• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zawory do rurociągów przemysłowych

Wyniki dla

Zawory do rurociągów przemysłowych - Import eksport

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat produkujemy i dostarczamy zawory zasilające, zawory motylkowe i zawory sterujące z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie do zastosowań przemysłowych budowlanych oraz dla branży motoryzacyjnej. Używamy elementów montowanych w krótkim czasie i wyposażonych w wymagane systemy napędowe. Nasz cel to proponowanie rozwiązań Twoich problemów.

 2. HO-MATIC AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  HO-Matic AG to właściwy adres dla zaworów i osprzętu sterowniczego dla najróżniejszych mediów. Od czasu założenia naszego przedsiębiorstwa w roku 1977 specjalizujemy się w sterowaniu mediami gazowymi i płynnymi oraz substancjami żrącymi. Oprócz ścisłej współpracy ze znanymi na arenie międzynarodowej dostawcami zaworów różnych typów (np. firmą ROSS EUROPA GmbH lub firmą Buschjost Magnetventile GmbH & Co. KG), firma HO-Matic AG opracowała własny produkt: zawór wciskany HOmatic. Jest on ceniony przez klientów na wszystkich kontynentach, gdyż umożliwia rozwiązywanie różnych problemów z układem sterowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii zaworów oraz wysokim standardom jakościowym naszych produktów, jesteśmy w stanie przekształcić życzenia klienta w skuteczne, techniczne rozwiązania. Nasze produkty: zawory regulujące do systemów rurowych; zawory wciskowe; zawory odcinające; zawory sprężonego powietrza i wiele innych.

 3. I.V.A.R. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  IVAR wytwarza produkty innowacyjne przeznaczone do instalacji grzewczych i sanitarnych, całkowicie wyprodukowane we Włoszech: zawory do korpusów grzejnych, moduły do bezpośredniego mierzenia zużycia dla urządzeń do dystrybucji ciepła, instalacje rurowe i łączniki rurowe, podstacje dla elektrowni cieplnych, kolektory dystrybucyjne, systemy promieniujących płyt grzejnych, komponenty do instalacji słonecznych i geotermicznych.

 4. GNALI BOCIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GNALI BOCIA z miejscowości Lumezzane w prowincji Brescia, założona przez braci Gnali pod koniec lat 70. specjalizuje się w produkcji regulatorów, reduktorów ciśnienia, zaworów, zaworów zabezpieczających i złączy do urządzeń wykorzystujących gaz LPG, gazy techniczne i wodę. Produkujemy bezpieczne i wysokiej jakości złącza do gazu LPG z mosiądzu, stopu miedzi i cynku. Wieloletnie doświadczenie i nabyte umiejętności pozwoliły dziś firmie Gnali Bocia uplasować się na pozycji lidera w swoim segmencie rynku reprezentowanym przez dużych producentów oraz krajowych i zagranicznych dystrybutorów. Wysokie standardy jakości oraz ciągła praca nad optymalizacją stosunku jakości do ceny wymagają od firmy Gnali Bocia ciągłego zaangażowania w inwestycje technologiczne oraz zasoby ludzkie w celu umocnienia swojej pozycji, zapewnienia satysfakcji swoich klientów oraz budowania nowych fundamentów na przyszłość. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001: 2015. UNI CEI EN, ISO/CEI 17025

 5. WESA-ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Renomowana firma WESA oferuje szeroki asortyment zaworów kulowych, armatur grzewczych, rurociągowych i przemysłowych, dzięki czemu jest idealnym partnerem dla hurtowni artykułów sanitarnych, grzewczych i technicznych. Nasze produkty: armatury, armatury rurociągowe, kołnierzowe łożyska kulkowe, zawory kulowe, klapy zamykające, armatury ze stali nierdzewnej, fartuchy przeciwdeszczowe (armatury), zawory kulowe ze stali nierdzewnej, klapy, klapy zwrotne

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji odkuwek matrycowych do różnych zastosowań o ekstremalnych wymaganiach jak wysokie ciśnienie, wysokie/niskie temperatury, zabezpieczenia specjalne. Specjalizujemy się w produkcji małych serii o ciężarze jednostkowym do 130 kg, wszystkie rodzaje stali, stal surowa lub po obróbce mechanicznej. Certyfikaty ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 2. ADIS FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  ADIS France, Grupa ATEO, jest producentem i dystrybutorem urządzeń i armatury wodociągowej. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na swoje potrzeby w zakresie urządzeń wodociągowych przeznaczonych głównie dla profesjonalistów. Interaktywny katalog pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą produktów żeliwnych i mosiężnych oraz pobrać karty techniczne. Posiadamy certyfikację ISO 9001. Jest to dla Państwa gwarancja kontrolowanego procesu i rygorystycznych kontroli na wszystkich etapach produkcji. Zgodnie z normami CE, nasze produkty gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. ATEO zawsze było zaangażowane w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług. Procesy zachodzące w naszej strukturze są prawdziwymi narzędziami w służbie jakości i poszanowania zobowiązań podjętych przez nasz zespół wobec naszych klientów.

 3. VALVOMEC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Valvomec jest przedsiębiorstwem posiadającym 85-letnie doświadczenie w branży zaworów przemysłowych z brązu. Nowoczesny zakład o dużych możliwościach, znajdujący się w dolinie Valsesia, w strefie przemysłowej Roccapietra (Vercelli) zatrudnia młody i dynamiczny personel, opierający się na doświadczeniu zdobytym z biegiem lat.

 4. LA QUOTATA SARACINESCA SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasza spółka, obecna od czterdziestu lat w branży zaworów i krat przemysłowych, rozwinęła swoją wiedzę z zakresu elektromechaniki, chemii i produkcji urządzeń, tworząc na życzenie klienta armatury przemysłowe dla każdego rodzaju systemów cieczowych. Jesteśmy do pełnej dyspozycji klienta w celu oceny jego potrzeb i wspólnego opracowania jak najlepszych i technicznie dopasowanych rozwiązań.

 5. GEP VALVES SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat nasza firma, Gep Valves sas, zapewnia produkcję i wsparcie techniczne zaworów przemysłowych nadających się do stosowania w branży petrochemicznej, stoczniowej, metalurgii żelaza i mechaniki. Opierając się na ciągłym dążeniu do innowacji i ulepszeń naszego łańcucha produkcyjnego, rozwinęliśmy się z upływem lat, stając się partnerem dla wielu podmiotów krajowych i międzynarodowych.

 1. BART

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BART, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do rurociągów przemysłowych, Manometry, Złączki rurowe żelazne, Termometry, regulatory ciśnienia do przyrządów mierniczych i precyzyjnych, przyrządy do regulacji i kontroli temperatury, Zawory do rurociągów przemysłowych, termometry, i Manometry. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. RUBINETTERIE PARACCHINI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RUBINETTERIE PARACCHINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, zawór klapowy, zawór odcinający, Zasuwy i zawory, i zawory zasuwowe. Ma siedzibę w Borgosesia, Włochy.

 1. SUFA TECHNOLOGY INDUSTRY CO.,LTD., CNNC

  Chiny

  Sufa Technology Industry Co., Ltd. de CNNC, jest technologicznym przedsiębiorstwem produkcyjnym, łączącym badania i rozwój, wzornictwo, produkcję i sprzedaż zaworów przemysłowych. Jest to także czołowe przedsiębiorstwo chińskiej branży produkcji zaworów i CNNC. Produkty firmy szeroko stosowane w ponad dziesięciu gałęziach przemysłu, takich jak naftowy, gazownictwo i przemysł naftowy, rafinacja ropy naftowej, energia jądrowa, energia elektryczna, hutnictwo, przemysł chemiczny, budowa statków, papiernictwo i leki w kraju i za granicą, a także jednostki powiązane z badaniami naukowymi. Będąc słynne w branży armaturowej, jego marki "H" i "SUFA" cieszą się dobrą opinię i mają znaczenie w dziedzinie produkcji zaworów na świecie. "H" jest znaną marką miasta Suzhou i prowincji Jiangsu. Ponadto, przedsiębiorstwo zdobyło nagrodę "2006 China czołowa dziesiątka (zawory) Marka na Światowym Rynku" na "14 Światowej Konfererncji Producentów" w 2006 roku.

 2. BURKERT POLSKA - ZAWORY

  Polska

  Burkert Polska zaopatruje w zawory: pneumatyczne i elektromagnetyczne oraz elektrozawory. Nasza firma funkcjonuje już od ponad 50 lat stąd posiadamy wysoką specjalizację i doświadczenie w tej dziedzinie. Oferujemy zawory elektromagnetyczne bezpośredniego działania, pneumatyczne grzybkowe, pneumatyczne kulowe, pneumatyczne skośne, regulacyjne, elektromagnetyczne proporcjonalne oraz inne. Nasze zawory służą do automatyzacji przemysłowych procesów przepływowych, gazów i cieczy takich jak ługi piorące, media zanieczyszczone, paliwa, olej grzewczy, woda morska i ściekowa, para nisko- i wysokociśnieniowa i wielu innych.

 3. WILHELM GELDBACH GMBH

  Niemcy

  Nasz asortyment produktów obejmuje wszystkie standardowe kołnierze i złączki, zgodne z różnymi normami takimi jak DIN, EN, ANSI i British Standard, z wszystkich popularnych gatunków stali węglowych i nierdzewnych.

 4. SICOM ITALIA

  Włochy

  Rury, złącza, produkty rurowe, wszelkie produkty wykończeniowe: ANSI - ASME - ASTM MSS SP DIN - UNI - AFNOR BS - GOST. Złącza, zawory kute i odlewane przez stapianie, rury bez spawu i spawane, pomiar i kontrola temperatury i zasięgu, złącza kute BW-SW - zwoje gwintu ANSI B 16.11, ściągi i śruby.

 5. SUPRA

  Polska

  "Supra" to licząca się w branży firma oferująca wysokiej klasy zawory redukcyjne, wozy zbiornikowe, filtry wodne oraz wiele innych urządzeń dla kopalń. Na naszych stronach znajdą Państwo informacje o firmie, naszych produktach, siedzibę, a także wszystkie dane teleadresowe.

 6. VENN CO., LTD.

  Japonia

  Firma VENN CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Ma siedzibę w Tokyo, Japonia.

 7. PROVAL DORUK ENDUSTRI LTD

  Turcja

  Firma PROVAL DORUK ENDUSTRI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach zawory motylkowe, i napęd pneumatyczny. Ma siedzibę w KOCAELI, Turcja.

 8. IDROSFER SRL

  Włochy

  Firma IDROSFER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach krany artystyczne, i siłowniki. Ma siedzibę w Prato Sesia, Włochy.

 1. PETRAS

  Francja

  Firma PETRAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zawory do rurociągów przemysłowych, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, pneumatic actuators, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zawory do rurociągów przemysłowych, i Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Pourrieres, Francja.

 2. WENZHOU PIONEER VALVE CO., LTD.

  Chiny

  Firma WENZHOU PIONEER VALVE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy, i zawory elektronowe próżniowe. Ma siedzibę w Wenzhou, Chiny.

 3. CHINA VIHUNG VALVE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma CHINA VIHUNG VALVE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach zawory kulowe do wysokich temperatur, zawory motylkowe, zawory zasuwowe, i zawory natężeniowe. Ma siedzibę w Wenzhou, Chiny.

 4. ZHEJIANG DOXI VALVE CO.LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG DOXI VALVE CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Ma siedzibę w Wenzhou, Chiny.

 5. BETA VALVE SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BETA VALVE SYSTEMS LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Solenoid valves, zawory ze stali nierdzewnej, mierniki - regulatory szybkości przepływu do instalacji wodnych, i urządzenia do filtrowania. Ma siedzibę w High Wycombe, Zjednoczone Królestwo.

 6. MAROS ENGINEERING

  Włochy

  Firma MAROS ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach zawory elektronowe próżniowe, zawory pneumatyczne, zawory i cylindry pneumatyczne, i projektowanie zaworów. Ma siedzibę w Ferrara, Włochy.

 7. GUTH VENTILTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GUTH VENTILTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach zawory ze stali nierdzewnej, instalacje i sprzęt dla zakładów piwowarskich, Akcesoria ze stali nierdzewnej dla branży winiarskiej, i armatures. Ma siedzibę w Landau, Niemcy.

 8. VALLAND S.P.A.

  Włochy

  Firma VALLAND S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Zawory do rurociągów przemysłowych, Zasuwy i zawory, Zawory do rurociągów przemysłowych, zawory, i zawór kulowy. Ma siedzibę w Piantedo, Włochy.

 9. RPV GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RPV GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy, zawory zasuwowe, zawory kulowe, i zawory natężeniowe. Ma siedzibę w Mildenhall, Zjednoczone Królestwo.

 10. BALTIC VALVE MANUFACTURING CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma BALTIC VALVE MANUFACTURING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Ma siedzibę w Xiamen, Stany Zjednoczone.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo