• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • świeże indyki

Wyniki dla

Świeże indyki - Import eksport

 1. POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ

  Polska

  Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o. jest firmą rodzinną powstałą w 1990 roku. Na chwilę obecną zatrudnia około tysiąca osób. Głównym filarem sprzedaży są przetwory mięsne na bazie mięsa z indyka i kurczaka. Miesięczna produkcja wynosi 3000 ton produktów przetworzonych i 4000 ton elementów z indyka w postaci świeżej oraz mrożonej. W ofercie znajdują się także produkty typu convenience food i mięsa kulinarne. Produkcja odbywa się w trzech zakładach: Zakład Produkcyjny Chybie - gdzie odbywa się produkcja kiełbas, bloków, salcesonów i innych. Potencjał produkcyjny osiąga 50 ton dziennie. Zakład Produkcyjny Czerwionka-Leszczyny - gdzie odbywa się produkcja parówek i produktów typu convenience takich jak nuggetsy czy cordon bleu. Potencjał produkcyjny osiąga 120 ton dziennie Ubojnia Drobiu w Ostródzie - gdzie odbywa się ubój i rozbiór indyka. Potencjał produkcyjny osiąga 200 ton dziennie Zakład w Czerwionce-Leszczynach a także Ubojnia w Ostródzie posiadają certyfikowane systemy zarządzania, zgodne z normami: IFS i BRC. Dla wszystkich wyrobów istnieje możliwość produkcji HALAL. Dystrybucja produktów prowadzona jest na terenie całej Polski oraz poza jej granicami do m.in.: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Francji, Austrii, Węgier, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii i Czech, a także na rynki Afrykańskie i Azjatyckie.

 2. PW DAREX

  Polska

  Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną Zajmujemy się handlem drobiem, wieprzownią. Produkujemy trymmingi indycze jasne i ciemne

 3. TURCO TRAVEL

  Turcja

  Firma TURCO TRAVEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura podróży. Jest również obecna w dziedzinach Świeże indyki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Aydin, Turcja.

 4. PROCAVI SL

  Hiszpania

  Firma PROCAVI SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże indyki. Ma siedzibę w Marchena, Hiszpania.

 5. KRUTA IMPORT S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KRUTA IMPORT S.R.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Świeże indyki. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DESTAN FOOD

  Turcja

  Firma DESTAN FOOD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Świeże indyki, kurczaki, gofry, Świeże indyki, i czekolady. Ma siedzibę w Maltepe, Turcja.

 2. GOLDEN CHICKEN

  Niemcy

  Firma GOLDEN CHICKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże indyki. Jest również obecna w dziedzinach Mięso mrożone, i Mięso mrożone. Ma siedzibę w Selm, Niemcy.

 3. TURKA ESTHETIC

  Turcja

  Firma TURKA ESTHETIC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Świeże indyki. Jest również obecna w dziedzinach związki przedsiębiorstw reklamy i marketingu. Ma siedzibę w Beyoglu, Turcja.

 4. ST. BRIDES POULTRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ST. BRIDES POULTRY, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Strathaven, Zjednoczone Królestwo.

 5. GARTMORN FARM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GARTMORN FARM, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Alloa, Zjednoczone Królestwo.

 1. T SOANES & SON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma T SOANES & SON LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Driffield, Zjednoczone Królestwo.

 2. SPRINGFIELD POULTRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPRINGFIELD POULTRY, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Leominster, Zjednoczone Królestwo.

 1. ADLINGTON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADLINGTON LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Coventry, Zjednoczone Królestwo.

 2. Z.P.M. MAXPOL

  Polska

  Firma Z.P.M. MAXPOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże indyki. Jest również obecna w dziedzinach mięso indycze. Ma siedzibę w Kuźnia Raciborska, Polska.

 3. THE ARK CHICKEN CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ARK CHICKEN CO, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Exeter, Zjednoczone Królestwo.

 4. THE ARK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ARK, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Norwich, Zjednoczone Królestwo.

 5. BARN FARM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BARN FARM, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Waterlooville, Zjednoczone Królestwo.

 6. GOODMANS GEESE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GOODMANS GEESE, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Worcester, Zjednoczone Królestwo.

 7. W J CHILCOTT & CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma W J CHILCOTT & CO, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Dorchester, Zjednoczone Królestwo.

 8. DEVONSHIRE POULTRY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DEVONSHIRE POULTRY LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Honiton, Zjednoczone Królestwo.

 1. J SHEFFIELD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J SHEFFIELD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Heathfield, Zjednoczone Królestwo.

 2. PASTURES FARM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PASTURES FARM, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 3. CROWN CHICKEN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CROWN CHICKEN LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Diss, Zjednoczone Królestwo.

 4. MILFORD FARM LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MILFORD FARM LTD, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 5. FARM FRESH (HATCHERY)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FARM FRESH (HATCHERY), roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 6. BARON TURKEYS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BARON TURKEYS, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Warrington, Zjednoczone Królestwo.

 7. GREAT GROVE POULTRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREAT GROVE POULTRY, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Attleborough, Zjednoczone Królestwo.

 8. GÜVERCIN YAPI

  Turcja

  Firma GÜVERCIN YAPI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Świeże indyki. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 9. G & J BARRON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G & J BARRON, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

 10. A K WOODS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A K WOODS, roku i działającą w sektorze Świeże gęsi. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kaczki, Świeże indyki, Świeże kaczki, i Świeże indyki. Ma siedzibę w Sevenoaks, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo