• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie wody - chemikalia

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - chemikalia - Import eksport

 1. ATMOSFER MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedstawiamy Atmosfer Makina, niezawodnego partnera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, dumnie produkującego w Turcji. Jako pionierski producent rewolucjonizujemy branże, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i innowacje. Nasza globalna misja jest jasna: Pozytywnie wpływamy na branże, płynnie integrując wiodące technologie i świadome ekologicznie praktyki w naszych inteligentnych obiektach, pokazując nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasz portfel produktowy obejmuje: 1. wielofunkcyjny zakład produkcyjny (produkcja NPK - UAN - AUS) 2. zakład produkcyjny DEF/AUS 3. zakład produkcyjny UAN: Zapewnia stałe dostawy wysokiej jakości roztworu mocznika i azotanu amonu do różnych zastosowań. 4.Uzdatnianie wody metodą odwróconej osmozy: •Seria Premium i Ultimate •Hemodializa Rozwiązania do uzdatniania wody 5.Zakład produkcji wody butelkowanej 6.6.Linia do napełniania, zamykania i etykietowania: Kompletne rozwiązania dla wydajnego pakowania produktów. 7.Homogenizatory: Zapewnienie idealnych mieszanek płynów dla różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy również niezbędne materiały: Mocznik do DEF, Mocznik dla rolnictwa, zbiorniki IBC i płyn do silników wysokoprężnych (AdBlue®). W firmie Atmosfer Makina jesteśmy dumni ze ścisłej zgodności z przepisami Euro, normami ISO i standardami branżowymi. Nasza certyfikacja jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Przekraczamy standardy branżowe, zapewniając stałą, niezrównaną jakość produktów i procesów. Odpowiedzialność za środowisko jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami!

  Wszystkie wyroby na "oczyszczanie wody - chemikalia"

 2. CDI VALLÈS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  CDI Vallès działa na rynku od 30 lat, specjalizując się w projektowaniu, produkcji i pakowaniu produktów dla gospodarstw domowych, detergentów, higieny przemysłowej i środków owadobójczych. Jesteśmy zarejestrowani w ROESB, oferujemy szeroką gamę detergentów i środków dezynfekujących dla przemysłu spożywczego zatwierdzonych z rejestracją HA, produkty do czyszczenia, motoryzacji i budownictwa. Jesteśmy zarejestrowani w MAPAMA w dziedzinie produkcji i pakowania produktów sanitarnych i rolniczych. Certyfikat ISO 9001: 2015.

  Wszystkie wyroby na "oczyszczanie wody - chemikalia"

 3. SCIOSPEC SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCIOSPEC SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Wurzen, Niemcy.

 4. HARKE PACKSERV GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HARKE PACKSERV GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 5. WOLFENER ANALYTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOLFENER ANALYTIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Bitterfeld-Wolfen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SATI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SATI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, Filtry cieczy, urządzenia i sprzęt do filtrowania wody, filtry do oczyszczania, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, filtry do wody pitnej, Oczyszczanie wody - chemikalia, i węgiel aktywny do systemów filtracji wód. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 2. LABOR DR. MELZER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LABOR DR. MELZER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 3. SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY

  Polska

  Scandrill S.C. producent koagulantów i flokulantów. Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Uzdatnianie wody. Technologia oparta koagulantach i flokulantach SCANPOL ®. Stosowanie koagulantów SCANPOL ® korzyści : - redukcja kosztów operacyjnych, - zużycie do 5 razy mniejsze w porównaniu do zwykłego chlorku żelaza czy chlorku poliglinu, - procesy koagulacji i strącania przebiegają szybko i skutecznie przy minimalnym zużyciu - bardzo wysoka efektywność wytrącania metali w obecności PO4-, CO3-, F-, NH4+ - dozowanie w małych ilościach rzędu 0, 1-0, 15 L/m3 ścieku, - redukcja siarczanów, fosforanów, azotanów dzięki zastosowaniu SCANPOL ® Technology - redukcja ChZT- redukcja Cr+6 do Cr+3 nawet w środowisku alkalicznym - mała ilość osadu pokoagulacyjnego do 50% mniej, - przejście na przyjazną dla środowiska technologię , - poprawa wydajności i parametrów środowiskowych odprowadzanych ścieków, -nadają się do okresowej jak również ciągłej obróbki ścieków. Koagulanty i flokulanty SCANPOL® zostały specjalnie opracowane do oczyszczania trudnych ścieków z przemysłu galwanicznego takich jak zużyte kąpiele i płuczki z procesu czarnego chromianowania, roztwory procesowe chromianowania oparte na Cr3+, zużyte kąpiele do wywoływania i stripperowania fotoresistów oraz maski lutowniczej (przy produkcji obwodów drukowanych). Wykazują również wysoką skuteczność w oczyszczaniu ścieków pochodzących z malowania proszkowego, garbarni, kopalni, mleczarni i wielu innych.

