• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki do mycia szyb i luster

Wyniki dla

Środki do mycia szyb i luster - Import eksport

 1. ALSA-CHEMIE OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1968 roku, a obecnie już w drugiej generacji, działamy w dziedzinie chemicznych środków czyszczących do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Od 2001 r. posiadamy certyfikaty i spełniamy normy jakości DIN EN ISO 14001 (zarządzanie jakością i środowiskiem). Rozwiązujące problemy w szerokim zakresie zadań i zastosowań związanych z utrzymaniem czystości. Zaopatrujemy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa przemysłowe, rzemieślnicze, jak również przemysł motoryzacyjny i jego dostawców. Specjalizujemy się w przyjaznych dla środowiska systemach czyszczących, w szczególności ultradźwiękowych środków czyszczących na bazie wody. Nasza oferta obejmuje obecnie ponad 80 różnych środków czyszczących do czyszczenia ultradźwiękowego, zanurzeniowego, natryskowego i sprayowego, czyszczenia ręcznego i szlifowania ślizgowego (trowalizing). Asortyment uzupełniają produkty specjalne, takie jak inhibitory korozji, rozpuszczalniki, środki przeciwoblodzeniowe itp. W razie potrzeby pośredniczymy z odpowiednimi producentami wysokiej jakości urządzeń czyszczących.

 2. KERONA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Za nasze wiodące technologie otrzymaliśmy już kilka nagród, takich jak np. NIEMIECKA NAGRODA EFEKTYWNOŚCI SUROWCÓW i Nagroda za technologię środowiskową landu Badenia-Wirtembergia. Innowacyjne produkty o wysokiej wartości użytkowej i łatwe w użyciu – Smart Chemicals – to nasz znak firmowy. Czy to w warsztacie, w sklepie specjalistycznym czy w przemyśle: Dzięki chemii pod marką własną firmy KERONA otrzymasz wielokrotnie nagradzane produkty z zakresu aerozoli technicznych. Cechuje nas solidna wiedza produkcyjna oraz wieloletnie doświadczenie w branży rzemieślniczej i warsztatowej. Jesteśmy blisko rynku i użytkowników. Mówimy Twoim językiem. W naszym własnym laboratorium rozwoju pracujemy nad produktami jutra i zapewniamy Ci wiodącą pozycję na rynku oraz innowacje.

 3. MONDO SPECHIM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MONDO SPECHIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Środki do mycia szyb i luster, Produkt do konserwacji ulegający biodegradacji, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, obróbka wody, treatment of smells, Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne, waste processing, i detergenty do zastosowań sanitarnych - łazienka. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 4. MOURGREEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MOURGREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Środki do mycia szyb i luster, proszki do prania, Wyroby toaletowe i higieniczne, środek piorący do prania ręcznego, środki odkażające do gleb, produkty gospodarstwa domowego, i Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Ma siedzibę w Soucy, Francja.

 5. WENICE STORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WENICE STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Wywabiacze plam i rozpuszczalniki, Tkaniny frotte, Gąbki, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Środki do mycia szyb i luster, Wyroby toaletowe i higieniczne, Proszki i środki do prania, i Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne. Ma siedzibę w Mitry Mory, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROFIGASTROHYGIENE INH. JOANNA BARTKOWIAK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROFIGASTROHYGIENE INH. JOANNA BARTKOWIAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Mescherin, Niemcy.

 2. ECOCLEAN GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ECOCLEAN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Egliswil, Szwajcaria.

 3. PURGATOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PURGATOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 4. A. GREITNER GEBÄUDEREINIGUNG + SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A. GREITNER GEBÄUDEREINIGUNG + SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. UNELKO

  Belgia

  Firma Unelko Corporation i Unelko N.V. wynalazła oryginalny repelent Rain-X Rain. Produkujemy produkty: Clean-X, Invisible Shield i Glass Science products, nasze specjalności w dziedzinie produktów czyszczących, pokryć ochronnych oraz produktów do zastosowań powierzchniowych o szerokim zastosowaniu w branży przemysłowej, handlowej, gospodarstwie domowym i na rynku samochodowym. Nasze produkty czyszczą, pokrywają i chronią szkło, porcelanę, ceramikę, stal nierdzewną, kamień, plastik, laminaty… barierą ochronną rozmiarów nano przeciwko przylepianiu się ziemi, brudu, rdzy i zabrudzeń mineralnych. Invisible Shield jest bardzo dobrze znany na rynku szkła handlowego oraz sanitarnego i stosowany w szpitalach, hotelach, restauracjach, szkołach do czyszczenia i ochrony okien, ścianek szklanych, elewacji, drzwi do kabin prysznicowych, zlewów, wanien, płytek ceramicznych, lad i podłóg. Glass Science to nowa linia produktów widoczności samochodowej pozwalających na bezpieczniejszą jazdę i zastosowanie na przednich szybach, bocznych okienkach, lusterkach i reflektorach. Jest dostępny dla detalistów i dilerów samochodowych w całej Europie.

