• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zespoły prądnicowe

Wyniki dla

Zespoły prądnicowe - Import eksport

 1. JCB ENERGY ELECTRIC POWER INDUSTRY

  Hiszpania

  JCB ENERGY jest wiodącym producentem generatorów z siedzibą w Turcji. Naszym priorytetem jest zapewnianie pełnej satysfakcji naszym klientom poprzez dostarczanie szybkich i skutecznych usług dzięki efektywnej pracy zespołowej i synergii. Aby osiągnąć ten cel, współpracujemy z najlepszymi i najpotężniejszymi producentami silników na świecie. Nasza firma wyróżnia się oferowaniem szerokiej gamy produktów, w tym generatorów diesla, generatorów benzynowych, generatorów inverterowych, pomp wodnych, wież oświetleniowych i innych, z których wszystkie można znaleźć na naszej stronie internetowej. Koncentrujemy się na jakości, niezawodności i ciągłości, a nasza polityka sprzedaży ma na celu zapewnienie klientom rozległej sieci serwisowej i dystrybucyjnej. Nasze produkty są projektowane i wytwarzane przy użyciu zintegrowanych procesów produkcyjnych gwarantujących najwyższą jakość i wydajność. Jesteśmy dumni z dostarczania bezpiecznych i niezawodnych produktów, spełniających potrzeby naszych klientów, którzy polegają na naszym bogatym doświadczeniu w branży. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, prosimy o kontakt.

 2. GRENTE-LEMAÎTRE - MACHINES BOIS ET MACHINES METAUX

  Francja

  Firma Grente-Lemaitre ma 30 lat doświadczenia w eksporcie i oferuje szeroki wybór używanych maszyn do obróbki drewna. W naszym zakładzie o powierzchni ponad 3500 m2, dysponujemy bez przerwy odnawianym parkiem obejmującym ponad 450 maszyn. Oferujemy szeroki wybór używanych obrabiarek w różnych cenach. Eksport używanych maszyn do obróbki drewna. Eksport maszyn do obróbki metali. Używane maszyny do obróbki metali. Maszyny blacharskie używane. Maszyny wyjątkowe. Obrabiarki do stolarni: Piły formatowe. Obrabiarki do drewna. Frezarki do drewna. Strugarki. Szlifierki do drewna. Wyrówniarki. Dłutownice. Tokarki do drewna. Czopiarki. Sprzęt tartaczny. Ostrzarki. Maszyny do metali i blach: Tokarki. Frezarki do metali. Szlifierki do metali. Wytaczarki. Prasy krawędziowe. Nożyce. Zwijarki. Giętarki. Dłutownice. Dziurkarki. Zespoły prądotwórcze. Firma Grente-Lemaitre jest do Twoich usług przy kupnie, sprzedaży, eksporcie i negocjowaniu maszyn oraz narzędzi używanych. Sprzedaż partiami w kontenerach lub jednostkowa.

 3. CEG ELETTRONICA INDUSTRIALE

  Włochy

  Firma CEG Elettronica Industriale została założona w 1965 r. jako producent elektrycznych tablic rozdzielczych do średniego i niskiego napięcia, najpierw rzemieślniczo, a potem na skalę przemysłową. W 1984 r. zainstalowaliśmy pierwszą elektrownię na prąd stały, która pozwoliła nam wejść na rynek dostawców prostowników do baterii do zastosowań przemysłowych, rozszerzając w ten sposób gamę proponowanych wyrobów. Od ponad pięćdziesięciu lat CEG jest synonimem niezawodności, profesjonalizmu i innowacyjności.

 4. GENPOWER GENERATOR

  Turcja

  Turecki Genpower to wiodący producent i dystrybutor agregatów prądotwórczych posiadający ponad 20 lat doświadczenia. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy agregatów prądotwórczych, w tym agregatów przenośnych, agregatów spawalniczych, agregatów na olej napędowy i benzynę oraz agregatów przemysłowych. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zaspokajać potrzeby różnych branż, takich jak budownictwo, rolnictwo, górnictwo, przemysł petrochemiczny czy zasilanie awaryjne. Korzystamy z najnowszych technologii i materiałów, aby zapewnić jakość i niezawodność naszych produktów. Szczycimy się doskonałą obsługą i wsparciem klienta. Nasz nowoczesny zakład to; moce przerobowe w wysokości 60 000 sztuk, najnowsze maszyny produkcyjne i światowej klasy technologia – wszystko, czego potrzeba, aby dostarczać naszym klientom wysokiej jakości i niezawodne produkty. Eksport do 121 krajów sprawia, że nazwa firmy jest znana na całym świecie. Genpower ściśle współpracuje z klientami, aby zrozumieć ich specyficzne wymagania i dostarczać im niestandardowe rozwiązania spełniające ich potrzeby. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnego agregatu do użytku przemysłowego, czy niezawodnego agregatu do zastosowań spawalniczych, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązanie. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami. Czekamy na Ciebie!

 5. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAS DUGELET

  Francja

  Firma SAS DUGELET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Zespoły prądnicowe, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, lampy ozdobne, Zespoły prądnicowe, i transformatory wysokonapięciowe. Ma siedzibę w Cours, Francja.

 2. EURO GLOBAL SERVICE

  Włochy

  Firma EURO GLOBAL SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zespoły prądnicowe. Jest również obecna w dziedzinach agregaty prądotwórcze, wynajem zespołów prądotwórczych, wynajem zespołów rezerwowych, i sprzedaż zespołów prądnicowych. Ma siedzibę w Gela, Włochy.

 3. METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH

  Niemcy

  Firma METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Statywy kamer i aparatów, Zespoły prądnicowe, Statywy kamer i aparatów, wytwornice prądu, Zespoły prądnicowe, formowanie ciśnieniowe aluminium, Wirniki nośne, i skrzynia redukcyjna. Ma siedzibę w Gemmingen, Niemcy.

 4. FACO SPA

  Włochy

  Firma FACO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejne zespoły powietrzne. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, Zespoły prądnicowe, wymienniki ciepła z rurami żebrowanymi, aeroterma, Chłodnice powietrza suche, i Zespoły prądnicowe. Ma siedzibę w Varallo Pombia, Włochy.

 5. ATLAS NRG TECH, S.L.

  Hiszpania

  W ATLAS NRG, S.L., produkujemy zespoły prądotwórcze o mocy od 5 do 2 500 KVA. Współpracujemy z największymi markami na rynku, takimi jak PERKINS, KOHLER, IVECO ou VOLVO. Doradzamy Ci bezpłatnie w kwestii najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb: Przewoźne systemy produkcji energii, z przeczepą budowlaną lub przyczepą homologowaną. Systemy hybrydowe w celu zapewnienia ciągłej produkcji energii elektrycznej, skutecznej i zrównoważonej dla telekomunikacji, obszarów odizolowanych, do których nie docierają sieci elektryczne lub w których często występują przerwy w dostawie energii. Aby ułatwić naszym klientom prawidłową konserwację maszyny, posiadamy dział części zamiennych, który oferuje elementy zarówno mechaniczne, jak i elektryczne. Proponujemy obsługę techniczną i serwis posprzedażny, usługę instalacji, uruchomienia i konserwacji.

 1. GELEC

  Francja

  Przekraczanie ograniczeń w zakresie ustawień wydajnych agregatów prądotwórczych, rozwijanie systemów dostosowanych do współczesnych wymogów energetycznych i ekologicznych, przesuwanie granic hybrydyzacji, łączenie i zarządzanie różnymi źródłami energii, projektowanie mikro sieci Off Grid działających w ekstremalnych warunkach... Takim wyzwaniom GELEC stawia czoła każdego dnia. We Francji oraz na terenie jej terytoriów zamorskich, w krajach Beneluksu i na całym obszarze kontynentu afrykańskiego, GELEC wprowadza innowacje. GELEC ENERGY projektuje systemy energetyczne. Firma jest w stanie rozwiązać wszystkie problemy związane z dostępem do elektryczności.Nasza gama obejmuje: - Agregaty prądotwórcze diesel i zasilane olejem roślinnym, o mocy od 12 do 1500 kVA- Hybrydowe agregaty prądotwórcze o mocy od 6 do 15 kVA- Agregaty prądotwórcze o mocy od 1 do 24 kVA (do odizolowanych obiektów, uszkodzonych sieci, niezależnych punktów poboru prądu itd.)- Mikro elektrownia hybrydowa na indywidualne zamówienie (rozwiązanie Off Grid/Smart Grid/Micro Grid)

 2. ALSAFIX SAS

  Francja

  ALSAFIX projektuje solidne, skuteczne i dostosowane do specyficznych warunków urządzenia do wykonywania mocowań dla przedsiębiorstw: zszywarki ręczne, bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki, elektryczne zszywarko-gwoździarki, zszywarki pneumatyczne, sprężarki, gwoździarki ręczne, nitownice. Firma ALSAFIX, posiadająca certyfikat ISO 9001, jest obecnie znana na całym świecie jako jedno z najskuteczniejszych przedsiębiorstw w branży, zawdzięczając swoją renomę szybkości reagowania na potrzeby rynku oraz wiedzy i umiejętnościom.

 1. MEC GENERATORS

  Włochy

  MEC GENERATORS specjalizuje się w produkcji agregatów prądotwórczych. Cechą, która wyróżnia firmę jest jej ciągłe poszukiwanie doskonałości, zarówno pod względem technicznym agregatu jak i estetycznym jego obudowy. Wiedza fachowa zdobyta przez ponad sześćdziesiąt lat działalności pozwoliła firmie znaleźć się na czele w swojej branży pod względem innowacji i jakości. Firma udźwiękoszczelnia całą infrastrukturę zawierającą duże generatory, osiągając dzięki temu redukcję poziomu hałasu do 52 dB(A) w odległości 7 m.

 2. PARUS ELECTRO

  Rosja

  Parus Electro opracowuje i produkuje systemy zasilaczy bezprzerwowych, przetwornice oraz inne urządzenia elektryczne pod marką Svyaz Engineering: Zasilacze bezprzerwowe AC DC (UPS), akumulatory, urządzenia elektryczne do dezynfekcji powietrza UV, szafy na sprzęt telekomunikacyjny do rozdzielnic, itp. Urządzenia UPS firmy Svyaz Engineering są oparte na technologii podwójnej konwersji zapewniającej wysoką jakość napięcia wyjściowego i zapezpieczenie przed awariami sieci energetycznej. Firma ma bogate doświadczenie w zakresie kompleksowych rozwiązań "pod klucz" i oferuje swoim partnerom i klientom wydajne systemy bezprzerwowego zasilania AC, energooszczędne oprawy wpuszczane downlight LED, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz wiele innych rodzajów sprzętu i urządzeń elektrycznych. Parus Electro zajmuje się również rozwojem, produkcją, dostawą, instalacją i rozruchem oraz serwisem systemów zasilania do urządzeń i wyposażenia infrastruktur.

 3. FIORIN EZIO EREDI DI FIORIN ALBERTO & C. SNC

  Włochy

  Firma Fiorin Ezio Eredi działa dziedzinie konserwacji, napraw, napraw ciężarówek i pojazdów przemysłowych, koparek, maszyn do robót ziemnych, ciągników i maszyn rolniczych, generatorów oraz motorów przemysłowych. Firma powstała z inicjatywy Ezio Fiorin w 1955 r. i zajmowała się na początku naprawami silników i narzędzi przede wszystkim dla branży rolniczej. Bardzo szybko rozszerzyliśmy działalność na inne dziedziny. Syn Alberto aktualnie zarządza doskonale skonsolidowanym przedsiębiorstwem działającym w branży napraw i konserwacji dla branży rolniczej, napraw silników i motorów przemysłowych oraz maszyn do robót ziemnych i maszyn budowlanych oraz wielu innych rodzajów maszyn i narzędzi, w nowoczesnym, doskonale wyposażonym warsztacie. Firma posiada autoryzacje pozwalające jej na naprawy różnych najważniejszych marek na rynku. Posiadamy mobilny warsztat do naprawy i konserwacji na miejscu.

 4. IMPULS (SYSTEMTECHNIK)

  Rosja

  Impuls jest twórcą i producentem urządzeń i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa energetycznego, zasilaczy i generatorów energii dla systemów bezprzerwowego zasilania w energię. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczenia zasilania energią i buduje systemy oparte na niezależnym źródle energii, takie jak akumulatory, stabilizatory napięcia i prostowniki. Kluczową zaletą zestawów UPS firmy "Impuls" jest ich wysoka niezawodność oraz rozsądna cena w stosunku do jakości i funkcjonalności. UPS do komputerów stacjonarnych firmy "Impuls" to niezawodne produkty dla małych biur, a UPS dla data center zapewniają ochronę urządzeń elektrycznych przed obciążeniami w dużych zakładach przemysłowych, instalacjach data center itp. Portfolio produktów firmy obejmuje zasilacze UPS od 450 VA do 1 MVA, w tym rozwiązania o zaawansowanym stopniu ochrony z wielopoziomową redundancją zasilania, aby sprostać potrzebom firm każdej wielkości. Wszystkie żródła zasilania awaryjnego firmy "Impuls" są testowane i opatrzone certyfikatami jakości.

 5. PHILLIPS & TEMRO INDUSTRIES EUROPE

  Belgia

  Firma Phillips & Temro jest światowym i globalnym liderem w produkcji wyrobów termicznych i elektrycznych dla różnych gałęzi przemysłu i rynków. Produkty te zwiększają bezpieczeństwo i komfort, jednocześnie maksymalizując wydajność i niezawodność sprzętu. Phillips & Temro oferuje następujące produkty: Ogrzewanie silnika, wstępne ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie elektryczne, nagrzewnica powietrza wlotowego, podgrzewacz akumulatorowy, podgrzewacz oleju i płynów, systemy wentylacji i chłodzenia.

 6. XPM ENERGY

  Hiszpania

  XPM ENERGY to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży sprzętu do wytwarzania energii. Nasza firma posiada sieć dystrybutorów w ponad 15 krajach. Nasza filozofia opiera się na następujących konceptach: relacja wyłączności między dystrybutorem i producentem wyrobów wysokiej jakości świadczącym profesjonalne usługi.

 7. INGELEC

  Hiszpania

  Producent agregatów prądotwórczych od 6 do 3000 kVA. Wszystkie wersje. Porady techniczne i handlowe. Dostawca generatorów, tablic automatycznych, prądnic, generatorów przenośnych, tablic elektrycznych, energii alternatywnej, prądnic elektrycznych, produkcja generatorów...

 8. ALUFER

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Alufer specjalizuje się w rozbiórce i demontażu obiektów przemysłowych, demontażu fabryk, a także w kupnie i sprzedaży sprzętu przemysłowego. Import-eksport maszyn: suwnica, hangar, beton, stal, silosy, kadzie. Sprzedaż sprzętu browarniczego, do mleczarni, ubojni, komory chłodnicze, zamrażarka, agregat prądotwórczy, kompresor powietrza. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się z nami poprzez e-mail: Salvator Cutillo

 1. ALFA GENERATORS SL

  Hiszpania

  Produkujemy zespoły energetyczne oraz generatory diesla i na gaz. Wszystkie rodzaje agregatów gaśniczych oraz części zamiennych. Kontenery dźwiękoszczelne 20, 40, High Cube oraz zespoły energetyczne.

 2. TURQPOWER GENERATOR

  Turcja

 3. SDMO INDUSTRIES

  Francja

 4. GLOBALSTOCK FRANCE

  Francja

 5. AXIONSS

  Hiszpania

 6. GNL HANDELS- UND VERWALTUNGS-GMBH

  Niemcy

 7. ENERSON FG WILSON

  Francja

 8. KATANA GUC URUNLERI SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

 9. FOUNDGENSET

  Chiny

 10. AMPS

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo