• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zginanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Zginanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 2. WYTWÓRNIA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH LUSTBERG S.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Zbigniew Zawadzki, wizjoner w dziedzinie automatyki i budowy maszyn, założył naszą rodzinną firmę w 1986 roku. Dziś, gdy przekazujemy pochodnię następnemu pokoleniu, nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozszerzanie działalności pozostaje silne. Dzięki ponad 36-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wejść na rynki międzynarodowe i zdobyć zaufanie kontrahentów poza granicami Polski. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami, którzy dostarczają kompleksowe rozwiązania technologiczne dostosowane do naszej branży. Jako producent butelek i uchwytów plastikowych specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produkcji wyrobów cmentarnych i opakowań. Nasza szeroka gama produktów obejmuje drobne elementy plastikowe, takie jak podstawki pod znicze, wkłady, tuleje i osłonki. Oferujemy również plastikowe butelki, konewki i kanistry o różnym przeznaczeniu. Ponadto nasze kule ogrodowe służą jako dekoracyjne rozwiązania oświetleniowe do ogrodów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i pracownikom wykwalifikowanym w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jesteśmy zobowiązani do świadczenia kompleksowych usług. Od wyboru nadruku i przygotowania projektu po transport gotowych produktów, zapewniamy, że nasze plastikowe kanistry i dekoracyjne kule solarne są lekkie, praktyczne oraz cechują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

 3. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 4. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z liderów na rynku w produkcji koncentratów typu mastebatch do dwuosiowo zorientowanych folii polipropylenowych (BOPP-). Oferujemy rozwiązania typu masterbatch, które są używane między innymi do produkcji wysokiej jakości produktów końcowych w branży folii opakowaniowych (BOPP, CPP, PE), arkuszy poliwęglanowych, folii rolniczych i pochodnych, zastosowań biopolimerowych i uniepalniających, rur, włókien, włóknin, włóknin nietkanych, wytłaczania z rozdmuchem, formowania wtryskowego itd. Jako substancje pomocnicze, ułatwiają przetwarzanie tworzyw sztucznych lub osiągnięcie pożądanych właściwości produktu. Od 2003 roku należymy w 100 procentach do KafritGroup. Nasze koncentraty, jak również te KafritGroup, są używane na całym świecie. Jesteśmy innowacyjną firmą niemiecką średniej wielkości z siedzibą w Rüthen koło Dortmundu. Zatrudniamy ponad 120 pracowników.

 5. SACEL GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Sacel to firma z miasta Ozegna mająca czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie budowy form do blachy i tworzyw sztucznych, formowania termoplastycznego, cięcia blach, laserowego spawania metali oraz konstrukcji automatyki. Firma posiada duży i nowoczesny park maszynowy oraz dział badawczo-rozwojowy zdolny do projektowania i wdrażania procesów we współpracy z klientami w zakresie rozwoju produktu. Sacel zarządza wszystkimi fazami łańcucha produkcyjnego, od projektu urządzenia po dostawę części, z poszanowaniem wymagań klienta. Nasi klienci działają w branży MOTORYZACYJNEJ, MEDYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ. Działamy na arenie międzynarodowej z naszymi siedzibami w następujących krajach: Włochy, Słowacja i Meksyk, siedziba w Słowacji: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje o pozostałych siedzibach na świecie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARIS FRATELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Wiodący producent wytłaczarek dwuślimakowych współbieżnych, ze ślimakami samoczyszczącymi o złożonej budowie, do kompandowania i granulacji materiałów takich jak m.in. SBS/SEBS/TPV-PVC, kompozyty, mączka drzewna itp., materiały kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym, włóknem karbonowym, włóknami naturalnymi, przedmieszki pigmentów organicznych, nieorganicznych i dodatków, klejów termotopliwych i rozpuszczalnikowych, mieszanek gumy naturalnej i syntetycznej, polimerów do wytłaczania reaktywnego, materiałów polimerowych i materiałów pochodzących z recyklingu.

 2. FAE PROJECT

  Włochy

  Verified by europages badge

  FAEPROJECT działa na rynku międzynarodowym jako producent wysokiej jakości form dla najbardziej prestiżowych marek branży obuwniczej i technicznej. Dzięki inwestycjom w nowe technologie oraz wyspecjalizowanemu personelowi technicznemu firma FAEPROJECT cieszy się renomą na całym świecie. Firma projektuje i wytwarza formy przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAD/CAM oraz najwyższej jakości surowców, zwracając szczególną uwagę na wykończenie, aby uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

 3. MOVINGROUP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma opracowuje i sprzedaje uszczelnienia z tworzyw sztucznych oraz niestandardowe komponenty przemysłowe. Ponadto dysponuje wykwalifikowanym zespołem, o doświadczeniu i umiejętnościach technicznych zdobywanych w branży uszczelek i obróbki tworzyw sztucznych przez ponad 30 lat. Movingroup obsługuje wielkie firmy z sektora stoczniowego, małe i średnie firmy z branży komponentów hydraulicznych, producentów maszyn do robót ziemnych, producentów instalacji przemysłowych oraz wiele innych przedsiębiorstw. ISO 9001: możliwość śledzenia każdej dostawy.

 4. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WESTLAKE PLASTICS EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, formowanie materiałów termoplastycznych, wytłaczania tworzyw sztucznych, formowanie termiczne tworzyw sztucznych, Termoformowanie tworzyw sztucznych, Produkcja tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 5. DOREY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOREY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, sprzęt do spawania ultradźwiękowego, Welding, wykrawanie, montaż ultradźwiękowy, maszyny i urzadzenia dla przemysłu graficznego, Sewing machines for tarpaulins, System wycinania, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Chatillon St-Jean, Francja.

 1. EXTRUPLESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EXTRUPLESA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, wytłaczania tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w La Muela-Zaragoza, Hiszpania.

 2. INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Dętki, Shut-off valves, armatura, uszczelnianie, armatury ze stali nierdzewnej, Węże ze stali nierdzewnej, Płaskie uszczelki, i uszczelki kołnierzowe. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 1. TECHNIKPLAZA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNIKPLAZA GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk na wymiar, profile z gumy i tworzyw sztucznych, nuts, uszczelki gumowe, kauczuk spieniony, pianka silikonowa, węże silikonowe, produkty zabezpieczające na wystawy i do magazynów, i podłogi sportowe. Ma siedzibę w Stolberg, Niemcy.

 2. KOVINARSTVO IVANETIČ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma KOVINARSTVO IVANETIČ D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, frezowanie CNC, prototypy CNC, Części obrabiane CNC, Obróbka CNC, 5 axis milling, toczenie, Obróbka precyzyjna, i frezowanie. Ma siedzibę w Semic, Słowenia.

 3. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 4. DORIER PLAST

  Francja

  Firma DORIER PLAST, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych, flakony plastikowe, i Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w LUIGNY, Francja.

 5. LE CAOUTCHOUC D'ARGENTEUIL

  Francja

  Firma LE CAOUTCHOUC D'ARGENTEUIL, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 6. FRIMO GROUP GMBH

  Niemcy

  Grupa FRIMO to jeden z czołowych światowych producentów rozwiązań systemowych do produkcji wysokiej jakości komponentów z tworzyw sztucznych. Od ponad pięćdziesięciu lat produkujemy narzędzia i instalacje dla klientów FRIMO na całym świecie. Zaczynając jako dostawca klasycznych narzędzi i urządzeń, firma następnie stała się globalnym partnerem technologicznym. FRIMO posiada również duże doświadczenie w dziedzinie zarządzania dużymi międzynarodowymi projektami. FRIMO oferuje klientom neutralne doradztwo opierające się na szerokim wachlarzu rozwiązań technologicznych, nieporównywalnych z jakimkolwiek innym dostawcą na rynku. Korzyści dla klienta: bezpieczeństwo decyzji i niezawodność procesów produkcyjnych oraz optymalnie dopasowane kombinacji technologii do danego projektu.

 7. RI.DA.P.

  Włochy

  Firma RI.DA.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do wytłaczania tworzyw sztucznych, construction of extrusion moulds, wytłaczania tworzyw sztucznych, i extruded technical items. Ma siedzibę w Castello di Annone, Włochy.

 8. SCHLICHT HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma SCHLICHT HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Reinfeld, Niemcy.

 1. GENPLAST SRL

  Włochy

  Firma GENPLAST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczania tworzyw sztucznych, i wytłaczanie kształtowników plastikowych. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 2. GRAEWE GMBH MASCHINENBAU

  Niemcy

  Firma GRAEWE GMBH MASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Extruded pipes, i maszyny do obróbki prętów, kształtowników i rur. Ma siedzibę w Neuenburg, Niemcy.

 3. SOFIBO EMBALLAGES

  Francja

  Firma SOFIBO EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Valcourt, Francja.

 4. PESL PLASTICOS ESCANERO SL

  Hiszpania

  Firma PESL PLASTICOS ESCANERO SL, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, stolarka z plastiku, i sztyfty. Ma siedzibę w Huesca, Hiszpania.

 5. H. W. TURK KG PLASTIKWERK

  Niemcy

  Firma H. W. TURK KG PLASTIKWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Meinerzhagen, Niemcy.

 6. GRAF-PLASTIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma GRAF-PLASTIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 7. ACAPLAST

  Francja

  Firma ACAPLAST, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wyroby gumowe, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, i Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Benevent L'Abbaye, Francja.

 8. WALTER BISCHOFF GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER BISCHOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, i Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 9. ROLBATCH DR. MAGDALENA LAABS

  Niemcy

  Firma ROLBATCH DR. MAGDALENA LAABS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach recykling tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eberswalde, Niemcy.

 10. TERMOPLASTICOS REUNIDOS S.L.

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zginanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1653 Przedsiębiorstwa