• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zbiorniki chłodnicze

Wyniki dla

Zbiorniki chłodnicze - Import eksport

 1. GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD

  Tajlandia

  Verified by europages badge

  W Global Gases Group (Thailand) Co., LTD naszym celem jest dostarczanie gazów chłodniczych, które wyznaczają standardy w przemyśle. Nasze produkty są wykonane z precyzją, dzięki czemu oferują unikalne połączenie skuteczności, wysokiej wydajności i stałej niezawodności. Dokładamy wszelkich starań, aby systemy chłodnicze nie tylko wytrzymywały, ale także dobrze się rozwijały, nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasza gama produktów obejmuje czynniki chłodnicze HFC, HC, HFO, CFC i HCFC, a także gaz helowy, gaz MAPP, części zamienne do czynników chłodniczych i zbiorniki izo czynnika chłodniczego. Nasza mantra, "Niezawodność doprowadzona do perfekcji", mówi o naszej roli jako podstawowego wsparcia w Państwa działalności. Nasze niezłomne zaangażowanie i dobrze funkcjonujący łańcuch dostaw zapewniają terminowe i nieprzerwane dostawy, chroniąc przed wszelkimi zakłóceniami w dostawach czynników chłodniczych. Wybór GG Group Thai oznacza dostęp do szczytu technologii chłodniczej, umożliwiając systemom działanie z najwyższą wydajnością i utrzymanie optymalnej efektywności, gdy jest to najbardziej istotne. To, co nas wyróżnia, to nie tylko najwyższej jakości gazy, ale także nasze niezachwiane zaangażowanie w dbałość o niezawodność, która przekracza Państwa oczekiwania. Współpracując z Global Gases Group (Thailand) Co., LTD, można dowiedzieć się, jak nasze zaangażowanie rewolucjonizuje podejście do rozwiązań chłodniczych. Zapewniamy, że systemy pozostają chłodne, solidne i działają w najlepszy możliwy sposób. Zapraszamy do udziału w podróży ku doskonałości w chłodnictwie.

 2. ASPECT QUALITY GMBH PRÜFLABOR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASPECT QUALITY GMBH PRÜFLABOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 3. HYDROKOMPLET GRZEGORZ DRESZLER, ANDRZEJ MOLCZYŃSKI S.C.

  Polska

  Hydrokomplet to w pełni profesjonalne przedsiębiorstwo, które w swojej działalności trudni się produkcją zasobników dla kilku branż. W głównej mierze są to branże: chłodnicza i ciepłownicza. Współpraca z wieloma podmiotami owocuje podnoszeniem kwalifikacji, ale też pokazuje zaufanie pomiędzy firmą, a jej kontrahentami. Poza tum Hydrokomplet współpracuje nie tylko z klientami biznesowymi, ale także z osobami indywidualnymi. Siedziba firmy mieści się w Grudziądzu, czyli w jednym z najładniejszych miast na Kujawach i Pomorzu.

 4. UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI

  Turcja

  Firma UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, mleko, cheese graters, Zbiorniki chłodnicze, i Mieszarki spożywcze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. KLIMA SYSTEMS GESELLSCHAFT FÜR KLIMAPRÜFTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma KLIMA SYSTEMS GESELLSCHAFT FÜR KLIMAPRÜFTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Nümbrecht, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CTS CLIMA TEMPERATUR SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma CTS CLIMA TEMPERATUR SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Hechingen, Niemcy.

 2. THERMOTEC WEILBURG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma THERMOTEC WEILBURG GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Weilburg, Niemcy.

 3. DENKROM MILK PROCESSING MACHINE

  Turcja

  Firma DENKROM MILK PROCESSING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Jogurty - urządzenia do produkcji, Zbiorniki chłodnicze, Sery - urządzenia do produkcji, Jogurty - urządzenia do produkcji, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. AGROMASTERS LTD

  Grecja

  Firma AGROMASTERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, urządzenia do dojenia, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 5. MAFRISA - MADURACIÓN Y FRIGORÍFICOS SA

  Hiszpania

  Firma MAFRISA - MADURACIÓN Y FRIGORÍFICOS SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Carcaixent-Valencia, Hiszpania.

 1. SERAP INDUSTRIES

  Francja

  Firma SERAP INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, chłodnica hydrauliczna, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Gorron, Francja.

 2. HVM HIGH VACUUM MAINTENANCE S.R.L.

  Włochy

  Firma HVM HIGH VACUUM MAINTENANCE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Livorno, Włochy.

 1. ENGIE DEUTSCHLAND GMBH TEST BENCHES & ENVIRON. SIMULATIONS

  Niemcy

  Firma ENGIE DEUTSCHLAND GMBH TEST BENCHES & ENVIRON. SIMULATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. GENÇTAR MAKINE SANAYI IMPORT&EXPORT CO. LTD.

  Turcja

  Firma GENÇTAR MAKINE SANAYI IMPORT&EXPORT CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, maszyny i sprzęt rolniczy, systemy automatycznego dojenia, instalacje i sprzęt do usuwania odchodów, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. DENKROM

  Turcja

  Firma DENKROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, Zbiorniki chłodnicze, Sery - urządzenia do produkcji, Zbiorniki chłodnicze, i Sprzęt do gotowania. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. GALVÁN FRÍO INDUSTRIAL

  Hiszpania

  Firma GALVÁN FRÍO INDUSTRIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach chłodzenie przemysłowe, instalacje chłodnicze, taśma chłodząca, i Chłodzenie handlowe. Ma siedzibę w Beriain, Hiszpania.

 5. EURO COLD SRL

  Włochy

  Firma EURO COLD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Schładzacze wody, Wymienniki ciepła, Schładzacze wody, i Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Bomporto, Włochy.

 6. FEMAK SOGUTMA

  Turcja

  Firma FEMAK SOGUTMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. NORDFROST KÜHL UND LAGERHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma NORDFROST KÜHL UND LAGERHAUS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Zbiorniki chłodnicze, Magazyny chłodnicze, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Zbiorniki chłodnicze, i Magazyny chłodnicze. Ma siedzibę w Schortens, Niemcy.

 8. OZÇAGRI PASLANMAZ - LIDER KROM

  Turcja

  Firma OZÇAGRI PASLANMAZ - LIDER KROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny DO PRZETWARZANIA MLEKA. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. BRNOFROST SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma BRNOFROST SPOL. S R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Zbiorniki chłodnicze, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Brno Cernovice, Republika Czeska.

 2. IZGI KROM MAK.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma IZGI KROM MAK.SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Burdur, Turcja.

 3. THERMOBIL - MOBILE KÜHLLAGER GMBH

  Niemcy

  Firma THERMOBIL - MOBILE KÜHLLAGER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 4. NIJSSEN KOELING B.V.

  Holandia

  Firma NIJSSEN KOELING B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Leiden, Holandia.

 5. NAS KOUDETECHNIEK B.V.

  Holandia

  Firma NAS KOUDETECHNIEK B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Escharen, Holandia.

 6. SCHREUDER & CO. B.V.

  Holandia

  Firma SCHREUDER & CO. B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Dordrecht, Holandia.

 7. ETSCHEID ANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma ETSCHEID ANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 8. MUELLER LICHTENVOORDE B.V.

  Holandia

  Firma MUELLER LICHTENVOORDE B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Lichtenvoorde, Holandia.

 9. INTERMAK MAKINA IMALAT ITHALAT SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

  Firma INTERMAK MAKINA IMALAT ITHALAT SANAYI VE TICARET A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, i Zbiorniki chłodnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. AGRI TEKNIK BROERUP APS

  Dania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo