Te działalności badawcze i produkcyjne są zgrupowane w firmie matce (spółce dominującej), znajdującej się w Megchelen we wschodniej Geldrii (Niderlandy).

 3. BOSSONG SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Systemy mocowania dla budownictwa. Produkcja i sprzedaż kotew chemicznych, żywicy winyloestrowej, poliestru i żywic epoksydowych oraz akcesoriów. Średnie lub ciężkie kotwy metalowe, homologowane lub nie, ze stali 8, 8 i stali nierdzewnej. Korki zamac (ZnAl) i mosiężne, knagi do ładunków lekkich z metalizowanego nylonu. Automatyczne maszyny do gwoździowania, gwoździe i obciążenia kompatybilne z innymi gwoździarkami. Gwoździe ręczne i zatrzaski. Śruby ocynkowane, końcówki, korony, tarcze diamentowe, elektronarzędzia.

 4. FUSION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FUSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach aeronautics, coal, węgiel wstępnie impregnowany, Formowanie na zamówienie części kompozytowych, włókna grafitowe, Carbon fibre components, rozwiązanie zindywidualizowane, materiały złożone, i karoseria. Ma siedzibę w Fleury, Francja.

 5. RICA RESINE S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RICA RESINE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach żywice, żywice projektowe, bryły żywicy, tworzywa sztuczne i żywice, i stiuki. Ma siedzibę w Castel Guelfo Di Bologna, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THORTEX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THORTEX DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Tostedt, Niemcy.

 2. NIELATEC KUNSTHARZBELAGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NIELATEC KUNSTHARZBELAGSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Laer, Niemcy.

 3. PLASTI-CHEMIE VERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLASTI-CHEMIE VERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Falkenstein, Niemcy.

 4. FINK BODENBESCHICHTUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FINK BODENBESCHICHTUNGSSYSTEME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Gammelshausen, Niemcy.

 5. RESIPLAST

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma RESIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żywice epoksydowe, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Żywice epoksydowe, poliuretan, podłoga przemysłowa, uszczelnienie od wody, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, i podłogi antystatyczne. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 1. HOLZAPFEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLZAPFEL GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Schauenburg, Niemcy.

 2. IFB INDUSTRIE-FUSSBODEN BRÄNDL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IFB INDUSTRIE-FUSSBODEN BRÄNDL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Abenberg, Niemcy.

 1. APSE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma APSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, Konstrukcje betonowe, żywice do podłoży, żywice, Żywice, Konstrukcje betonowe, resin coatings, wyroby z betonu, i żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Verdello, Włochy.

 2. MARSTON-DOMSEL GMBH

  Niemcy

  MARSTON-DOMSEL produkuje i sprzedaje różnorodne zaawansowane technologicznie uszczelniacze, beztlenowe ciekłe tworzywa sztuczne i kleje, a takze inne środki pomocnicze dla handlu i przemysłu na świecie. MARSTON-DOMSEL posiada certyfikaty dla produktów takich jak smary, uszczelniacze i materiały eksploatacyjne określone jako produkt: Beztlenowy materiał uszczelniający / środek do metalowych połączeń gwintowych. Dostępne są wersje DVGW, KTW, BAM i NSF. Specjalne uszczelki gwintowe. Nasza marka to nasza firma. Posiadamy niezbędne lata doświadczeń, które gwarantują naszym partnerom, że ich działalność prywatna będzie trwale się rozwijać i z sukcesem. Wysoka i niezawodna jakość jest dla nas, jako wiodącego producenta, zapewnieniem produktu wysokiej wartości. Nasze zakłady produkcyjne spełniają wszystkie normy międzynarodowe. Dzięki zoptymalizowanym procesom produkcyjnym MARSTON-DOMSEL może zapewnić klientom korzyści wynikające z opłacalnej produkcji.

 3. STROJHIMTREJD

  Rosja

  StrojHimTrejd prowadzi eksport i import produktów chemicznych, farb i lakierów, surowców chemicznych. Firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą nieorganicznych surowców chemicznych oraz ich pochodnych: •Farby akrylowe. •Podkłady. •Artykuły do obróbki drewna. •Kleje płynne: kleje na bazie wody, kleje do zastosowań budowlanych i przemysłowych. •Spoiwa do materiałów budowlanych. •Żywice epoksydowe i utwardzacze. •Dyspersje PVAc •Alkohol poliwinylowy. •Kwas stearynowy. •Rozpuszczalniki. Obszerny magazyn surowców i produktów lakierniczych gotowych do wysyłki pozwala skrócić czas dostawy, a własna produkcja opakowań pozwala na obniżenie kosztów produktów. StrojHimTrejd dostarcza surowce chemiczne producentom farb i powłok, materiałów budowlanych, kosmetyków, wyrobów gumowych i opon, zakładów przetwórstwa polimerów, zakładów petrochemicznych i budowy maszyn, zakładów obróbki drewna, a także producentom wyrobów z włókna szklanego. Firma oferuje pełną gamę chemii budowlanej producentom elastycznych dekoracji kamiennych i elewacyjnych: od emulsji styrenowo-akrylowych i PVA po pigmenty i plastyfikatory do betonu i zapraw. Produkty StrojHimTrejd cieszą się dobrą opinią zarówno w budownictwie przemysłowym i produkcji, jak i wśród odbiorców detalicznych. Farby akrylowe SKhT należą do najlepiej sprzedających się na głównych rosyjskich rynkach. Firma oferuje wysokiej jakości surowce chemiczne, najkrótsze możliwe terminy wysyłki oraz optymalne ceny.

 4. PREC-ODLEW SP. Z O.O.

  Polska

  Prec-Odlew Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnorodnych materiałów dla przemysłu odlewniczego i materiałów ogniotrwałych. Unikalne receptury naszych wyrobów, możliwość ich dostosowania do potrzeb konkretnego klienta zapewniają nam znaczącą pozycję na rynku.Innowacyjne technologie, otwartość na potrzeby klienta, zespół wykwalifikowanych i zorientowanych na klienta specjalistów zapewniają klientom firmy najwyższą jakość usług potwierdzoną certyfikatem ISO 9001: 2008.Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 5. RESJAN SRL

  Włochy

  Resjan specjalizuje się w produkcji żywycznych powierzchni budowlanych: posadzki przemysłowe, powłoki na parkingi i dachy, hydroizolacje basenów i pływalni. Zastosowania w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym są szczególnie wskazane ze względu na cechy produktu i profezjonalizm wykonania.. Firmy produkcyjne mogą również korzystać z niezwykłej odporności i wszechstronności materiału..

 6. SICOMIN

  Francja

  Formułowanie i wytwarzanie systemów epoksydowych. Nasza działalność dotyczy sześciu dużych rodzin produktów : Systemy epoksydowe, wzmocnienia, materiały do produkcji kompozytów, napełniacze, wyjmowanie z formy i materiały eksploatacyjne. Produkujemy dla wszystkich sektorów działalności stosując materiały kompozytowe: lotnictwo, budownictwo, sport i rekreacja, sztuka i spektakle, inżynieria lądowa i zielone energie. Sicomin obsługuje międzynarodowych klientów od ponad 25 lat.

 7. ALPHATEC ENGINEERING S L

  Hiszpania

  Firma ALPHATEC ENGINEERING S L, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach nalepki samoprzylepne epoksydowe, i żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Museros, Hiszpania.

 8. SF COMPOSITES

  Francja

  Firma SF COMPOSITES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywice syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żywice epoksydowe, Sylikony, żywice poliestrowe, żywice epoksydowe, Żywice epoksydowe, i Sylikony. Ma siedzibę w Mauguio, Francja.

 1. EPOXY TECHNOLOGY EUROPE SAS

  Francja

  Firma EPOXY TECHNOLOGY EUROPE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach Putties, Glues and Silicones. Ma siedzibę w Orgeval, Francja.

 2. RUSTIK AHŞAP MOBILYA

  Turcja

  Firma RUSTIK AHŞAP MOBILYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, akcesoria drewniane, i Artykuły drewniane. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. Global Olive Wood Dekorasyon Ihracat Ithalat Sanayi ve Ticaret Limited Sirketi

  Turcja

  Firma Global Olive Wood Dekorasyon Ihracat Ithalat Sanayi ve Ticaret Limited Sirketi, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - artykuły i elementy toczone. Jest również obecna w dziedzinach Żywice epoksydowe, i Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 4. EPOXYTECNICA - PAVIMENTI IN RESINA

  Włochy

  Firma EPOXYTECNICA - PAVIMENTI IN RESINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach żywice do podłoży. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

 5. KLB KÖTZTAL LACKE + BESCHICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma KLB KÖTZTAL LACKE + BESCHICHTUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Ichenhausen, Niemcy.

 6. ROMTEHNOCHIM

  Rumunia

  Firma ROMTEHNOCHIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach Podłogi i posadzki przemysłowe, Farby przemysłowe, Podłogi i posadzki przemysłowe, i Farby przemysłowe. Ma siedzibę w Jilava, Rumunia.

 7. EPOXIDHARZE ANDREAS WEIGEL

  Niemcy

  Firma EPOXIDHARZE ANDREAS WEIGEL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Raschau-Markersbach, Niemcy.

 8. DD COMPOSITE GMBH

  Niemcy

  Firma DD COMPOSITE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Bad Liebenwerda, Niemcy.

 9. MICROCRET ECOCEM

  Hiszpania

  Firma MICROCRET ECOCEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Elda, Hiszpania.

 10. FRAMARY GMBH

  Niemcy

  Firma FRAMARY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach anti-slip mats, gunitants do betonu i zaprawy, okładziny epoksydowo-poliuretanowe, i Farba epoksydowa do podłogi. Ma siedzibę w Westhofen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo