• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli

Wyniki dla

Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli - Import eksport

 1. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kendrion Kuhnke Automation jest Twoim specjalistą w dziedzinie techniki magnesów, płynów i sterowania, oferując bezpieczne, precyzyjne i innowacyjne komponenty i zespoły dla wielu obszarów zastosowań. Kendrion Kuhnke Automation jest częścią dywizji przemysłowej firmy Kendrion N.V. i działa jako jednostka biznesowa Industrial Actuators and Controls (IAC). W rozwoju i produkcji elektromagnesów i siłowników firma IAC korzysta z ponad 100-letniego doświadczenia i oferuje szeroką gamę produktów. Ponadto IAC jest producentem technologii płynów i specjalizuje się w opracowywaniu dostosowanych do potrzeb klienta zaworów, bloków zaworowych i regulatorów ciśnienia. W dziedzinie techniki sterowania IAC opiera się na uznanych międzynarodowych standardach branżowych, aby umożliwić integrację z szeroką gamą infrastruktur, a także indukcyjnych systemach grzewczych, które umożliwiają bezemisyjne ogrzewanie procesów przemysłowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie głównie w technice medycznej, takiej jak dializatory, aparaty anestezjologiczne i wentylacyjne, unity stomatologiczne, urządzenia zabiegowe i terapeutyczne. W automatyce i robotyce, takich jak AGV, systemy przepływu materiałów i coboty. W inżynierii mechanicznej znajdują zastosowanie w przemyśle napojów i spożywczym, druku i przetwórstwie papieru oraz przemyśle tekstylnym. Inne obszary zastosowań to ochrona przeciwpożarowa i kontrola dostępu w technice budowlanej, a także awaryjne zaopatrzenie w tlen i zastosowania wewnątrzkabinowe w lotnictwie. Więcej o Kendrionie na www.kendrion.com

 2. THALECK GROUP - C3 GMBH WERK 03

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THALECK GROUP - C3 GMBH WERK 03, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 3. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  PTEC GmbH oznacza kompleksowe i niezawodne wsparcie projektów w zakresie mobilnych i stacjonarnych urządzeń i systemów gazu ziemnego i wodoru. Nasze produkty: Zawory, zawory gazowe, zawory wysokociśnieniowe, zawory wysokociśnieniowe do gazów technicznych, zawory do butli gazowych, zawory elektromagnetyczne, zawory bezpieczeństwa w przypadku rozerwania lub pęknięcia rury, zawory bezpieczeństwa, zawory do gazów technicznych. Oferta produktów obejmuje rury, złącza śrubowe, filtry, zawory zwrotne, zawory elektromagnetyczne, urządzenia zabezpieczające, ale także specyficzne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Współpraca z uniwersytetami, nasze partnerstwa, wizyty na targach i ukierunkowane doskonalenie zawodowe zapewniają utrzymanie zawsze aktualnego stanu wiedzy fachowej i technologii. Klienci z branży motoryzacyjnej na całym świecie ufają PTEC - firmie oferującej innowacyjne produkty.

 4. HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH)

  Niemcy

  Firma HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dysze żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Smary przemysłowe, Smary samochodowe, Oleje niespożywcze, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Smary przemysłowe, Smary samochodowe, i Oleje niespożywcze. Ma siedzibę w Münsingen, Niemcy.

 5. EVERTON S.R.L

  Włochy

  Firma EVERTON S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Aerozole - opakowania, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Aerozole - opakowania, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Povegliano Veronese, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COSTER TECNOLOGIE SPECIALI GMBH

  Niemcy

  Firma COSTER TECNOLOGIE SPECIALI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Ettlingen, Niemcy.

 2. JIANGSU SNVELON AEROSOL PACKING CO.,LTD

  Chiny

  Firma JIANGSU SNVELON AEROSOL PACKING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Jest również obecna w dziedzinach Dezodoranty do gospodarstwa domowego, i Aerozole - maszyny do napełniania pojemników pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Nantong, Chiny.

 3. PACK-PART GMBH

  Szwajcaria

  Firma PACK-PART GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Smary przemysłowe, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Smary przemysłowe, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Kaiseraugst, Szwajcaria.

 4. ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD

  Republika Czeska

  Firma ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Jest również obecna w dziedzinach Odpowietrzanie, urządzenia, Zasuwy i zawory, Zawory do rurociągów przemysłowych, Bezpieczniki hydrauliczne, Odpowietrzanie, urządzenia, Zasuwy i zawory, Zawory do rurociągów przemysłowych, i Bezpieczniki hydrauliczne. Ma siedzibę w Plzen, Republika Czeska.

 5. VALVULAS DE PRECISION ESPAÑOLA SA

  Hiszpania

  Firma VALVULAS DE PRECISION ESPAÑOLA SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, pulverisers, zawory do pojemników do aerozoli, i bloki wykonawcze. Ma siedzibę w Morata De Tajuña, Hiszpania.

 1. GREGDANIL ALLIED LTD

  Kanada

  Firma GREGDANIL ALLIED LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Jest również obecna w dziedzinach zawory rozpraszania powietrza, i zawory regulacyjne do spawarek gazowych. Ma siedzibę w Orleans, Kanada.

 2. SILICONI CHIMICA S.R.L.

  Włochy

  Firma SILICONI CHIMICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Aerozole - opakowania, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Aerozole - opakowania, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Marostica, Włochy.

 1. COSMOSOL S.R.L.

  Włochy

  Firma COSMOSOL S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Aerozole - opakowania, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Aerozole - opakowania, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Mulazzano, Włochy.

 2. AEROSOL-TECHNIK LINDAL GMBH

  Niemcy

  Firma AEROSOL-TECHNIK LINDAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Bad Oldesloe, Niemcy.

 3. COSTERTEC SA

  Hiszpania

  Firma COSTERTEC SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. VALVE PRECISION

  Francja

  Firma VALVE PRECISION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w St Michel Sur Orge, Francja.

 5. AIR PLANTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AIR PLANTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 6. AEROSOL TECHNIQUE LINDAL (UK) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AEROSOL TECHNIQUE LINDAL (UK) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Leighton Buzzard, Zjednoczone Królestwo.

 7. HUNAN SHINESTAR STEEL GROUP

  Chiny

  Firma HUNAN SHINESTAR STEEL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Jest również obecna w dziedzinach steel tubes. Ma siedzibę w Changsha, Chiny.

 8. LINDAL HOLDINGS PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LINDAL HOLDINGS PLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Leighton Buzzard, Zjednoczone Królestwo.

 1. PARAFARMACIA DI VARRASO ANTONIA

  Włochy

  Firma PARAFARMACIA DI VARRASO ANTONIA, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Aerozole - opakowania, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Aerozole - opakowania, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Foggia, Włochy.

 2. F.I.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma F.I.A. S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Aerozole - opakowania, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Aerozole - opakowania, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w San Giuliano Milanese, Włochy.

 3. AEROSOL FILLING MACHINE

  Kanada

  Firma AEROSOL FILLING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Winnipeg, Kanada.

 4. PROFILE PHARMA LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROFILE PHARMA LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Guildford, Zjednoczone Królestwo.

 5. LINDAL FRANCE

  Francja

  Firma LINDAL FRANCE, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Briey, Francja.

 6. TEMPO POMPA VANA SAN. TIC. LTD STI.

  Turcja

  Firma TEMPO POMPA VANA SAN. TIC. LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. ARMATURES D AQUITAINE

  Francja

  Firma ARMATURES D AQUITAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Pommevic, Francja.

 8. AEROSOL VALF SANAYI A S

  Turcja

  Firma AEROSOL VALF SANAYI A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 9. DCP SP Z O O

  Polska

  Firma DCP SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Pabianice, Polska.

 10. EUSKO SA

  Hiszpania

  Firma EUSKO SA, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli, i Zawory i wentyle do rozpylaczy aerozoli. Ma siedzibę w Bergara, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo