• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • beczki i bębny z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Beczki i bębny z tworzyw sztucznych - Zjednoczone Królestwo

Zjednoczone Królestwo
 1. PETAINER

  Zjednoczone Królestwo

  Petainer oferuje szeroką gamę lekkich, zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań PET, które pomogą Ci rozwinąć działalność i zmniejszyć ślad węglowy. Mamy poand 35-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości, efektywnych kosztowo produktów, których podstawą jest cykliczność; spełniając jednocześnie najwyższe standardy branżowe pod względem bezpieczeństwa i ochrony produktu. Globalna sieć ekspertów technicznych Petainer pomoże Ci na każdym etapie, od powstania produktu do jego realizacji. Wnosimy wiedzę z różnych sektorów, zapewniając ekspertyzę projektową, testowanie produktów i elastyczne wsparcie techniczne. Jesteśmy odpowiedzialną firmą produkcyjną z historią tworzenia rozwiązań opakowaniowych, które zmniejszają wpływ naszych klientów na środowisko. Petainer produkuje słoiki PET, butelki jednokierunkowe, butelki do wielokrotnego napełniania, kegi PET i 5-galonowe butle chłodziarek do wody. Petainer jest ekspertem w stosowaniu materiału rPET w celu redukcji emisji dwutlenku węgla i ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Dwa z naszych zakładów produkcyjnych są zasilane energią odnawialną, co znacznie zmniejsza emisje dwutlenku węgla z naszej działalności. Możemy dostarczyć Deklarację Środowiskową Produktu (EPD), która jest niezależnie zweryfikowanym i zarejestrowanym dokumentem przekazującym przejrzyste i porównywalne informacje o wpływie naszych produktów na środowisko w całym ich cyklu życia (ISO 14025). Nasz zakład Petainer w Lidkoping został nagrodzony Platynowym Medalem EcoVadis. Ten wynik plasuje nas w top 1% wszystkich firm.

 2. INTERGAS UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INTERGAS UK LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sunderland, Zjednoczone Królestwo.

 3. JAMES G CARRICK & COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JAMES G CARRICK & COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Beczki i pojemniki metalowe, Beczki i bębny z tworzyw sztucznych, Beczki i pojemniki metalowe, i Beczki i bębny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.