• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zasady nieorganiczne i związki

Wyniki dla

Zasady nieorganiczne i związki - Import eksport

 1. STEPHAN SCHMIDT KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GRUPA STEPHAN SCHMIDT JEST JEDNYM Z WIODĄCYCH NA ŚWIECIE PRODUCENTÓW SPECJALNYCH GLINEK I ZAAWANSOWANYCH MINERAŁÓW ILASTYCH. 20 kopalni, w tym 16 w Westerwaldzie. Wprowadzamy do obrotu ok. 1, 6 mln. ton rocznie. Duże rezerwy surowców. 9 zakładów homogenizacji. Zadaszona powierzchnia magazynowa > 100.000 t. 3 zakłady szlifierskie i przetwórcze o wydajności 350.000 ton rocznie. 1 instalacja do produkcji granulatu zabudowanego o wydajności 20.000 ton rocznie. 3 laboratoria do badań i rozwoju, kontroli jakości i obsługi klienta. Planowane, kompleksowe wykorzystanie dużych złóż gliny poprzez regulowane wydobycie i ścisłą kontrolę produkcji zgodnie z normą ISO 9001 pozwoliło firmie Stephan Schmidt Gruppe stać się jednym z głównych producentów surowców ceramicznych i ogniotrwałych, a także surowców do produkcji wypełniaczy/dodatków, specjalnych materiałów budowlanych i zielonego rynku.

 2. MYPROVIT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MYPROVIT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Brannenburg, Niemcy.

 3. AGRIMONT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGRIMONT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Abensberg, Niemcy.

 4. SCHILLER PHARMA E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SCHILLER PHARMA E.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Wörgl, Austria.

 5. FLUIDINOVA SA

  Portugalia

  FLUIDINOVA to firma specjalizująca się w produkcji syntetycznego hydroksyapatytu w postaci nano-kryształów. Znana na świecie pod marką nanoXIM. Produkujemy nano-hydroksyapatyt o wysokiej czystości w postaci pasty i pudru, stosowany w branży kosmetycznej oraz w sektorze badań i rozwoju. Nano-hydroksyapatyt jest stosowany w sektorze medycznym i w produktach do higieny jamy ustnej: pasty do zębów i płyny do płukania. Z medycznego punktu widzenia nano-hydroksyapatyt bardzo korzystnie oddziaływuje w procesie regeneracji kostnej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LANHIT LTD

  Rosja

  LANHIT LTD jest producentem związków chemicznych o wysokiej czystości: zasady i związki nieorganiczne, związki ziem rzadkich, jodki i inne produkty chemiczne na eksport i import. Producent chemikaliów produkuje ponad 400 różnych związków 60 pierwiastków układu okresowego, w oparciu o własne badania i rozwój: bezwodne i ultra suche halogenki metali (chlorki, bromki, jodki) w postaci kryształów, proszku i w postaci mono dyspersyjnych kulek: związki metali ziem rzadkich (tlenki, halogenki, węglany, azotany, siarczany, octany, szczawiany) o czystości 99, 9-99, 999%; metale o wysokiej czystości i tlenki metali, w tym metale alkaliczne pakowane w ampułkach próżniowych. Wszyscy stali pracownicy firmy są absolwentami wyższych uczelni, a kluczowi specjaliści posiadają doktoraty i stopnie podyplomowe. Podstawowe chemikalia i produkty pochodne wytwarzane przez LANHIT mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach nauki i techniki: metalurgia, mikroelektronika i optoelektronika; w syntezie organicznej itp.

 2. RECYKLINGIEM I PRODUKCJĄ PLASTIKU

  Polska

  Plastona LTD jest jedną z największych firm zajmujących sie recyklingiem i produkcją plastiku w Polsce. Firma została założona w 2008 r poprzez (połączenie) filia z G&L GmbH (Berlin). Plastona specjalizują się w: 1. Import/export plastiku (PP, HDPE, LDPE etc.) 2. Recycling plastiku 3. Produkcja opakowań 4. Sprzedaż zapasowych części dla maszyn służących do wyrobu lub przerobu plastiku Nasze usługi: - Przetwarzanie - Aglomeracja - Granulacja - Rozdrabnianie tworzyw sztucznych - Naprawa plastikopererabatyvayuschego sprzętu.

 3. YADEM GRUP

  Turcja

  Firma YADEM GRUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. CHLORAN CHEMICAL PRODUCTION

  Włochy

  Firma CHLORAN CHEMICAL PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 5. DENKIM KIMYA A.S.

  Turcja

  Firma DENKIM KIMYA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Jest również obecna w dziedzinach klej, i domieszki chemiczne. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. ADINATH CHEMICALS

  Indie

  Firma ADINATH CHEMICALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 2. APJ GMBH

  Niemcy

  Firma APJ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 1. MACLIN SOURCING SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MACLIN SOURCING SOLUTIONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Risby, Zjednoczone Królestwo.

 2. LEBA SANAYI URUNLERI AS

  Turcja

  Firma LEBA SANAYI URUNLERI AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. BRIMAN POLYURETHANE

  Turcja

  Firma BRIMAN POLYURETHANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Aksaray, Turcja.

 4. OXFORD ANALYTICAL SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OXFORD ANALYTICAL SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Bicester, Zjednoczone Królestwo.

 5. OMYA GMBH

  Niemcy

  Firma OMYA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Metaloidy i pochodne, Zasady nieorganiczne i związki, Metaloidy i pochodne, Zasady nieorganiczne i związki, produkty chemiczne, i dolomit. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. ALSAWSAN FOR DEVELOPMENT, IMPORT & EXPORT

  Egypt

  Firma ALSAWSAN FOR DEVELOPMENT, IMPORT & EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 7. EBA KIMYA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma EBA KIMYA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Jest również obecna w dziedzinach amoniak, soda kaustyczna, i Ścieki i oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 8. WIEHART GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma WIEHART GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. CASTCHEM INC

  Samoa Amerykańskie

  Firma CASTCHEM INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w New York, Samoa Amerykańskie.

 2. BOHLENDER GMBH

  Niemcy

  Firma BOHLENDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Zasady nieorganiczne i związki, i Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Grünsfeld, Niemcy.

 3. PANHONG CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma PANHONG CHEMICAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 4. KCB-ALL LTD. CO.

  Turcja

  Firma KCB-ALL LTD. CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt i narzędzia rolnicze. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 5. OCEAN CHEMICHAL INDUSTRY

  Brazylia

  Firma OCEAN CHEMICHAL INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Arujá, Brazylia.

 6. NPF SVK

  Ukraina

  Firma NPF SVK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 7. ABABOL PRODUCTS

  Hiszpania

  Firma ABABOL PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Paiporta, Hiszpania.

 8. UKRSILICATE LLC

  Ukraina

  Firma UKRSILICATE LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Zaporizhya, Ukraina.

 9. MEGHACHEM INDUSTRIES

  Indie

  Firma MEGHACHEM INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasady nieorganiczne i związki. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 10. UPAG GMBH

  Niemcy

  Firma UPAG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Papier aluminiowy do pakowania, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Zasady nieorganiczne i związki, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Papier aluminiowy do pakowania, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Zasady nieorganiczne i związki, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zasady nieorganiczne i związki - Import eksport

Liczba wyników

322 Przedsiębiorstwa