• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum

Wyniki dla

Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum - Import eksport

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 2. TAREGE TRADE HOUSE

  Turcja

  Verified by europages badge
 3. NAKO NATURALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NAKO NATURALS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach Witaminy i prowitaminy, dodatki dla przemysłu spożywczego, i Witaminy i prowitaminy. Ma siedzibę w Bardowick, Niemcy.

 4. PRONTOMED GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRONTOMED GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w Hiddenhausen, Niemcy.

 5. FITO-EXPORT PE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma FITO-EXPORT PE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielarstwo i ziołolecznictwo. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, Zioła i rośliny lecznicze, Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, lucerna, Herbs and herbal products, nasiona lucerny, rośliny lecznicze, i Zioła i rośliny lecznicze. Ma siedzibę w Chornomorsk, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIAMOND DENTAL MEDIKAL

  Turcja

  Firma DIAMOND DENTAL MEDIKAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach producent naturalnych produktów kosmetycznych, products for hair, zabiegi kosmetyczne na włosy, i producent produktów do pielęgnacji skóry. Ma siedzibę w Maltepe, Turcja.

 2. BELOV PAVLO, PE

  Ukraina

  Firma BELOV PAVLO, PE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny lecznicze, Zielarstwo i ziołolecznictwo, Zioła i rośliny lecznicze, Herbs and herbal products, Zielarstwo i ziołolecznictwo, i surowce dla przemysłu farmaceutycznego. Ma siedzibę w Novograd Volynsky City, Ukraina.

 3. LIUBCOM INTERNATIONAL

  Mołdawia

  Firma LIUBCOM INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny lecznicze. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, Kwiaty suszone, Zielarstwo i ziołolecznictwo, Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, Kwiaty suszone, Zielarstwo i ziołolecznictwo, i owoce suszone. Ma siedzibę w Straseni, Mołdawia.

 4. SOMALIA NATURAL GUMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOMALIA NATURAL GUMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 5. GH TRADING

  Szwajcaria

  Firma GH TRADING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w St.gallen, Szwajcaria.

 1. BILEGRIA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma BILEGRIA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w Plzeň, Republika Czeska.

 2. SC DOCHI IONI DOC SRL

  Rumunia

  Firma SC DOCHI IONI DOC SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wody perfumowane. Jest również obecna w dziedzinach Perfumy, Olejki aromatyczne do produkcji perfum, Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, Perfumy, Olejki aromatyczne do produkcji perfum, Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, i Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 1. LAVENDROSE KOZMETIK GIDA TARIM TURIZM SAN. VE TIC. LTD STI

  Turcja

  Firma LAVENDROSE KOZMETIK GIDA TARIM TURIZM SAN. VE TIC. LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach aromaty naturalne i aromaty do olejków eterycznych, olejki eteryczne do ciała, i lawenda. Ma siedzibę w Isparta, Turcja.

 2. UNCANNYGROUP

  Turcja

  Firma UNCANNYGROUP, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Zielarstwo i ziołolecznictwo, Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, warzywa, nawozy specjalne, Zielarstwo i ziołolecznictwo, i Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 3. FUMIDEA SRL

  Włochy

  Firma FUMIDEA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach papierosy zastępcze. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. EL ARTE DEL PERFUME. LA FABRICA S.L.U

  Hiszpania

  Firma EL ARTE DEL PERFUME. LA FABRICA S.L.U, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Perfumy. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, Wyroby kosmetyczne, Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, i mydło i mydełka z oliwy. Ma siedzibę w Cordoba, Hiszpania.

 5. FLOW'S PRODUCTIONS E.U.

  Austria

  Firma FLOW'S PRODUCTIONS E.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielarstwo i ziołolecznictwo. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, rośliny aromatyczne i lecznicze, konopie, Herbs and herbal products, i Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w Haag, Austria.

 6. OLIVEWAY

  Grecja

  Firma OLIVEWAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach Produkty kosmetyczne ekologiczne, lucerna, Produkty kosmetyczne ekologiczne, i Ekstrakcja surowców naturalnych. Ma siedzibę w Vari, Grecja.

 7. AVE LINGUA S.R.O

  Słowacja

  Firma AVE LINGUA S.R.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach lawenda. Ma siedzibę w Levice, Słowacja.

 8. MCG LAVANTA

  Turcja

  Firma MCG LAVANTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach produkty rolne, i kolektor słoneczny. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. "PETROVIĆ" D.O.O. SVRLJIG

  Serbia

  Firma "PETROVIĆ" D.O.O. SVRLJIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach Zielarstwo i ziołolecznictwo, Herbaty owocowe i ziołowe, surowce dla przemysłu farmaceutycznego, Zielarstwo i ziołolecznictwo, i Herbaty owocowe i ziołowe. Ma siedzibę w Svrljig, Serbia.

 2. EMT CONSULT LTD

  Bułgaria

  Firma EMT CONSULT LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach lawenda, i olejki pachnące. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 3. OMITEC BY V.E.I. - VERA ERBORISTERIA ITALIANA

  Włochy

  Firma OMITEC BY V.E.I. - VERA ERBORISTERIA ITALIANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach Ziołolecznictwo - preparaty, artykuł dla dobrego samopoczucia, artykuły kosmetyczne, i Ziołolecznictwo - preparaty. Ma siedzibę w Gassino Torinese, Włochy.

 4. MIKY&CO DI SCANO MICHELA

  Włochy

  Firma MIKY&CO DI SCANO MICHELA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach fryzura z kwiatami, i fryzjer uniseks. Ma siedzibę w CAGLIARI, Włochy.

 5. FARMACIA VIII COLLE DELLA DOTTORESSA ANTONELLA IZZO

  Włochy

  Firma FARMACIA VIII COLLE DELLA DOTTORESSA ANTONELLA IZZO, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny lecznicze, Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, Zioła i rośliny lecznicze, i Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. ESI S.P.A.

  Włochy

  Firma ESI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielarstwo i ziołolecznictwo. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny lecznicze, Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, Zioła i rośliny lecznicze, i Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w Albissola Marina, Włochy.

 7. PRODUSAN ERZEUGUNG & VERTRIEB GMBH

  Austria

  Firma PRODUSAN ERZEUGUNG & VERTRIEB GMBH, roku i działającą w sektorze Zielarstwo i ziołolecznictwo. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum, i Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w Pubersdorf, Austria.

 8. REINHEITCOS

  Niemcy

  Firma REINHEITCOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. J.H.NEWINGTON LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. HERBES DEL MOLI COOP VALENCIANA

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo