• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • związki pierścieniowe i łańcuchowe

Wyniki dla

Związki pierścieniowe i łańcuchowe - Import eksport

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 2. HM INDUSTRIESERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HM INDUSTRIESERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Ubstadt-Weiher, Niemcy.

 3. AGATEX FEINCHEMIE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AGATEX FEINCHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Lambach, Austria.

 4. BUCHEM CHEMIE + TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BUCHEM CHEMIE + TECHNIK GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. RICHARD GEISS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RICHARD GEISS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Offingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PCC TRADE & SERVICES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PCC TRADE & SERVICES GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 2. MERI.CH AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MERI.CH AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Au, Szwajcaria.

 3. ECOATECH GMBH

  Niemcy

  Firma ECOATECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Jest również obecna w dziedzinach obróbka przeciwogniowa, i Bezpieczeństwo pożarowe. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 4. TETENAL EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma TETENAL EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 5. MERSEBURGER SPEZIALCHEMIKALIEN DR. CORNELIA DÜMICHEN

  Niemcy

  Firma MERSEBURGER SPEZIALCHEMIKALIEN DR. CORNELIA DÜMICHEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Schkopau, Niemcy.

 1. ZELLER + GMELIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZELLER + GMELIN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Eislingen, Niemcy.

 2. PROMEGA GMBH

  Niemcy

  Firma PROMEGA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 1. GREMOLITH AG

  Szwajcaria

  Firma GREMOLITH AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Żywice syntetyczne, żywice poliestrowe, Żywice syntetyczne, żywice fenolowe, i żywice furanowe. Ma siedzibę w Bazenheid, Szwajcaria.

 2. ASPARTIC SPACE INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma ASPARTIC SPACE INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Pleasanton, Stany Zjednoczone.

 3. BRENNTAG SCHWEIZERHALL AG

  Szwajcaria

  Firma BRENNTAG SCHWEIZERHALL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 4. DHC SOLVENT CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma DHC SOLVENT CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje przenikające i zwilżające, Wyroby chemiczne - import-eksport, Oleje przenikające i zwilżające, i Wyroby chemiczne - import-eksport. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 5. DEURING GMBH & CO KG

  Austria

  Firma DEURING GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleje przenikające i zwilżające, Wyroby chemiczne - import-eksport, kwas fosforowy, Kwas askorbinowy, Oleje przenikające i zwilżające, i Wyroby chemiczne - import-eksport. Ma siedzibę w Gemeinde Hörbranz, Austria.

 6. JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG

  Niemcy

  Firma JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Związki pierścieniowe i łańcuchowe, Tlenki i nadtelnki organiczne, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Związki pierścieniowe i łańcuchowe, i Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. JIAXING TRUSTCHEM IMPORT & EXPORT CO.,LTD

  Chiny

  Firma JIAXING TRUSTCHEM IMPORT & EXPORT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Jiaxing City,, Chiny.

 8. CHANGZHOU HITECH CHEMICAL CO., LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU HITECH CHEMICAL CO., LTD, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 1. QINGDAO ABEL TECHNOLOGY COMPANY LIMITED

  Chiny

  Firma QINGDAO ABEL TECHNOLOGY COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Jest również obecna w dziedzinach kwas mlekowy. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. SUZHOU HAIYU BIOCHEM INDUSTRIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma SUZHOU HAIYU BIOCHEM INDUSTRIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Jest również obecna w dziedzinach aminokwasy - peptydy. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 3. SUMMIT ENTERPRISE CO.,LTD

  Chiny

  Firma SUMMIT ENTERPRISE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 4. R & D CENTER (WUHAN) HUBEI ZHICHENG CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma R & D CENTER (WUHAN) HUBEI ZHICHENG CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Wuhan, Chiny.

 5. SHIJIAZHUANG DONGHUI CHEMICAL CO.,LED

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUANG DONGHUI CHEMICAL CO.,LED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 6. HIMINVEST

  Hiszpania

  Firma HIMINVEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Porto Cristo, Hiszpania.

 7. VIVAN LIFE SCIENCES PVT. LTD

  Indie

  Firma VIVAN LIFE SCIENCES PVT. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w MUMBAI-400601, Indie.

 8. NANTONG HONGRUI CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma NANTONG HONGRUI CHEMICAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki pierścieniowe i łańcuchowe. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.