• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zwijanie metali - maszyny

Wyniki dla

Zwijanie metali - maszyny - Import eksport

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 2. HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Wessobrunn, Niemcy.

 3. STÜCKMANN & HILLEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STÜCKMANN & HILLEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Johanngeorgenstadt, Niemcy.

 4. DURMA MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DURMA MASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Staufenberg, Niemcy.

 5. SLAMA GES.M.B.H. & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SLAMA GES.M.B.H. & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EZSO, LLC

  Rosja

  Nasza firma zajmuje się dostawą urządzeń do gięcia spirali ślimakowej. Na naszym sprzęcie można giąć śrubę z dowolnego gatunku stali, o dowolnej grubości obrabianego przedmiotu, wysokości krawędzi oraz dowolnego kroku obrotu bez zmiany matrycy na maszynie. Maszyna posiada sterowanie CNC, więc jeśli istnieje potrzeba wykonania śruby o niestandardowej geometrii, to po prostu wystarczy zmienić parametry maszyny. Jest to bardzo wygodne i znacznie przyspiesza produkcję. Wykonamy dowolne produkty śrubowe zgodnie z Państwa wymaganiami. Posiadamy zaplecze naukowo-produkcyjne, nowoczesny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji ślimaków. W przeciwieństwie do zagranicznych producentów nie mamy żadnych ograniczeń co do produkcji jakiejkolwiek geometrii. Nasze produkty mogą być takie same, jakich Państwo potrzebują, wysokiej jakości i jednocześnie tańszych niż jakiekolwiek analogi, ze względu na niskie koszty pracy i produkcję na miejscu w Rosji.

 2. MKS MASCHINEN HANDELS GMBH

  Niemcy

  Zajmujemy się międzynarodowym handlem maszynami i akcesoriami graficznymi. Dobry serwis z ponad 22-letnim doświadczeniem potwierdza naszą pozycję na rynku światowym. Wyróżnia nas poważna i nieskomplikowana obsługa. Nasi wykwalifikowani mechanicy są gwarancją dla zadowolonych klientów. Jako inżynier mechanik z wieloletnim doświadczeniem w zakresie maszyn drukarskich i wykańczających, wykonujemy ekspertyzy w następujących dziedzinach: szkody pożarowe i odpowiedzialności cywilnej. Szkody maszynowe i transportowe. Wyceny wartości i oszacowania dla zachowania dowodów. Wycena maszyn z przygotowaniem wycen wartości

 3. JORNS AG

  Szwajcaria

  Od 1973 roku specjalizujemy się w produkcji giętarek, giętarek podwójnych i akcesoriów do obróbki blachy. Projektujemy i budujemy nasze wyroby w standardzie szwajcarskiej jakości. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu zespołowi 70 specjalistów produkujemy rocznie 120 giętarek, z czego 40 to maszyny do podwójnego gięcia; Są one sprzedawane, instalowane i konserwowane na całym świecie przez naszych partnerów, niezależne agencje handlowe i serwisowe. Dzisiaj 5500 giętarek Jorns pracuje dla blacharzy, konstruktorów hal i fasad na całym świecie, tworząc nowe hale i dachy. Do ochrony ludzi, zwierząt i towarów. Zawsze otwieramy nowe horyzonty, myślimy proaktywnie, rozwijamy siebie i nasze produkty na przyszłość. Słuchamy i analizujemy potrzeby naszych klientów oraz rynku. Jesteśmy zawsze elastyczni, ale nie w jednym: tam, gdzie chodzi o funkcjonalność. Tutaj zawsze szukamy najwyższej precyzji i najwyższej możliwej wydajności.

 4. HERBURGER MASCHINENBAU GMBH

  Austria

  Firma HERBURGER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Hard, Austria.

 5. BAILEIGH INDUSTRIAL GMBH

  Niemcy

  Firma BAILEIGH INDUSTRIAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 1. OEBEN WERKZEUGMASCHINEN

  Niemcy

  Firma OEBEN WERKZEUGMASCHINEN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 2. HOLZAPFEL & LIEBERTZ OHG

  Niemcy

  Firma HOLZAPFEL & LIEBERTZ OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Engelskirchen, Niemcy.

 1. SCHECHTL MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma SCHECHTL MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Edling, Niemcy.

 2. BYSTRONIC LASER AG

  Szwajcaria

  Firma BYSTRONIC LASER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Niederonz, Szwajcaria.

 3. PRIMA POWER GMBH

  Niemcy

  Firma PRIMA POWER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Dietzenbach, Niemcy.

 4. DINAMIC LINE

  Serbia

  Firma DINAMIC LINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie metali - maszyny, giętarki do formowania blachy, i Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Cacak, Serbia.

 5. DOGANER MAKINE IMALAT SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Firma DOGANER MAKINE IMALAT SAN. VE TIC. LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. NET GRUP MAKINE SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma NET GRUP MAKINE SAN.TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach kędzierzawiarki, Gięcie CNC, pakowarki pionowe, i konstrukcje szkieletowe mechaniczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. OMERA-MAWE GMBH

  Niemcy

  Firma OMERA-MAWE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 8. CHARLES DE MUNTER

  Belgia

  Firma CHARLES DE MUNTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wytłaczanie metali - obrabiarki, Zwijanie metali - maszyny, Wykrawanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wytłaczanie metali - obrabiarki, i Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Zwijnaarde, Belgia.

 1. GMO

  Francja

  Firma GMO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach prasy - falcówki, obrabiarki używane po przeglądzie, i obrabiarki używane. Ma siedzibę w Moze Sur Louet, Francja.

 2. PRAGMA PLEXI

  Belgia

  Firma PRAGMA PLEXI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie metali - maszyny, artykuły z pcv, wycinanie plastiku, Zwijanie metali - maszyny, i wiercenia. Ma siedzibę w Drogenbos, Belgia.

 3. SALVAGNINI FRANCE

  Francja

  Firma SALVAGNINI FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie metali - maszyny, Zwijanie metali - maszyny, projektowanie obrabiarek, handel obrabiarkami, i obrabiarki. Ma siedzibę w Echirolles, Francja.

 4. FACCIN GMBH

  Niemcy

  Firma FACCIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny odlewnicze odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie metali - obrabiarki, Zwijanie metali - maszyny, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Gięcie metali - obrabiarki, Zwijanie metali - maszyny, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sprockhövel, Niemcy.

 5. SOMO PRODUZIONE S.P.A

  Włochy

  Firma SOMO PRODUZIONE S.P.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach prasy - falcówki, i hydraulic folding presses. Ma siedzibę w Cornaredo, Włochy.

 6. AKES MAKINA LTD

  Turcja

  Firma AKES MAKINA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach laser do cięcia metali, i przekrawacze rur. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. HEZINGER MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma HEZINGER MASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach panel finishing. Ma siedzibę w Kornwestheim, Niemcy.

 8. BÜROSERVICE WEIS

  Niemcy

  Firma BÜROSERVICE WEIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Poligrafia, Poligrafia, koperty, osłonięcie, i kukurydza pakowana. Ma siedzibę w Heidenau, Niemcy.

 9. ESCHENBRÜCHER WERKSVERTRETUNGEN FÜR WERKZEUGMASCHINEN

  Niemcy

  Firma ESCHENBRÜCHER WERKSVERTRETUNGEN FÜR WERKZEUGMASCHINEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Vechelde, Niemcy.

 10. B.P. SISTEMI SRL

  Włochy

  Firma B.P. SISTEMI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Blacharstwo przemysłowe, Blachy - obrabiarki do wycinania, i Blachy - obrabiarki do kształtowania. Ma siedzibę w San Cesareo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zwijanie metali - maszyny - Import eksport

Liczba wyników

6561 Przedsiębiorstwa