• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zwierzęta - hodowla

Wyniki dla

Zwierzęta - hodowla - Import eksport

 1. UFTER HOLDING B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Od 1994 roku Northlink Trading GMBH jest kluczowym graczem w handlu międzynarodowym, specjalizując się w imporcie i eksporcie towarów. Naszą główną siłą jest kupowanie produktów hurtowo i luzem i ich odsprzedaż po bardzo konkurencyjnych cenach. Przez 28 lat nawiązaliśmy silne partnerstwa z renomowanymi markami, takimi jak Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator i nie tylko. Nasz sukces opiera się na strategicznej przewadze naszej europejskiej lokalizacji, minimalizacji kosztów transportu i zapewnieniu sprawnej dostawy na całym świecie. Naszym stałym dążeniem w Northlink Trading GMBH jest ciągłe przekraczanie oczekiwań klientów i partnerów. Osiągamy to poprzez dostarczanie bezpiecznych produktów o wyjątkowej jakości, wykorzystanie nowoczesnych technologii i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i środowiskową, staramy się tworzyć wartość dodaną dla klientów, partnerów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństwa ogólnie. Naszym celem jest rozpoznawalność na rynku międzynarodowym jako specjalistyczna firma wyróżniająca się w przetwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości produktów różnych marek spożywczych i handlowych. Dążąc do rozszerzenia naszej globalnej obecności, oferujemy całodobową 24/7 obsługę klienta i bezproblemową wysyłkę na cały świat, zapewniając szybką dostawę do drzwi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. NORWICH TERRIER ALTA CARYA FCI KENNEL

  Polska

  Norwich Terrier to psy odważne, odporne i aktywne. Są cierpliwe wobec dzieci i przywiązują się do rodziny. Szczenięta są starannie odchowywane. Dbamy o ich zdrowie i socjalizację. Mają rodowód FCI a rodzice to championy i Interchampiony. Są po badaniach zdrowotnych: stawów biodrowych, rzepki kolanowej, oczu, serca, tchawicy i krtani. Brak epilepsji. Nabywcy szczeniąt otrzymują pełną dokumentację hodowlaną oraz pełne wsparcie hodowcy w zakresie zdrowia, pielęgnacji, żywienia, wychowania szczenięcia.

 3. UNION BIO S.R.L.

  Włochy

  Firma UNION BIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach repelenty na owady, Artykuły do pielęgnacji zwierząt, i produkt naturalny. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 4. LEUCILLIN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEUCILLIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły do pielęgnacji zwierząt, środki antybakteryjne, i produkty do użytku weterynaryjnego. Ma siedzibę w Dorchester, Zjednoczone Królestwo.

 5. ITAGRI

  Włochy

  Firma ITAGRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Solarolo Rainerio, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SENOL GIDA SANAYI A.S.

  Turcja

  Firma SENOL GIDA SANAYI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Fusy oliwne. Ma siedzibę w Sultanhisar, Turcja.

 2. UNIMARK PET FOOD

  Hiszpania

  Firma UNIMARK PET FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach karmy dla psów. Ma siedzibę w Fraga, Hiszpania.

 3. EUROPEAN GULF COMPANY

  Holandia

  Firma EUROPEAN GULF COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta - hodowla, Bydło rogate, Zwierzęta - hodowla, wędliny halal, mięso - hurt, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 4. LA FERME DES BISONS

  Belgia

  Firma LA FERME DES BISONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Sale kongresowe i konferencyjne, Agroturystyka, mięso bizona, Sale kongresowe i konferencyjne, Agroturystyka, i Produkty lokalne. Ma siedzibę w Noville-Lez-Bastogne, Belgia.

 5. HORSE OF BELGIUM

  Belgia

  Firma HORSE OF BELGIUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Stadniny koni, zwierzęta rasowe, Stadniny koni, i hodowla bydła. Ma siedzibę w Pipaix, Belgia.

 1. CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH

  Szwajcaria

  Firma CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Meilen, Szwajcaria.

 2. PROGRESSIVE FARMS

  Ukraina

  Firma PROGRESSIVE FARMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 1. ESTABLECIMIENTOS COLONIA S.A.

  Stany Zjednoczone

  Firma ESTABLECIMIENTOS COLONIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach kurczaki, i mięso wołowe mrożone. Ma siedzibę w Summerfield, Stany Zjednoczone.

 2. ERFA

  Turcja

  Firma ERFA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach dodatki do karmy dla zwierząt. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. PLUKON MOUSCRON

  Belgia

  Firma PLUKON MOUSCRON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Chemikalia fotograficzne, bezpieczeństwo żywności, Chemikalia fotograficzne, i Ubój kurczaków. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 4. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belgia

  Firma LA FERME D'ARTAGNAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, farmy, hodowla drzew i krzewów owocowych, Wylęgarnia kurczaków, i Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Ma siedzibę w Haccourt, Belgia.

 5. LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU

  Belgia

  Firma LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Wylęgarnia kurczaków, lean duck breast, produkcja rzemieślnicza, i mięso kurczaka. Ma siedzibę w Aubel, Belgia.

 6. FABROCA

  Belgia

  Firma FABROCA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach zwierzęta rasowe, bydło rasowe, i bydło do reprodukcji. Ma siedzibę w Porcheresse, Belgia.

 7. ROYAL CONTINENTALS

  Niemcy

  Firma ROYAL CONTINENTALS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Eigeltingen, Niemcy.

 8. ADIVETER S.L.

  Hiszpania

  Firma ADIVETER S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Reus, Hiszpania.

 1. XHAWIRS HORSE FARM

  Belgia

  Firma XHAWIRS HORSE FARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach konie, i Mleko owcze. Ma siedzibę w Xhendelesse, Belgia.

 2. MONTE DO PASTO

  Portugalia

  Firma MONTE DO PASTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Cuba, Portugalia.

 3. WATER CLUBS FOR SHIPPING

  Turcja

  Firma WATER CLUBS FOR SHIPPING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Mezitli-Mersin, Turcja.

 4. SMARTFARM

  Grecja

  Firma SMARTFARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja. Ma siedzibę w Serres, Grecja.

 5. GREEN LAND

  Hiszpania

  Firma GREEN LAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach bydło, i tkaniny z włókien tekstylnych pochodzenia zwierzęcego. Ma siedzibę w Tarragona, Hiszpania.

 6. ECO TIERRA DE DIATOMEAS SL

  Hiszpania

  Firma ECO TIERRA DE DIATOMEAS SL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Atarfe, Hiszpania.

 7. CHATTERIE ARMONICAT

  Francja

  Firma CHATTERIE ARMONICAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Ste Soulle, Francja.

 8. ZOOTECNIA SL

  Hiszpania

  Firma ZOOTECNIA SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach food for animals and zootechnics. Ma siedzibę w La Laguna (tenerife), Hiszpania.

 9. BBCI

  Belgia

  Firma BBCI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach byki do reprodukcji, bydło rasowe, i bydło do reprodukcji. Ma siedzibę w Hyon, Belgia.

 10. GREFFEUILLE AVEYRON

  Francja

  Firma GREFFEUILLE AVEYRON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta - hodowla, Zwierzęta - hodowla, i zwierzęta hodowlane. Ma siedzibę w Rignac, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zwierzęta - hodowla - Import eksport

Liczba wyników

6637 Przedsiębiorstwa