 4. GREEN EUROPE LUX

  Luksemburg

  Green Europe jest firmą, która od zawsze uprzywilejowuje rozwój i wysokie osiągi w dziedzinie uzdatniania wody dla przemysłu, struktur użytku zbiorowego. Dysponujemy ponad 200 specjalnymi produktami ekologicznymi odpowiadającymi międzynarodowym normom dla wszystkich branż przemysłu. Poza swoją kadrą składającą się z inżynierów w kraju i za granicą, wykształconych na poziomie doktoratu, Green Europe posiada jednostkę badań i rozwoju, prężną dzięki wsparciu technicznemu uniwersytetów i przedsiębiorstw międzynarodowych, których jesteśmy partnerami technicznymi. Firma Green Europe jest również aktywna w dziedzinie inżynierii uzdatniania wody i produkuje pomocnicze urządzenia technologiczne do produkcji, które zwiększą wydajność i zredukują Państwa koszty eksploatacyjne. Nasze produkty chemiczne specjalne do uzdatniania wody są zgodne z międzynarodowymi normami środowiskowymi.

 5. BIMAKS KIMYA VE GIDA DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma BIMAKS KIMYA VE GIDA DIS TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie wody kotłowej, Uzdatnianie wody chłodzącej, Biocides, i Odwrócona osmoza Chemikalia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. SCHAMBECK SFD GMBH

  Niemcy

  Firma SCHAMBECK SFD GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Bad Honnef, Niemcy.

 2. APS TECH CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma APS TECH CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Yongin City, Korea Południowa.

 1. RG ITALIA PRODUCTION SRL

  Włochy

  Firma RG ITALIA PRODUCTION SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Zmiękczanie wody - aparaty i urządzenia, instalacje do oczyszczania wody, Woda - walka z zanieczyszczeniem, Zmiękczanie wody - aparaty i urządzenia, i filtry wodne na użytek domowy. Ma siedzibę w Casorate Sempione, Włochy.

 2. IOTRONIC ELEKTROGERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma IOTRONIC ELEKTROGERÄTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Springe, Niemcy.

 3. HUB NANOTECH SRLS

  Włochy

  Firma HUB NANOTECH SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach produkty higienizujące, środki jonizujące, i środki antybakteryjne. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 4. ELECTOR GMBH

  Niemcy

  Firma ELECTOR GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 5. SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH

  Niemcy

  Firma SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Taunusstein, Niemcy.

 6. TAGA

  Hiszpania

  Firma TAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach kompletne systemy uzdatniania ścieków przemysłowych, kompletne systemy oczyszczania wody, uzdatnianie wody, i uzdatnianie ścieków przemysłowych. Ma siedzibę w Negreira, Hiszpania.

 7. UMWELTLABOR RHÖN-RENNSTEIG GMBH

  Niemcy

  Firma UMWELTLABOR RHÖN-RENNSTEIG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Meiningen, Niemcy.

 8. ECOZONAIBERIAN SL

  Hiszpania

  Firma ECOZONAIBERIAN SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutory chłodzonej wody dla kolektywów. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. ABS WATER TREATMENT

  Turcja

  Firma ABS WATER TREATMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Stambul, Turcja.

 2. ISOFAQ

  Belgia

  Firma ISOFAQ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Oczyszczanie wody - chemikalia, Izolacja akustyczna - materiały, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Filtry i elementy filtrujące, i Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 3. LSD (SHANGHAI) INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma LSD (SHANGHAI) INDUSTRIAL CO., LTD., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Filtry membranowe. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 4. SYNALB ANALYTICS & SERVICES AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma SYNALB ANALYTICS & SERVICES AUSTRIA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. FONTDEPUR

  Hiszpania

  Firma FONTDEPUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach środki do usuwania kamienia kotłowego, i inverse osmosis. Ma siedzibę w Buñol, Hiszpania.

 6. DEQUACHIM

  Belgia

  Firma DEQUACHIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - chemikalia, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, flokulanty do uzdatniania wody, i flokulenty. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 7. S.C. ICPIAF S.A.

  Rumunia

  Firma S.C. ICPIAF S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Oczyszczanie wody - chemikalia, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Oczyszczanie wody - chemikalia, i industrial cooling. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 8. ABS WATER TREATMENT TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma ABS WATER TREATMENT TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Reverse osmosis unit. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. NEWTEC WATER SYSTEMS

  Belgia

  Firma NEWTEC WATER SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, i dezynfekcja wody. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 10. KODSAN

  Turcja

  Firma KODSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach bojlery, bojler elektryczny, i Water heater. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - chemikalia - Import eksport

Liczba wyników

1874 Przedsiębiorstwa