• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ziemia ogrodnicza

Wyniki dla

Ziemia ogrodnicza - Import eksport

 1. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo BioEra produkuje i sprzedaje bioprodukty do upraw, w tym w na bazie wermikompostu, bionawozów, grzybów i bakterii, środki ochrony roślin, czyste aminokwasy, a także nawozy bakteryjne i środki poprawiające właściwości gleby. Firma dostarcza swoje produkty na rynek rosyjski od 2016 roku. Od 2022 roku, poszerzyła swój obszar sprzedaży o kraje sąsiednie (Serbia, Białoruś, Gruzja, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan). Ponadto, przedsiębiorstwo prowadzi aktywne negocjacje w celu rozpoczęcia wysyłek do krajów afrykańskich. Firma produkuje i dostarcza: Środki do zaprawiania nasion; -Nawozy dolistne; - Preparaty do utrzymania i zwiększania żyzności gleby (w tym rekultywacji gruntów); - Dżdżownice do przetwarzania odpadów i produkcji biohumusu; - Urządzenia do wermikompostingu i produkcji biohumusu; - Biohumus stały (nie płynny); Preparaty bakteryjne (biofungicydy, preparaty do wiązania azotu, fosforu i potasu). BioEra jest dostawcą szeregu usług służących promowaniu rozwoju rolnictwa poprzez zaopatrywanie w wysokiej jakości preparaty. Specjaliści firmy opracowują harmonogramy stosowania, monitorują wyniki i kontrolują wszystkie procesy aplikacji dostarczanych preparatów.

 2. MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK

  Polska

  Kompleksowe zagospodarowywanie terenów zieleni. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i wzbogacamy wiedzę. Posiadane certyfikaty i uprawnienia umożliwiają nam projektowanie, urządzanie, wykonawstwo i pielęgnację terenów zieleni: ogrodów przydomowych, parków, placów zabaw, parkingów, prowadzenie profesjonalnego nadzoru inspektorskiego, kierowanie budową parków, ogrodów, wykonywanie pielęgnacji i konserwacji drzew, w tym również na obiektach wpisanych w rejestr zabytków, wykonywanie inwentaryzacji zieleni, w tym również na obiektach wpisanych w rejestr zabytków, przeprowadzanie i wydawanie ekspertyz dendrologicznych. Zatrudniamy profesjonalną kadrę ogrodników. Zapewniamy bogaty asortyment drzew i krzewów.

 3. OGRODNIK. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE

  Polska

  obszarze kilku hektarów produkujemy sadzonki w pojemnikach i w uprawie polowej. Uprawa w polu pozwala nam uzyskiwać dorodny i dobrze wyrośnięty materiał szkółkarski o wysokości od 1.5 do ponad 3 m. Taki dobrze wyrośnięty materiał pozwala naszym odbiorcom cieszyć się imponującym wyglądem ogrodu zaraz po posadzeniu. Wieloletnie praktyczne doświadczenie pozwala nam udzielać fachowych porad i zaleceń naszym odbiorcom. Preferujemy bezpośredni odbiór sadzonek z naszej szkółki ale prowadzimy też sprzedaż wysyłkową a duże rośliny dowozimy korzystając z własnych środków transportu jak i firm spedycyjnych i kurierskich. Wykonujemy projekty ogrodów przy pomocy profesjonalnych programów komputerowych. Mamy możliwość posadzenia roślin u naszego odbiorcy. Możemy zająć się dalszą opieką nad posadzonym ogrodem, przycinamy i formujemy żywopłoty jak również pojedyncze rośliny w dowolne kształty (świdry, kule, sztamy, bonsaje).

 4. WIS-KRUSZYWA.PL

  Polska

  Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się głownie wydobywaniem i sprzedażą kruszyw naturalnych oraz transportem. Swoją pierwszą kopalnie otworzyliśmy w 1997 roku i od tego czasu nieprzerwanie działamy w tej branży. Nasze atuty Szybki transport do każdego klienta Kruszywa w atrakcyjnych cenach Torfy - duży wybór Stemple budowlane w konkurencyjnych cenach Kompleksowa obsługa Jakość i terminowość Rabaty przy większych zamówieniach Doświadczenie i wiedza w swojej branży Nasza żwirownia zajmuje się przede wszystkim wydobywaniem kopaliny naturalnej takiej jak piaski i żwiry. W naszej ofercie można znaleźć czarnoziemy oraz torfy wysokie i niskie. Sprzedawana przez nas ziemia ogrodowa oraz czarnoziem jest wysokiej jakości, co zapewnia doskonały wzrost roślin. Proponowana przez nas ziemia ogrodowa jest specjalnie przygotowywana, dzięki temu dostarczana przez nas ziemia posiada minimalną ilość żwiru. Niezależnie od wybranej ziemi ogrodowej otrzymają Państwo zamówiony towar terminowo oraz dokładnie o zamówionym tonażu.

 5. HOLLAND SOIL

  Hiszpania

  Firma HOLLAND SOIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Llinars Del Valles (bareclona), Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHOTTERWERK MOERSDORF

  Luksemburg

  Firma SCHOTTERWERK MOERSDORF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, kamienie naturalne, Kamieniołomy, gabions, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Moersdorf, Luksemburg.

 2. DE KOCK WAVRE

  Belgia

  Firma DE KOCK WAVRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, roboty ziemne, roboty ziemne, piasek, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 3. IBT AGRO TARIM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma IBT AGRO TARIM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, produkt fitosanitarny, eksport, nawozy, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 4. TORFWERK NEUSTADT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TORFWERK NEUSTADT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Nawozy i środki ulepszające glebę, Torf i ziemia próchniczna, Ziemia ogrodnicza, Szkółki hodowlane i leśne, Nawozy i środki ulepszające glebę, Torf i ziemia próchniczna, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 5. PROPLANT GMBH

  Niemcy

  Firma PROPLANT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Nawozy i środki ulepszające glebę, Torf i ziemia próchniczna, Ziemia ogrodnicza, Szkółki hodowlane i leśne, Nawozy i środki ulepszające glebę, Torf i ziemia próchniczna, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Vaihingen, Niemcy.

 1. TREVIGIANA HUMUS

  Włochy

  Firma TREVIGIANA HUMUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemia ogrodnicza. Jest również obecna w dziedzinach Meble ogrodowe, Torf i ziemia próchniczna, Meble ogrodowe, ziemia próchniczna, Torf i ziemia próchniczna, i kora drewniana. Ma siedzibę w Casale Sul Sile, Włochy.

 2. COIR LANKA

  Włochy

  Firma COIR LANKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemia ogrodnicza. Jest również obecna w dziedzinach geotekstylia z włókna kokosowego. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 1. AGROHOBLAJ D.O.O.

  Chorwacja

  Firma AGROHOBLAJ D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemia ogrodnicza. Jest również obecna w dziedzinach substrates. Ma siedzibę w Mursko Središće, Chorwacja.

 2. EUROLIGNITE LLC

  Ukraina

  Firma EUROLIGNITE LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, węgiel brunatny, nawóz organiczny, Ziemia ogrodnicza, i korektor gleby. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 3. MATTHIAS CONSTRUCTION MATERIALS (SE) LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MATTHIAS CONSTRUCTION MATERIALS (SE) LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Surbition, Zjednoczone Królestwo.

 4. MECHELLI MARIO E C. SNC

  Włochy

  Firma MECHELLI MARIO E C. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Soriano Nel Cimino, Włochy.

 5. AGROMYSL MYSLIBORZ SP Z O O

  Polska

  Firma AGROMYSL MYSLIBORZ SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, Zboża, ziarna zbożowe, Ziemia ogrodnicza, i Zboża, ziarna zbożowe. Ma siedzibę w Golenice, Polska.

 6. SILUFLORA

  Polska

  Firma SILUFLORA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, torf na nawóz, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Plock, Polska.

 7. SOLUM A/S

  Dania

  Firma SOLUM A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Hedehusene, Dania.

 8. HUMATE (TIANJIN) INTERNATIONAL LIMITED

  Chiny

  Firma HUMATE (TIANJIN) INTERNATIONAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 1. BAUSTOFFE FLECHTINGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BAUSTOFFE FLECHTINGEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, Rudy żelaza i metali kolorowych, Ziemia ogrodnicza, i Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Flechtingen, Niemcy.

 2. INDUSTRIE-ERDENWERK ARCHUT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma INDUSTRIE-ERDENWERK ARCHUT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Lauterbach, Niemcy.

 3. GEBRÜDER PATZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBRÜDER PATZER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Sinntal, Niemcy.

 4. MODAHUM GMBH

  Niemcy

  Firma MODAHUM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Egling, Niemcy.

 5. CORTEX RINDEN- UND HOLZPRODUKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma CORTEX RINDEN- UND HOLZPRODUKTION GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Ybbs An Der Donau, Austria.

 6. PRIMASTA B.V.

  Holandia

  Firma PRIMASTA B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Asten, Holandia.

 7. S.U.D.E. GMBH

  Niemcy

  Firma S.U.D.E. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. WINDYMAINS SAWMILLS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WINDYMAINS SAWMILLS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Humbie, Zjednoczone Królestwo.

 9. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPOSTPAL H L H D NATALIA WIESZCZECZYNSCY SPOLKA JA

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPOSTPAL H L H D NATALIA WIESZCZECZYNSCY SPOLKA JA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Koscian, Polska.

 10. HAWITA GRUPPE GMBH

  Niemcy

  Firma HAWITA GRUPPE GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Ziemia ogrodnicza, i Ziemia ogrodnicza. Ma siedzibę w Vechta, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo