• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zwijanie metali - maszyny

Wyniki dla

Zwijanie metali - maszyny - Import eksport

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 2. STÜCKMANN & HILLEN GMBH

  Niemcy

  Firma STÜCKMANN & HILLEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Johanngeorgenstadt, Niemcy.

 3. DURMA MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma DURMA MASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Staufenberg, Niemcy.

 4. HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Wessobrunn, Niemcy.

 5. SLAMA GES.M.B.H. & CO KG

  Austria

  Firma SLAMA GES.M.B.H. & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EZSO, LLC

  Rosja

  Nasza firma zajmuje się dostawą urządzeń do gięcia spirali ślimakowej. Na naszym sprzęcie można giąć śrubę z dowolnego gatunku stali, o dowolnej grubości obrabianego przedmiotu, wysokości krawędzi oraz dowolnego kroku obrotu bez zmiany matrycy na maszynie. Maszyna posiada sterowanie CNC, więc jeśli istnieje potrzeba wykonania śruby o niestandardowej geometrii, to po prostu wystarczy zmienić parametry maszyny. Jest to bardzo wygodne i znacznie przyspiesza produkcję. Wykonamy dowolne produkty śrubowe zgodnie z Państwa wymaganiami. Posiadamy zaplecze naukowo-produkcyjne, nowoczesny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji ślimaków. W przeciwieństwie do zagranicznych producentów nie mamy żadnych ograniczeń co do produkcji jakiejkolwiek geometrii. Nasze produkty mogą być takie same, jakich Państwo potrzebują, wysokiej jakości i jednocześnie tańszych niż jakiekolwiek analogi, ze względu na niskie koszty pracy i produkcję na miejscu w Rosji.

  Wszystkie wyroby na "zwijanie metali - maszyny"

 2. MKS MASCHINEN HANDELS GMBH

  Niemcy

  Zajmujemy się międzynarodowym handlem maszynami i akcesoriami graficznymi. Dobry serwis z ponad 22-letnim doświadczeniem potwierdza naszą pozycję na rynku światowym. Wyróżnia nas poważna i nieskomplikowana obsługa. Nasi wykwalifikowani mechanicy są gwarancją dla zadowolonych klientów. Jako inżynier mechanik z wieloletnim doświadczeniem w zakresie maszyn drukarskich i wykańczających, wykonujemy ekspertyzy w następujących dziedzinach: szkody pożarowe i odpowiedzialności cywilnej. Szkody maszynowe i transportowe. Wyceny wartości i oszacowania dla zachowania dowodów. Wycena maszyn z przygotowaniem wycen wartości

 3. JORNS AG

  Szwajcaria

  Od 1973 roku specjalizujemy się w produkcji giętarek, giętarek podwójnych i akcesoriów do obróbki blachy. Projektujemy i budujemy nasze wyroby w standardzie szwajcarskiej jakości. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu zespołowi 70 specjalistów produkujemy rocznie 120 giętarek, z czego 40 to maszyny do podwójnego gięcia; Są one sprzedawane, instalowane i konserwowane na całym świecie przez naszych partnerów, niezależne agencje handlowe i serwisowe. Dzisiaj 5500 giętarek Jorns pracuje dla blacharzy, konstruktorów hal i fasad na całym świecie, tworząc nowe hale i dachy. Do ochrony ludzi, zwierząt i towarów. Zawsze otwieramy nowe horyzonty, myślimy proaktywnie, rozwijamy siebie i nasze produkty na przyszłość. Słuchamy i analizujemy potrzeby naszych klientów oraz rynku. Jesteśmy zawsze elastyczni, ale nie w jednym: tam, gdzie chodzi o funkcjonalność. Tutaj zawsze szukamy najwyższej precyzji i najwyższej możliwej wydajności.

 4. HERBURGER MASCHINENBAU GMBH

  Austria

 5. BAILEIGH INDUSTRIAL GMBH

  Niemcy

 1. HOLZAPFEL & LIEBERTZ OHG

  Niemcy

 2. OEBEN WERKZEUGMASCHINEN

  Niemcy

 1. BYSTRONIC LASER AG

  Szwajcaria

 2. SCHECHTL MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 3. PRIMA POWER GMBH

  Niemcy

 4. DINAMIC LINE

  Serbia

 5. DOGANER MAKINE IMALAT SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

 6. B.P. SISTEMI SRL

  Włochy

 7. NET GRUP MAKINE SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

 8. OMERA-MAWE GMBH

  Niemcy

 1. BÜROSERVICE WEIS

  Niemcy

 2. BTMO

  Francja

 3. AKES MAKINA LTD

  Turcja

 4. GMO

  Francja

 5. PETER H. KEMMERLING GMBH

  Niemcy

 6. FACCIN GMBH

  Niemcy

 7. ESCHENBRÜCHER WERKSVERTRETUNGEN FÜR WERKZEUGMASCHINEN

  Niemcy

 8. SALVAGNINI FRANCE

  Francja

 9. PRAGMA PLEXI

  Belgia

 10. HEZINGER MASCHINEN GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zwijanie metali - maszyny - Import eksport

Liczba wyników

6796 Przedsiębiorstwa