• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zawiasy dekoracyjne

Wyniki dla

Zawiasy dekoracyjne - Import eksport

 1. FEM S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, czopy metalowe mocujące, zawiasy dekoracyjne, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Granarolo Dell'emilia, Włochy.

 2. MF SUPPLIES + TRADING GMBH

  Szwajcaria

  Firma MF SUPPLIES + TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach zawiasy dekoracyjne, Universal hinges, i niewidoczne zawiasy. Ma siedzibę w Geroldswil, Szwajcaria.

 3. SCHMALE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia firmy 100 lat temu pozostajemy wierni naszej pozycji specjalisty w zakresie rozwoju i produkcji okuć i maszyn mocujących. Opracowujemy i produkujemy wyłącznie w Niemczech, honorując w ten sposób wciąż aktualną koncepcję jakości „Made in Germany”, ale wszystkie nasze produkty są sprzedawane na całym świecie, a nasz udział w eksporcie wynosi prawie 80%. Trwałość naszych produktów i usług, tj. niezmiennie pierwszorzędna jakość naszych okuć, a także niezawodność naszej obsługi klienta i usług, przyczyniły się do tego, że od 1910 roku jesteśmy w stanie budować długoterminowe i oparte na zaufaniu relacje partnerskie z naszymi klientami. Nasz dział rozwoju i projektowania nieustannie pracuje nad dalszym rozwojem istniejących produktów, a także opracowywaniem i realizacją nowych pomysłów na produkty i innowacyjnych procesów produkcyjnych. Myślenie zorientowane na klienta i nasza ambicja, aby zawsze czynić najlepsze nieco lepszym, zaowocowały szeroką gamą rozwiązań, często w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Duża liczba patentów w ciągu ostatnich dziesięcioleci jest dowodem naszej gotowości i zdolności do dostosowywania się do stale zmieniających się wymagań i ich skutecznego wdrażania.

 4. MEBEL LOGISTIC POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma MEBEL LOGISTIC POLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, obróbka metali, obróbka mechaniczna, Metal work, Okucia meblowe, Produkcja ram metalowych, i Produkcja nóg metalowych. Ma siedzibę w Obra, Polska.

 5. IBIS GMBH & CO. INDIVIDUELLER BILDERRAHMEN-SERVICE KG

  Niemcy

  Firma IBIS GMBH & CO. INDIVIDUELLER BILDERRAHMEN-SERVICE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Prace budowlane wykończeniowe, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Hirschberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MH&P

  Niemcy

  Firma MH&P, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i podkładki drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, i Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. TRACK & SLIDE

  Niemcy

  Firma TRACK & SLIDE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, i Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Ma siedzibę w Feldafing, Niemcy.

 3. POSTERGALERIE SCHROEDER GMBH

  Niemcy

  Firma POSTERGALERIE SCHROEDER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Listwy i podkładki drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Oprawy dekoracyjne, i Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. BRICONET

  Francja

  Firma BRICONET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach hardware, umeblowanie, i Akcesoria dekoracyjne. Ma siedzibę w Tosny, Francja.

 5. DINASAS UAB

  Litwa

  Firma DINASAS UAB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny meblowe i dekoracyjne, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Tkaniny meblowe i dekoracyjne, i Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 1. VILNIKA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litwa