• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki do mycia szyb i luster

Wyniki dla

Środki do mycia szyb i luster - Import eksport

 1. KERONA GMBH

  Niemcy

  Za nasze wiodące technologie otrzymaliśmy już kilka nagród, takich jak np. NIEMIECKA NAGRODA EFEKTYWNOŚCI SUROWCÓW i Nagroda za technologię środowiskową landu Badenia-Wirtembergia. Innowacyjne produkty o wysokiej wartości użytkowej i łatwe w użyciu – Smart Chemicals – to nasz znak firmowy. Czy to w warsztacie, w sklepie specjalistycznym czy w przemyśle: Dzięki chemii pod marką własną firmy KERONA otrzymasz wielokrotnie nagradzane produkty z zakresu aerozoli technicznych. Cechuje nas solidna wiedza produkcyjna oraz wieloletnie doświadczenie w branży rzemieślniczej i warsztatowej. Jesteśmy blisko rynku i użytkowników. Mówimy Twoim językiem. W naszym własnym laboratorium rozwoju pracujemy nad produktami jutra i zapewniamy Ci wiodącą pozycję na rynku oraz innowacje.

 2. ALSA-CHEMIE OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Od 1968 roku, a obecnie już w drugiej generacji, działamy w dziedzinie chemicznych środków czyszczących do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Od 2001 r. posiadamy certyfikaty i spełniamy normy jakości DIN EN ISO 14001 (zarządzanie jakością i środowiskiem). Rozwiązujące problemy w szerokim zakresie zadań i zastosowań związanych z utrzymaniem czystości. Zaopatrujemy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa przemysłowe, rzemieślnicze, jak również przemysł motoryzacyjny i jego dostawców. Specjalizujemy się w przyjaznych dla środowiska systemach czyszczących, w szczególności ultradźwiękowych środków czyszczących na bazie wody. Nasza oferta obejmuje obecnie ponad 80 różnych środków czyszczących do czyszczenia ultradźwiękowego, zanurzeniowego, natryskowego i sprayowego, czyszczenia ręcznego i szlifowania ślizgowego (trowalizing). Asortyment uzupełniają produkty specjalne, takie jak inhibitory korozji, rozpuszczalniki, środki przeciwoblodzeniowe itp. W razie potrzeby pośredniczymy z odpowiednimi producentami wysokiej jakości urządzeń czyszczących.

 3. MONDO SPECHIM

  Belgia

 4. MOURGREEN

  Francja

 5. PROFIGASTROHYGIENE INH. JOANNA BARTKOWIAK

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ECOCLEAN GMBH

  Szwajcaria

 2. A. GREITNER GEBÄUDEREINIGUNG + SERVICE GMBH

  Niemcy

 3. VITO INDUSTRIESERVICE GMBH

  Niemcy

 4. DUTYBOX LLC

  Rosja

  Dutybox LLC jest rosyjskim producentem wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska środków czyszczących i konserwujących dla gospodarstw domowych. Gama przyjaznych dla środowiska środków czyszczących Dutybox obejmuje 11 różnych koncentratów do każdego rodzaju powierzchni i zabrudzenia, takich jak mydło w płynie do rąk, detergenty do mycia naczyń, produkty czyszczące dla gospodarstw domowych, środki dezynfekujące, zapachy do domu w sprayu, artykuły do czyszczenia gospodarstw domowych. Koncentraty są wykonane ze składników ulegających biodegradacji i wysokiej jakości aromatów. Nie zawierają żrących kwasów, zasad, fosforanów, parabenów, chloru, SLES, ani SLS. Produkty Dutybox są wyjątkowe pod względem składu i opakowania. Kapsułki 50 ml, wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, zawierają koncentrat wytwarzający 500 ml gotowych do użycia środków do konserwacji, ulegających biodegradacji, po dodaniu 450 ml wody. Kapsułki są w zestawie z butelkami jednorazowego użytku, które także mogą być poddane recyklingowi. Produkty Dutybox do czyszczenia i konserwacji w gospodarstwach domowych są wybierane przez świadomych ekologicznie konsumentów.

 5. HYGIÈNE ET NATURE

  Francja

 1. MEIER + SCHULTZ GEBÄUDEREINIGUNG MIT SYSTEM

  Niemcy

 2. LEADEC MANAGEMENT CENTRAL EUROPE BV & CO. KG

  Niemcy

 1. HABETS-REINIGUNGSSERVICE GBR

  Niemcy

 2. INDUSTRIE-SERVICE RASTENBURG GMBH

  Niemcy

 3. PUTZ & WEDEL

  Niemcy

 4. ASKÜ GEBÄUDEREINIGUNGS-SERVICE GMBH

  Niemcy

 5. GEBÄUDESERVICE ELSTER KG

  Niemcy

 6. GIANNOLA CLEANING SYSTEMS AG

  Szwajcaria

 7. GRAF PETER DIENSTLEISTUNGEN GPD REINIGUNGS SERVICE

  Austria

 8. ANTONIO MONTELEONE FACHBETRIEB FÜR GEBÄUDEREINIGUNG UND INDUSTRIEMONTAGE

  Niemcy

 1. D.S. CLEANING PRODUCTS

  Belgia

 2. HKS INDUSTRIESERVICE GMBH

  Niemcy

 3. AT CLEAN TEAM AG

  Szwajcaria

 4. DWK HANDEL GMBH

  Austria

 5. WUNDERLAND REINIGUNGSSERVICE

  Austria

 6. BORISGLASREINIGUNG

  Niemcy

 7. IMPORT&EXPORT SANTANDER

  Hiszpania

 8. Röhsler & Co Kommanditgesellschaft

  Austria

 9. CLEANEXPERT GMBH

  Niemcy

 10. VG REINIGUNG

  Niemcy