• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamocowania- galanteria metalowa

Wyniki dla

Zamocowania- galanteria metalowa - Import eksport

 1. OZKA ENDUSTRIYEL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ozka group companies posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie formowania metalu. Celem dążeń naszej firmy jest bycie partnerem bardziej niż dostawcą. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Cała nasza firma i nasz zespół pracują dla 100% zadowolenia klienta. Gwarantujemy 0 wad na 1000 przy całkowicie zautomatyzowanym i ręcznym zespole kontroli jakości. OZKA Industrial Solutions to firma oferująca rozwiązania dla klientów, którzy szukają specjalnej linii produkcyjnej obejmującej tłoczenie, formowanie na zimno, montaż i cel 0 wad na 1000. OZKA Heaters jest jedyną firmą w Turcji produkującą przenośne grzejniki gazowe. OZKA Kitchenwares specjalizuje się w aluminiowych patelniach nieprzywierających i innych urządzeniach do gotowania. Firma OZKA Stamping jest wyspecjalizowana w kształtowaniu wszelkiego rodzaju blach, w tym obróbki cieplnej i galwanizacji. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową naszej grupy, a następnie kliknąć na odpowiednią firmę.

  Witryna www Open In New icon
 2. MICRON AMERICA

  Turcja

  Verified by europages badge

  MICRON AMERICA, firma z siedzibą w Izmirze w Turcji, jest dostawcą mosiężno-metalowo-plastikowych przelotek, przelotek do zasłon, zatrzasków, guzików krytych, guzików dżinsowych, nitów i maszyn do mocowania od 1995 roku. Nasze wysokiej jakości standardy produkcyjne i zaangażowanie w obsługę klienta sprawiły, że staliśmy się wiodącym dostawcą plastikowych i metalowych przelotek, zatrzasków, guzików, guzików krytych, guzików do jeansu, nitów do jeansu, maszyn do produkcji przelotek, maszyn do produkcji osłonek na guziki i matryc dla przemysłu odzieżowego, samochodowego i wielu innych. Micron America jest znany z ogromnego zaangażowania w dostarczanie produktów, usług najwyższej jakości po najlepszych cenach. Naszym głównym celem jest całkowite zadowolenie klienta. Naszą siłą jest zdolność do szybkiego i skutecznego reagowania na potrzeby klientów. Ułatwiamy wszystkim naszym klientom wybór właściwego produktu dostosowanego do ich potrzeb. Nasz wysoko wykwalifikowany personel może pomóc w wyborze odpowiedniego elementu złącznego i/lub maszyny do wykonania danego zadania. Posiadamy miliony elementów złącznych w magazynie do szybkiej, natychmiastowej dostawy. Jesteśmy dumni z naszego uprzejmego, dobrze wyszkolonego personelu i szybkiej wysyłki pozycji magazynowych. Nasze doświadczenie daje nam możliwość zapewnienia Państwu stałej jakości, terminowej obsługi i konkurencyjnych cen. Obsługujemy cały świat zapewniając szybki, bezpieczny i skuteczny zawód. Mamy dostęp do jakości dla całego świata. Utrzymujemy silną, odnoszącą sukcesy organizację, skoncentrowaną na zadowoleniu klienta. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. WILHELM MODERSOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wilhelm Modersohn GmbH & Co. KG założył w 1970 roku Wilhelm Modersohn sen. Główną działalnością w tym czasie była produkcja i sprzedaż kotew do prefabrykowanych fasad i elewacji betonowych. Obecnie firma z siedzibą w Spenge zatrudnia już ponad 140 pracowników. Aktualnie Modersohn, producent mocowań do fasad i elewacji, a także różnych elementów łączących do dużych obciążeń, jak również produktów ze stali nierdzewnej wykonanych na specjalne zamówienie, sprzedaje też towary, takie jak kołki i pręty gwintowane. Znane projekty takie jak n.p. kościół Marii Panny w Dreźnie, zamek berliński lub V&A Design Museum w Dundee należą do obszernego portfolio zrealizowanych projektów firmy zarządzanej przez właściciela. We współpracy z akredytowanymi instytucjami badawczymi, Modersohn stale rozwija nowe produkty w zakresie technologii mocowania, oferując w ten sposób rozwiązania zoptymalizowane pod względem kosztów i wydajności kotwień i elementów złącznych w branży budowlanej.

  Witryna www Open In New icon
 4. WUS WILHELM UNGEHEUER SÖHNE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentem tradycyjnym, certyfikowanym zgodnie z normą ISO-9001, posiadającym najnowocześniejszą technologię produkcji i innowacyjne produkty. Nasze trzy główne obszary produkcji, czyli asortyment dachowy, systemy mocowania i elementy tłoczone stanowią solidną podstawę naszego światowego sukcesu. Produkty WUS cechuje innowacyjność, kreatywność i jakość. Nasze haki dachowe zabezpieczające, metalowe płyty dachowe, wsporniki rynnowe, uchwyty do rur deszczowych, rozwiązania specjalne i systemy przeciwśniegowe, jak również uchwyty do rur, uchwyty zraszaczy, uchwyty montażowe, profile montażowe i odpowiednie akcesoria są znane na całym świecie. W dziedzinie elementów tłoczonych i giętych wspólnie z naszymi klientami opracowujemy i produkujemy nowe produkty odpowiadające ich potrzebom. Nasze własne działy rozwoju, projektowania, wyrobu narzędzi i produkcji, pracują ramię w ramię. Podobnie jak produkty dachowe i sanitarne, nasze elementy tłoczone i gięte opuszczają nasz zakład z odpowiednim wykończeniem powierzchni.

  Witryna www Open In New icon
 5. HONSEL-GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Państwa silnym partnerem w technice mocowań - 90 lat rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości elementów złącznych i rozwiązań w zakresie obróbki, w połączeniu z doskonałą wydajnością dostaw i znanym szybkim, kompleksowym serwisem. Przemysł Oferujemy specjalne rozwiązania, od specjalnych elementów złącznych po w pełni zautomatyzowaną, monitorowaną przez proces obróbkę. Handel specjalistyczny Jesteśmy elastycznym partnerem kontaktowym dla handlu specjalistycznego i producentów we wszystkich branżach. Motoryzacja Dziesięciolecia doświadczeń w kompleksowym wsparciu i zaopatrzeniu niemal wszystkich liczących się producentów samochodów i ich dostawców to jedna z naszych podstawowych kompetencji. Narzędzia + Przetwarzanie Doskonałe przetwarzanie dla każdego złącza i każdego zastosowania to nasze zadanie. Projektujemy i produkujemy narzędzia ręczne, takie jak nitownice akumulatorowe, jak również rozwiązania w zakresie automatyki i komponentów lub systemy monitorowania procesów. wszystko z jednego źródła. wszystko z jednego źródła. Wszystko od firmy HONSEL.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. Metalci Dugme Aksesuar

  Turcja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy masowym producentem guzików i akcesoriów w Turcji. Dzisiaj, gdy technologia i materiały produkcyjne są stale rozwijane i modyfikowane, przemysł tekstylny nieustannie się odnawia i dąży do bardziej funkcjonalnych i kreatywnych produktów. Posiadamy bogate portfolio guzików i asesorów odzieżowych, m.in.: -Guziki -Systemy zatrzaskowe -Nity -Oczka -Klamerki -kołki i wiązadła itp. Oprócz naszego bogatego portfolio guzików i dodatków, które dzięki kreatywnym wzorom nadaje inny wymiar branży tekstylnej, produkujemy również wyjątkowe rozwiązania. Nasza firma, która uważnie śledzi te trendy, stale aktualizuje swoje portfolio materiałów produkcyjnych i technologii oraz kontynuuje wysiłki w celu wytwarzania bardziej ekonomicznych produktów i wydajności produkcji. Nasze działania badawczo-rozwojowe w zakresie zdrowia środowiskowego trwają nieprzerwanie, a podczas produkcji w naszych zakładach, żadne szkodliwe odpady nie trafiają do środowiska. Wszystkie surowce i materiały do powlekania/lakierowania, których używamy w produkcji, spełniają światowe standardy i nie zawierają substancji rakotwórczych. Przywiązujemy ogromną wagę do terminowej i szybkiej dostawy - dystrybucji i oryginalnych produkcji według światowych norm. Zapewniamy naszym klientom szybką i skrupulatną dostawę produktów o wysokiej jakości. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. SONNEN METAL

  Polska

  Verified by europages badge

  SONNEN METAL to zastosowanie najlepszych niemieckich doświadczeń inżynierskich w projektowaniu i produkcji różnorodnych konstrukcji metalowych. Założona w 2017 roku firma aktywnie promuje swoje produkty i usługi na rynkach Europy i Bliskiego Wschodu. W oparciu o nasze bogate doświadczenie w projektowaniu, instalacji i konserwacji różnych konstrukcji typu metalowego, stworzyliśmy systemy montażu paneli słonecznych, które są proste, niezawodne i konkurencyjne cenowo. Nasze produkty spełniają wszystkie współczesne normy międzynarodowe i europejskie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę możliwe obciążenia systemu mocującego i rodzaj podłoża, jak również potrzeby i życzenia klienta. Systemy montażowe SONNEN METAL "SM-STV" posiadają certyfikat TÜV AUSTRIA i spełniają wymagania norm międzynarodowych. W 2020 roku SONNEN METAL pomyślnie przeszedł audyt certyfikacyjny i otrzymał certyfikat jakości ISO 9001: 2015, który potwierdza, że działalność firmy jest efektywna, bezpieczna i w pełni zgodna z międzynarodowymi standardami. Nieustannie się rozwijamy i otrzymujemy certyfikacje, kolejny krok, który pozwoli nam skutecznie zarządzać ryzykiem, zwiększyć produktywność i efektywność naszych działań. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

  Witryna www Open In New icon
 3. HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG - RUSSIA

  Rosja

  Verified by europages badge

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów standardowych oraz elementów obsługi. Firma produkuje w swoim zakładzie w Niemczech przy użyciu szerokiego asortymentu maszyn. W ofercie znajduje się ponad 25 000 artykułów, szybko dostępnych w centrum logistycznym na miejscu. Dlatego KIPP jest wiarygodnym partnerem dla przemysłu i branży budowy maszyn i urządzeń. KIPP opracowuje produkty i testuje je w ramach kontroli jakości całkowicie we własnym zakresie. Dzięki bogatym zasobom produkcyjnym, standardowe zespoły elementów i pojedyncze części mogą być realizowane jako rozwiązania specjalne. Przy opracowywaniu przez KIPP części użytkowych zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i stabilność. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, a od 1950 roku kładzie nacisk na samonapędzające się narzędzia mocujące, takie jak klasyczna dźwignia mocująca KIPP. Firma zatrudnia ponad 350 pracowników i jest obecna w ponad 50 krajach.

  Witryna www Open In New icon
 4. POLIMEX.NET SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge

  Hurtownia Polimex to największy w Europie dystrybutor tkanin, dodatków krawieckich i artykułów dekoracyjnych Mamy najbogatszą ofertę surowców do produkcji: - odzieży, bielizny, wyrobów kaletniczych i pasmanteryjnych Posiadamy w sprzedaży kilkadziesiąt tysięcy produktów w kilkuset kolorach, w tym: - nici już od: 3.59 zł netto/szt - podszewki od: 1.09 zł netto/mb - taśma rzep od: 2.59 zł netto/op - zamki błyskawiczne od: 5.39 zł netto/op Więcej produktów znajdziesz na: www.polimex.net Produkty sprowadzamy bezpośrednio do 4 hal sprzedaży hurtowej: - Łódź - Poznań - Rzgów - Pszczyna Dzięki temu możemy zapewnić szybką realizację zamówień. Zapewniamy korzystne ceny hurtowe i sprawdzonych dostawców. Importujemy towary pod indywidualne zamówienia Klientów! Możesz wybierać spośród 40 tys. produktów do uzupełnienia Twojego asortymentu i poszerzenia oferty! Doświadczenie w imporcie Hurtownia Polimex.net posiada ponad 30 lat doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym. Realizujemy przesyłki zwykłe i paletowe. Pomagamy w handlu firmom z różnych branż.

  Witryna www Open In New icon
 5. IGEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. THENAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. LA FRAPPE ARDENNAISE SAS

  Francja

  Verified by europages badge
 3. KREUTZ & MOCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. KEBA FASTENINGS

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. FUCHS METALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 6. A2Z FASTENERS

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 7. KIPP POLSKA SP. Z O.O

  Polska

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem wyrobów z zakresu technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala realizować produkcję na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje ponad 25 000 części, a ich szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP jest tym samym niezawodnym partnerem dla przemysłu, branży budowy maszyn i urządzeń. Katalog KIPP „Elementy manipulacyjne | standardowe elementy maszyn” wydawany jest co 2 lata i zawiera za każdym razem wiele nowych produktów. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz pojedynczych elementów w ramach wykonań specjalnych. W fazie projektowej elementów manipulacyjnych KIPP kładzie szczególny nacisk na ergonomię i jakość produktu. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 r., a od 1950 r. koncentruje się na autorskich uchwytach do mocowania takich jak klasyczna dźwignia zaciskowa KIPP. Firma zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników i jest reprezentowana w ponad 50 krajach.

 8. SYSKOMP GMBH - EMICO

  Niemcy

  Nazwa Emico jest zarejestrowanym znakiem handlowym. Pod tą marką znane są znormalizowane i standardowe części i elementy łączące i mocujące wykonane z tworzywa sztucznego i metalu. Firma założona w 1991 roku rozrosła się do rangi hurtowni z asortymentem ponad 20.000 różnych artykułów. Bogaty zapas części standardowych obejmuje m.in. np. wkręty, nity, opaski kablowe i akcesoria, zabezpieczenia do śrub, osłony izolujące, podkładki i przekładki, nakrętki i korki ochronne, a także ślizgacze w różne wzory dostępne w zapasach umożliwiają nam szybką dostawę. Ponadto oferujemy możliwość wykonania na życzenie części specjalnych według rysunku klienta lub dostarczonego wzoru. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi produkcyjnemu możliwa jest także w przystępnej cenie obróbka różnych materiałów za pomocą toczenia lub frezowania itp. Możliwość frezowania. Nasz asortyment obejmuje m.in.: zaślepki stożkowe i wtyki, wtyki do szybiego montażu, nakrętki gwintowane, zatyczki do otworów okrągłych, pokrywki do otworów o przekroju kwadratowym itp.

 9. INSERCO

  Francja

  INSERCO to specjalista w dziedzinie składania, projektowania i rozprowadzania innowacyjnych systemów mocujących dla wszystkich branży przemysłu. Aktualnie firma wyróżnia się w dziedzinie systemów mocowania dla branży elektronicznej. od specyficznych części do całości. INSERCO dostarcza rozwiązania innowacyjne i oszczędne. Wkłady do tworzywa sztucznego: trzymamy na składzie szeroką gamę wkładek do plastiku opartych na naszej ekspertyzie wszystkich zawodów branży metalurgicznej. Od wtryskania plastiku do formowania rotacyjnego, posiadamy wkładki o różnorodnych sposobach zakładania: ręczne, na gorąco, z prasą, overmoulding. Wkładki do blach cienkich: gama wkładek do nitowania i osadzania do blach cienkich, które mamy na składzie przystosowanych do wszystkich zawodów przekształcania blachy. Nasze nakrętki, sworznie i śruby kolumienkowe umożliwiają realizację odpornych systemów gwintowanych. Posiadamy duży zapas elementów mocujących, co pozwala nam na szybką odpowiedź na Twoje potrzeby.

 10. XINGYI FASTENERS

  Chiny

  Przedsiębiorstwo Xingyi Fasteners Co., Ltd., założone w 1989 roku. Jeden z czołowych producentów elementów złącznych wysokowytrzymałościowych. Z siedzibą w Ningbo. Produkcja w Lianyungang (Jiangsu). Całkowita powierzchnia: 120.000 m2. 380 zatrudnionych, w tym. 30 techników. Maksymalne miesięczne zdolności produkcyjne: 3000 ton kwadratowych. Eksport: 50%, głównie do europejskich przedsiębiorstw dystrybucji. Nastawione na: produkcja śrub kutych na gorąco i zimno. Grupy produktów: EN 14399, EN 15048, ISO 4014/4017, DIN 931/933 i DIN 912. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za EN 14399.

 1. SCHMALE GMBH + CO KG

  Niemcy

  Od założenia firmy ponad 100 temu pozostajemy wierni naszej pozycji jako specjalisty w rozwoju i produkcji osprzętu i urządzeń do mocowania. Opracowujemy i produkujemy wyłącznie w Niemczech, czym zapewniamy wciąż aktualną koncepcję jakości „Made in Germany“, dostarczając nasze produkty na całym świecie, przy czym udział eksportu w naszych obrotach wynosi około 80%. Trwałość i solidność naszych produktów i usług, m.in. niezmiena najwyższa jakość naszego osprzętu i urządzeń oraz usług, jak również niezawodna obsługa klienta przyczyniają się od 1910 roku do nawiązywania długoletniego, opartego na zaufaniu partnerstwa z naszymi klientami. Nasz dział Rozwoju i projektowania ciągle pracuje nad dalszym rozwojem istniejących produktów, opracowywaniem i wdrażaniem nowych produktów oraz innowacyjnych procesów produkcyjnych.

 2. PENNINGA TECHNISCH HANDELSBEDRIJF B.V.

  Holandia

  przyrządy mocujące, elementy mocujące, części maszyn, elementy przyrządów, części obsługi, dźwignie, uchwyty, elementy normatywne, technika mocowania, dźwignie mimośrodowe, pokrętła ręczne, pokrętła ręczne zaworów, wrzeciona gwintowane, mechanizmy zaciskowe, zamki, rygle blokujące, nakładki wahliwe, korki osłonowe, zawiasy, sworznie osi, tulejki, łączniki wtykowe, wskaźniki oleju, części aktywne, Novo•Grip, SympaTouch, maszyn i urządzeń zaciskowych

 3. ZAFIRAKIS FASTENERS

  Grecja

  Importerzy i hurtownicy połączeń mechanicznych oraz narzędzi przemysłowych od 1970 r. w Grecji i na Bałkanach. ZAFIRAKIS FASTENERS rozpoczął swoją działalność w branży od dwóch magazynów i dwóch sklepów o pow. 5.000 m2, zatrudniających 25 doskonale wyszkolonych pracowników, z gamą wyrobów wynoszącą 30.000 elementów takich jak: śruby, elektryczne narzędzia przemysłowe, ręczne narzędzia przemysłowe, złącza, śruby z łbem umocowania, wyroby dot. bezpieczeństwa.

 4. CLABOTS TOOLS

  Belgia

 5. APIS MACHINED COMPONENTS

  Zjednoczone Królestwo

 6. MERCANTA HUNGÁRIA KERESKEDELMI KFT.

  Węgry

 7. CHINA ANCHOR BOLT FACTORY

  Chiny

 8. MIKALOR HOSE CLAMPS, S.A.

  Hiszpania

 9. LITNAGLIS

  Litwa

 10. EVER FASTENINGS LTD

  Turcja