• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zbrojenia do żelbetonu

Wyniki dla

Zbrojenia do żelbetonu - Import eksport

 1. MACHMER DRAHT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MACHMER DRAHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

 2. FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Kohlberg, Niemcy.

 3. WIECHA SP. Z O.O.

  Polska

  Przedmiotem działania firmy jest kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych budynków przemysłowych, użyteczności publicznej oraz budynków prywatnych. Wykonujemy bądź pośredniczymy w wykonaniu wszelkich prac związanych z wznoszeniem i remontami obiektów budowlanych oraz infrastruktury towarzyszącej. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz ich terminowe wykonanie. Specjalizujemy się w wykonywaniu: stanów surowych, robót żelbetowych, wykończeniach wnętrz, remontach budowli hydrotechnicznych, budowie hal stalowych, pracach termomodernizacyjnych, renowacji zabytków, świadczymy usługi sprzętowe oraz wyburzeniowe

 4. SOFERLI

  Belgia

  Firma SOFERLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Zbrojenia do żelbetonu, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Kratownice żelbetowe, i szkielety metalowe dla budownictwa. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

 5. PLAKA FRANCE

  Francja

  Firma PLAKA FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, Zbrojenia do żelbetonu, Civil engineering, prefabrykaty, i Kruszywo - budownictwo i roboty drogowe. Ma siedzibę w L Union, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARMA TECH SAS

  Francja

  Firma ARMA TECH SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, Gięcie stali i metali, Zbrojenia do żelbetonu, szkielety METALOWE, Gięcie stali i metali, i zbrojenia do betonu. Ma siedzibę w Le Rove, Francja.

 2. T.M.J. GRAND OUEST

  Francja

  Firma T.M.J. GRAND OUEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, Remonty i renowacje, Zbrojenia do żelbetonu, zbrojenia do betonu, Remonty i renowacje, i Budownictwo. Ma siedzibę w Vay, Francja.

 3. ANKA METAAL

  Belgia

  Firma ANKA METAAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, Zbrojenia do żelbetonu, konstrukcje metalowe, spawanie metali, i Metal lids. Ma siedzibę w St-Niklaas, Belgia.

 4. SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH

  Niemcy

  Firma SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, drawn iron and steel wires, Zbrojenia do żelbetonu, i Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Trochtelfingen, Niemcy.

 5. LES ATELIERS DU GRANIER

  Francja

  Firma LES ATELIERS DU GRANIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, Roboty publiczne, Zbrojenia do żelbetonu, szkielety METALOWE, reinforced concrete, i Roboty publiczne. Ma siedzibę w Chapareillan, Francja.

 1. NUOVA FERRACCIAIO S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVA FERRACCIAIO S.R.L., roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. PRECON POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma PRECON POLSKA SP. Z O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, Zbrojenia do żelbetonu, Zbiorniki i skrzynki do składowania, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 1. SAVAS, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma SAVAS, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Zbrojenia do żelbetonu, i Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Ma siedzibę w Beroun, Republika Czeska.

 2. EDILGRIL S.R.L.

  Włochy

  Firma EDILGRIL S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Manerbio, Włochy.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Zbrojenia do żelbetonu, i Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Ozorkow, Polska.

 4. VIDIMA S.R.L.

  Włochy

  Firma VIDIMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Valmadrera, Włochy.

 5. METALRETI S.R.L.

  Włochy

  Firma METALRETI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 6. SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L.

  Włochy

  Firma SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Stazzano, Włochy.

 7. RETI SUD S.R.L.

  Włochy

  Firma RETI SUD S.R.L., roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Simeri Crichi, Włochy.

 8. SIA - MPL S.R.L.

  Włochy

  Firma SIA - MPL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Brescello, Włochy.

 1. BORGOFIL

  Włochy

  Firma BORGOFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Fontaneto D'agogna, Włochy.

 2. KOFRAGNA TECHNIKA JSC

  Bułgaria

  Firma KOFRAGNA TECHNIKA JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Zbrojenia do żelbetonu, Zamki, zasuwy i klucze, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 3. CANEPARI ENEA & C.

  Włochy

  Firma CANEPARI ENEA & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Medesano, Włochy.

 4. IMOLA RECINZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma IMOLA RECINZIONI S.R.L., roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Imola, Włochy.

 5. ALBATROSS PLASTUNION IPARI ES RT

  Węgry

  Firma ALBATROSS PLASTUNION IPARI ES RT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Zbrojenia do żelbetonu, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Kunszentmarton, Węgry.

 6. ARMAX

  Francja

  Firma ARMAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Gotein Libarrenx, Francja.

 7. B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN

  Holandia

  Firma B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Hattem, Holandia.

 8. METAL VE YAPI SISTEMLERI TICARET A S

  Turcja

  Firma METAL VE YAPI SISTEMLERI TICARET A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbrojenia do żelbetonu, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. ROP RETI S.R.L.

  Włochy

  Firma ROP RETI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Caselette, Włochy.

 10. METALL LECCO S.R.L.

  Włochy

  Firma METALL LECCO S.R.L., roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Zbrojenia do żelbetonu, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i Zbrojenia do żelbetonu. Ma siedzibę w Valmadrera, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo