• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ziemia ogrodnicza

Wyniki dla

Ziemia ogrodnicza - Import eksport

 1. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo BioEra produkuje i sprzedaje bioprodukty do upraw, w tym w na bazie wermikompostu, bionawozów, grzybów i bakterii, środki ochrony roślin, czyste aminokwasy, a także nawozy bakteryjne i środki poprawiające właściwości gleby. Firma dostarcza swoje produkty na rynek rosyjski od 2016 roku. Od 2022 roku, poszerzyła swój obszar sprzedaży o kraje sąsiednie (Serbia, Białoruś, Gruzja, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan). Ponadto, przedsiębiorstwo prowadzi aktywne negocjacje w celu rozpoczęcia wysyłek do krajów afrykańskich. Firma produkuje i dostarcza: Środki do zaprawiania nasion; -Nawozy dolistne; - Preparaty do utrzymania i zwiększania żyzności gleby (w tym rekultywacji gruntów); - Dżdżownice do przetwarzania odpadów i produkcji biohumusu; - Urządzenia do wermikompostingu i produkcji biohumusu; - Biohumus stały (nie płynny); Preparaty bakteryjne (biofungicydy, preparaty do wiązania azotu, fosforu i potasu). BioEra jest dostawcą szeregu usług służących promowaniu rozwoju rolnictwa poprzez zaopatrywanie w wysokiej jakości preparaty. Specjaliści firmy opracowują harmonogramy stosowania, monitorują wyniki i kontrolują wszystkie procesy aplikacji dostarczanych preparatów.

 2. MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK

  Polska

  Kompleksowe zagospodarowywanie terenów zieleni. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i wzbogacamy wiedzę. Posiadane certyfikaty i uprawnienia umożliwiają nam projektowanie, urządzanie, wykonawstwo i pielęgnację terenów zieleni: ogrodów przydomowych, parków, placów zabaw, parkingów, prowadzenie profesjonalnego nadzoru inspektorskiego, kierowanie budową parków, ogrodów, wykonywanie pielęgnacji i konserwacji drzew, w tym również na obiektach wpisanych w rejestr zabytków, wykonywanie inwentaryzacji zieleni, w tym również na obiektach wpisanych w rejestr zabytków, przeprowadzanie i wydawanie ekspertyz dendrologicznych. Zatrudniamy profesjonalną kadrę ogrodników. Zapewniamy bogaty asortyment drzew i krzewów.

 3. OGRODNIK. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE

  Polska

  obszarze kilku hektarów produkujemy sadzonki w pojemnikach i w uprawie polowej. Uprawa w polu pozwala nam uzyskiwać dorodny i dobrze wyrośnięty materiał szkółkarski o wysokości od 1.5 do ponad 3 m. Taki dobrze wyrośnięty materiał pozwala naszym odbiorcom cieszyć się imponującym wyglądem ogrodu zaraz po posadzeniu. Wieloletnie praktyczne doświadczenie pozwala nam udzielać fachowych porad i zaleceń naszym odbiorcom. Preferujemy bezpośredni odbiór sadzonek z naszej szkółki ale prowadzimy też sprzedaż wysyłkową a duże rośliny dowozimy korzystając z własnych środków transportu jak i firm spedycyjnych i kurierskich. Wykonujemy projekty ogrodów przy pomocy profesjonalnych programów komputerowych. Mamy możliwość posadzenia roślin u naszego odbiorcy. Możemy zająć się dalszą opieką nad posadzonym ogrodem, przycinamy i formujemy żywopłoty jak również pojedyncze rośliny w dowolne kształty (świdry, kule, sztamy, bonsaje).

 4. HOLLAND SOIL

  Hiszpania

 5. SCHOTTERWERK MOERSDORF

  Luksemburg

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DE KOCK WAVRE

  Belgia

 2. TREVIGIANA HUMUS

  Włochy

 3. COIR LANKA

  Włochy

 4. EUROLIGNITE LLC

  Ukraina

 5. MATTHIAS CONSTRUCTION MATERIALS (SE) LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 1. SILUFLORA

  Polska

 2. AGROMYSL MYSLIBORZ SP Z O O

  Polska

 1. PRIMASTA B.V.

  Holandia

 2. MODAHUM GMBH

  Niemcy

 3. HAWITA GRUPPE GMBH

  Niemcy

 4. SOLUM A/S

  Dania

 5. GEBRÜDER PATZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. S.U.D.E. GMBH

  Niemcy

 7. SEPIGEL

  Meksyk

 8. DE BREE ENVIRONNEMENT

  Francja

 1. EWALD KNAK GMBH

  Niemcy

 2. SIMRIT SERVICE CENTRE CRAMLINGTON LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 3. NUEVOS PRODUCTOS CERAMICOS S.A.

  Hiszpania

 4. TOPRAK MAHSULLERI OFISI GENEL MUDURLUGU

  Turcja

 5. H.BURGSTALLER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 6. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO USLUGOWO HANDLOWE AWANTAZ S C

  Polska

 7. ATOMIZADAS DE ALCORA SA

  Hiszpania

 8. CAPELLA & CAMARADE SDN BHD

  Malezja

 9. WINDYMAINS SAWMILLS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. AGROHOBLAJ D.O.O.

  Chorwacja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo