• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zawory do armatury

Wyniki dla

Zawory do armatury - Import eksport

 1. GNALI BOCIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GNALI BOCIA z miejscowości Lumezzane w prowincji Brescia, założona przez braci Gnali pod koniec lat 70. specjalizuje się w produkcji regulatorów, reduktorów ciśnienia, zaworów, zaworów zabezpieczających i złączy do urządzeń wykorzystujących gaz LPG, gazy techniczne i wodę. Produkujemy bezpieczne i wysokiej jakości złącza do gazu LPG z mosiądzu, stopu miedzi i cynku. Wieloletnie doświadczenie i nabyte umiejętności pozwoliły dziś firmie Gnali Bocia uplasować się na pozycji lidera w swoim segmencie rynku reprezentowanym przez dużych producentów oraz krajowych i zagranicznych dystrybutorów. Wysokie standardy jakości oraz ciągła praca nad optymalizacją stosunku jakości do ceny wymagają od firmy Gnali Bocia ciągłego zaangażowania w inwestycje technologiczne oraz zasoby ludzkie w celu umocnienia swojej pozycji, zapewnienia satysfakcji swoich klientów oraz budowania nowych fundamentów na przyszłość. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001: 2015. UNI CEI EN, ISO/CEI 17025

 2. P.V.A. PLASTIK-VENTIL-ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma założona w 1966 roku w Willich w Niemczech, wywodzi się z przedsiębiorstwa Carl Aug. Rothstein AG, które ponad 90 lat temu wyposażyło pierwsze spłuczki toaletowe w zawory. Od tego czasu miliony zaworów pływakowych wykonanych z mosiądzu i z tworzyw sztucznych zostało dostarczonych na potrzeby techniki budowlanej i przemysłowej w branży sanitarnej / klimatyzacyjnej / rolniczej / spożywczej i chemicznej. Oprócz opatentowanego małego zaworu pływakowego typu 480 do płytkich rynien, opracowaliśmy również pierwsze automatyczne poidło dla drobiu, które zostało opatentowane przed wielu laty i od tego czasu jest sprzedawane na całym świecie. Nieustanny dalszy rozwój zgodnie z wymaganiami klientów, poszerzanie rynków zbytu mechanicznych zaworów pływakowych oraz dodanie do gamy produktów systemów zaopatrzenia w wodę dla sektora rolniczego (dystrybucja marki JFC w Niemczech) zaowocowało ekspansją naszej firmy rodzinnej do 2 lokalizacji -Tönisvorst i Kempen nad Dolnym Renem w gminie Viersen w pobliżu miasta Krefeld/ Düsseldorf/ Mönchengladbach. Bliskość granicy holenderskiej jest powodem licznych kontaktów biznesowych w krajach Beneluksu. Sprawnie i z akcentem na usługi zaopatrujemy przemysł i hurtownie w całej Europie. Regulacja poziomu wody lub innych mediów we wszelkiego rodzaju zbiornikach to nasza pasja i podstawa naszego ponad 55-letniego sukcesu!

 3. ADIS FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  ADIS France, Grupa ATEO, jest producentem i dystrybutorem urządzeń i armatury wodociągowej. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na swoje potrzeby w zakresie urządzeń wodociągowych przeznaczonych głównie dla profesjonalistów. Interaktywny katalog pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą produktów żeliwnych i mosiężnych oraz pobrać karty techniczne. Posiadamy certyfikację ISO 9001. Jest to dla Państwa gwarancja kontrolowanego procesu i rygorystycznych kontroli na wszystkich etapach produkcji. Zgodnie z normami CE, nasze produkty gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. ATEO zawsze było zaangażowane w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług. Procesy zachodzące w naszej strukturze są prawdziwymi narzędziami w służbie jakości i poszanowania zobowiązań podjętych przez nasz zespół wobec naszych klientów.

 4. ARMATURA SZCZAWINSKI

  Polska

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Szczawinski.pl, zaufanym partnerze w zakresie hurtowych dostaw armatury! Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szeroki wybór najwyższej jakości produktów, aby sprostać wymagającym potrzebom Państwa firmy. Nasz asortyment obejmuje wszystko, co niezbędne do profesjonalnego zaopatrzenia w wodę i instalacje sanitarne. Od precyzyjnych wodomierzy po solidne zawory gwintowane, złączki mosiężne po żeliwne złączki zaciskowe i naprawcze - zapewniamy wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu. Nasze produkty pochodzą od zaufanych producentów, zapewniając niezawodność i trwałość. Posiadamy szerokie zapasy magazynowe, aby bezzwłocznie zaspokoić Państwa potrzeby. Nasze wysokiej jakości produkty mają konkurencyjne ceny, a nasz profesjonalny zespół jest gotowy służyć radą i pomocą w dokonywaniu najlepszych wyborów dla Państwa firmy. Nasz asortyment: konsole wodomierzowe, wodomierze i akcesoria, armatura mosiężna, armatura ocynkowana, zawory gwintowane, armatura naprawcza, złączki żeliwne oraz taśmy.

 5. SIAGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIAGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Schwetzingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PWT PROZESS-WÄRMETRÄGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PWT PROZESS-WÄRMETRÄGERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Uetersen, Niemcy.

 2. A/S SAUER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A/S SAUER HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Kleinostheim, Niemcy.

 3. BUSCHJOST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BUSCHJOST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 4. FRANZ DÜRHOLDT GMBH & CO KG INDUSTRIEARMATUREN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRANZ DÜRHOLDT GMBH & CO KG INDUSTRIEARMATUREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 5. BZO-PNEUMATIK INHABERIN KARIN WAUGE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BZO-PNEUMATIK INHABERIN KARIN WAUGE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Bad Grund, Niemcy.

 1. QUITER METALL- UND ARMATURENWERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QUITER METALL- UND ARMATURENWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Drolshagen, Niemcy.

 2. HAGE FITTINGS UND FLANSCHEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAGE FITTINGS UND FLANSCHEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 1. NOVOTEK VAKUUMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NOVOTEK VAKUUMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Magstadt, Niemcy.

 2. RUDOLF VON SCHEVEN GMBH ARMATURENFABRIK U. APPARATEBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUDOLF VON SCHEVEN GMBH ARMATURENFABRIK U. APPARATEBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Sprockhövel, Niemcy.

 3. HYDROKOMP HYDRAULISCHE KOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HYDROKOMP HYDRAULISCHE KOMPONENTEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Mücke, Niemcy.

 4. ELSTER - INSTROMET VERTRIEBSGES.M.B.H

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ELSTER - INSTROMET VERTRIEBSGES.M.B.H, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. RAU SERTA HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAU SERTA HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Kirchheim, Niemcy.

 6. CENTER TECH ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CENTER TECH ARMATUREN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Laufeld, Niemcy.

 7. BÜRKERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BÜRKERT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Ingelfingen, Niemcy.

 8. ALKUMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALKUMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 1. HESCH INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HESCH INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 2. VENTEK ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VENTEK ARMATUREN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. RSG REGEL- UND STEUERGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RSG REGEL- UND STEUERGERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Ingelfingen, Niemcy.

 4. ARMATUREN AUTOMATISIERUNG VERTRIEB BINDLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARMATUREN AUTOMATISIERUNG VERTRIEB BINDLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 5. KARCOMA-ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARCOMA-ARMATUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Sindelfingen, Niemcy.

 6. ERNST BADER HYDRAULIK & PNEUMATIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNST BADER HYDRAULIK & PNEUMATIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Hagnau, Niemcy.

 7. LUDWIG MOHREN KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUDWIG MOHREN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 8. MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Układy hydrauliczne, Uszczelki hydrauliczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Cylindry hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Układy hydrauliczne, Uszczelki hydrauliczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w Lübbecke, Niemcy.

 9. BITTEL-HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BITTEL-HYDRAULIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Singen (hohentwiel), Niemcy.

 10. KARL HEITZ INDUSTRIEVERTRETUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL HEITZ INDUSTRIEVERTRETUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo