• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żywice epoksydowe

Wyniki dla

Żywice epoksydowe - Import eksport

 1. SILITECH AG

  Szwajcaria

  Firma Silitech AG od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się dystrybucją specjalnych produktów i akcesoriów chemiczno-technicznych wiodących producentów z całego świata. Dzięki naszej współpracy z odnoszącymi sukcesy i innowacyjnymi dostawcami i firmami partnerskimi, jak również dzięki naszej wysokiej elastyczności i odchudzonym procesom możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów o wysokiej wydajności w atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy jakości przemysłowej i są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Oprócz dużego przemysłu obsługujemy również małe i średnie przedsiębiorstwa, sektor artystyczny i rzemieślniczy oraz osoby prywatne. Jako Państwa kompetentny doradca w rozwiązywaniu problemów, osobiste doradztwo i szybka dostawa z magazynu są dla nas oczywistością. Dzięki ciągłym szkoleniom i intensywnej wymianie z naszymi dostawcami, możemy pomóc Państwu również w przypadku wymagających zastosowań.

 2. STROJHIMTREJD

  Rosja

  StrojHimTrejd prowadzi eksport i import produktów chemicznych, farb i lakierów, surowców chemicznych. Firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą nieorganicznych surowców chemicznych oraz ich pochodnych: •Farby akrylowe. •Podkłady. •Artykuły do obróbki drewna. •Kleje płynne: kleje na bazie wody, kleje do zastosowań budowlanych i przemysłowych. •Spoiwa do materiałów budowlanych. •Żywice epoksydowe i utwardzacze. •Dyspersje PVAc •Alkohol poliwinylowy. •Kwas stearynowy. •Rozpuszczalniki. Obszerny magazyn surowców i produktów lakierniczych gotowych do wysyłki pozwala skrócić czas dostawy, a własna produkcja opakowań pozwala na obniżenie kosztów produktów. StrojHimTrejd dostarcza surowce chemiczne producentom farb i powłok, materiałów budowlanych, kosmetyków, wyrobów gumowych i opon, zakładów przetwórstwa polimerów, zakładów petrochemicznych i budowy maszyn, zakładów obróbki drewna, a także producentom wyrobów z włókna szklanego. Firma oferuje pełną gamę chemii budowlanej producentom elastycznych dekoracji kamiennych i elewacyjnych: od emulsji styrenowo-akrylowych i PVA po pigmenty i plastyfikatory do betonu i zapraw. Produkty StrojHimTrejd cieszą się dobrą opinią zarówno w budownictwie przemysłowym i produkcji, jak i wśród odbiorców detalicznych. Farby akrylowe SKhT należą do najlepiej sprzedających się na głównych rosyjskich rynkach. Firma oferuje wysokiej jakości surowce chemiczne, najkrótsze możliwe terminy wysyłki oraz optymalne ceny.

 3. TILLMAN GMBH LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma Tillman jest obecna na całym świecie poprzez sieć filii Belgii, w Niemczech, we Francji i w Luksemburgu. Tillman - Chemiczne Materiały Budowlane jest jednym ze światowych liderów na rynku domieszek uszlachetniających do betonu i zapraw. Te działalności badawcze i produkcyjne są zgrupowane w firmie matce (spółce dominującej), znajdującej się w Megchelen we wschodniej Geldrii (Niderlandy).

 4. BOSSONG SPA

  Włochy

  Systemy mocowania dla budownictwa. Produkcja i sprzedaż kotew chemicznych, żywicy winyloestrowej, poliestru i żywic epoksydowych oraz akcesoriów. Średnie lub ciężkie kotwy metalowe, homologowane lub nie, ze stali 8, 8 i stali nierdzewnej. Korki zamac (ZnAl) i mosiężne, knagi do ładunków lekkich z metalizowanego nylonu. Automatyczne maszyny do gwoździowania, gwoździe i obciążenia kompatybilne z innymi gwoździarkami. Gwoździe ręczne i zatrzaski. Śruby ocynkowane, końcówki, korony, tarcze diamentowe, elektronarzędzia.

 5. ALFAS ISONEM

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ATELIER LES GAILLETTES

  Belgia

 2. NIELATEC KUNSTHARZBELAGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. RICA RESINE S.R.L.

  Włochy

 4. PLASTI-CHEMIE VERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH

  Niemcy

 5. THORTEX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. FINK BODENBESCHICHTUNGSSYSTEME

  Niemcy

 2. RESIPLAST

  Belgia

 1. HOLZAPFEL GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. IFB INDUSTRIE-FUSSBODEN BRÄNDL GMBH

  Niemcy

 3. MARSTON-DOMSEL GMBH

  Niemcy

  MARSTON-DOMSEL produkuje i sprzedaje różnorodne zaawansowane technologicznie uszczelniacze, beztlenowe ciekłe tworzywa sztuczne i kleje, a takze inne środki pomocnicze dla handlu i przemysłu na świecie. MARSTON-DOMSEL posiada certyfikaty dla produktów takich jak smary, uszczelniacze i materiały eksploatacyjne określone jako produkt: Beztlenowy materiał uszczelniający / środek do metalowych połączeń gwintowych. Dostępne są wersje DVGW, KTW, BAM i NSF. Specjalne uszczelki gwintowe. Nasza marka to nasza firma. Posiadamy niezbędne lata doświadczeń, które gwarantują naszym partnerom, że ich działalność prywatna będzie trwale się rozwijać i z sukcesem. Wysoka i niezawodna jakość jest dla nas, jako wiodącego producenta, zapewnieniem produktu wysokiej wartości. Nasze zakłady produkcyjne spełniają wszystkie normy międzynarodowe. Dzięki zoptymalizowanym procesom produkcyjnym MARSTON-DOMSEL może zapewnić klientom korzyści wynikające z opłacalnej produkcji.

 4. MAISON ETANCHE

  Francja

  Producent rozpuszczalników technicznych do obróbki powierzchni, pokryć uszczelniających i farb specjalistycznych. Tworzymy rozwiązania indywidualne dla naszych klientów z sektora: kolejowego, lotniczego, luksusowego, tekstylnego oraz pozostałych sektorów przemysłowych. Produkty, które proponujemy są opracowane w sposób, by zmniejszyć ich wpływ na środowisko i na zdrowie ludzkie. Naszymi kluczowymi produktami są przemysłowe środki do usuwania tłuszczu, płynne systemy uszczelniające...

 5. RESJAN SRL

  Włochy

  Resjan specjalizuje się w produkcji żywycznych powierzchni budowlanych: posadzki przemysłowe, powłoki na parkingi i dachy, hydroizolacje basenów i pływalni. Zastosowania w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym są szczególnie wskazane ze względu na cechy produktu i profezjonalizm wykonania.. Firmy produkcyjne mogą również korzystać z niezwykłej odporności i wszechstronności materiału..

 6. SICOMIN

  Francja

  Formułowanie i wytwarzanie systemów epoksydowych. Nasza działalność dotyczy sześciu dużych rodzin produktów : Systemy epoksydowe, wzmocnienia, materiały do produkcji kompozytów, napełniacze, wyjmowanie z formy i materiały eksploatacyjne. Produkujemy dla wszystkich sektorów działalności stosując materiały kompozytowe: lotnictwo, budownictwo, sport i rekreacja, sztuka i spektakle, inżynieria lądowa i zielone energie. Sicomin obsługuje międzynarodowych klientów od ponad 25 lat.

 7. ALPHATEC ENGINEERING S L

  Hiszpania

 8. RUSTIK AHŞAP MOBILYA

  Turcja

 1. SF COMPOSITES

  Francja

 2. FRAMARY GMBH

  Niemcy

 3. DD COMPOSITE GMBH

  Niemcy

 4. KLB KÖTZTAL LACKE + BESCHICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

 5. EPOXIDHARZE ANDREAS WEIGEL

  Niemcy

 6. FIES KUNSTSTOFF GMBH ALFO-POX INDUSTRIEBODENTECHNIK

  Niemcy

 7. MICROCRET ECOCEM

  Hiszpania

 8. ROMTEHNOCHIM

  Rumunia

 9. EPOXYTECNICA - PAVIMENTI IN RESINA

  Włochy

 10. IMPACT SYSTEMS

  Francja