• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamocowania- galanteria metalowa

Wyniki dla

Zamocowania- galanteria metalowa - Import eksport

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turcja

  Założone w 1995 roku, przedsiębiorstwo KALELILER FASTENERS jest wiodącym producentem stalowych elementów złącznych, mieszczącym się w Ankarze, Turcja. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i stajemy się preferowanym, światowym dostawcą elementów złącznych. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni 14, 000 m2, w tym 10, 000 m2 pod dachem w Ankarze/Saray, łączymy naszą bogatą spuściznę z podejściem ukierunkowanym na klienta. W KALELILER FASTENERS, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Osiągamy doskonałe wyniki w produkcji śrub, śrub dwustronnych, śrub kotwiących i nakrętek, stosując metody kucia na gorąco i formowania na zimno. Nasza ekspertyza rozciąga się po różnego typu stalowe elementy złączne, oferując powłoki elektro-ocynkowane i ocynkowane ogniowo. Ponadto, specjalizujemu się w powlekaniu geomet i cynkowo-niklowym, koncentrując się na produkcji śrub na wielką skalę, a także specjalnych elementów złącznych metodą kucia na gorąco. Zaspokajamy potrzeby wielu branż przemysłowych, takich jak energetyczna, budowlana, części przemysłowych, konstrukcji stalowych, budowy lotnisk, rafineryjna i przemysłu maszynowego. Nasze zaawansowane maszyny i urządzenia umożliwiają efektywną produkcję wysokiej jakości elementów, zgodnie z życzeniami klienta. Nasz potencjał obejmuje cięcie automatyczne, kucie na gorąco, formowanie na zimno, obróbkę skrawaniem, walcowanie gwintów, obróbkę cieplną, powlekanie i kontrolę jakości. Pod znakiem KLR, dostarczamy śruby i wkręty o średnicy od M 12 do M 80, pręty gwintowane oraz śruby dwustronne od M 8 do M 220 mm, a także nakrętki o długości od M 20 to M 80. Oferujemy także śruby kotwiące, śruby typu U i J. Ponadto, utrzymujemy duże zapasy różnych elementów złącznych. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. MICRON AMERICA

  Turcja

  MICRON AMERICA, firma z siedzibą w Izmirze w Turcji, jest dostawcą mosiężno-metalowo-plastikowych przelotek, przelotek do zasłon, zatrzasków, guzików krytych, guzików dżinsowych, nitów i maszyn do mocowania od 1995 roku. Nasze wysokiej jakości standardy produkcyjne i zaangażowanie w obsługę klienta sprawiły, że staliśmy się wiodącym dostawcą plastikowych i metalowych przelotek, zatrzasków, guzików, guzików krytych, guzików do jeansu, nitów do jeansu, maszyn do produkcji przelotek, maszyn do produkcji osłonek na guziki i matryc dla przemysłu odzieżowego, samochodowego i wielu innych. Micron America jest znany z ogromnego zaangażowania w dostarczanie produktów, usług najwyższej jakości po najlepszych cenach. Naszym głównym celem jest całkowite zadowolenie klienta. Naszą siłą jest zdolność do szybkiego i skutecznego reagowania na potrzeby klientów. Ułatwiamy wszystkim naszym klientom wybór właściwego produktu dostosowanego do ich potrzeb. Nasz wysoko wykwalifikowany personel może pomóc w wyborze odpowiedniego elementu złącznego i/lub maszyny do wykonania danego zadania. Posiadamy miliony elementów złącznych w magazynie do szybkiej, natychmiastowej dostawy. Jesteśmy dumni z naszego uprzejmego, dobrze wyszkolonego personelu i szybkiej wysyłki pozycji magazynowych. Nasze doświadczenie daje nam możliwość zapewnienia Państwu stałej jakości, terminowej obsługi i konkurencyjnych cen. Obsługujemy cały świat zapewniając szybki, bezpieczny i skuteczny zawód. Mamy dostęp do jakości dla całego świata. Utrzymujemy silną, odnoszącą sukcesy organizację, skoncentrowaną na zadowoleniu klienta. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. WUS WILHELM UNGEHEUER SÖHNE GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy producentem tradycyjnym, certyfikowanym zgodnie z normą ISO-9001, posiadającym najnowocześniejszą technologię produkcji i innowacyjne produkty. Nasze trzy główne obszary produkcji, czyli asortyment dachowy, systemy mocowania i elementy tłoczone stanowią solidną podstawę naszego światowego sukcesu. Produkty WUS cechuje innowacyjność, kreatywność i jakość. Nasze haki dachowe zabezpieczające, metalowe płyty dachowe, wsporniki rynnowe, uchwyty do rur deszczowych, rozwiązania specjalne i systemy przeciwśniegowe, jak również uchwyty do rur, uchwyty zraszaczy, uchwyty montażowe, profile montażowe i odpowiednie akcesoria są znane na całym świecie. W dziedzinie elementów tłoczonych i giętych wspólnie z naszymi klientami opracowujemy i produkujemy nowe produkty odpowiadające ich potrzebom. Nasze własne działy rozwoju, projektowania, wyrobu narzędzi i produkcji, pracują ramię w ramię. Podobnie jak produkty dachowe i sanitarne, nasze elementy tłoczone i gięte opuszczają nasz zakład z odpowiednim wykończeniem powierzchni.

 4. HONSEL-GROUP

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa silnym partnerem w technice mocowań - 90 lat rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości elementów złącznych i rozwiązań w zakresie obróbki, w połączeniu z doskonałą wydajnością dostaw i znanym szybkim, kompleksowym serwisem. Przemysł Oferujemy specjalne rozwiązania, od specjalnych elementów złącznych po w pełni zautomatyzowaną, monitorowaną przez proces obróbkę. Handel specjalistyczny Jesteśmy elastycznym partnerem kontaktowym dla handlu specjalistycznego i producentów we wszystkich branżach. Motoryzacja Dziesięciolecia doświadczeń w kompleksowym wsparciu i zaopatrzeniu niemal wszystkich liczących się producentów samochodów i ich dostawców to jedna z naszych podstawowych kompetencji. Narzędzia + Przetwarzanie Doskonałe przetwarzanie dla każdego złącza i każdego zastosowania to nasze zadanie. Projektujemy i produkujemy narzędzia ręczne, takie jak nitownice akumulatorowe, jak również rozwiązania w zakresie automatyki i komponentów lub systemy monitorowania procesów. wszystko z jednego źródła. wszystko z jednego źródła. Wszystko od firmy HONSEL.

 5. HEINRICH KIPP WERK

  Niemcy

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz rozwiązań specjalnych. Nasza oferta obejmuje 65 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu. W katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy 100% przekonanie. To zasada, która przyświeca tej rodzinnej firmie o wielopokoleniowej tradycji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THENAR SRL

  Włochy

  Thenar produkuje i sprzedaje: w linii HANDEX elementy do manewrowania, zaciskania i regulacji, uchwyty, nakrętki, gałki, uchwyty dźwigniowe i wyłączalne, uchwyty przemysłowe, uchwyty mostowe, ograniczniki; w linii FLEXUM łańcuchy nośnie kabli; w linii MODUS cyfrowe wskaźniki pozycji.

 2. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Chiny

  Firma SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Zamocowania, galanteria metalowa, Kołki i sworznie ustalające, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Drobne części metalowe. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 3. IGEL GMBH

  Niemcy

  Firma IGEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 4. SCHMALE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SCHMALE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Zamki, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, okucia do artykułów drewnianych, zawiasy do mebli, Zawiasy, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i stainless steel accessories. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 5. KREUTZ & MOCK GMBH

  Niemcy

  Firma KREUTZ & MOCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Ma siedzibę w Neuendorf, Niemcy.

 1. KEBA FASTENINGS

  Niemcy

  Firma KEBA FASTENINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Śruby i nakrętki, Śruby do tworzyw sztucznych, Gwintowanie stali i metali, Części obrabiane CNC, self-locking devices, śruty techniczne, systemy mocowania z metalu, i wkręty samogwintujące. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. A2Z FASTENERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A2Z FASTENERS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nakrętki do śrub. Jest również obecna w dziedzinach Zamocowania, galanteria metalowa, Zasuwy i rygle, Zamocowania, galanteria metalowa, Zasuwy i rygle, zamocowania, i śruby pasowane. Ma siedzibę w Loughborough, Zjednoczone Królestwo.

 1. POLIMEX.NET SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Hurtownia Polimex to największy w Europie dystrybutor tkanin, dodatków krawieckich i artykułów dekoracyjnych Mamy najbogatszą ofertę surowców do produkcji: - odzieży, bielizny, wyrobów kaletniczych i pasmanteryjnych Posiadamy w sprzedaży kilkadziesiąt tysięcy produktów w kilkuset kolorach, w tym: - nici już od: 3.59 zł netto/szt - podszewki od: 1.09 zł netto/mb - taśma rzep od: 2.59 zł netto/op - zamki błyskawiczne od: 5.39 zł netto/op Więcej produktów znajdziesz na: www.polimex.net Produkty sprowadzamy bezpośrednio do 4 hal sprzedaży hurtowej: - Łódź - Poznań - Rzgów - Pszczyna Dzięki temu możemy zapewnić szybką realizację zamówień. Zapewniamy korzystne ceny hurtowe i sprawdzonych dostawców. Importujemy towary pod indywidualne zamówienia Klientów! Możesz wybierać spośród 40 tys. produktów do uzupełnienia Twojego asortymentu i poszerzenia oferty! Doświadczenie w imporcie Hurtownia Polimex.net posiada ponad 30 lat doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym. Realizujemy przesyłki zwykłe i paletowe. Pomagamy w handlu firmom z różnych branż.

  Wszystkie wyroby na "zamocowania- galanteria metalowa"

 2. KIPP POLSKA SP. Z O.O

  Polska

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem wyrobów z zakresu technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala realizować produkcję na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje ponad 25 000 części, a ich szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP jest tym samym niezawodnym partnerem dla przemysłu, branży budowy maszyn i urządzeń. Katalog KIPP „Elementy manipulacyjne | standardowe elementy maszyn” wydawany jest co 2 lata i zawiera za każdym razem wiele nowych produktów. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz pojedynczych elementów w ramach wykonań specjalnych. W fazie projektowej elementów manipulacyjnych KIPP kładzie szczególny nacisk na ergonomię i jakość produktu. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 r., a od 1950 r. koncentruje się na autorskich uchwytach do mocowania takich jak klasyczna dźwignia zaciskowa KIPP. Firma zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników i jest reprezentowana w ponad 50 krajach.

 3. SYSKOMP GMBH - EMICO

  Niemcy

  Nazwa Emico jest zarejestrowanym znakiem handlowym. Pod tą marką znane są znormalizowane i standardowe części i elementy łączące i mocujące wykonane z tworzywa sztucznego i metalu. Firma założona w 1991 roku rozrosła się do rangi hurtowni z asortymentem ponad 20.000 różnych artykułów. Bogaty zapas części standardowych obejmuje m.in. np. wkręty, nity, opaski kablowe i akcesoria, zabezpieczenia do śrub, osłony izolujące, podkładki i przekładki, nakrętki i korki ochronne, a także ślizgacze w różne wzory dostępne w zapasach umożliwiają nam szybką dostawę. Ponadto oferujemy możliwość wykonania na życzenie części specjalnych według rysunku klienta lub dostarczonego wzoru. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi produkcyjnemu możliwa jest także w przystępnej cenie obróbka różnych materiałów za pomocą toczenia lub frezowania itp. Możliwość frezowania. Nasz asortyment obejmuje m.in.: zaślepki stożkowe i wtyki, wtyki do szybiego montażu, nakrętki gwintowane, zatyczki do otworów okrągłych, pokrywki do otworów o przekroju kwadratowym itp.

 4. INSERCO

  Francja

  INSERCO to specjalista w dziedzinie składania, projektowania i rozprowadzania innowacyjnych systemów mocujących dla wszystkich branży przemysłu. Aktualnie firma wyróżnia się w dziedzinie systemów mocowania dla branży elektronicznej. od specyficznych części do całości. INSERCO dostarcza rozwiązania innowacyjne i oszczędne. Wkłady do tworzywa sztucznego: trzymamy na składzie szeroką gamę wkładek do plastiku opartych na naszej ekspertyzie wszystkich zawodów branży metalurgicznej. Od wtryskania plastiku do formowania rotacyjnego, posiadamy wkładki o różnorodnych sposobach zakładania: ręczne, na gorąco, z prasą, overmoulding. Wkładki do blach cienkich: gama wkładek do nitowania i osadzania do blach cienkich, które mamy na składzie przystosowanych do wszystkich zawodów przekształcania blachy. Nasze nakrętki, sworznie i śruby kolumienkowe umożliwiają realizację odpornych systemów gwintowanych. Posiadamy duży zapas elementów mocujących, co pozwala nam na szybką odpowiedź na Twoje potrzeby.

 5. PENNINGA TECHNISCH HANDELSBEDRIJF B.V.

  Holandia

  przyrządy mocujące, elementy mocujące, części maszyn, elementy przyrządów, części obsługi, dźwignie, uchwyty, elementy normatywne, technika mocowania, dźwignie mimośrodowe, pokrętła ręczne, pokrętła ręczne zaworów, wrzeciona gwintowane, mechanizmy zaciskowe, zamki, rygle blokujące, nakładki wahliwe, korki osłonowe, zawiasy, sworznie osi, tulejki, łączniki wtykowe, wskaźniki oleju, części aktywne, Novo•Grip, SympaTouch, maszyn i urządzeń zaciskowych

 6. ZAFIRAKIS FASTENERS

  Grecja

  Importerzy i hurtownicy połączeń mechanicznych oraz narzędzi przemysłowych od 1970 r. w Grecji i na Bałkanach. ZAFIRAKIS FASTENERS rozpoczął swoją działalność w branży od dwóch magazynów i dwóch sklepów o pow. 5.000 m2, zatrudniających 25 doskonale wyszkolonych pracowników, z gamą wyrobów wynoszącą 30.000 elementów takich jak: śruby, elektryczne narzędzia przemysłowe, ręczne narzędzia przemysłowe, złącza, śruby z łbem umocowania, wyroby dot. bezpieczeństwa.

 7. CLABOTS TOOLS

  Belgia

 8. MERCANTA HUNGÁRIA KERESKEDELMI KFT.

  Węgry

 1. LA FRAPPE ARDENNAISE SAS

  Francja

 2. CHINA ANCHOR BOLT FACTORY

  Chiny

 3. MIKALOR HOSE CLAMPS, S.A.

  Hiszpania

 4. KENLON INDUSTRIAL CO.,LTD

  Tajwan R.O.C.

 5. EVER FASTENINGS LTD

  Turcja

 6. RIVIT FASTENES & TOOLS

  Włochy

 7. NES INDUSTRIAL SUPPLIES AND FASTENERS

  Zjednoczone Królestwo

 8. ALLFIX ITALIA SRL

  Włochy

 9. ENIGMA TOGGLE CLAMPS

  Turcja

 10. WILHELM MODERSOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo