• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamrażarki domowe

Wyniki dla

Zamrażarki domowe - Import eksport

 1. SELKON REFRIGERATION COMPANY

  Turcja

  Firma SELKON REFRIGERATION COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Chłodzenie handlowe, i urządzenia i instalacje chłodnicze handlowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BRACKX

  Belgia

  Firma BRACKX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Pralki domowe, mechanically welded constructions, i Lakier w proszku. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 3. PLATINUM SRL

  Włochy

  Firma PLATINUM SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach łosoś wędzony, zaopatrzenie dla ciastkarni, i dostawy dla hoteli, barów, restauracji i instytucji użytku publicznego. Ma siedzibę w Mugnano Di Napoli, Włochy.

 4. MARTINS & AZEVEDO, LDA.

  Portugalia

  Firma MARTINS & AZEVEDO, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Lodówki, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Lodówki, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Modivas, Portugalia.

 5. ELCOLD FRYSERE, HOBRO APS

  Dania

  Firma ELCOLD FRYSERE, HOBRO APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Zamrażarki domowe, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Zamrażarki domowe, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hobro, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S

  Dania

  Firma VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble i witryny sklepowe chłodnicze, Zbiorniki lodu, lodownie, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Viborg, Dania.

 2. ZULIMAR SL

  Hiszpania

  Firma ZULIMAR SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Zamrażarki domowe, i Zamrażarki domowe. Ma siedzibę w Pinto, Hiszpania.

 3. WITT HVIDEVARER A/S

  Dania

  Firma WITT HVIDEVARER A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Zbiorniki lodu, lodownie, Pralki domowe, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Herning, Dania.

 4. BRESCO Y BLASI SA

  Hiszpania

  Firma BRESCO Y BLASI SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Froterki domowe, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, i Froterki domowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. TEFCOLD A/S

  Dania

  Firma TEFCOLD A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Zbiorniki lodu, lodownie, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Zbiorniki lodu, lodownie. Ma siedzibę w Viborg, Dania.

 1. P. C.T. INTERNATIONAL B.V.

  Holandia

  Firma P. C.T. INTERNATIONAL B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lodówki. Jest również obecna w dziedzinach Zamrażarki domowe, i Zamrażarki domowe. Ma siedzibę w Deurne, Holandia.

 2. A/S VESTFROST

  Dania

  Firma A/S VESTFROST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Zamrażarki domowe, i Zamrażarki domowe. Ma siedzibę w Esbjerg Oe, Dania.

 1. AQUILO REFRIGERATION EQUIPMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AQUILO REFRIGERATION EQUIPMENT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zamrażarki domowe. Ma siedzibę w Bolton, Zjednoczone Królestwo.

 2. HUSSMANN (HUNGARY) HUTOIPARI KFT

  Węgry

  Firma HUSSMANN (HUNGARY) HUTOIPARI KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Zamrażarki domowe, i Zamrażarki domowe. Ma siedzibę w Gyor, Węgry.

 3. NASIS KIRIAKOS

  Grecja

 4. COIF'IN S.R.L.

  Włochy

 5. BURAM ELECTRO B.V.

  Holandia

 6. NEW BRUNSWICK SCIENTIFIC B.V.

  Holandia

 7. UNION MERCANTIL DE ELECTRODOMESTICOS DE GALICIA UMEGA SA

  Hiszpania

 8. PINKI

  Polska

  Specjalizujemy się w naprawie i konserwacji urządzeń chłodniczych, w tym urządzeń domowych, gastronomicznych i przemysłowych. Zajmujemy się przeprowadzaniem przeglądów lad chłodniczych, komór chłodniczych i mroźnych, witryn chłodniczych, zamrażarek, schłodzarek, absorberów. Naprawiamy również witryny nabiałowe, kostkarki do lodu, stoły chłodnicze i bonety mroźne. Przedmiot naszej działalności stanowią kompleksowe usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń chłodniczych. Serwisujemy urządzenia domowe, gastronomiczne, a także przemysłowe. Naszą specjalnością są przeglądy między innymi lad chłodniczych, chłodnic, witryn i stołów chłodniczych oraz zamrażarek. Ponadto, zajmujemy się budową komór chłodniczych i mroźnych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług serwisu układów klimatyzacji i wentylacji. Serwis ten obejmuje wykonanie ich gruntownego czyszczenia. Ponadto, zajmujemy się wykonaniem suszarek do butów narciarskich i stojaków na narty. Naprawa urządzeń chłodniczych: •domowe: schładzarki, zamrażarki, absorbery •gastronomiczne: lady chłodnicze, bonety mroźne, witryny nabiałowe, kostkarki do lodu, stoły chłodnicze •przemysłowe: komory chłodnicze i mroźne, łuszczarki do lodu •budowa komór chłodniczych i mroźnych: stacjonarne i z płyt warstwowych •przeglądy i konserwacja Opieramy się na materiałach i urządzeniach renomowanych firm, takich jak: •chłodnice: ECO, GEA, Kuba •agregaty: LUNITE HERMETIQUE, BITZER, Danfoss, Copeladl •armatura: FLICA, CASTEL, Danfoss •ste