• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi

Wyniki dla

Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi - Import eksport

 1. WEICO WOLFGANG WEISS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEICO WOLFGANG WEISS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. MABI (BIDAUX MARC SA)

  Francja

  Specjalista z zakresu produkcji nowatorskiego sprzętu profesjonalnego dla budownictwa: ochrona drewna, obróbka konstrukcji szkieletowych, obróbka konstrukcji murowych, zwalczanie wilgoci, izolacja poddaszy, wtryskiwacz, pompa do obróbki, zgrzeblarko-wdmuchiwarka, wytrawiacz do drewna, przecinak pneumatyczny. Scrap’Air jest opatentowanym wytrawiaczem przecinakiem pneumatycznym przeciwwstrząsowym. Blow’Box jest zgrzeblarko-wdmuchiwarką materiałów izolacyjnych: waty celulozowej i wełny mineralnej…

 3. SYLATECH GMBH

  Niemcy

  Firma SYLATECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Walzbachtal, Niemcy.

 4. LESKHIMPROM LTD

  Białoruś

  Firma LESKHIMPROM LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Jest również obecna w dziedzinach drewno cięte. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 5. ANDREAS VOLLACK - FACHWERKZENTRUM & SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG

  Niemcy

  Firma ANDREAS VOLLACK - FACHWERKZENTRUM & SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Reinhardtshagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARTE VENETA ANTITARLO

  Włochy

  Firma ARTE VENETA ANTITARLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Loria, Włochy.

 2. FKR QUIMICA SL

  Hiszpania

  Firma FKR QUIMICA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, i autoklawy. Ma siedzibę w Vinaros, Hiszpania.

 3. WOODCHEM

  Holandia

  Firma WOODCHEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki konserwujące żywność, Drewno - impregnaty, Grzybobójcze i bakteriobójcze środki, i Dodatki konserwujące żywność. Ma siedzibę w Alkmaar, Holandia.

 4. SKIMMELFRIT

  Dania

  Firma SKIMMELFRIT, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Charlottenlund, Dania.

 5. SHASHEL

  Ukraina

  Firma SHASHEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Jest również obecna w dziedzinach konrola szkodników, i Ochrona drewna - środki i produkty. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 1. ITALSAVE ANTITARLO

  Włochy

  Firma ITALSAVE ANTITARLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Jest również obecna w dziedzinach zwalczanie pasożytów. Ma siedzibę w Santa Lucia Di Piave, Włochy.

 2. PROTECTOR

  Belgia

  Firma PROTECTOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, asenizacja wilgoci, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, i środki grzybobójcze dla gruntów i środowisk. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. APLEX PLAGAS S.C.P.

  Hiszpania

  Firma APLEX PLAGAS S.C.P., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Jest również obecna w dziedzinach monitorowanie owadów, dezynsekcja budynków, lokali i urządzeń, urządzenia do tępienia insektów, i urządzenia do eksterminacji owadów dla społeczności. Ma siedzibę w Mataró ( Barcelona ), Hiszpania.

 2. JINAN SENKE

  Chiny

  Firma JINAN SENKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 3. ANTICIMEX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ANTICIMEX GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty fitosanitarne, grzybobójcze i pestycydy. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Moskitiery i siatki na okna, Odszczurzanie i usługi owadobójcze, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Moskitiery i siatki na okna, i Odszczurzanie i usługi owadobójcze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. BIEMAR

  Belgia

  Firma BIEMAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Jest również obecna w dziedzinach pełne linie obróbki drewna, i obróbka powierzchni drewnianych. Ma siedzibę w Soumagne, Belgia.

 5. HOME PROTECT

  Belgia

  Firma HOME PROTECT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odszczurzanie i usługi owadobójcze. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, i ochrona przed wilgocią. Ma siedzibę w Mons Lez Liege, Belgia.

 6. BUG BUSTERS

  Belgia

  Firma BUG BUSTERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Jest również obecna w dziedzinach insect removal. Ma siedzibę w Ekeren, Belgia.

 7. A.V.O.

  Belgia

  Firma A.V.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, ochrona przed wilgocią, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Zandhoven, Belgia.

 8. CAVALLO GIUSEPPE E FIGLI

  Włochy

  Firma CAVALLO GIUSEPPE E FIGLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Boves, Włochy.

 1. PICCAPIETRA FRANCO & CLAUDIO S.R.L.

  Włochy

  Firma PICCAPIETRA FRANCO & CLAUDIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Traona, Włochy.

 2. GARZITTO S.R.L.

  Włochy

  Firma GARZITTO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Pavia Di Udine, Włochy.

 3. AGOSTINI LEGNAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma AGOSTINI LEGNAMI S.R.L., roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Vetralla, Włochy.

 4. PIESSE DI PIONI CRISTIAN

  Włochy

  Firma PIESSE DI PIONI CRISTIAN, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Treia, Włochy.

 5. MALETTA ERCOLE S.R.L.

  Włochy

  Firma MALETTA ERCOLE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Figline Vegliaturo, Włochy.

 6. LEONARDI LEONE E SERGIO S.N.C.

  Włochy

  Firma LEONARDI LEONE E SERGIO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Arco, Włochy.

 7. FRAVEGA S.R.L.

  Włochy

  Firma FRAVEGA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Borghetto Di Borbera, Włochy.

 8. SCORZA PORTE S.R.L.

  Włochy

  Firma SCORZA PORTE S.R.L., roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Ardea, Włochy.

 9. BARRA RICCARDO & C.

  Włochy

  Firma BARRA RICCARDO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Sanfront, Włochy.

 10. SHANGHAI DABUTONG WOOD INDUSTRY & TEHNOLOGY CO,.LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI DABUTONG WOOD INDUSTRY & TEHNOLOGY CO,.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Jest również obecna w dziedzinach zewnętrzne brukowanie przemysłowe materiałami antykorozyjnymi, i Lite drewno. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo