• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zmywarki do naczyń- profesjonalne

Wyniki dla

Zmywarki do naczyń- profesjonalne - Import eksport

 1. MACH SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Mach zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zmywarek do szkła, zmywarek do naczyń, profesjonalnych zmywarek do garnków i wyposażeń dla instytucji, hoteli, barów, restauracji, cukierni i lodziarni. Od 1988 roku za cel stawiamy sobie zdobycie ważnej pozycji w bardzo konkurencyjnym sektorze, a nasz upór w dążeniu do niego pozwolił nam przez te lata uzyskać satysfakcjonujące wyniki, w tym zadowolenie naszych klientów, którzy działają we Włoszech, Europie, Ameryce, Azji i Afryce.

 2. REWADI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REWADI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Babenhausen, Niemcy.

 3. TEIKOS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TEIKOS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach zmywarki do szklanek dla kolektywów. Ma siedzibę w Limena, Włochy.

 4. TEWA SP. Z O.O.

  Polska

  Naszą specjalnością jest projektowanie oraz wyposażenie obiektów gastronomicznych i sklepów. W asortymencie naszego sklepu gastronomicznego znajdują się m.in. urządzenia chłodnicze, w tym szafy i regały oraz lady mroźnicze. Dysponujemy bardzo szerokim wyborem mebli gastronomicznych m.in. stołami ze zlewozmywakiem. Ponadto prowadzimy sprzedaż takich urządzeń dla gastronomii, jak patelnie elektryczne i gastronomiczne, kostkarki do lodu oraz gastronomiczne krajalnice do wędlin. Nasze przedsiębiorstwo oferuje leasing maszyn gastronomicznych. Oprócz sprzedaży urządzeń gastronomicznych dla małej i dużej gastronomii, świadczymy również usługi z zakresu serwisu urządzeń gastronomicznych. W zakres oferowanej przez nas obsługi serwisowej chodzi również serwis piecu konwekcyjno-parowego.

 5. VIRTUS GROUP GMBH

  Niemcy

  handel hurtowy ukierunkowany na gastronomię i żywienie zbiorowe

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GASTRO-GERMANY

  Niemcy

  Firma GASTRO-GERMANY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach zmywarki dla społeczności, zmywarki do szklanek dla kolektywów, zmywarka do naczyń z koszem, i środki do mycia naczyń. Ma siedzibę w Lünen, Niemcy.

 2. GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL

  Niemcy

  Firma GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Obertshausen, Niemcy.

 3. MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Litzendorf, Niemcy.

 4. SOMEPRODUCTS

  Belgia

  Firma SOMEPRODUCTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Czyszczenie przemysłowe - środki i produkty, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. SANTOS PALACE

  Belgia

  Firma SANTOS PALACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy do kawy, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Wyposażenie kawiarni i barów, Ekspresy i maszyny do kawy, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Wyposażenie kawiarni i barów, Ekspresy i maszyny do kawy, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED

  Włochy

  Firma EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Legnago, Włochy.

 2. PHILCOM - VLEMAC

  Belgia

  Firma PHILCOM - VLEMAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Merksem, Belgia.

 1. MIELE & CIE KG

  Niemcy

  Firma MIELE & CIE KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 2. CUISIWAN

  Belgia

  Firma CUISIWAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, elementy elektromechaniczne, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Froidmont, Belgia.

 3. ELFRAMO SPA

  Włochy

  Firma ELFRAMO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach zmywarki przemysłowe, zmywarka taśmowa, frytownice dla kolektywów, i maszyny do chłodni. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 4. HOBART BELGIUM

  Belgia

  Firma HOBART BELGIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Zmiękczanie wody - chemikalia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, zmywarka, Zmiękczanie wody - chemikalia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, i Miksery i mały sprzęt AGD. Ma siedzibę w Kampenhout, Belgia.

 5. ATA SRL

  Włochy

  Firma ATA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, zmywarki przemysłowe, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, kuchnie profesjonalne, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Conselve, Włochy.

 6. GASTROSERVICE MEENS GMBH

  Szwajcaria

  Firma GASTROSERVICE MEENS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Meggen, Szwajcaria.

 7. SISTEMA PROJECT ITALIA

  Włochy

  Firma SISTEMA PROJECT ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach zmywarka dla przemysłu spożywczego, zmywarki przemysłowe, i zmywarki do szklanek dla kolektywów. Ma siedzibę w Castelfranco Veneto, Włochy.

 8. HORECA SERVICE

  Belgia

  Firma HORECA SERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 1. EVACO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma EVACO SP. Z O.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, i wyposażenie gastronomii fast-food. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

 2. S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C.

  Włochy

  Firma S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C., roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Zmywarki do naczyń, profesjonalne, lodówki przemysłowe, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Ciampino, Włochy.

 3. REIDER MARIA

  Włochy

  Firma REIDER MARIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Terlano, Włochy.

 4. FABAR S.R.L.

  Włochy

  Firma FABAR S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do pastowania butów, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Maszyny do pastowania butów, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Concesio, Włochy.

 5. SILANOS SRL

  Włochy

  Firma SILANOS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach zmywarki do szklanek dla kolektywów, i zmywarka. Ma siedzibę w Pioltello, Włochy.

 6. HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. )

  Włochy

  Firma HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. ), roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Zmywarki do naczyń, profesjonalne, zaopatrzenie dla restauracji, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Gorla Maggiore, Włochy.

 7. KRUPPS S.R.L.

  Włochy

  Firma KRUPPS S.R.L., roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Maszyny do pastowania butów, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, i Maszyny do pastowania butów. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 8. AKTURK DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma AKTURK DIS TICARET LTD STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Kucukcekmece,Istanbul, Turcja.

 9. SIMATEC S.A.S. DES THALER ANTON & CO.

  Włochy

  Firma SIMATEC S.A.S. DES THALER ANTON & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kasy rejestrujące i fiskalne, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Kasy rejestrujące i fiskalne, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Nalles, Włochy.

 10. COLBERT S.R.L.

  Włochy

  Firma COLBERT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Melzo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo