• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zbiorniki lodu- lodownie

Wyniki dla

Zbiorniki lodu- lodownie - Import eksport

 1. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  50 lat doświadczenia sprawiło, że firma ZIEGRA jest jednym z wiodących światowych producentów specjalizujących się w produkcji maszyn przemysłowych do lodu oraz powiązanych technologicznie urządzeń: od małych maszyn laboratoryjnych, średniej wielkości urządzeń dla handlu i przetwórstwa po duże, w pełni automatyczne urządzenia dla przemysłu. Ponad 80 specjalistów w firmie ZIEGRA koncentruje się na wszystkich kwestiach związaych z lodem. Doświadczenie, bezwarunkowa świadomość wagi jakości oraz ciągły rozwój sprawiają, że ZIEGRA jest europejskim wzorcem w swojej dziedzinie. Obecnie maszyny do lodu Ziegra są w użyciu w ponad 160 karajach na wszystkich kontynentach. Nasza własna krajowa i międzynarodowa obsługa klienta, filie i przedstawicielstwa zapewniają niezbędne wsparcie dla wszystkich instalacji. W rodzinnej firmie drugiej generacji produkcja nadal będzie „Made in Germany“.

 2. 3P FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 3P FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki lodu, lodownie, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Saint-Ouen-L'aumône, Francja.

 3. TECNO EUROTRADING SL

  Hiszpania

  Firma TECNO EUROTRADING SL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Blacharstwo - urządzenia do naprawy karoserii. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki lodu, lodownie, komory chłodnicze do produktów mrożonych, komory chłodnicze do łatwo psujących się produktów, przyczepa do codziennych zastosowań, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. LA GLACIÈRE

  Belgia

  Firma LA GLACIÈRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. VINOTECAS.COM

  Hiszpania

  Firma VINOTECAS.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BREMA ICE MAKERS S.P.A.

  Włochy

  Firma BREMA ICE MAKERS S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, maszyny do robienia lodu w bryłach i kruszonego, Kostkarki do lodu, i wytwarzacz lodu. Ma siedzibę w Villa Cortese, Włochy.

 2. PROFESSIONAL TECHNICS

  Belgia

  Firma PROFESSIONAL TECHNICS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki lodu, lodownie, Zbiorniki lodu, lodownie, i lodowniki do produkcji lodów. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 3. POLO NORD ICE CUBES S.R.L.

  Włochy

  Firma POLO NORD ICE CUBES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, i Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Pastrengo, Włochy.

 4. MR ICE S.R.L.

  Włochy

  Firma MR ICE S.R.L., roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, i Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. REFRIGERATION ENGINEERING LTD

  Irlandia

  Firma REFRIGERATION ENGINEERING LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Zbiorniki lodu, lodownie, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Kilkenny, Irlandia.

 1. TEFCOLD A/S

  Dania

  Firma TEFCOLD A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Zbiorniki lodu, lodownie, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Viborg, Dania.

 2. VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S

  Dania

  Firma VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Zbiorniki lodu, lodownie, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Viborg, Dania.

 1. WITT HVIDEVARER A/S

  Dania

  Firma WITT HVIDEVARER A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Zbiorniki lodu, lodownie, Pralki domowe, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Herning, Dania.

 2. TATEO

  Włochy

  Firma TATEO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Automatyczne dystrybutory wody, Schładzacze wody, Automatyczne dystrybutory wody, i Schładzacze wody. Ma siedzibę w Conversano, Włochy.

 3. FRI-JADO SUPER SERVICE B.V.

  Holandia

  Firma FRI-JADO SUPER SERVICE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Etten-Leur, Holandia.

 4. CAMPANIA SALI S.A.S. DI PEPE GIUSEPPE & C.

  Włochy

  Firma CAMPANIA SALI S.A.S. DI PEPE GIUSEPPE & C., roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, Zbiorniki lodu, lodownie, Sól przemysłowa, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Pagani, Włochy.

 5. CAVARRA FRANCESCO E FIGLI S.R.L.

  Włochy

  Firma CAVARRA FRANCESCO E FIGLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, domowe wytwarzacze lodu, i Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Portopalo Di Capo Passero, Włochy.

 6. KOELE-MOELLER A/S

  Dania

  Firma KOELE-MOELLER A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, i Pralki domowe. Ma siedzibę w Frederiksberg C, Dania.

 7. BONACCORSO AGATINO & FRATELLI

  Włochy

  Firma BONACCORSO AGATINO & FRATELLI, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki lodu, lodownie, Ryby, przetwory rybne, Zbiorniki lodu, lodownie, i Ryby, przetwory rybne. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 8. A/S VESTFROST

  Dania

  Firma A/S VESTFROST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Zamrażarki domowe, i Zamrażarki domowe. Ma siedzibę w Esbjerg Oe, Dania.

 1. GRAM EQUIPMENT A/S

  Dania

  Firma GRAM EQUIPMENT A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki lodu, lodownie, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Vojens, Dania.

 2. ATTREZZATURE GAGGIA SIMONE

  Włochy

  Firma ATTREZZATURE GAGGIA SIMONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, Zbiorniki lodu, lodownie, Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 3. DOMETIC

  Francja

  Firma DOMETIC, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w PLAILLY, Francja.

 4. DI.LA.R. S.R.L.

  Włochy

  Firma DI.LA.R. S.R.L., roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, Zbiorniki lodu, lodownie, Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 5. BAKER, SUSAN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAKER, SUSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki lodu, lodownie, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Minehead, Zjednoczone Królestwo.

 6. GELANDIA DI D'ASCOLA FABIO

  Włochy

  Firma GELANDIA DI D'ASCOLA FABIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Zbiorniki lodu, lodownie, Meble biurowe, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Basiglio, Włochy.

 7. DBU INDUSTRIE TECHNIEK B.V.

  Holandia

  Firma DBU INDUSTRIE TECHNIEK B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nieuwegein, Holandia.

 8. PANICHI GINO

  Włochy

  Firma PANICHI GINO, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Zbiorniki lodu, lodownie, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. TECNOGRUPPO

  Włochy

  Firma TECNOGRUPPO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki lodu, lodownie, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w San Giovanni In Marignano, Włochy.

 10. TOKYO PLAST INTERNATIONAL LIMITED

  Indie

  Firma TOKYO PLAST INTERNATIONAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo