• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zagęszczarki gruntu i walce budowlane

Wyniki dla

Zagęszczarki gruntu i walce budowlane - Import eksport

 1. VR-PLAST, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo produkcyjne Standart Prof wytwarza elastomery termoplastyczne w formie zgranulowanych surowców i uszczelnienia termoizolacyjne wykonane z wytłaczanych TPE. Gama produktów firmy zawiera: uszczelnienia okienne i drzwiowe, uszczelnienia do samochodów i mebli, uszczelnienia budowlane, uszczalniacze medyczne i do przemysłu spożywczego, ognioodporne uszczelnienia i ognioochronne złącza, rury gumowe i węże, węże elastyczne dla przetwórstwa spożywczego, do dostarczania tlenu pod ciśnieniem. Produkty Standart Prof wyróżniają się podwyższonym zakresem temperatur stosowania i odpornością na promieniowanie UV. Wszystkie wyroby są poddane kontroli Działu Kontroli Jakości. Od 2016 roku, firma utrzymuje system zarządzania jakością ISO/TS 16949. Laboratorium przedsiębiorstwa opracowało ponad 1000 kompozycji elastomerów termoplastycznych. Fabryka Standart Prof oferuje super elastyczne uszczelnienia, węże i elastomery termoplastyczne, dostarczając do 1100 ton miesięcznie i gwarantując konkurencyjne ceny dla dowolnej ilości produktów.

 2. SKONIECZNY ZYGMUNT. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO

  Polska

  Jesteśmy jedną z pierwszych tego typu firm, które powstały w Polsce. Swoją działalność prowadzimy w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Zawsze staramy się robić wszystko, by zadowolić i usatysfakcjonować naszego Klienta. Jest to możliwie dzięki atrakcyjnym cenom, jakie oferujemy oraz dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze, która zawsze służy fachowym doradztwem. Cały czas zyskujemy nowych Klientów, którzy stają się naszymi stałymi partnerami współpracy. Chcemy również być takim solidnym partnerem dla Państwa. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu budowlanego takiego jak betoniarki, osuszacze, zagęszczarki płynne, młoty wyburzeniowe, rusztowania oraz cykliniarki taśmowe. W obszarze sprzętu ogrodniczego wypożyczamy kosiarki i inne maszyny do pielęgnacji trawników. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz korzystne ceny wynajmu.

 3. KINGWAY.PL

  Polska

  Maszyny budowlane są niezbędne na każdej budowie i ułatwiają także każdą pracę budowlaną. Szeroki wybór sprzętu budowlanego znajdziesz tutaj. Firma Kingway od ponad 20 lat dostarcza sprzęt budowlany oraz maszyny rolnicze. Kingway jest największym importerem sprzętu budowlanego a sprzedaż odbywa się także na terenie całej Europy. W ofercie znajdują się m.in: wózki paletowe, paleciaki elektryczne, minikoparki, zagęszczarki, koparko ładowarki, wózki paletowe masztowe.

 4. STOMIL SANOK BR

  Białoruś

 5. MARTOS FRÈRES ET CIE

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VINTAGE OBRAS

  Portugalia

 2. POLI

  Ukraina

 3. ENERGIE & MANAGEMENT VERLAGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 4. STROBL PUMPE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. OOO-HENNEKE-POLIURETANOVYE-TEHNOLOGII

  Rosja

 1. ROYAL MEDIA GMBH & CO.KG

  Niemcy

 2. AKTASDOOR

  Turcja

 1. BOROLA CONSULTING GMBH

  Niemcy

 2. AXIROS GMBH

  Niemcy

 3. GENCO GROUP

  Rumunia

 4. COMPACTOOLS CO.,LTD

  Chiny

 5. ALCRES REPARACIONES

  Hiszpania

 6. POONGKWANG

  Korea Południowa

 7. THE REPAIRERS SOCIETY

  Zjednoczone Królestwo

 8. PERITUS BUILDING COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

 1. NE LOFT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. REFORMAS PAMPLONA CONSTRUCCIONES EZKAURRE

  Hiszpania

 3. STAVOSTROJ A.S.

  Republika Czeska

 4. GEBRS. ROSKAM B.V.

  Holandia

 5. RVK

  Rosja

 6. METALURGICA MORAIS & FILHOS, S.A.

  Portugalia

 7. XUZHOU HERCULES MACHINE MANUFACTURE CO.,LTD.

  Chiny

 8. OMAR CONSTRUCTION

  Stany Zjednoczone

 9. MOJMOJSTER

  Słowenia

 10. PLANRADAR

  Hiszpania