• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. WAGNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WAGNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 2. MARTIN GROUP SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MARTIN GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do powlekania tkanin, maszyny i urządzenia do dwojenia tkanin, i maszyny do artykułów tekstylnych. Ma siedzibę w Montespertoli, Włochy.

 3. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GRAPHIC INVEST & CONSULT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sitodruk - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Prasy drukarskie, Maszyny offsetowe, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Sitodruk - artykuły zaopatrzeniowe, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Poligrafia. Ma siedzibę w Pontillas, Belgia.

 4. SARL SCANPLAN

  Francja

  Producent maszyn i sprzętu do flokowania przemysłowego dla takich sektorów jak: samochodowy, tekstylny, lotniczy, dekoracji, opakowań, metalurgiczny, ozdób, gumowy, przedmiotów różnych, rękawic, tkanin. Maszyny do flokowania pneumatyczne, elektrostatyczne, ciągłe, wielokrotne, ręczne, automatyczne. Maszyny flokowanie 3D. SCANPLAN proponuje usługi biura studiów i inżynierii dla przedsiębirostw przemysłowych. Badania i realizacje maszyn do flokowania.

 5. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma COMHAIRE INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny krojnicze do tkanin, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny krojnicze do tkanin, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i maszyny do obróbki i wykańczania włókien tekstylnych. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BALTA GROUP

  Belgia

  Firma BALTA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dywany i wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Wykańczanie tkanin, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Floor covering, industrial resin coatings, i Wykańczanie tkanin. Ma siedzibę w Sint-Baafs-Vijve, Belgia.

 2. ENTEMA LTD STI.

  Turcja

  Firma ENTEMA LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 3. KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Loughborough, Zjednoczone Królestwo.

 4. SEMI-STAAL A/S

  Dania

  Firma SEMI-STAAL A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla ryb - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Helsingoer, Dania.

 5. STORK PRINTS AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma STORK PRINTS AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Langkampfen, Austria.

 1. WALTER SCHULZE GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER SCHULZE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk - maszyny, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Sitodruk - maszyny, i Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. NEUMAG SAURER AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma NEUMAG SAURER AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziewiarstwo i pończosznictwo - maszyny i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, i Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Leonding, Austria.

 1. QINGDAO LION MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma QINGDAO LION MACHINERY CO., LTD., roku i działającą w sektorze Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. EMIL BRÖLL GMBH & CO

  Austria

  Firma EMIL BRÖLL GMBH & CO, roku i działającą w sektorze Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dornbirn, Austria.

 3. BRUNE & CO. TEXTILPFLEGEMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma BRUNE & CO. TEXTILPFLEGEMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 4. NIT ORME TEKSTIL SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma NIT ORME TEKSTIL SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. RENTOTEKS OÜ

  Estonia

 6. AUGUST HABERMANN GMBH

  Niemcy