KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT SEWERYN PYTLEWSKI

Polska

Factory icon Producent/ Wytwórca

Web icon
Skontaktuj się

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców w tym spółek handlowych oraz konsumentów. Główną zasadą obowiązującą w kancelarii jest rzetelne podejście do każdej powierzonej nam sprawy ze szczególnym uwzględnieniem dóbr i interesów każdego naszego klienta. Dlatego też każdy problem prawny jest przez nas indywidualizowany, a następnie solidnie rozpatrywany. Do spraw prowadzonych przez kancelarię zaliczyć należy sprawy gospodarcze jako związane z obrotem gospodarczym i pełną obsługą prawną przedsiębiorców. W tym zakresie należy wskazać, że obejmują one takie dziedziny prawa jak prawo cywilne, karne, karnoskarbowe, pracy. Świadczymy również usługi z zakresu obrony klientów w procesach karnych lub też karnoskarbowych. We wszelkich sprawach pomoc prawna dotyczy ona takich kwestii jak reprezentacja klienta w procesach sądowych, projektowaniu pism procesowych, sporządzanie kontraktów, organizację prawną prowadzenia działalności gospodarczej. W tym zakresie kancelaria świadczy dodatkową usługę w postaci windykacji należności która to usługa opiera się na odzyskiwaniu należności od dłużników w tym również poprzez nadzór nad postępowaniem egzekucyjnym prowadzonym przez kancelarię adwokacką nad organami egzekucyjnymi. Szczególną uwagę należy poświęcić prowadzonym sprawom z zakresu upadłości. W tym upadłości konsumenckiej. Zapraszamy do współpracy.

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

Kancelaria prowadzi sprawy mające na celu odzyskanie należności klientów. W tym celu pomaga klientom w toku postępowania egzekucyjnego jak również występuje przed sądami powszechnymi w ich imieniu.

Polska

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości. Oznacza to wykonywanie wielu czyności takich jak rozgraniczenie nieruchomości, stwierdzanie ich zasiedzenia, domaganie się ich wydania od osoby nieuprawnionej, prowadzenie procesów o naruszenie posiadania nieruchomości. Wszystkie te czynności zmierzają do ustalenia prawa własności, bądź jego ochrony. W tym także założenia księgi wieczystej dla prawowitego właściciela.

Polska

Adwokat prowadzi sprawy gospodarcze, a więc obsługę prawną przedsiębiorców w tym spółek prawa handlowego. Z tej przyczyny rutyną jest reprezentowanie klientów przed sądami gospodarczymi, w toku prowadzonych negocjacji z klientami. Obsługa prawna to także sporządzanie umów gospodarczych, porozumień z kontrahentami oraz poszukiwanie korzystnych rozwiązań występujących problemów prawnych. Swoją ofertę adwokat kieruje do mikro przedsiębiorców jak i spółek prawa handlowego.

Polska

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w pomocy prawnej udzielanej przedsiębiorcą w tym w zakresie prawa karnego skarbowego oraz prawa karnego gospodarczego. Niemniej jednak mimo podejmowania się obrony oskarżonych w tych dziedzinach prawa karnego nie jest obce prowadzenie procesów karnych w związku z popełnieniem innych przestępstw. Takich jak: wypadek komunikacyjny, rozbój kradzież. Adwokat reprezentuje również w procesach karnych pokrzywdzonych działając w ich imieniu w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonego i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego.

Dokumenty

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  1 – 10

Organizacja

 • Rok utworzenia
  2014
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba – Firma macierzysta
 • Działalność podstawowa
  Producent/ Wytwórca

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

 • Doradztwo prawne
 • kompleksowa obsługa prawna
 • kancelaria dąbrowa górnicza
 • adwokat dąbrowa górnicza
 • kancelaria prawo gospodarcze
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.