• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złoto

Wyniki dla

Złoto - Import eksport

 1. L'ECHOPPE D'OR

  Francja

  Verified by europages badge

  Założony w 1976 roku pod nazwą L'ECHOPPE D'OR, internetowy sklep jubilerski sprzedaje biżuterię ormiańską. Wszyscy nasi jubilerzy-zakuwacze posiadają dyplomy jubilerskie. Dlatego jesteśmy ekspertami w dziedzinie zegarmistrzostwa, jubilerstwa i złotnictwa. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze najlepsze umiejętności na każde życzenie klienta w zakresie biżuterii. Nasze najnowsze kreacje można zobaczyć na naszej stronie internetowej oraz w sklepie pod adresem 47 rue d'Endoume, 13007 Marseille. Specjalizujemy się w ormiańskich krzyżach i tabliczkach z alfabetem ormiańskim, z żółtego złota, białego złota, 18-karatowego różowego złota i srebra. Jesteśmy również oficjalnymi twórcami kolekcji medali poświęconych piosenkom Aznavoura we współpracy z Fundacją Aznavoura. Ponadto 15% od ceny sprzedaży jest przekazywane na rzecz Fundacji Aznavoura. Wszystkie nasze produkty są wykonane z 18 karatowego złota lub srebra 925 i są wykonywane ręcznie w naszej pracowni. To właśnie dzięki naszemu ponad 40-letniemu doświadczeniu możemy zaproponować Państwu wspaniałe klejnoty. Dostawa jest darmowa dla zamówień powyżej 100€ w przypadku dostaw krajowych i za opłatą 30€ w przypadku dostaw międzynarodowych. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 04-91-52-00-32 w godzinach od 9 do 12 oraz od 14 do 18.

 2. PROBAS.PLATING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjność i precyzja to nasze atuty. Jako młoda firma zajmujemy się produkcją wymagających produktów galwanicznyych przeznaczonych na rynek międzynarodowy. Jesteśmy ekspertami w zakresie powłok z metali szlachetnych, od najmniejszych elementów po duże oraz wyszukane geometrycznie elementy dekoracyjne i techniczne. Dzięki naszemu zespołowi pod dyrekcją Daniela Proba, który zdobył doświadczenie w tradycyjnej firmy galwanotechnicznej z południowych Niemczech, spełniamy Twoje specyficzne wymagania, stosując najnowocześniejsze procesy i technologię instalacji. Siedziba naszej firmy o powierzchni 5800 m2 znajduje się w Böbingen nad Rems, w południowych Niemczech, gdzie korzysta z optymalnej infrastruktury i zdrowej przyrody. Tam na powierzchni produkcyjnej 1400 m2, na jednych z największych w Europie w pełni zautomatyzowanych instalacji galwanicznych do powlekania ram matalami szlachetnymi, produkujemy szeroką gamę powłok ze złota i brązu, w tym okien wystawowych do 16 m - dostosowanych do Twoich projektów.

 3. DR.-ING. MAX SCHLÖTTER GMBH & CO. KG.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dr.-Ing. Max Schlötter GmbH & Co.KG - Informacje - Schlötter oznacza kompetencje w technologii galwanicznej. Ponad 100-letnie doświadczenie w opracowywaniu elektrolitów do galwanizacji i związanej z tym technologii instalacji stanowi podstawę naszego sukcesu. Jako firma specjalizująca się w technologii galwanicznej oferujemy kompleksowe rozwiązania: w zakresie chemii, technologii instalacji i serwisu. Chemia: Indywidualne i innowacyjne rozwiązania we wszystkich obszarach technologii obróbki powierzchni · Technologia instalacji: Niestandardowe instalacje i kompleksowe rozwiązania precyzyjnie dostosowane do Twoich potrzeb · Serwis: Kompleksowa obsługa instalacji i produkty chemiczne. Zawsze postrzegamy siębie jako partnera naszych klientów: Naszym celem jest umożliwienie tworzenia innowacyjnych i wysokowydajnych powierzchni i powłok oraz optymalne wspieranie naszych klientów w opracowywaniu nowych powłok: Od koncepcji po realizację. Schlötter oznacza ekologiczne i oszczędzające zasoby rozwiązania dla klientów: Energooszczędne procesy optymalizujące i zmniejszające zużycie energii · Inteligentne wykorzystanie naszych zasobów – od recyklingu ścieków po zamknięcie cyklu materiałowego · Korzystanie z baz danych i oprogramowania do oceny cyklu życia w celu wizualizowania cyklu materiałowego i analizy wpływu na środowisko.

 4. UAB GARBI META

  Litwa

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ogólnoświatową firmą handlującą metalami "ŁOWCY SKARBÓW", zajmującą się Ir, Au, Pt, Pd, Rh, Bi, Co, Sb, Mo, In, Se, Te, Ge, Ga, V, Ta, Nb, Re, As, Hg, Ti, Fe Ti, FeW, Vn, Cr, Sb, Mo, Ho, Gd, Cu, Ni, Ag, "Fe skulls", surówka żelaza i inne. Postać fizyczna nie ma znaczenia; metale, szlamy, pyły spalinowe, proszki, kożuchy żużlowe, żużle, maty, zużyte katalizatory, koncentraty, odtłuszczanie, placki filtracyjne, szlamy anodowe, drobiny, pozostałości, ruda, toczenie, proszek, granulki, wlewki. Współpracujemy z małymi, lokalnymi firmami i dużymi międzynarodowymi korporacjami, od małych ilości (1 kg Iridium) do 1000 MT Al itp. Nie należy zatem obawiać się nawiązania kontaktu! Dysponują Państwo materiałem o niższej jakości? Może trochę zostało w magazynie? Posiadają Państwo rzadki metal i nie wiedzą, co z nim zrobić? A może po prostu brakuje wymaganych dokumentów? Nie należy martwić się, ZNAJDZIEMY DOM dla Państwa materiałów. Wystarczy 5-15-minutowa rozmowa telefoniczna, abyśmy mogli lepiej się poznać, sprawdzić wszystkie nasze możliwości i dowiedzieć się, czy do siebie pasujemy, czy nie. Omówimy rodzaje produktów, pochodzenie i szczegóły techniczne, możliwości dostawy, cenę jednostkową, szczegóły wysyłki, aspekty logistyczne, warunki płatności, a także odpowiemy na Państwa wszystkie ewentualne pytania i obawy. Na nasz koszt możemy pobrać próbki / zważyć / zaplombować / przeprowadzić testy / sporządzić raport fotograficzny z międzynarodowym neutralnym inspektorem na miejscu. Jeśli kontaktują się Państwo z Europy Południowej, prosimy o kontakt pod numerem +34 627 178 849 Aleks, w przypadku Europy Wschodniej prosimy o kontakt pod numerem +370 698 230 42 Algis!

 5. ESG EDELMETALL-SERVICE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESG EDELMETALL-SERVICE GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złoto. Ma siedzibę w Rheinstetten, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TM-TRADE MINERALS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TM-TRADE MINERALS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złoto. Ma siedzibę w Hürth, Niemcy.

 2. BRUNO WELZ GMBH

  Niemcy

  Bruno Welz GmbH od 1947 roku cieszy się zaufaniem naszych klientów jako uczciwy i kompetentny partner we wszystkich kwestiach dotyczących metali szlachetnych. Jako średniej wielkości firma rodzinna znamy oczekiwania i potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na Twoje potrzeby. Nawet zamawiając mniejsze ilości wyrobόw nie jesteś dla nas tylko standardowym "numerem klienta": nasz zespół chętnie doradzi i zrozumie Twoje specyficzne problemy. Krótko mówiąc: opowiadamy się za poważnym, osobistym wsparciem z wyjątkowym serwisem i produktami spełniającymi najwyższe wymagania! Gwarantujemy to od 1947 roku naszym dobrym imieniem - Bruno Welz!

 3. HARTMANN & BENZ GMBH

  Niemcy

  Nasi pracownicy od ponad 10 lat zajmują się handlem metalami szlachetnymi i towarami luksusowymi. Wielu naszych klientów pytało nas o najlepsze sposoby na atrakcyjne inwestowanie swoich pieniędzy. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować coś, co w dłuższej perspektywie czasowej przyniesie korzyści zarówno Państwu jako klientowi, jak i nam jako firmie. Jednocześnie ważne było dla nas znalezienie bezpiecznych możliwości inwestycyjnych a nic nie jest bardziej stabilne pod względem wartości niż ZŁOTO! Jako najstarszy środek płatniczy świata, złoto stanowi bezpieczną przystań. Chroni majątek od pokoleń i zawsze służyło jako środek wymiany i przechowywania wartości. W czasach wysokiej inflacji, w latach wojny, w okresie reform walutowych lub upadku systemów finansowych złoto zachowuje swoją wartość. Żaden inny produkt inwestycyjny nie może Ci tego zaoferować. Złoto uniezależnia Cię od ujemnych lub zbyt niskich stóp procentowych od kapitału gromadzonego na rachunkach oszczędnościowych. Na naszej stronie internetowej zawsze znajdziesz rozwiązania odpowiednie dla Twoich celów inwestycyjnych.

 4. GUDIEPA GHANA LIMITED

  Ghana

  Założona w 2016 roku w Akrze, Gudiepa Ghana Limited jest idealną i bezpieczną, prywatną firmą zajmującą się handlem i eksportem złota dla branży. Jesteśmy wiarygodnym partnerem umożliwiającym inwestorom kupowanie i eksportowanie metali szlachetnych z pewnością i całkowitą gwarancją bezpieczeństwa. Ułatwiamy nabywanie sztabek złota przez osoby prywatne i podmioty. Szkolimy również osoby w procesach związanych z koniecznością zakupu sztabek złota i wchodzenia w handel złotem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą sztabek złota z Ghany w Afryce Zachodniej. Produkujemy je w 22+ karatach i w zakresie czystości od 92% do 94%. Przemysł wydobywczy odgrywa ważną rolę w Ghanie, ponieważ stanowi 5% PKB kraju i ponad 90% całkowitego eksportu minerałów. Ponadto wydobywanie i poszukiwanie złota wymaga koncesji. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami lub odwiedzić naszą stronę internetową!

 5. ORMEA

  Francja

  ORMEA jest francuską firmą specjalizującą się w imporcie i eksporcie złota oraz diamentów. Jej założyciel, Nicolas GOGUILLON, jest dobrze znany na giełdzie w Antwerpii. Jej portfolio rozszerza się na skalę międzynarodową: w Paryżu (8 dzielnica), Szwajcarii, Monako, Niemczech i Dubaju. Sprzedajemy złoto oraz surowe diamenty z certyfikatem Kimberlay, jak też diamenty szlifowane. Oferujemy wyłącznie diament Lotus, 105 faset, z certyfikatem GIA. Oferujemy również szkolenia z zakresu odsprzedaży diamentów i złota. Ponadto Nicolas GOGUILLON jest również doradcą ds. nieruchomości we współpracy z Kt Immo Conseil w zakresie transakcji dotyczących starych nieruchomości, z doświadczeniem w sektorze nieruchomości luksusowych i prestiżowych.

 1. MENNICA LUBUSKA SP. Z O. O.

  Polska

  Oferta przedstawiana przez firmę Mennica Lubuska sp. z o. o. z Zielonej Góry to najlepszy wybór dla osób, które interesuje inwestowanie w kruszce. Metale szlachetne, które proponuje ta firma, pozyskiwane są od sprawdzonego dostawcy i posiadają certyfikat LBMA, czyli Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców, co daje pewność ich oryginalności i wysokiej jakości. Na takie metale zawsze będzie popyt, jest to więc świetny sposób na ulokowanie kapitału, tym bardziej, że: • firma proponuje sztabki złota i srebra najtaniej na rynku, • gwarantuje swym nabywcom ich odkupienie w razie, gdy wyrażą taką chęć, • ceny odkupu są bardzo korzystne, najwyższe, jakie w danym momencie wchodzą w grę, taka inwestycja oznacza więc czysty zysk, • zakupić można sztabki złota i srebra o różnych gramaturach - od 1 g do nawet 1 kg, a ceny wszystkich wariantów są bardzo korzystne. Osobom znającym się na metalach szlachetnych firma oferuje też rozliczne akcesoria, które pozwolą dokładnie je obejrzeć i ocenić. W ofercie znajduje się na przykład precyzyjna i starannie wykonana lupka jubilerska. Na stronie znaleźć można też przydatne informacje i artykuły.

 2. ZONA MINERAL

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie importu-eksportu rud, między innymi złota, rudy żelaza, żeliwa i miedzi. Dumą napawa nas niezawodność naszej firmy i jej zaangażowanie na rzecz satysfakcji klientów. Dysponujemy zespołem ekspertów z zakresu rynku rud, dzięki czemu możemy zaoferować produkty wysokiej jakości, o znaczącej wartości dodanej. Ponadto, dbamy o przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.

 1. ORO Y PLATA MAJADAHONDA

  Hiszpania

  Firma ORO Y PLATA MAJADAHONDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złoto. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. RARECOIN - SELTENE MÜNZEN TRIAPRIMA GMBH

  Niemcy

  Firma RARECOIN - SELTENE MÜNZEN TRIAPRIMA GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach złote monety, złote żetony do kolekcji, monety kolekcjonerskie, i złote monety do kolekcji. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 3. M&M COMPRO ORO MAJADAHONDA

  Hiszpania

  Firma M&M COMPRO ORO MAJADAHONDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach Gold purchase and sales. Ma siedzibę w Majadahonda (madrid), Hiszpania.

 4. VIRTU LUXURY MARSEILLE - ACHAT OR MARSEILLE

  Francja

  Firma VIRTU LUXURY MARSEILLE - ACHAT OR MARSEILLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach handel metalami szlachetnymi, złoto w sztabkach, i złote monety do kolekcji. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 5. TRAUSCHMUCK SPERLING GMBH

  Niemcy

  Firma TRAUSCHMUCK SPERLING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złoto. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. OSGAR LYVO CONSULTING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OSGAR LYVO CONSULTING LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Doradztwo inwestycyjne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Rolnictwo - import-export, finansowanie dla przedsiębiorstw przyznawane przez banki, Złoto, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Hove, Zjednoczone Królestwo.

 7. NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Brylanty, handel produktami roponośnymi, Złoto, i Brylanty. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. CRETANHARMONY 24

  Grecja

  Firma CRETANHARMONY 24, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i złoto. Ma siedzibę w Heraklion, Grecja.

 1. FUTURA SRL

  Włochy

  Firma FUTURA SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Złoto. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 2. NEW SYSTEM WORLD

  Hiszpania

  Firma NEW SYSTEM WORLD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Handel międzynarodowy, Złoto, Rafineria złota, i złoto dla rzemiosła biżuteryjnego i złotnictwa. Ma siedzibę w La Coruña, Hiszpania.

 3. GOLDWECHSELHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma GOLDWECHSELHAUS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Nakrycia stołowe srebrne i pozłacane, srebro, ozdoby, Zegarmistrzostwo, i Nakrycia stołowe srebrne i pozłacane. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 4. COMPREM OR MERIDIANA

  Hiszpania

  Firma COMPREM OR MERIDIANA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach diamenty, i zegarki na biżuterii. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. ACHAT OR CONSEIL MARTIGUES

  Francja

  Firma ACHAT OR CONSEIL MARTIGUES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach stara biżuteria, i biżuteria ze złota. Ma siedzibę w Martigues, Francja.

 6. ACHAT OR CONSEIL DAVSO

  Francja

  Firma ACHAT OR CONSEIL DAVSO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach stara biżuteria, i biżuteria ze złota. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 7. DUEL SRL

  Włochy

  Firma DUEL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach elementy pół-wykończone ze złota, złotnictwo, i biżuteria. Ma siedzibę w Valenza Po, Włochy.

 8. ACHAT OR CONSEIL

  Francja

  Firma ACHAT OR CONSEIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złoto. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 9. ACHAT OR CONSEIL

  Francja

  Firma ACHAT OR CONSEIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach skup biżuterii, stara biżuteria, i biżuteria ze złota. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 10. DORATURA METALLI DI SPICA GIUSEPPE

  Włochy

  Firma DORATURA METALLI DI SPICA GIUSEPPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złoto. Jest również obecna w dziedzinach złocenie metali, posrebrzanie metali, i rodowanie metali. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo