• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zasady nieorganiczne i związki

Wyniki dla

Zasady nieorganiczne i związki - Import eksport

 1. LANHIT LTD

  Rosja

  LANHIT LTD jest producentem związków chemicznych o wysokiej czystości: zasady i związki nieorganiczne, związki ziem rzadkich, jodki i inne produkty chemiczne na eksport i import. Producent chemikaliów produkuje ponad 400 różnych związków 60 pierwiastków układu okresowego, w oparciu o własne badania i rozwój: bezwodne i ultra suche halogenki metali (chlorki, bromki, jodki) w postaci kryształów, proszku i w postaci mono dyspersyjnych kulek: związki metali ziem rzadkich (tlenki, halogenki, węglany, azotany, siarczany, octany, szczawiany) o czystości 99, 9-99, 999%; metale o wysokiej czystości i tlenki metali, w tym metale alkaliczne pakowane w ampułkach próżniowych. Wszyscy stali pracownicy firmy są absolwentami wyższych uczelni, a kluczowi specjaliści posiadają doktoraty i stopnie podyplomowe. Podstawowe chemikalia i produkty pochodne wytwarzane przez LANHIT mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach nauki i techniki: metalurgia, mikroelektronika i optoelektronika; w syntezie organicznej itp.

 2. STEPHAN SCHMIDT KG

  Niemcy

  GRUPA STEPHAN SCHMIDT JEST JEDNYM Z WIODĄCYCH NA ŚWIECIE PRODUCENTÓW SPECJALNYCH GLINEK I ZAAWANSOWANYCH MINERAŁÓW ILASTYCH. 20 kopalni, w tym 16 w Westerwaldzie. Wprowadzamy do obrotu ok. 1, 6 mln. ton rocznie. Duże rezerwy surowców. 9 zakładów homogenizacji. Zadaszona powierzchnia magazynowa > 100.000 t. 3 zakłady szlifierskie i przetwórcze o wydajności 350.000 ton rocznie. 1 instalacja do produkcji granulatu zabudowanego o wydajności 20.000 ton rocznie. 3 laboratoria do badań i rozwoju, kontroli jakości i obsługi klienta. Planowane, kompleksowe wykorzystanie dużych złóż gliny poprzez regulowane wydobycie i ścisłą kontrolę produkcji zgodnie z normą ISO 9001 pozwoliło firmie Stephan Schmidt Gruppe stać się jednym z głównych producentów surowców ceramicznych i ogniotrwałych, a także surowców do produkcji wypełniaczy/dodatków, specjalnych materiałów budowlanych i zielonego rynku.

 3. MYPROVIT GMBH

  Niemcy

 4. APJ GMBH

  Niemcy

 5. AGRIMONT GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHILLER PHARMA E.U.

  Austria

 2. FLUIDINOVA SA

  Portugalia

  FLUIDINOVA to firma specjalizująca się w produkcji syntetycznego hydroksyapatytu w postaci nano-kryształów. Znana na świecie pod marką nanoXIM. Produkujemy nano-hydroksyapatyt o wysokiej czystości w postaci pasty i pudru, stosowany w branży kosmetycznej oraz w sektorze badań i rozwoju. Nano-hydroksyapatyt jest stosowany w sektorze medycznym i w produktach do higieny jamy ustnej: pasty do zębów i płyny do płukania. Z medycznego punktu widzenia nano-hydroksyapatyt bardzo korzystnie oddziaływuje w procesie regeneracji kostnej.

 3. RECYKLINGIEM I PRODUKCJĄ PLASTIKU

  Polska

  Plastona LTD jest jedną z największych firm zajmujących sie recyklingiem i produkcją plastiku w Polsce. Firma została założona w 2008 r poprzez (połączenie) filia z G&L GmbH (Berlin). Plastona specjalizują się w: 1. Import/export plastiku (PP, HDPE, LDPE etc.) 2. Recycling plastiku 3. Produkcja opakowań 4. Sprzedaż zapasowych części dla maszyn służących do wyrobu lub przerobu plastiku Nasze usługi: - Przetwarzanie - Aglomeracja - Granulacja - Rozdrabnianie tworzyw sztucznych - Naprawa plastikopererabatyvayuschego sprzętu.

 4. YADEM GRUP

  Turcja

 5. CHLORAN CHEMICAL PRODUCTION

  Włochy

 1. DENKIM KIMYA A.S.

  Turcja

 2. ADINATH CHEMICALS

  Indie

 1. LEBA SANAYI URUNLERI AS

  Turcja

 2. BRIMAN POLYURETHANE

  Turcja

 3. OXFORD ANALYTICAL SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. EBA KIMYA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

 5. ALSAWSAN FOR DEVELOPMENT, IMPORT & EXPORT

  Egypt

 6. WIEHART GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 7. PANHONG CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

 8. KCB-ALL LTD. CO.

  Turcja

 1. NPF SVK

  Ukraina

 2. OMYA GMBH

  Niemcy

 3. UKRSILICATE LLC

  Ukraina

 4. MEGHACHEM INDUSTRIES

  Indie

 5. QINGZHOU GUANGDA CHEMICALS CO.,LTD

  Chiny

 6. DAROUKESHT KHAVAR MIANEH

  Iran

 7. REIFKOGEL CHEMIE GMBH

  Niemcy

 8. BEYDAGI GIDA VE KIMYEVI MADDELER ITH. IHR. LTD.SIR.

  Turcja

 9. SOCOTECH INDUSTRY LIMITED

  Chiny

 10. TIMBERLINE CHEMICAL INC

  Stany Zjednoczone

Filtry

Wyniki dla

Zasady nieorganiczne i związki - Import eksport

Liczba wyników

321 przedsiębiorstwa