• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zagęszczarki gruntu i walce budowlane

Wyniki dla

Zagęszczarki gruntu i walce budowlane - Import eksport

 1. COSMETALL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COSMETALL SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, szalowanie, pojemniki na śmieci, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i wynajem kesonów na przyczepach. Ma siedzibę w Pignataro Maggiore, Włochy.

 2. VR-PLAST, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo produkcyjne Standart Prof wytwarza elastomery termoplastyczne w formie zgranulowanych surowców i uszczelnienia termoizolacyjne wykonane z wytłaczanych TPE. Gama produktów firmy zawiera: uszczelnienia okienne i drzwiowe, uszczelnienia do samochodów i mebli, uszczelnienia budowlane, uszczalniacze medyczne i do przemysłu spożywczego, ognioodporne uszczelnienia i ognioochronne złącza, rury gumowe i węże, węże elastyczne dla przetwórstwa spożywczego, do dostarczania tlenu pod ciśnieniem. Produkty Standart Prof wyróżniają się podwyższonym zakresem temperatur stosowania i odpornością na promieniowanie UV. Wszystkie wyroby są poddane kontroli Działu Kontroli Jakości. Od 2016 roku, firma utrzymuje system zarządzania jakością ISO/TS 16949. Laboratorium przedsiębiorstwa opracowało ponad 1000 kompozycji elastomerów termoplastycznych. Fabryka Standart Prof oferuje super elastyczne uszczelnienia, węże i elastomery termoplastyczne, dostarczając do 1100 ton miesięcznie i gwarantując konkurencyjne ceny dla dowolnej ilości produktów.

 3. SKONIECZNY ZYGMUNT. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO

  Polska

  Jesteśmy jedną z pierwszych tego typu firm, które powstały w Polsce. Swoją działalność prowadzimy w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Zawsze staramy się robić wszystko, by zadowolić i usatysfakcjonować naszego Klienta. Jest to możliwie dzięki atrakcyjnym cenom, jakie oferujemy oraz dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze, która zawsze służy fachowym doradztwem. Cały czas zyskujemy nowych Klientów, którzy stają się naszymi stałymi partnerami współpracy. Chcemy również być takim solidnym partnerem dla Państwa. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu budowlanego takiego jak betoniarki, osuszacze, zagęszczarki płynne, młoty wyburzeniowe, rusztowania oraz cykliniarki taśmowe. W obszarze sprzętu ogrodniczego wypożyczamy kosiarki i inne maszyny do pielęgnacji trawników. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz korzystne ceny wynajmu.

 4. KINGWAY.PL

  Polska

  Maszyny budowlane są niezbędne na każdej budowie i ułatwiają także każdą pracę budowlaną. Szeroki wybór sprzętu budowlanego znajdziesz tutaj. Firma Kingway od ponad 20 lat dostarcza sprzęt budowlany oraz maszyny rolnicze. Kingway jest największym importerem sprzętu budowlanego a sprzedaż odbywa się także na terenie całej Europy. W ofercie znajdują się m.in: wózki paletowe, paleciaki elektryczne, minikoparki, zagęszczarki, koparko ładowarki, wózki paletowe masztowe.

 5. STOMIL SANOK BR

  Białoruś

  Firma STOMIL SANOK BR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, uszczelki do drzwi i okien aluminiowych, uszczelki do drzwi i okien drewnianych, Uszczelki gumowe, i uszczelki według rysunku. Ma siedzibę w Brest, Białoruś.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POLI

  Ukraina

  Firma POLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Dnepr, Ukraina.

 2. MARTOS FRÈRES ET CIE

  Belgia

  Firma MARTOS FRÈRES ET CIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Spycharki i równiarki. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, loaders, samochód-wywrotka, Jaw crushers, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Moustier-sur-sambre, Belgia.

 3. ADAPTACIJE KM

  Serbia

  Firma ADAPTACIJE KM, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Beograd, Serbia.

 4. BELINECO LLC

  Białoruś

  Firma BELINECO LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Jest również obecna w dziedzinach projection foam, i poliuretan porowaty. Ma siedzibę w Brest, Białoruś.

 5. VINTAGE OBRAS

  Portugalia

  Firma VINTAGE OBRAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Jest również obecna w dziedzinach przebudowa wnętrz. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 1. DOOSAN

  Belgia

  Firma DOOSAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, Podnośniki, dźwigi i windy budowlane, Maszyny budowlane, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i Podnośniki, dźwigi i windy budowlane. Ma siedzibę w Waterloo, Belgia.

 2. PAYEN

  Francja

  Firma PAYEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, koparko-ładowarki, ramiona teleskopowe, i naprawa maszyn. Ma siedzibę w Rozay En Brie, Francja.

 1. AKTASDOOR

  Turcja

  Firma AKTASDOOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. VAN DE VELDE

  Francja

  Firma VAN DE VELDE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Mont-De-Marsan, Francja.

 3. ROYAL MEDIA GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma ROYAL MEDIA GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa reklamowe - opracowanie i realizacja. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Aschheim, Niemcy.

 4. BOROLA CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Firma BOROLA CONSULTING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Holdingi, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, Holdingi, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. AXIROS GMBH

  Niemcy

  Firma AXIROS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia internetowa, i Telefonia internetowa. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. GENCO GROUP

  Rumunia

  Firma GENCO GROUP, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Budownictwo przemysłowe, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Budownictwo przemysłowe, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Bolintin Deal, Rumunia.

 7. STROBL PUMPE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma STROBL PUMPE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Hilpoltstein, Niemcy.

 8. WITRON LOGISTIK INFORMATIK GMBH

  Niemcy

  Firma WITRON LOGISTIK INFORMATIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Parkstein, Niemcy.

 1. ENERGIE & MANAGEMENT VERLAGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma ENERGIE & MANAGEMENT VERLAGSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Herrsching a. Ammersee, Niemcy.

 2. THE REPAIRERS SOCIETY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE REPAIRERS SOCIETY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 3. DYNETIX NETWORKS

  Niemcy

  Firma DYNETIX NETWORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, Handel elektroniczny - usługi, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i Handel elektroniczny - usługi. Ma siedzibę w Eltmann, Niemcy.

 4. HJH COMMERCIAL CONSULTANTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HJH COMMERCIAL CONSULTANTS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Jest również obecna w dziedzinach napinacz, i Oprogramowania do zarządzania handlowego. Ma siedzibę w Sandycroft, Zjednoczone Królestwo.

 5. INTERACTIVE CHANNEL

  Niemcy

  Firma INTERACTIVE CHANNEL, roku i działającą w sektorze Public relations - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Oberhaching, Niemcy.

 6. STUDIO OST ATELIERGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma STUDIO OST ATELIERGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. ALCRES REPARACIONES

  Hiszpania

  Firma ALCRES REPARACIONES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Salteras, Hiszpania.

 8. T.S.H. CONSULTING TRANSNATIONAL SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma T.S.H. CONSULTING TRANSNATIONAL SERVICES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 9. PERITUS BUILDING COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PERITUS BUILDING COMPANY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w Totnes, Zjednoczone Królestwo.

 10. NE LOFT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NE LOFT LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo