• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zawiasy - okucia i inne elementy metalowe do mebli

Wyniki dla

Zawiasy - okucia i inne elementy metalowe do mebli - Import eksport

 1. JÄGER & FRESE GMBH

  Niemcy

  Produkcja i sprzedaż elementów łączących na 3.600 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Nasi klienci to przemysł meblarski, przetwórstwa drewna i budowy schodów, inżynierii maszyn i aparatury, półek oraz wodno-kanalizacyjny i grzewczy. Nasze specjalne usługi: szybkie i punktualne dostawy, montaż, pakowanie i montaż części. Naszą specjalnością jest produkcja śrub regulujących wysokość oraz elementy ślizgowe do mebli wykonane ze stali, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Asortyment obejmuje elementy od M 8x10 mm do M 24x300 mm we wszystkich typowych powierzchniach. Możemy pomóc Ci dzięki nowym rozwiązaniom technicznych - razem znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

 2. MEBEL LOGISTIC POLAND

  Polska

  Założone w 1998 roku, Mebel Logistics jest polskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Obrze. Jesteśmy cenionym partnerem renomowanych europejskich przedsiębiorstw meblarskich, z którymi nieprzerwanie współpracujemy od ponad 20 lat. Nasz dział produkcji oferuje najwyższą jakość, którą osiągamy dzięki naszemu doświadczeniu i parkowi maszynowemu. Nasza oferta: •Obróbka metali •Cięcie strumieneim wody metali, tworzyw sztucznych, drewna, sklejki, szkła, ceramiki •Skrawanie: Cięcie przecinarkami taśmowymi i tarczowymi, zakres kątów cięcia do 50° Toczenie materiałów do długości 1500mm Frezowanie na centrach obróbczych CNC o zakresach obróbki 600x400x400mm oraz frezarkach pionowych i poziomych•Obróbka elektroerozyjna: Cięcie przez elektrodrążenie w zakresach 320x270x350mm, kąt +/-5°, waga obrabianego materiału do 180kg •Szlifowanie: Obróbka powierzchni przez szlifowanie rur o zakresach średnic ø10 do ø100mm Obróbka powierzchni przez szlifowanie płaszczyzn o szerokościach do 1000mm Polerowanie powierzchni pod powłoki galwaniczne typu chrom, nikiel, miedź Cięcie elektrodami w zakresach 320x270x350mm, kąt +/-5°, waga do 180kg •Obróbka plastyczna: Obróbka metali na prasach mimośrodowych 160T, 40T, 10T, prasach hydraulicznych 40T Gięcie na prasie krawędziowej o nacisku 100T materiałów o długościach do 2500mm Gięcie na giętarce trójrolkowej •Obróbka cieplna: Hartowanie i odpuszczanie do wielkości wyrobów 350x140x100mm •Malowanie proszkowe: Nanoszenie powłok termoutwardzalnych w postaci farb proszkowych, załadunek pieca3900x1180x180 Skontaktuj się z nami!

 3. ZIMMER GMBH DAEMPFUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Zimmer GmbH Daempfungssysteme jest jednym z wiodących partnerów rozwojowych i dostawców dla przemysłu meblarskiego oraz solidnym partnerem systemowym w dziedzinie systemów tłumiących i mechanizmów retrakcyjnych. Wśród naszych klientów są niemal wszyscy liczący się producenci okuć i mebli. Produkujemy także komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma ZIMMER dostarcza rozwiązania, które poprawiają komfort codziennego użytkowania niemal wszystkich ruchomych części wyposażenia. Od ponad 20 lat Zimmer wyznacza nowe standardy w rozwoju i masowej produkcji systemów tłumiących i amortyzujących. Ponad 120 pracowników. Ponad 110 milionów amortyzatorów i systemów tłumiących sprzedanych rocznie. USŁUGI: Rozwój koncepcji. Adaptacja i nowe projekty amortyzatorów lub kompletnych systemów z automatycznym chowaniem. Symulowanie i testowanie według wszystkich wymagań klientów. Kompletne zarządzanie projektem i wdrożenie - od zapytania ofertowego po produkcję seryjną (wszystko w jednym miejscu). 100% testów seryjnych w celu zapewnienia jakości dostawy. Wieloletnie doświadczenie w produkcji masowej. Własne instalacje badań i rozwoju oraz produkcyjne. 100% testy wydajności. 100% kontrola ważnych cech geometrycznych za pomocą przemysłowego przetwarzania obrazu. Statystyczna kontrola procesu

 4. JUNIE - JUL. NIEDERDRENK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JuNie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zamków meblowych i przemysłowych. Od ponad 140 lat rozwijamy i produkujemy nasze wyroby w zakładzie w Velbert. Własna produkcja narzędzi i form gwarantuje wysoką precyzję i elastyczność. Nowoczesny park maszynowy umożliwia realizację różnych procesów produkcyjnych, takich jak sterowane numerycznie formowanie ciśnieniowe i wtryskowe oraz wykrawanie i toczenie. Zapotrzebowanie na produkty wysokiej jakości wymaga niezawodnego montażu, który odbywa się ręcznie lub w pełni automatycznie, zgodnie z wymaganiami technicznymi i ekonomicznymi. Regularne kontrole jakości zapewniają funkcjonalność produktu końcowego. Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi półproduktów i części gotowych jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczać naszym klientom nasze wyroby. Powtarzanie zamówień np. rozszerzeń systemów zamykania jest gwarantowane przez dziesięciolecia, ponieważ wszystkie wymagane do tego dane są archiwizowane.

 5. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Chiny

  JIT Homes specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży akcesoriów do szkła hartowanego, takich jak m.in. okucia, szyny do szklanych drzwi, systemy klinowe, sprężyny podłogowe, uchwyty, zawiasy prysznicowe, mocowania do szkła, gałki, wieszaki na ręczniki, drążki podporowe, uszczelnienia do ścianek, krany, stabilizatory do kabiny prysznicowej, kanały do przeszklenia, elementy obrotowe, zamki, zawiasy drzwiowe, okucia do drzwi przesuwanych, akcesoria do drzwi przesuwanych, łączniki pająkowe, itp.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GLOBALFIX FURNITURE ACCESSORIES

  Turcja

 2. PÖTTKER GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat opracowujemy technicznie prowadnice szynowe, a od 30 lat koncentrujemy się na stołach. Dlatego oferujemy naszym klientom bardzo bogaty asortyment prowadnic stołowych – od najbardziej przystępnych cenowo po najnowocześniejsze i z najbardziej złożonymi systemami funkcjonalnymi. Cztery liczby, które dają wyobrażenie o nas, o naszej wielkości, o naszej pozycji na rynku: My, to znaczy około 300 pracowników pracuje na powierzchni produkcyjnej ponad 10.000 m2. Każdego roku zamawiamy bezpośrednio od producenta i przetwarzamy 3.500 ton stali i 1.000 ton aluminium. Jesteśmy dużym producentem w niszowym obszarze. Ale w rzeczywistości są to małe rzeczy, które nas tworzą i wartości będące daleko od liczb, które czynią nas tym, czym jesteśmy. Dziś jesteśmy jednym z liderów na rynku światowym. W Niemczech współpracujemy z ponad 80 procentami producentów stołów. Opowiadamy się za wysoką technologią, choć niewidoczną. Niewidoczną, ale niezbędną.

 3. HOJU-BESCHLAG GMBH

  Niemcy

  Wyrób płyt bazowych, osłon drzwiowych, płyt perforowanych, kratek wentylacyjnych wykonanych z aluminium, tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej, a także elementów z blachy robionych na zamówienie specjalne w dowolnej kolejności stanowi podstawę naszej ponad 60-letniej działalności biznesowej. Nasze produkty są nowoczesne, reprezentatywne, wizualnie atrakcyjne, a jednocześnie funkcjonalne i świetnie nadające się do codziennego użytku. Spełnienie dzisiejszych wymagań rynku oznacza zagwarantowanie niezmiernie wysokiego poziomu wydajności i jakości przy coraz krótszych terminach. Czynimy to w ścisłej współpracy z naszą rosnącą bazą klientów. Jesteśmy konkurencyjni i dbamy o zrównoważony rozwój, inwestując w nowe technologie i wydajny park maszyn. Liczne pozytywne oceny ze strony naszych klientów i dostawców świadczą o tym, że jakość nie jest dla nas pustym zdaniem, ale treścią pełną wartości.

 4. SCHMALE GMBH + CO KG

  Niemcy

  Od założenia firmy ponad 100 temu pozostajemy wierni naszej pozycji jako specjalisty w rozwoju i produkcji osprzętu i urządzeń do mocowania. Opracowujemy i produkujemy wyłącznie w Niemczech, czym zapewniamy wciąż aktualną koncepcję jakości „Made in Germany“, dostarczając nasze produkty na całym świecie, przy czym udział eksportu w naszych obrotach wynosi około 80%. Trwałość i solidność naszych produktów i usług, m.in. niezmiena najwyższa jakość naszego osprzętu i urządzeń oraz usług, jak również niezawodna obsługa klienta przyczyniają się od 1910 roku do nawiązywania długoletniego, opartego na zaufaniu partnerstwa z naszymi klientami. Nasz dział Rozwoju i projektowania ciągle pracuje nad dalszym rozwojem istniejących produktów, opracowywaniem i wdrażaniem nowych produktów oraz innowacyjnych procesów produkcyjnych.

 5. SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU I OKUCIA OBIEKTOWE NOVET

  Polska

  Systemy kontroli dostępu, Okucia obiektowe | NOVET.EU | PLATFORMA B2BNIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.Firma NOVET powstała w 1996 roku. Od początku specjalizuje się w imporcie i dystrybucji okuć budowlanych produkowanych przez renomowane firmy europejskie. W kolejnych latach wprowadziła do sprzedaży systemy kontroli dostępu marki ISEO. NOVET to firma rodzinna, co stanowi o jej sile i pozwala na pełne zaangażowanie się w jej nieustanny rozwój. Celem firmy jest oferowanie najwyższej jakości artykułów do produkcji drzwi i okien, przy zachowaniu właściwej relacji ceny do jakości. Drogą do realizacji wytyczonego celu jest nieustanne poszukiwanie przez NOVET dostawców produkujących najlepsze wyroby. Planując przyszłość chcemy wszystkim naszym klientom zaproponować możliwie szeroką ofertę okuć budowlanych.Nasze produkty to: Zamknięcia ewakuacyjne, Zamki do drzwi, Wkładki bębenkowe do drzwi, Kłódki, Klamki do drzwi, Szyldy, Gałki, Uchwyty, Zawiasy do drzwi, Elektrozaczepy, Zwory itrzymacze, Systemy drzwiowe, Zamykacze, Uszczelki opadające, Uszczelki szczotkowe, Zasuwy czołowe, Maskownice podłogowe, Przytrzymywacze drzwiowe, Odboje i ograniczniki, Cyfry i piktogramy, Pręty prostujące, Kratki wentylacyjne, Wizjery drzwiowe i kołatki, Ochrona palców, Czytniki i programatory, Systemy ochrony dostępu, elektroniczne zamki. Obsługujemy klientów z całej Polski.

 1. MGT TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Nasz zespół zajmuje się projektowaniem i produkcja systemów jezdnych do szaf garderób z drzwiami suwanymi od 1996 roku. Uczestniczyliśmy w pracach na systemami dla wszystkich większych firm z branży między innymi: Komandor, Indeco, Senator, Sevroll, Libella, IDI, Stanplus. Mamy w tej dziedzinie przemysłu meblarskiego duże doświadczenie i potencjał na nowe rozwiązania. Uczestniczymy w projektowaniu i produkowaniu nowych rozwiązań zgodnych z potrzebami naszych klientów. Drzwi do szaf produkujemy drzwi w ramach stalowych i aluminiowych. drzwi standardowe w ramach kolor srebro i oliwka lub szampan w różnych rozmiarach. drzwi na zamówienie w rozmiarach dowolnych i dowolnym wypełnieniem ( płyta meblowa laminowana, lustro, lacobel, ratan itd). Systemy do drzwi w ramach stalowych i aluminiowych, przesuwnych , rozwieranych, uchylnych, składanych, przesuwano składanych, ukośnych , podwieszanych , przejściowych. Wieszaki i kosze do szaf. Elementy do mocowania grzejników łazienkowych. Szukamy nowych wyzwań w zakresie projektowania i produkcji nowych wyrobów, długoletniej współpracy. W zamian oferujemy kompleksowe, na wysokim poziomie rozwiązania techniczne przy optymalizacji kosztów.

 2. KLONEK

  Polska

  Jesteśmy firmą produkcyjna o wieloletniej tradycji założoną w 1904 roku. W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się tylko galwanizacją elementów metalowych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę oraz ciągłe dążenie do sprostania wymaganiom klientów poszerzyliśmy działalność o produkcję wyrobów metalowych - głównie akcesorii meblowych. Z naszych usług korzystają czołowi producenci mebli w kraju jak i za granicą. Dzięki własnemu zapleczu samochodowemu jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie w wybrane miejsce. Od niedawna rozpoczeliśmy producję krzeseł , sof , łóżek do sypialni Produkujemy elementy według Państwa wzorów projektów Na naszej stronie internetowej możecie Państwo zobaczyć nasze wyroby Piorytety naszej firmy to dbałość o najwyższą jakość produktów zadowolony klient , terminowość Zadowolony klient to lojalny klient Zapraszamy serdecznie do współpracy

 1. OKUCIA-SKLEP.PL

  Polska

  Firma okucia-sklep.pl to sklep internetowy, który dystrybuuje okucia okiennie, a także akcesoria do okien plastikowych jak i oczywiście zawiasy. Charakteryzuje się on bardzo wysoką jakością okuć okiennych, które gwarantują trwałość i wysoką jakość podczas bardzo łatwego montażu jak i również podczas późniejszego użytkowania produktów i okien przez lata. Sklep charakteryzuje bardzo profesjonalna i wyszkolona obsługa, która odpowie na każde zadane jej pytanie i doradzi najlepsze rozwiązania problemu. Warto również zauważyć, że zamiast nazywać firmę sklep z okuciami do okien można również użyć zwrotu sklep z zawiasami, ponieważ również one znajdują się w jej ofercie. Często zdarza się, że jakość oferowanych akcesoriów do okien nie jest na takim samym poziomie, jednak w sklepie internetowym okucia-sklep.pl stoją one na najwyższym poziomie, tak samo jak i reszta oferowanych produktów.

 2. G&G BESCHLÄGE GMBH

  Niemcy

  Specjalizacja w odlewach ciśnieniowych z cyny drobnych części w średnich i wysokich seriach oraz montażu podzespołów. Produkcja własnych konstrukcji, projektowanie produktów, budowa form, logistyka i konfekcjonowanie. Zewnętrzne uszlachetnianie galwaniczne.

 3. EKOREX

  Polska

  Jesteśmy dużą hurtownią posiadającą produkty z kategorii przemysłu meblarskiego, akcesoriów meblowych oraz materiałów dla budownictwa. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla odbiorców hurtowych oraz detalicznych. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy znajdzie coś dla siebie! Gwarantujemy radość z zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

 4. FIRMA PIOTR PUKROP

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji okuć meblowych ; zawiasy , ślizgi , kątowniki , rury oporowe , nogi meblowe itp . Poza tym okuwamy daszki do czapek dla służb mundurowych . Jak również jesteśmy producentem stalek - usztywniaczy do czapek .Od szeregu lat współpracujemy ze stałymi odbiorcami , jak również wykonujemy różnego rodzaju zlecenia pod zamówienia indywidualnych klientów zgodnie z profilem naszej produkcji . Firma istnieje od 02.12.1982 roku .

 5. BERG & VOSS METALL MANUFAKTUR IN WESTFALEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. EMUCA ONLINE

  Hiszpania

 7. YUKSEL KALIP IMALAT SAN.TIC.STI.

  Turcja

 8. COMINFER SRL

  Włochy

 1. TOK, INC.

  Niemcy

 2. EROGLU MOBILYA AKSESUARLARI

  Turcja

 3. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Republika Czeska

 4. GLOBAL METAL COMPANY

  Stany Zjednoczone

 5. DANKO SYSTEMS

  Bułgaria

 6. KGN D.O.O.

  Słowenia

 7. BLEG MOBILYA SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

 8. CSP

  Tunezja

 9. IJZERWAREN PENNEMAN

  Belgia

 10. FEDE MOBILYA AKSESUARLARI

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Zawiasy - okucia i inne elementy metalowe do mebli - Import eksport

Liczba wyników

525 przedsiębiorstwa