KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT SEWERYN PYTLEWSKI

Polska

Factory icon Producent/ Wytwórca

Web icon

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

Kancelaria prowadzi sprawy mające na celu odzyskanie należności klientów. W tym celu pomaga klientom w toku postępowania egzekucyjnego jak również występuje przed sądami powszechnymi w ich imieniu.

Poproś o wycenę

Polska

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości. Oznacza to wykonywanie wielu czyności takich jak rozgraniczenie nieruchomości, stwierdzanie ich zasiedzenia, domaganie się ich wydania od osoby nieuprawnionej, prowadzenie procesów o naruszenie posiadania nieruchomości. Wszystkie te czynności zmierzają do ustalenia prawa własności, bądź jego ochrony. W tym także założenia księgi wieczystej dla prawowitego właściciela.

Poproś o wycenę

Polska

Adwokat prowadzi sprawy gospodarcze, a więc obsługę prawną przedsiębiorców w tym spółek prawa handlowego. Z tej przyczyny rutyną jest reprezentowanie klientów przed sądami gospodarczymi, w toku prowadzonych negocjacji z klientami. Obsługa prawna to także sporządzanie umów gospodarczych, porozumień z kontrahentami oraz poszukiwanie korzystnych rozwiązań występujących problemów prawnych. Swoją ofertę adwokat kieruje do mikro przedsiębiorców jak i spółek prawa handlowego.

Poproś o wycenę

Polska

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w pomocy prawnej udzielanej przedsiębiorcą w tym w zakresie prawa karnego skarbowego oraz prawa karnego gospodarczego. Niemniej jednak mimo podejmowania się obrony oskarżonych w tych dziedzinach prawa karnego nie jest obce prowadzenie procesów karnych w związku z popełnieniem innych przestępstw. Takich jak: wypadek komunikacyjny, rozbój kradzież. Adwokat reprezentuje również w procesach karnych pokrzywdzonych działając w ich imieniu w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonego i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego.

Poproś o wycenę

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców w tym spółek handlowych oraz konsumentów. Główną zasadą obowiązującą w kancelarii jest rzetelne podejście do każdej powierzonej nam sprawy ze szczególnym uwzględnieniem dóbr i interesów każdego naszego klienta. Dlatego też każdy problem prawny jest przez nas indywidualizowany, a następnie solidnie rozpatrywany. Do spraw prowadzonych przez kancelarię zaliczyć należy sprawy gospodarcze jako związane z obrotem gospodarczym i pełną obsługą prawną przedsiębiorców. W tym zakresie należy wskazać, że obejmują one takie dziedziny prawa jak prawo cywilne, karne, karnoskarbowe, pracy. Świadczymy również usługi z zakresu obrony klientów w procesach karnych lub też karnoskarbowych. We wszelkich sprawach pomoc prawna dotyczy ona takich kwestii jak reprezentacja klienta w procesach sądowych, projektowaniu pism procesowych, sporządzanie kontraktów, organizację prawną prowadzenia działalności gospodarczej. W tym zakresie kancelaria świadczy dodatkową usługę w postaci windykacji należności która to usługa opiera się na odzyskiwaniu należności od dłużników w tym również poprzez nadzór nad postępowaniem egzekucyjnym prowadzonym przez kancelarię adwokacką nad organami egzekucyjnymi. Szczególną uwagę należy poświęcić prowadzonym sprawom z zakresu upadłości. W tym upadłości konsumenckiej. Zapraszamy do współpracy.

Dokumenty

Domain icon Producent/ Wytwórca

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT SEWERYN PYTLEWSKI

ul. Ks. G. Augustynika 1a/38

41-300 Dąbrowa Górnicza - Polska

N° VAT
Skontaktuj się

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  1 – 10

Organizacja

 • Rok utworzenia
  2014
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba – Firma macierzysta
 • Działalność podstawowa
  Producent/ Wytwórca

Działalność KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT SEWERYN PYTLEWSKI

 • Doradztwo prawne
 • kompleksowa obsługa prawna
 • kancelaria dąbrowa górnicza
 • adwokat dąbrowa górnicza
 • kancelaria prawo gospodarcze
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo