• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zootechnika - centra badawcze

Wyniki dla

Zootechnika - centra badawcze - Import eksport

 1. EUROPROJECT INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Firma Europroject została założona w roku 1998. Dzięki własnej jednostce badawczej i ścisłej współpracy ze stowarzyszonymi przedsiębiorstwami, nasza firma proponuje gotowe do uruchomienia instalacje do hodowli przepiórek, gołębi, kurczaków i kur. Kierujemy swoją ofertę zarówno do dużych, przemysłowych gospodarstw hodowlanych, jak i do małych gospodarstw rodzinnych, ponieważ możemy spełnić wszystkie wymagania.

 2. CENTRO ESTUDIOS GAUS-CUENCA, S.L

  Hiszpania

  Firma CENTRO ESTUDIOS GAUS-CUENCA, S.L, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Cuenca, Hiszpania.

 3. CHXOUT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHXOUT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Durham, Zjednoczone Królestwo.

 4. ACADEMIACARTABLANCA

  Hiszpania

  Firma ACADEMIACARTABLANCA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. CEFOP

  Belgia

  Firma CEFOP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształcanie ogólne, specjalistyczne, dokształcanie zawodowe. Jest również obecna w dziedzinach Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego, Zootechnika - centra badawcze, Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego, i Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CENTRO ANENDO

  Hiszpania

  Firma CENTRO ANENDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zootechnika - centra badawcze. Jest również obecna w dziedzinach usługi opieki nad dziećmi, fizjoterapia, i usługi zootechniczne i powiązane czynności. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 2. CENTRO PROVINCIALE PER LA FECONDAZIONE ARTIFICIALE E LA BONIFICA SANITARIA DEL BESTIAME

  Włochy

  Firma CENTRO PROVINCIALE PER LA FECONDAZIONE ARTIFICIALE E LA BONIFICA SANITARIA DEL BESTIAME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla bydła - usługi, Zootechnika - centra badawcze, Hodowla bydła - usługi, i Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 3. ISTITUTO ZOOPROFILATTICO SPERIMENTALE DEL MEZZOGIORNO

  Włochy

  Firma ISTITUTO ZOOPROFILATTICO SPERIMENTALE DEL MEZZOGIORNO, roku i działającą w sektorze Hodowla bydła - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Zootechnika - centra badawcze, i Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Reggio Calabria, Włochy.

 4. INSEME S.P.A.

  Włochy

  Firma INSEME S.P.A., roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla bydła - usługi, Zootechnika - centra badawcze, Hodowla bydła - usługi, i Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 5. NOVAGEN S.R.L.

  Włochy

  Firma NOVAGEN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla bydła - usługi, Zootechnika - centra badawcze, Hodowla bydła - usługi, i Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Podenzano, Włochy.

 1. A.B.S. ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma A.B.S. ITALIA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla bydła - usługi, Zootechnika - centra badawcze, Hodowla bydła - usługi, i Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 2. SEMENITALY - S.P.A.

  Włochy

  Firma SEMENITALY - S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla bydła - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Zootechnika - centra badawcze, bydło rasowe, i Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 1. AVICOLA ROSSI SRL

  Włochy

  Firma AVICOLA ROSSI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla bydła - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Zootechnika - centra badawcze, i Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Faenza (Ra), Włochy.

 2. ZOO PROGRESS S.R.L.

  Włochy

  Firma ZOO PROGRESS S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla bydła - usługi, Zootechnika - centra badawcze, Hodowla bydła - usługi, i Zootechnika - centra badawcze. Ma siedzibę w Persico Dosimo, Włochy.

 3. RUPI NICOLA

  Włochy

 4. PRODUZIONI E COMMERCIALIZZAZIONI ZOOTECNICHE S.R.L.

  Włochy

 5. HUMANA S.R.L.

  Włochy

 6. UOFAA SOC. COOP. A.R.L.

  Włochy

 7. COOPERATIVA ZOOTECNICA LA VILLA

  Włochy

 8. A.PRO.ZOO

  Włochy

 1. AVICOLA SERVIZI S.R.L.

  Włochy

 2. ALTA ITALIA S.R.L.

  Włochy

 3. CO.F.A.ZO. (SOC.COOP.R.L.)

  Włochy

 4. ASSOCIAZIONE NAZIONALE ALLEVATORI BOVINI DI RAZZA P R F

  Włochy

 5. ANICA ASSOCIAZIONE NAZIONALE ITALIANA CAVALLO ARABO

  Włochy

 6. ASSOCIAZIONE NAZIONALE ALLEVATORI BOVINI DI RAZZA GRIGIO ALPINA

  Włochy

 7. ARRIGONI AVE

  Włochy

 8. COOPERATIVA AGRICOLA PRATOFONTANA

  Włochy

 9. C.A.FR.I.

  Włochy

 10. STALLA SAN FORTUNATO SOCIETA' COOP. A R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo