• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zszywacze biurowe

Wyniki dla

Zszywacze biurowe - Import eksport

 1. MAX STEIER GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STEIERFORM produkuje elementy wstępnie cięte i dziurkowane, etykiety techniczne oraz różnorodne rolki do taśm i taśmy klejące. STEIERPLAST produkuje segregatory, teczki, koperty i zszywacze zgodnie ze specyfikacjami klienta.

 2. WONDAY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WONDAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drabinki i podnóżki. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Wózki transportowe, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Dziurkacze do papieru, Taśmy samoprzylepne, Papeteria - artykuły szkolne, Papeteria - artykuły biurowe, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Lezoux, Francja.

 3. WORLD TRADE SYSTEM

  Węgry

  Firma WORLD TRADE SYSTEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Etykietki, naklejki, Papeteria - artykuły szkolne, Zszywacze biurowe, Meble biurowe, Etykietki, naklejki, Papeteria - artykuły szkolne, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 4. VANGRY A/S

  Dania

  Firma VANGRY A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kserografia - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Zszywacze biurowe, Tusz do pieczątek, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Zszywacze biurowe, i Tusz do pieczątek. Ma siedzibę w Hilleroed, Dania.

 5. DAMET DANKO JAKSINA S.J.

  Polska

  Firma DAMET DANKO JAKSINA S.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zszywacze biurowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Chwaszczyno, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AVETECH, SPOL. S R.O

  Republika Czeska

  Firma AVETECH, SPOL. S R.O, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zszywacze biurowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Praha 4 , Republika Czeska.

 2. ICO TRADE S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ICO TRADE S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zszywacze biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Rícany U Prahy, Republika Czeska.

 3. UNIVOX, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma UNIVOX, SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Artykuły reklamowe firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Zszywacze biurowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Ceský Tesín, Republika Czeska.

 4. VOLF OFFICE SUPPLIES CO. LTD.

  Republika Czeska

  Firma VOLF OFFICE SUPPLIES CO. LTD., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pióra wieczne. Jest również obecna w dziedzinach Zszywacze biurowe, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Zszywacze biurowe, i Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Ceské Budejovice , Republika Czeska.

 5. MIKOVS. R. O.

  Republika Czeska

  Firma MIKOVS. R. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zszywacze biurowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Mikulásovice, Republika Czeska.

 1. ERGO STAPLES

  Chorwacja

  Firma ERGO STAPLES, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zszywacze biurowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Luzani, Chorwacja.

 2. KÖNIGSBORNER DRAHT GMBH

  Niemcy

  Firma KÖNIGSBORNER DRAHT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zszywacze biurowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 1. AKI

  Australia

  Firma AKI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Melbourne, Australia.

 2. PAPIER A PARTNER, S.R.O.

  Słowacja

  Firma PAPIER A PARTNER, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zszywacze biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Dubnica Nad Váhom , Słowacja.

 3. SSI SCHÄFER SHOP SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 4. V VEGA CB

  Hiszpania

 5. ARTYKUŁY BIUROWE ZGORZELEC - ABCMAX

  Polska

  ABC MAX - hurtownia artykułów biurowych i szkolnych, sprzedaż hurtowa i detaliczna chemii gospodarczej, w tym: płynów do mycia Meglio i Dolphin, tanie mydła w płynie 5L, płyny do płukania i inne. Artykuły biurowe dla firm, szkół i administracji publicznej: papier ksero, segregatory i skoroszyty, tonery do drukarek laserowych i atramentowych. Artykuły piśmiennicze długopisy gwiazdka, pióra wieczne, pióra kulkowe, markowe pióra Parker. Sprzedaż stacjonarna oraz internetowa różnego asortymentu, w tym: wyprawki dla dzieci, wyprawki szkolne, pomoce naukowe dla dzieci i młodzieży, środki czystości, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły biurowe, zszywacze, dziurkacze, skoroszyty i segregatory. Wyprawki szkolne, kredki Bambino, klej Magic, artystyczne atestowane farny Colorino, plecaki Coolpack wraz z pełnym wyposażeniem dla dzieci i młodzieży. Hurtownia artykułów biurowych Zgorzelec, Bogatynia, Bolesławiec, Lubań ABCMAX - możliwość zamawiania towarów telefonicznie i online w sklepie internetowym.

 6. NINGBO UHOO OFFICE STATIONERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma NINGBO UHOO OFFICE STATIONERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach zszywacze, i materiały biurowe. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.