• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zginanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Zginanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 2. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 3. MAR-MAT SP. Z O.O.

  Polska

  Założone w 2004 roku, przedsiębiorstwo Mar-Mat Sp. z o.o. specjalizuje się w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z powodzeniem wykonujemy usługi formowania wtryskowego jako poddostawca wielkich, światowych firm z branż motoryzacyjnej, gospodarstwa domowego, czy też przemysłu kosmetycznego i opakowań. OFEROWANE USŁUGI: Wtrysk dwukomponentowy formowanie wtryskowe Montaż narzędzia (form) + wykonywanie próbek Własny produkt: miska na karmę dla psów i kotów, legowisko budka ze ściółką. PARK MASZYNOWY: Nasz park maszynowy obejmuje 24 zrobotyzowane maszyny do formowania wtryskowego od 40t do 900t, włącznie z wtryskarkami dwukomponentowymi. OFERTA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA: Oferujemy produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych poprzez formowanie wtryskowe, a także usługi montażu. Możemy także wykonywać formy zgodnie z życzeniami klienta, włącznie z testowaniem. Ponadto, dysponujemy narzędziem umożliwiającym wykonywanie pomiarów przestrzennych złożonych komponentów. Posiadamy certyfikat ISO 9001. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji.

 4. SACEL GROUP

  Włochy

  Sacel to firma z miasta Ozegna mająca czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie budowy form do blachy i tworzyw sztucznych, formowania termoplastycznego, cięcia blach, laserowego spawania metali oraz konstrukcji automatyki. Firma posiada duży i nowoczesny park maszynowy oraz dział badawczo-rozwojowy zdolny do projektowania i wdrażania procesów we współpracy z klientami w zakresie rozwoju produktu. Sacel zarządza wszystkimi fazami łańcucha produkcyjnego, od projektu urządzenia po dostawę części, z poszanowaniem wymagań klienta. Nasi klienci działają w branży MOTORYZACYJNEJ, MEDYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ. Działamy na arenie międzynarodowej z naszymi siedzibami w następujących krajach: Włochy, Słowacja i Meksyk, siedziba w Słowacji: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje o pozostałych siedzibach na świecie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 5. FAE PROJECT

  Włochy

  FAEPROJECT działa na rynku międzynarodowym jako producent wysokiej jakości form dla najbardziej prestiżowych marek branży obuwniczej i technicznej. Dzięki inwestycjom w nowe technologie oraz wyspecjalizowanemu personelowi technicznemu firma FAEPROJECT cieszy się renomą na całym świecie. Firma projektuje i wytwarza formy przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAD/CAM oraz najwyższej jakości surowców, zwracając szczególną uwagę na wykończenie, aby uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Francja

 2. DOREY

  Francja

 3. EXTRUPLESA

  Hiszpania

 4. GDI CORPORATION

  Bułgaria

 5. TECHNIKPLAZA GMBH

  Niemcy

 1. KOVINARSTVO IVANETIČ D.O.O.

  Słowenia

 2. HTP EUROPE

  Belgia

 1. MANUPLAST

  Francja

  Manuplast, przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizujące się w opakowaniach i elementach tworzyw sztucznych wykonywanych poprzez wytłaczanie z rozdmuchem i wtryskiwanie. Manuplast oferuje także usługę wykańczania produktów (HSM, obróbka wykańczająca, sitodruk, montaż). Manuplast może wykonywać elementy techniczne na specjalne zamówienie oraz prototypy i makiety. Manuplast posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949. Gama produkcji przedsiębiorstwa jest szeroka: Opakowania specyficzne i spersonalizowane; Części techniczne, takie jak zbiorniki, kadzie, gąsiory, przewody powietrza, dopływ, rezonatory; Elementy struktury i ochrony (obudowy, moduły meblowe, podłoga, siedzenia, ..); Rury i mieszki (tuby do konfekcjonowania i napełniania, mieszki przegubowe, amortyzatory, przewody powietrza…); Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, pływaki, boje (sygnalizacja drogowa, oznaczenie placu budowy, pływaki basenowe, boje morskie…). Wyroby poddawane obróbce przez Manuplast są eksportowane do USA, Meksyku i Europy.

 2. GRAF-PLASTIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 3. TARDY

  Francja

 4. POLINTER SA

  Hiszpania

 5. MERRIOTT PLASTICS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 6. PESL PLASTICOS ESCANERO SL

  Hiszpania

 7. LOZERIENNE PLASTIQUE SARL

  Francja

 8. SAPRONIT SA

  Francja

 1. LE CAOUTCHOUC D'ARGENTEUIL

  Francja

 2. ISOGOM SISTEMAS, S.L.

  Hiszpania

 3. SOCIETE SACHERIE DE LA CHARENTONNE

  Francja

 4. GENPLAST SRL

  Włochy

 5. RIKA PLAST A/S

  Dania

 6. BN PRODUKTER DANMARK A/S

  Dania

 7. PRESTIGE COMPANY LTD.

  Egypt

 8. POLYMERES SA

  Tunezja

 9. C.M.R. (S.R.L.)

  Włochy

 10. COLOR SERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Zginanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1910 przedsiębiorstwa