 1. HYGIÈNE ET NATURE

  Francja

  Firma HYGIÈNE ET NATURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki dezynfekujące (niemedyczne). Jest również obecna w dziedzinach Środki do mycia szyb i luster, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Środki do mycia szyb i luster, Środki chemiczne trawiące i ścierne, i detergenty. Ma siedzibę w Longvic, Francja.

 2. MEIER + SCHULTZ GEBÄUDEREINIGUNG MIT SYSTEM

  Niemcy

  Firma MEIER + SCHULTZ GEBÄUDEREINIGUNG MIT SYSTEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. LEADEC MANAGEMENT CENTRAL EUROPE BV & CO. KG

  Niemcy

  Firma LEADEC MANAGEMENT CENTRAL EUROPE BV & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. HABETS-REINIGUNGSSERVICE GBR

  Niemcy

  Firma HABETS-REINIGUNGSSERVICE GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Warburg, Niemcy.

 3. INDUSTRIE-SERVICE RASTENBURG GMBH

  Niemcy

  Firma INDUSTRIE-SERVICE RASTENBURG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Springe, Niemcy.

 4. PUTZ & WEDEL

  Niemcy

  Firma PUTZ & WEDEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Oedheim, Niemcy.

 5. ASKÜ GEBÄUDEREINIGUNGS-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma ASKÜ GEBÄUDEREINIGUNGS-SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Hehlen, Niemcy.

 6. GEBÄUDESERVICE ELSTER KG

  Niemcy

  Firma GEBÄUDESERVICE ELSTER KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. GIANNOLA CLEANING SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Firma GIANNOLA CLEANING SYSTEMS AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Spreitenbach, Szwajcaria.

 8. GRAF PETER DIENSTLEISTUNGEN GPD REINIGUNGS SERVICE

  Austria

  Firma GRAF PETER DIENSTLEISTUNGEN GPD REINIGUNGS SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. ANTONIO MONTELEONE FACHBETRIEB FÜR GEBÄUDEREINIGUNG UND INDUSTRIEMONTAGE

  Niemcy

  Firma ANTONIO MONTELEONE FACHBETRIEB FÜR GEBÄUDEREINIGUNG UND INDUSTRIEMONTAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Reichelsheim, Niemcy.

 2. VG REINIGUNG

  Niemcy

  Firma VG REINIGUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Düren, Niemcy.

 3. IMPORT&EXPORT SANTANDER

  Hiszpania

  Firma IMPORT&EXPORT SANTANDER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Jest również obecna w dziedzinach rękawice lateksowe. Ma siedzibę w Santander, Hiszpania.

 4. D.S. CLEANING PRODUCTS

  Belgia

  Firma D.S. CLEANING PRODUCTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Jest również obecna w dziedzinach produkty do konserwacji, Produkt do konserwacji ulegający biodegradacji, waste containers, i proszki do prania. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 5. FELSKE DIENSTLEITUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma FELSKE DIENSTLEITUNGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie budynków. Jest również obecna w dziedzinach Środki do mycia szyb i luster, Środki do mycia szyb i luster, i pranie PRZEMYSŁOWE. Ma siedzibę w Nordenham, Niemcy.

 6. BORISGLASREINIGUNG

  Niemcy

  Firma BORISGLASREINIGUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Dillingen, Niemcy.

 7. WUNDERLAND REINIGUNGSSERVICE

  Austria

  Firma WUNDERLAND REINIGUNGSSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. Röhsler & Co Kommanditgesellschaft

  Austria

  Firma Röhsler & Co Kommanditgesellschaft, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 9. CLEANEXPERT GMBH

  Niemcy

  Firma CLEANEXPERT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 10. AT CLEAN TEAM AG

  Szwajcaria

  Firma AT CLEAN TEAM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Ma siedzibę w Zurich, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo