• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • doradztwo prawne

Wyniki dla

Doradztwo prawne - Import eksport

 1. SOTERYAH IP

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOTERYAH IP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona patentowa działalności handlowej, wycena PATENTÓW, patenty i marki, i Industrial patents. Ma siedzibę w Castelnau-Le-Lez, Francja.

 2. CABINET D'AVOCAT ARNAUD SOTON

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CABINET D'AVOCAT ARNAUD SOTON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach Tax consultancy, i lawyer. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. THEMIS LEGAL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma THEMIS LEGAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach drzewo awokado, i awokat ds. karnych. Ma siedzibę w Sint-Pieters-Leeuw, Belgia.

 4. NOTARIO JUAN CARLOS MARTÍN ROMERO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma NOTARIO JUAN CARLOS MARTÍN ROMERO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach NOTARIUSZ, kancelaria notarialna, TESTAMENTY, dokumenty urzędowe, sporządzanie dokumentów urzędowych, i zakładanie spółek. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 5. GARTNER AVV. RA DR. INGRID

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GARTNER AVV. RA DR. INGRID, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach adwokat cywilny, pomoc prawna, porady prawne, specjalizacja porady pozasądowe, specjalizacja prawo spadkowe, specjalizacja w prawie prywatnym, pośrednictwo pracy, prawo rolne, i prawo rodzinne. Ma siedzibę w Merano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STUDIO LEGALE NARDONE, D'ATTORRE, IMPROTA, OLIVIERO & PARTNERS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma STUDIO LEGALE NARDONE, D'ATTORRE, IMPROTA, OLIVIERO & PARTNERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach prawo własności intelektualnej, international legal advice, usługi z zakresu doradztwa zawodowego, i porady prawne. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 2. KANZLEI SCHRAMM TSCHURTSCHENTHALER MALL ELLECOSTA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma KANZLEI SCHRAMM TSCHURTSCHENTHALER MALL ELLECOSTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach prawo pracy, prawo rodzinne, prawo administracyjne, specjalizacja w prawie prywatnym, prawo handlowe, specjalizacja w prawie pracy, specjalizacja prawa ubezpieczeń, specjalizacja w prawie rodzinnym, i prawo ekonomiczne. Ma siedzibę w Brunico, Włochy.

 3. PIRINOLI AVOCATS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PIRINOLI AVOCATS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach lawyers' office, lawyer, i zarządzanie sprawami spornymi spółki. Ma siedzibę w Le Cannet, Francja.

 4. TOMMASO D'AMARO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TOMMASO D'AMARO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach prawo z zakresu nieruchomości, notariusze, usługi notarialne, i Solicitor's office.. Ma siedzibę w Scafati, Włochy.

 5. KANCELARIA EFFECT S.C.

  Polska

  Nasza firma zajmuje się przede wszystkim uzyskiwaniem wszelkiego rodzaju roszczeń odszkodowawczych. Główny zakres naszej działalności, to sprawy związane z wypadkami samochodowymi, ale prowadzimy również zlecenia dotyczące wypadków w pracy, wypadków rolniczych oraz błędów medycznych. Nasze działania obejmują obszar całego kraju. Wyjątkowo podejmujemy się również spraw o odszkodowanie za wypadek, do którego doszło poza granicami kraju. Poza dochodzeniem odszkodowań, prowadzimy również sprawy windykacyjne. Dotyczy to jednak wyłącznie windykacji należności pomiędzy podmiotami gospodarczymi. Nie realizujemy zleceń dotyczących należności prywatnych (pożyczki, weksle itp.). W zakresie windykacji, nasza główna specjalność, to sprawy z branży budowlanej i transportowej. Działamy na zasadzie prowizji od kwoty uzyskanych świadczeń, tak więc rozpoczęcie współpracy z naszą firmą nie wymaga ponoszenia jakichkolwiek kosztów wstępnych. Prowizja jest negocjowana indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.

 1. KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT SEWERYN PYTLEWSKI

  Polska

  Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców w tym spółek handlowych oraz konsumentów. Główną zasadą obowiązującą w kancelarii jest rzetelne podejście do każdej powierzonej nam sprawy ze szczególnym uwzględnieniem dóbr i interesów każdego naszego klienta. Dlatego też każdy problem prawny jest przez nas indywidualizowany, a następnie solidnie rozpatrywany. Do spraw prowadzonych przez kancelarię zaliczyć należy sprawy gospodarcze jako związane z obrotem gospodarczym i pełną obsługą prawną przedsiębiorców. W tym zakresie należy wskazać, że obejmują one takie dziedziny prawa jak prawo cywilne, karne, karnoskarbowe, pracy. Świadczymy również usługi z zakresu obrony klientów w procesach karnych lub też karnoskarbowych. We wszelkich sprawach pomoc prawna dotyczy ona takich kwestii jak reprezentacja klienta w procesach sądowych, projektowaniu pism procesowych, sporządzanie kontraktów, organizację prawną prowadzenia działalności gospodarczej. W tym zakresie kancelaria świadczy dodatkową usługę w postaci windykacji należności która to usługa opiera się na odzyskiwaniu należności od dłużników w tym również poprzez nadzór nad postępowaniem egzekucyjnym prowadzonym przez kancelarię adwokacką nad organami egzekucyjnymi. Szczególną uwagę należy poświęcić prowadzonym sprawom z zakresu upadłości. W tym upadłości konsumenckiej. Zapraszamy do współpracy.

 2. KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ARTUR ŚLEMP

  Polska

  Nasze główne specjalizacje to: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne. Priorytetem funkcjonowania Kancelarii jest planowanie skutecznych strategii działania celem osiągnięcia pozytywnych wyników w sprawach prawnych naszych Klientów. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanej usługi i profesjonalizm, zawsze przestrzegamy zasad etyki oraz tajemnicy zawodowej. Udzielamy bieżących porad prawnych, przygotowujemy wszelkie pisma procesowe - pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, inne środki zaskarżenia. .Zaangażowanie adwokata Artura Ślemp, skuteczność działania oraz pasja, z jaką podchodzi do swoich obowiązków zawodowych sprawiają, że zdobywa uznanie w oczach Klientów. Dzięki współpracy i powierzeniu swojej sprawy Kancelarii Adwokackiej adwokata Artura Ślemp, Państwa kontakty z sądami i innymi organami są ograniczone do minimum, bo to Kancelaria bierze na siebie ciężar prowadzenia postępowania.

 1. KANCELARIA ADWOKACKA KAROLINA DRWIĘGA-WALICZEK

  Polska

  Kancelaria Adwokacka Gliwice - Adwokat Gliwice Karolina Drwięga-Waliczek oferuje usługi prawne w szerokim zakresie prawa zarówna dla firm jak i osób prywatnych. Oferowany zakres usług to m.in reprezentowanie klientów w sądzie, sporządzanie opinii prawnych, sporządzanie umów cywilnoprawnych, udzielanie porad prawnych, prowadzimy mediacje sądowe. Naszą specjalizacją są sprawy karne, rodzinne (rozwody, alimenty, przemoc rodzinna), odszkodowania, zadośćuczynienia, windykacje. Ponadto obsługujemy prawnie firmy, pomagamy w założeniu nowej spółki lub zagranicznego oddziału w Polsce.

 2. «O2 CONSULTING» LLC

  Rosja

  O2 Consulting jest wiodącą rosyjską kancelarią prawną, która zapewnia klientom kompleksową ekspertyzę i doradztwo w zakresie prawa rosyjskiego i zagranicznego, prawa podatkowego i przepisów w różnych sektorach gospodarki. Klientami O2 Consulting są międzynarodowe i rosyjskie fundusze typu private equity, venture capital, holdingi przemysłowe, krajowe i globalne korporacje przemysłowe i branżowe, start-upy high-tech i właściciele firm. Specjaliści O2 Consulting mają pierwszorzędne wykształcenie i praktykę na najwyższym poziomie w Rosji i za granicą. Firma ma doświadczenie w tworzeniu struktur podatkowych dla projektów inwestycyjnych, działając jako prawnik korporacyjny dla funduszy, wspierając projekty w zakresie M&A/Private Equity/VC, doradzając dużum holdingom przemysłowym, spółkom inwestycyjnym itp. Wyjątkowość O2 Consulting polega na tym, że firma działa w formacie "jednego okienka", łącząc wiedzę fachową z sześciu kluczowych dziedzin - praktyki podatkowej, praktyki korporacyjnej, międzynarodowej praktyki prawnej, międzynarodowej praktyki strukturyzacji i opodatkowania, praktyki FINTECH.

 3. ALESSANDRO TALARICO

  Włochy

  Kancelaria prawna Talarico ma siedzibę w Turynie i rozbudowaną sieć współpracowników w Mediolanie, Rzymie oraz innych krajach Europy i Ameryki Południowej. Nadaje to jej działalności szeroki międzynarodowy zasięg. Kancelaria nawiązała ważną współpracę także ze strukturami prawnymi podobnej wielkości i o podobnym zakresie kompetencji, zlokalizowanymi w Dubaju i São Paulo (Brazylia). Zapewnia usługi i doradztwo zawsze dopasowane do zmieniającego się rynku, w szczególności dla małych i średnich przedsiębiorstw, również on-line

 4. VILANOVA-RAMBLA ADVOCATS

  Hiszpania

  1 GODZINA PARKOWANIA JEST PODAROWANA KAŻDEMU KLIENTOWI NA PARKINGU Plaça Soler i Carbonell, 08800 Vilanova oraz la Geltrú (PLAÇA DEL MERCAT). Oddajemy nasze poczucie etyki i naszą perfekcję handlową do usług dla naszych klientów. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinach prawa cywilnego i handlowego (obligacje, kontrakty, rozwody, spadki, zarządzanie majątkiem, przedsiębiorstwo, prawo pracy, wypadki), a także prawa karnego (obrona/oskarżenie, spory, oczywiste przestępstwa użycia przemocy, przestępstwa ekonomiczne, zranienia, itd.).

 5. SKYDELAY

  Polska

  Czasami podróż samolotem może przynieść nieprzyjemne niespodzianki. Opóźnienia lotów są faktem i zdarzają się częściej, niż się ludziom wydaje. Jednakże jeśli doświadczyłeś opóźnionego lotu, możesz mieć prawo do odszkodowania w wysokości do 600 EUR zgodnie z rozporządzeniem (EC) 261/2004. Rozpoczęcie sprawy z nami jest całkowicie bezpłatne. Wypełnij formularz roszczenia, a po przeanalizowaniu przez nas Twojej sprawy dowiesz się, czy wstępnie przysługuje Ci odszkodowanie. Nasi agenci rozpatrzą Twoją sprawę, skontaktują się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej i wyjaśnią, jak postępować.Aby Cię reprezentować, musimy być w stanie przedstawić linii lotniczej podpisany dokument cesji. Możesz łatwo podpisać go poprzez swoją skrzynkę e-mail, co da nam prawo do reprezentowania Cię w kontaktach z liniami lotniczymi. Bez podpisanego przez Ciebie dokumentu nie możemy zająć się Twoją sprawą. Kiedy otrzymamy dokument cesji, możemy zacząć działać i wysłać Twoje roszczenie do linii lotniczej. SkyDelay zrobi wszystko za Ciebie. Jeśli linia lotnicza zaakceptuje reklamację, płatność zostanie dokonana na nasze konto i skontaktujemy się z Tobą w sprawie przelania jej na Twój rachunek. Wypłacimy odszkodowanie, gdy tylko będziemy mieli numer Twojego konta bankowego. Pamiętaj, że czasy obsługi linii lotniczych są różne. Zwykle sprawa trwa około 6-10 tygodni, ale w szczytowych okresach podróży, takich jak wakacje, może to zająć więcej czasu.

 6. PROEKT INJINIRING, LLC

  Rosja

  PROEKT INJINIRING, LLC (Sp. z oo) świadczy usługi na rynku B2B od 2016 roku. Zakres usług obejmuje wsparcie przy postepowaniach przetargowych; pośrednictwo w elektronicznych aukcjach business-to-business, pomoc w rejestracji patentów przemysłowych i znaków towarowych. Firma pomaga również w uzyskaniu wszelkiego rodzaju certyfikacji jakości (QA) w różnych obszarach, certyfikatów ISO, certyfikatów eksportowych, bezpieczeństwa pożarowego i innych rodzajów certyfikatów. Obsługujemy złożone zamówienia na dowolne kwoty oraz zapewniamy sprawne przygotowanie dokumentów nawet w przypadkach pilnych. Oferujemy pomoc w zawieraniu korzystnych transakcji na platformach przetargowych: znajdujemy odpowiednie aukcje, doradzamy w sprawie zaproszeń do składania ofert i gwarantujemy pomyślny wynik. Pomagamy w przygotowaniu zgłoszeń patentowych i rejestracji wzorów. Świadczymy usługi dla firm, które chcą rozwinąć swój biznes i zwiększyć zyski. Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu usługi e-handlu, wsparcie w zarządzaniu zamówieniami internetowymi i certyfikację; poprzez udział w otwartych przetargach w najlepszych cenach.

 7. LT LAW CIUPKA, STACHURSKI SP.K.

  Polska

  Kancelaria Radców prawnych zajmuje się obsługą firm i przedsiębiorców, doradztwem prawnym oraz zastępstwem procesowym przed instytucjami publicznymi oraz sądami. Specjalizacje prawników kancelarii to: a. prawo gospodarcze w tym obsługa firm w zakresie współpracy zagranicznej b. prawo pracy c. zabezpieczenie umów i ładu korporacyjnego d. ochrona marki i ochrona danych osobowych e. windykacja polubowna oraz windykacja sądowa f. restrukturyzacja i oddłużanie. W kancelarii pomoc znajdą przedsiębiorcy także w sprawach prywatnych takich jak prawo spadkowe, prawo rzeczowe i prawo cywilne.

 8. HARAT POKRZYWNICKI ADWOKACI

  Polska

  Kancelaria Adwokacka Harat Pokrzywnicki specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej klientów indywidualnych jak i klientów z sektora biznesowego oraz instytucji publicznych. Świadczymy usługi prawne, oferując pomoc poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie umów i pism procesowych, prowadzenie negocjacji, mediacji, a także reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dlatego stale zapewniamy bieżącą i szczegółową informację na temat prowadzonej dla Państwa sprawy.

 1. LLC MOSTOVENKO AND PARTNERS LEGAL BUREAU

  Ukraina

  Doświadczenie warte zaufania. 20 letnia praktyka prawnicza, indywidualne podejście do każdego klienta, z odpowiedzialnością i poświęceniem, zdobyły nam zaufanie klientów zarówno na Ukrainie jak i poza jej granicami. Nasza firma oferuje pełny zakres usług prawniczych, w tym: doradztwo prawne, usługi prawne, rejestracja spółek zależnych / oddziałów i przedstawicielstw; wsparcie w transakcjach dotyczących gruntu; zapewnianie kompleksowego doradztwa prawnego dla firm; pomoc w uzyskaniu licencji na zasadzie pod klucz; spłaty zadłużenia.

 2. STUDIO LEGALE MORENA

  Włochy

  Kancelaria prawna Morena działa, na zasadzie umowy kooperacyjnej z biurem Attis Legal - międzynarodowymi adwokatami, którego siedziba mieści się w Barcelonie, w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej, w dziedzinie prawa handlowego (tworzenie spółek, przekształcanie, joint venture), doradztwa w branży paliwowej i gazowej (licencje, finansowanie projektów, opodatkowanie), kontraktów międzynarodowych (poddostawy międzynarodowe, umowy franchisingu, agencje handlowe), ściąganie długów i własność intelektualna.

 3. KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT EWA WĄSOWICZ

  Polska

  Adwokat z Wrocławia Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw związanych z windykacją należności krajowych i międzynarodowych oraz spraw odszkodowawczych, ale także prawa karnego oraz administracyjnego. Oferujemy również kompleksową obsługę spraw z zakresu prawa rodzinnego (o rozwód, separację, ze stosunków między rodzicami a dziećmi, alimentów). Oferuje wyspecjalizowane usługi z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców. Nasz zespół prowadzi kompleksową i bieżącą obsługę prawną firm, przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, innych jednostek organizacyjnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie lub w formie spółki cywilnej. Ważne jest aby dobry adwokat mógł zadbać o Państwa interes prawny. Kancelaria Adwokacka adwokat Ewy Wąsowicz służy pomocą prawną w formie porad, konsultacji, sporządzania opinii, umów, regulaminów i pism procesowych. Reprezentujemy Klientów przed sądami, organami państwowymi i innymi podmiotami.

 4. FIRMA WINDYKACYJNA AURIS

  Polska

  Firma Auris windykacja i odszkodowania Warszawa to fachowy zespół, który opiera się w swoim działaniu na długoletnim doświadczeniu w branży. Auris kancelaria to doświadczeni adwokaci i radcowie z Warszawy. Prowadzimy sprawy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Proponujemy alternatywne rozwiązania. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy skutecznie rozwiązać sprawy, z którymi inni mieliby problem. Uzyskujemy efekty rekompensujące straty dla klienta. Nasza firma windykacyjna w Warszawie świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, postępowania cywilnego. Przeprowadzamy windykację na terenie Warszawy. Jest ona przeprowadzana w trzech etapach; windykacja polubowna (negocjacje z dłużnikiem, harmonogram spłat, przygotowanie ugody), windykacja sądowa (pozew sądowy, reprezentacja klienta przed sądem) , egzekucja komornicza (wniosek o wszczęcie egzekucji, współpraca z komornikiem). W swojej ofercie zapewniamy również kompleksową pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania w Warszawie. Zajmujemy się odszkodowaniami powypadkowymi, pomożemy w skompletowaniu dokumentów, udzielimy bezpłatnej porady prawnej, pozyskaniem najwyższego odszkodowania. W przypadku wypadku podczas pracy pomagamy klientom w uzyskaniu odszkodowania z ZUS. Jeśli, masz wątpliwości gdzie zgłosić się ze swoim problemem, przyjdź do naszej firmy windykacyjnej w Warszawie. Pomożemy i wspólnie zajdziemy rozwiązanie.

 5. KANCELARIA NOTARIALNA SYLWIA RABIŃSKA

  Polska

  Biuro Kancelarii Notarialnej mieści się w Warszawie, w dzielnicy Wola przy ulicy Sokołowskiej 9 lokal U36. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Wola, pomiędzy ulicą Górczewską a Wolską. Dojazd do kancelarii notarialnej możliwy jest zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i autem. W pobliżu kancelarii notarialnej dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Kancelaria Notarialna dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. W przypadku konieczności dokonania czynności w języku obcym niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego. W naszej Kancelarii Notarialnej dokonają państwo czynności notarialnych do których między innymi zalicza się: Sporządzanie aktów notarialnych Sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia (tzw. APD) Sporządzanie poświadczeń Doręczanie oświadczeń Spisywanie protokołów Sporządzanie protestów weksli i czeków Przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych Sporządzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów Sporządzanie, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów Składanie wniosków o wpis w księdze wieczystej wraz z dokumentami stanowiącymi podstawę wpisu w księdze wieczystej Sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów

 6. ADWOKAT PRAWA PRACY WE WROCŁAWIU

  Polska

  Nasza oferta skierowana jest dla osób prywatnych jak i firm. Każdy kto świadczy umowę B2B również może mieć kłopoty. Naszym zadaniem jest eliminowania złych zachować pracodawców. Chcemy aby niezgodne z prawem działania pracodawcy zostały wyegzekwowane. Dochodzimy odszkodowania po niesłusznym zwolnieniu z pracy, reprezentujemy pracowników w negocjacjach z pracodawcami - może to dotyczyć całej firmy np. podwykonawcy.Priorytetowym działaniem jest dla nas dochodzenie sprawiedliwości oraz przestrzeganie prawa przez każdą ze stron. Działamy w myśl prawa, oferujemy negocjacje z pracodawcami. Nasze centrum do grupa doświadczonych osób - możesz liczyć na wsparcie i kreatywne pomysły dotyczące Twojego problemu. Analizujemy grupowo zagadnienia związane z problematyką klienta i dobieramy słuszną strategię która ma na celu rozwiązanie problemu petenta. Mamy bogate doświadczenie z zakresu prawa pracy aktualnie obowiązującego w zapisach prawa. Poruszamy się po nim bardzo szybko i wiemy jak użyć prawa. Jeśli jednak masz wątpliwości - proponuję sprawdzić nasze opinie dostępne na wielu portalach w sieci, zaczynając od opinii Google po inne miejsca. Działamy we Wrocławiu, ale nie ma problemu na reprezentacje klientów w innych miejscach Polski. Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji które mogą Ci się przydać - lub też rozjaśnić aktualną sytuację w jakiej jesteś. Warto znać swoje prawa i za wszelką cenę ich dochodzić jeśli są nagminnie łamane. Centrum Prawa Pracy Wrocław.

 7. KANCELARIA ADWOKACKA TOMIRA GĘGOTEK

  Polska

  Prawo gospodarcze: obsługa podmiotów gospodarczych, rejestrowanie spółek prawa handlowego, doradztwo z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego. Prawo karne: prowadzenie wszelkiego rodzaju spraw karnych, obrona w zakresie prawa karnego gospodarczego, reprezentacja stron w postępowaniach dotyczących odpowiedzialności za błąd w sztuce lekarskiej. Prawo cywilne: doradztwo prawne z zakresu prawa cywilnego, prowadzenie spraw z zakresu prawa spadkowego (odszkodowania, dziedziczenie, zachowek, stwierdzenie nabycia spadku), pokrewne usługi prawne. Prawo rodzinne: pomoc prawna z zakresu prawa rodzinnego, prowadzenie spraw o rozwód, separację, alimenty, podział majątku wspólnego, pomoc w ustaleniu ojcostwa i władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z dzieckiem.

 8. KANCELARIA GESSEL

  Polska

  Naszą główną specjalnością jest doradztwo w zakresie fuzji i przejęć firm oraz innych transakcji na rynku kapitałowym, a także pomoc przy restrukturyzacji spółek. Służymy również pomocą prawną w sprawach gospodarczych i karnych oraz w wielu innych dziedzinach prawa (m.in. prawa podatkowego, prawa handlowego, prawa spółek). Świadczymy usługi doradcze w niemalże wszystkich sektorach gospodarki, w tym m.in.: branży finansowej, budownictwie, nieruchomościach, branży spożywczej, transportowej, handlu, farmaceutyce, mediach, IT. Obszary działania Kancelarii to: fuzje i przejęcia oraz private equity i venture capital, transakcje kapitałowe, prawo papierów wartościowych, prawo spółek, prawo handlowe, prawo konkurencji, prawo własności intelektualnej, prawo pracy, prawo farmaceutyczne, prawo podatkowe, nieruchomości, postępowania sądowe i arbitrażowe, inwestycje zagraniczne, obsługa inwestorów niemieckojęzycznych.

 9. KANCELARIA AUDENS ADWOKAT PAWEŁ SYSŁO

  Polska

  Firma audens - reprezentuje dwóch doświadczonych adwokatów - Paweł i Agnieszka Sysło. Nasza kancelaria prawna zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, karnego, spadkowego oraz prawa nieruchomości. Temat naszych działań to również mediacje, pomoc przedsiębiorcom, opinie i porady prawne oraz odszkodowania. Udzielamy pomoc zarówno klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Również angażujemy się w sprawy dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jak i spółek prawa handlowego oraz pomagamy klientom instytucjonalnym.Swoje doświadczenie budowaliśmy poprzez pracę w wielu wrocławskich kancelariach prawnych we Wrocławiu, a powierzone zadania wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem, rzetelnością i dbałością z poszanowaniem tajemnicy oraz zasad etyki zawodowej. Pomoc udzielana jest klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom - zarówno osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, jak i spółkom prawa handlowego, a także klientom instytucjonalnym. Oferowane przez nas usługi realizujemy z dużym zaangażowaniem, rzetelnością i dbałością o interesy klientów. Członkowie naszego zespołu posiadają bogate doświadczenie i wiedzę zdobyte podczas wieloletniej pracy w kancelariach prawnych we Wrocławiu, a powierzone zadania wykonują z poszanowaniem tajemnicy adwokackiej oraz zasad etyki zawodowej.

 10. ADWOKAT ULADZIMIR ANHELSKI

  Białoruś

  1. Reprezentowanie interesów w każdym rodzaju sporów między osobami prawnymi (przedsiębiorcami indywidualnymi), między osobami prawnymi i fizycznymi (spory konsumenckie); 2. Reprezentowanie interesów w sprawach o egzekucję długów; 3. Ustne i pisemne porady (wyjaśnienie) w kwestiach prawnych prowadzenia działalności gospodarczej w Republice Białorusi, w tym wybór formy prawnej tworzonej organizacji i systemu podatkowego, inwestycjnego i uregulowań prawnych gruntów; 4. Rejestracja organizacji handlowych (prywatne przedsiębiorstwo unitarne, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dodatkową odpowiedzialnością) spółka akcyjna typu otwartego oraz zamkniętego, spółdzielnia produkcyjna, gospodarstwo rolnicze; 5. Reprezentowanie interesów wierzycieli w procesie likwidacji, w tym kontrolę nad działalnością likwidatora (komitetu likwidacyjnego), przygotowanie roszczenia wierzyciela; 6. Reprezentowanie interesów wierzycieli w postępowaniu bankructwa (upadłości ekonomicznej), w tym kontrolę nad działalnością tymczasowych (antykryzysowych) menedżerów; 7. Reprezentowanie interesów założycieli (właścicieli nieruchomości, wspólników, akcjonariuszy) oraz menedżerów - oskarżonych w sprawach dotyczących nałożenia zastępczej odpowiedzialności za długi organizacji uznanych za bankrutów; 8. Obrona osób fizycznych w postępowaniu przygotowawczym oraz w sądzie w sprawach karnych o przestępstwa przeciwko porządkowi realizacji działalności gospodarczej, przestępst.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Doradztwo prawne - Import eksport

Liczba wyników

57 806 Przedsiębiorstwa