• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zasłony do szyb samochodowych

Wyniki dla

Zasłony do szyb samochodowych - Import eksport

 1. CLIMAIR PLAVA KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wyróżniające się dyskretną elegancją osłony przeciwdwszczowe i przeciwwiatrowe ClimAir są mocowane do boków drzwi pojazdu. Poprawiają one klimat wewnątrz pojazdu i pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem, nawet gdy pada deszcz lub śnieg. Przy dużym nasłonecznieniu pozwalają uniknąć gromadzenia się nieprzyjemnego ciepła wewnątrz pojazdu, kiedy okna są otware tuż nad dolną krawędzią deflektora. Wyróżniające się dyskretną elegancją osłony przeciwdwszczowe i przeciwwiatrowe ClimAir są mocowane do boków drzwi pojazdu. Poprawiają one klimat wewnątrz pojazdu i pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem, nawet gdy pada deszcz lub śnieg. Przy dużym nasłonecznieniu pozwalają uniknąć gromadzenia się nieprzyjemnego ciepła wewnątrz pojazdu, kiedy okna są otware tuż nad dolną krawędzią deflektora.

  Witryna www Open In New icon
 2. PROTECFOLIEN FACHBETRIEB FÜR FOLIENBESCHICHTUNGEN INH. MANUEL SCHEER

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. PROSAFE-FOLIENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. POLY-PRODUKT-VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. TROKOT LLC

  Rosja

  Firma TROKOT jest jedyną firmą na świecie, która produkuje specjalny rodzaj niesamowicie wygodnych osłon okiennych do samochodów, z odpornym na ścieranie, bardzo wysokiej jakości gumowym obrzeżem, idealnie dopasowanych do konkretnych modeli samochodów. Idealnie nadają się na szyby samochodowe i są wyposażone w ultra-magnesy do szybkiego mocowania. Mogą być używane również podczas jazdy z otwartymi oknami. Nasze osłony samochodowe zapewniają komfort i szczególnie dobrze prezentują się we wnętrzu samochodu. Większość komponentów to własne, opatentowane rozwiązania firmy. W krótkim czasie nasze osłony samochodowe stały się bestsellerami w Wielkiej Brytanii, Holandii, Izraelu, Hiszpanii, Australii. Dzięki innowacyjnym materiałom i technologiom produkcji, użyteczności, jakości i konkurencyjnym cenom naszych produktów. Nasz przedstawiciel w Australii jest niesamowicie zadowolony z wyników sprzedaży. Wiele tysięcy klientów na całym świecie przekonało się, że nasze osłony samochodowe są znacznie wygodniejsze niż przyciemnianie szyb samochodowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REMIS GMBH

  Niemcy

  Działalność firmy REMIS od ponad 40 lat opiera się na wiedzy inżynieryjnej, innowacyjności i kreatywności w opracowywaniu inteligentnych rozwiązań i ich realizacji w postaci funkcjonalnych produktów. Innowacje to nasza tradycja, nasza praca, nasz najważniejszy cel. Wyznaczniki naszej działalności •Stały, intensywny dialog z klientem już na etapie projektowania oraz wysoki poziom indywidualizacji produktów •Elastyczność i szybkość realizacji •Optymalne połączenie funkcjonalności, designu oraz jakości materiałów i wykończenia produktów •Poczucie odpowiedzialności za środowisko i zasoby naturalne •Osobista odpowiedzialność za każdego pracownika w ramach firmy rodzinnej, zarządzanej przez właścicieli •Techniczne know-how •Dla każdego z obszarów działalności przedsiębiorstwa: systemów chłodzenia, systemów transportowych i pojazdów, posiadamy własne działy rozwoju, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia (systemy 3D-CAD, stanowiska testowe, komory klimatyczne, rapid prototyping itd.).

 2. NINGBO BEFUN HOME TECH CO.,LTD

  Chiny

 3. PROFEX KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

 4. MARKUS GADERBAUER

  Austria

 5. PLASPACK NETZE GMBH

  Austria

 1. DAS FOLIENKARTELL INH. GUNAR WÜNSCH

  Niemcy

 2. FOLIENMARKT ONLINE GBR

  Niemcy

 3. SONNENSCHUTZ T. ARNDT

  Niemcy

 4. ODA WERBE- & FOLIENTECHNIK

  Austria

 5. CH. SCHLOTTERBECK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. DELSACK GMBH

  Niemcy

 7. COVALPETROL

  Hiszpania

 8. FOLA24.DE

  Niemcy

 9. SCOP EQUIPEMENT AUTO MOTO

  Francja

 10. SUNSPIDER.EU

  Polska

 1. ITI INDUSTRIALE SRL

  Włochy

 2. AUTOGROS S.A

  Szwajcaria

 3. HBN-TEKNIK A/S

  Dania

 4. STAUFEN PLASTICS CONFLANS SAS

  Francja

 5. NINGBO KANGKAI INDUSTRY COMPANY LIMITED

  Chiny

 6. PETER PAULY GMBH & CO. KG.

  Niemcy

 7. PFUNDER GMBH

  Niemcy

 8. G CARTIER TECHNOLOGIES

  Francja

 9. KONKAS SIA

  Łotwa

 10. STORATEX SYSTEME AG

  Szwajcaria