• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zawory pneumatyczne

Wyniki dla

Zawory pneumatyczne - Import eksport

 1. SCHUBERT & SALZER CONTROL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako szybko rozwijająca się firma high-tech, Schubert & Salzer Control Systems opracowuje, produkuje i sprzedaje wysoce precyzyjne zawory sterujące i odcinające do zastosowań przemysłowych w inżynierii procesowej. Pod względem zużycia energii, żywotności i emisji hałasu nasze zawory należą do najbardziej wydajnych na rynku. Ich kompaktowa budowa i wysoka jakość sterowania minimalizują nakład pracy związany z instalacją i konserwacją i jednocześnie zapewniają wysoką niezawodność operacyjną i procesową oraz wyjątkowo długą żywotność. Firma Schubert & Salzer Control Systems GmbH, z siedzibą w Ingolstadt, oferuje Państwu i Państwa klientom wysokiej jakości produkty Schubert & Salzer "Made in Germany" bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych spółek zależnych w krajach Beneluksu, Anglii, Francji, Indiach i USA, a także ponad 40 międzynarodowych partnerów.

 2. LUTENA VAKUUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż próżniowych instalacji przenośnikowych dla wszystkich dziedzin przemysłu, rozwiązania systemowe i technika filtrów specjalnych. Kompletne wraz z podzespołami pneumatycznymi i systemami sterowania. Nasze pozostałe produkty: technika automatyzacji, złączki pneumatyczne, przenośniki próżniowe, podzespoły pneumatyczne, technika próżniowa, podzespoły sprężonego powietrza, filtry pyłowe, filtry wstępne.

 3. HO-MATIC AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  HO-Matic AG to właściwy adres dla zaworów i osprzętu sterowniczego dla najróżniejszych mediów. Od czasu założenia naszego przedsiębiorstwa w roku 1977 specjalizujemy się w sterowaniu mediami gazowymi i płynnymi oraz substancjami żrącymi. Oprócz ścisłej współpracy ze znanymi na arenie międzynarodowej dostawcami zaworów różnych typów (np. firmą ROSS EUROPA GmbH lub firmą Buschjost Magnetventile GmbH & Co. KG), firma HO-Matic AG opracowała własny produkt: zawór wciskany HOmatic. Jest on ceniony przez klientów na wszystkich kontynentach, gdyż umożliwia rozwiązywanie różnych problemów z układem sterowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii zaworów oraz wysokim standardom jakościowym naszych produktów, jesteśmy w stanie przekształcić życzenia klienta w skuteczne, techniczne rozwiązania. Nasze produkty: zawory regulujące do systemów rurowych; zawory wciskowe; zawory odcinające; zawory sprężonego powietrza i wiele innych.

 4. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PTEC GmbH oznacza kompleksowe i niezawodne wsparcie projektów w zakresie mobilnych i stacjonarnych urządzeń i systemów gazu ziemnego i wodoru. Nasze produkty: Zawory, zawory gazowe, zawory wysokociśnieniowe, zawory wysokociśnieniowe do gazów technicznych, zawory do butli gazowych, zawory elektromagnetyczne, zawory bezpieczeństwa w przypadku rozerwania lub pęknięcia rury, zawory bezpieczeństwa, zawory do gazów technicznych. Oferta produktów obejmuje rury, złącza śrubowe, filtry, zawory zwrotne, zawory elektromagnetyczne, urządzenia zabezpieczające, ale także specyficzne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Współpraca z uniwersytetami, nasze partnerstwa, wizyty na targach i ukierunkowane doskonalenie zawodowe zapewniają utrzymanie zawsze aktualnego stanu wiedzy fachowej i technologii. Klienci z branży motoryzacyjnej na całym świecie ufają PTEC - firmie oferującej innowacyjne produkty.

 5. SINUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Sinus GmbH została założona w 2002 roku w szwabskim mieście Mönsheim. W styczniu 2012 roku Bassem Bouhlel kupił firmę Sinus GmbH. Od tego czasu pan Bouhlel jest dyrektorem zarządzającym Sinus GmbH. Bezpośrednio po przejęciu Sinus GmbH w 2012 roku siedziba firmy została przeniesiona z Mönsheim do Kerpen. Pod koniec 2014 roku siedziba firmy została ponownie przeniesiona - z Kerpen do Hamburga. Do powierzchni biurowej dodano zwiekszoną powierzchnię magazynową, tak by zamówienia można było dostarczać z jednego źródła. W związku z rosnącym obrotem towarowym, w 2021 roku siedzibę firmy przeniesiono do strategicznie zoptymalizowanej lokalizacji w miejscowości Bargteheide, gdzie powiększono powierzchnię magazynową o ponad 2000 m². Pozwoliło nam to dostarczać naszym klientom poszerzony asortyment naszych produków w dużych ilościach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie techniki filtracji jesteśmy w stanie realizować i nadzorować projekty o dużej skali. Nasza własna logistyka magazynowa pozwala nam elastycznie i skutecznie reagować na życzenia klientów. Nasz dział spedycji z przyjemnością zajmie się transportem Twoich towarów. Naszą motywacją jest rozpatrywanie wszystkich zapytań i zamówień w ciągu 24 godzin oraz bycie towarzyszenie klientom na całym świecie jako partner w dziedzinie filtracji, olejarek końcowych, separatorów, silników i akcesoriów. Sinus GmbH oznacza nieustanny rozwój oraz wysoką jakość - Made in Germany-

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MÜLLER CO-AX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy u wynalazcy technologii zaworów współosiowychUczyń nasze zalety swoimi i poznaj naszą wyjątkową orientację na klientaNaszą misją jest opracowywanie wspólnie z naszymi klientami rozwiązań dostosowanych do ich potrzebDzięki wiedzy, doświadczeniu i kompetentnemu doradztwu firma Müller co-ax od 1960 roku sprawdza się na wielu rynkach na całym świecieMechanika i budowa maszyn, przemysł morski, chemiczny, energetyczny, naftowy i gazowy, budownictwo i transport, przemysł lotniczy i wiele innychUnikalna konstrukcja naszego zaworu współosiowego w połączeniu z możliwością wyboru różnych materiałów i opcji oferuje prawdziwą przewagę konkurencyjnąAby optymalnie uzupełnić zakres zastosowań zaworów współosiowych, do portfolio produktów włączono dodatkowe typy zaworówNasz asortyment obejmuje różnorodne rozwiązania zaworów, które mogą być dostosowane do wymagań klienta.

 2. MV AUTOMATION SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  MV automation systems GmbH specjalizuje się w zaworach elektromagnetycznych i akcesoriach do zastosowań przemysłowych. U nas otrzymasz nie tylko indywidualne fachowe porady kompetentnego personelu, a także pierwszorzędne, skoordynowane rozwiązania specyficzne dla klienta. Nasza szeroka gama usług obejmuje kompletny asortyment zaworów elektromagnetycznych i program pneumatyczny, dzięki czemu możemy idealnie sprostać wszystkim wymogom. Oferujemy: zawory standardowe i niestandardowe specyficzne dla klienta, cewki we wszystkich napięciach, cewki o zwiększonej tolerancji napięcia, moduły prefabrykowane, zawory do zastosowań specjalnych. Ponieważ zawsze jesteśmy gotowi podejmować nowe wyzwania, z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie dla waszych zastosowań. Na życzenie chętnie złożymy niewiążącą ofertę. Można skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Czekamy na zapytania! Zespół MV automation systems GmbH

 3. STAIGER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STAIGER opracowuje i produkuje wysokiej jakości zawory elektromagnetyczne i układy przepływowe do szerokiej gamy zastosowań. Od ponad 40 lat kontynuujemy udany kurs innowacyjny i oferujemy nowe produkty oraz rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, szczególnie w dzedzinie technologii zaworów proporcjonalych i wody pitnej. Jesteśmy firmą rodzinną zarządzaną przez właścicieli i zatrudniającą około 200 pracowników. Opracowujemy i produkujemy zawory elektromagnetyczne i bloki zaworów zgodnie z wymaganiami naszych klientów – liderów światowego rynku w branży medycznej, motoryzacyjnej, przemysłowej, pneumatycznej, lotniczej i technologii wody pitnej. Produkujemy wszystko, od pojedynczych przedmiotów, po duże serie i produkcję masową w naszym zakładzie w Erligheim koło Stuttgartu i stosujemy sprzęt produkcyjny i testowy stworzony we własnym zakresie. Nasza wiedza fachowa pozwala nam tworzyć nowe opłacalne rozwiązania, które stanowią dla naszych klientów prawdziwy element przewagi konkurencyjnej.

 4. BALVINOX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BALVINOX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Złączki rurowe do armatury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, zawory pneumatyczne, Rury i węże silikonowe, zawory motylkowe, Akcesoria przewody rurowe, i złączki do przewodów rurowych przemysłowych. Ma siedzibę w Perwez, Belgia.

 5. V.M.C. SPA THE ORIGINAL ONE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma V.M.C. SPA THE ORIGINAL ONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach zawory proste, zawory, i zawory pneumatyczne i elektryczne. Ma siedzibę w Creazzo, Włochy.

 1. ASCO NUMATICS SP. Z O.O.

  Polska

  ASCO Numatics Sp. z o.o. to firma zatrudniająca w Polsce ponad 300 pracowników oraz charakteryzująca się elastyczną strukturą zarządzania. Jesteśmy częścią globalnego koncernu EMERSON. Od 1995 roku działamy bezpośrednio na rynku polskim, zaś od 1997 roku prowadzimy produkcję zaworów i siłowników pneumatycznych w naszym zakładzie produkcyjnym w Łodzi. ASCO Numatics posiada ponad stuletnie doświadczenie w sterowaniu przepływem mediów, pneumatyce siłowej, a także dostarcza szeroki zakres rozwiązań w dziedzinach przetwórstwa żywności, pakowania, przemysłu chemicznego, petrochemii, energetyki oraz przemysłu motoryzacyjnego. Szeroka gama naszych produktów obejmuje ponad 20.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych i pneumatycznych, układów odpylania oraz komponentów pneumatyki takich jak układy przygotowania powietrza oraz siłowników pneumatycznych, które stosowane są w wielu branżach. Prowadzimy sprzedaż eksportową do wielu krajów w Europie oraz na świecie. Doświadczony, dynamiczny oraz mobilny zespół to podstawa na której budujemy sukces oraz nieustanny rozwój firmy a także naszych pracowników. ASCO Numatics Sp. z o.o. to globalny koncern produkujący w Polsce oraz lider na rynku pneumatyki siłowej oraz urządzeń do sterowania przepływem, który stawia na najwyższą jakość swoich produktów oraz zadowolenie klientów.

 2. SUFA TECHNOLOGY INDUSTRY CO.,LTD., CNNC

  Chiny

  Sufa Technology Industry Co., Ltd. de CNNC, jest technologicznym przedsiębiorstwem produkcyjnym, łączącym badania i rozwój, wzornictwo, produkcję i sprzedaż zaworów przemysłowych. Jest to także czołowe przedsiębiorstwo chińskiej branży produkcji zaworów i CNNC. Produkty firmy szeroko stosowane w ponad dziesięciu gałęziach przemysłu, takich jak naftowy, gazownictwo i przemysł naftowy, rafinacja ropy naftowej, energia jądrowa, energia elektryczna, hutnictwo, przemysł chemiczny, budowa statków, papiernictwo i leki w kraju i za granicą, a także jednostki powiązane z badaniami naukowymi. Będąc słynne w branży armaturowej, jego marki "H" i "SUFA" cieszą się dobrą opinię i mają znaczenie w dziedzinie produkcji zaworów na świecie. "H" jest znaną marką miasta Suzhou i prowincji Jiangsu. Ponadto, przedsiębiorstwo zdobyło nagrodę "2006 China czołowa dziesiątka (zawory) Marka na Światowym Rynku" na "14 Światowej Konfererncji Producentów" w 2006 roku.

 1. KLIMOS PIOTR CHRÓŚCIK

  Polska

  Firma Klimos działa na rynku od 2003 roku. Przez lata działalności zyskaliśmy doświadczenie niezbędne w branży armatury przemysłowej. Świadczymy usługi doradztwa technicznego, instalujemy i serwisujemy urządzenia oraz systemy klimatyzacyjne. Ponadto zajmujemy się dystrybucją armatury i automatyki przemysłowej. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy z różnych branż przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite urządzenia i akcesoria, m.in. siłowniki pneumatyczne, szybkozłącza, złączki, zawory kulowe i wiele innych elementów, przystosowanych do funkcjonowania we wszystkich warunkach temperaturowych i ciśnieniowych.

 2. CLIPPARD EUROPE SA

  Belgia

  Clippard jest producentem miniaturowych komponentów pneumatycznych. Rozumiemy, że, Twoje zastosowania o zasadniczym znaczeniu wymagają wysokiego poziomu precyzji, niezawodności i jakości. Oprócz dziedziny naukowej, Clippard oferuje swoją ekspertyzę na wielu rynkach, charakteryzujących się wykorzystaniem różnego rodzaju zastosowań. Od półprzewodników po drukowanie, od motoryzacji po konfekcjonowanie, nasze produkty są zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań specyfikacji.

 3. OILCOMP SRL

  Włochy

  Przedsiębiorswto specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zaworów i części hydraulicznych dla przemysłu. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom produktów charakteryzujących się wysokimi standardami jakości. Stałe zaangażowanie w rozwój i doskonalenie produktu doprowadziło do stworzenia szerokiej gamy rozwiązań do zastosowań hydraulicznych, od najbardziej powszechnych po specyficzne i indywidualne.

 4. TIG ELEMENTY PNEUMATYKI

  Polska

  Firma TiG jest producentem elementów pneumatyki i hydrauliki. Oferujemy siłowniki i zawory Łucznik, Prema oraz innych firm, elementy przygotowania sprężonego powietrza G1/4 - G1, prasy pneumatyczne, elekromagnesy, siłowniki hydrauliczne wg wzoru klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

 5. AIR-TECHNIQUES

  Francja

  Firma AIR-TECHNIQUES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części do maszyn pneumatycznych. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Zawory pneumatyczne, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Zawory pneumatyczne, i akcesoria do uzdatniania powietrza. Ma siedzibę w Obenheim, Francja.

 6. CHANGZHOU RINGJAY MACHINERY CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma CHANGZHOU RINGJAY MACHINERY CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory pneumatyczne. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 7. IDROENERGIAITALIA

  Włochy

  Firma IDROENERGIAITALIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zawory pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach elektrozawory koncentryczne wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 8. MAROS ENGINEERING

  Włochy

  Firma MAROS ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach zawory elektronowe próżniowe, zawory pneumatyczne, zawory i cylindry pneumatyczne, i projektowanie zaworów. Ma siedzibę w Ferrara, Włochy.

 1. SOLENOID VALVES (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOLENOID VALVES (UK) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach elektrozawory. Ma siedzibę w Yate / Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 2. B.F.E. S.R.L.

  Włochy

  Firma B.F.E. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do silników z zapłonem iskrowym, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zawory pneumatyczne, Zawory do rurociągów przemysłowych, Zawory do silników z zapłonem iskrowym, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zawory pneumatyczne, i Zawory do rurociągów przemysłowych. Ma siedzibę w Albano Sant'alessandro, Włochy.

 3. SOHAMAX AUTOMATION

  Indie

  Firma SOHAMAX AUTOMATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory pneumatyczne. Ma siedzibę w Rajkot, Indie.

 4. BÜRKERT CONTROMATIC FRANCE

  Francja

  Firma BÜRKERT CONTROMATIC FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Controls performed using penetrating fluids, istalacje do regulacji i mieszania płynów gazowych, Zawory sterowane elektrycznie, i zawory pneumatyczne. Ma siedzibę w Triembach Au Val, Francja.

 5. BEST PNEUMATIC SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEST PNEUMATIC SYSTEMS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cylindry pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie pneumatyczne, napęd pneumatyczny, i zawory pneumatyczne. Ma siedzibę w Accrington, Zjednoczone Królestwo.

 6. AIR TORQUE S.P.A.

  Włochy

  Firma AIR TORQUE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach pneumatic actuators, napęd pneumatyczny, i bloki wykonawcze. Ma siedzibę w Costa Di Mezzate, Włochy.

 7. ROTORK P.L.C.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROTORK P.L.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach bloki wykonawcze, Electric actuators, Gearboxes, i zawory pneumatyczne. Ma siedzibę w Bath, Zjednoczone Królestwo.

 8. METAFLUIDOS, SOCIEDADE TÉCNICA DE EQUIPAMENTOS PARA FLUIDOS, LDA.

  Portugalia

  Firma METAFLUIDOS, SOCIEDADE TÉCNICA DE EQUIPAMENTOS PARA FLUIDOS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczniki hydrauliczne, zawory dla przemysłu chemicznego, zawory do urządzeń i instalacji chłodniczych, zawory motylkowe, i Bezpieczniki hydrauliczne. Ma siedzibę w Corroios, Portugalia.

 9. CAMOZZI S.P.A.

  Włochy

  Firma CAMOZZI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Armatura rurociągowa przemysłowa, szybkozłączki, cylindry magnetyczne, i zawory pneumatyczne. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 10. INOX - MECC S.R.L.

  Włochy

  Firma INOX - MECC S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do armatury, Zawory pneumatyczne, Zawory do armatury, Zawory pneumatyczne, zawór odcinający, i zawory iglicowe. Ma siedzibę w Cividate Al Piano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo