• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złoto

Wyniki dla

Złoto - Import eksport

 1. L'ECHOPPE D'OR

  Francja

  Założony w 1976 roku pod nazwą L'ECHOPPE D'OR, internetowy sklep jubilerski sprzedaje biżuterię ormiańską. Wszyscy nasi jubilerzy-zakuwacze posiadają dyplomy jubilerskie. Dlatego jesteśmy ekspertami w dziedzinie zegarmistrzostwa, jubilerstwa i złotnictwa. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze najlepsze umiejętności na każde życzenie klienta w zakresie biżuterii. Nasze najnowsze kreacje można zobaczyć na naszej stronie internetowej oraz w sklepie pod adresem 47 rue d'Endoume, 13007 Marseille. Specjalizujemy się w ormiańskich krzyżach i tabliczkach z alfabetem ormiańskim, z żółtego złota, białego złota, 18-karatowego różowego złota i srebra. Jesteśmy również oficjalnymi twórcami kolekcji medali poświęconych piosenkom Aznavoura we współpracy z Fundacją Aznavoura. Ponadto 15% od ceny sprzedaży jest przekazywane na rzecz Fundacji Aznavoura. Wszystkie nasze produkty są wykonane z 18 karatowego złota lub srebra 925 i są wykonywane ręcznie w naszej pracowni. To właśnie dzięki naszemu ponad 40-letniemu doświadczeniu możemy zaproponować Państwu wspaniałe klejnoty. Dostawa jest darmowa dla zamówień powyżej 100€ w przypadku dostaw krajowych i za opłatą 30€ w przypadku dostaw międzynarodowych. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 04-91-52-00-32 w godzinach od 9 do 12 oraz od 14 do 18.

 2. PROBAS.PLATING GMBH

  Niemcy

  Innowacyjność i precyzja to nasze atuty. Jako młoda firma zajmujemy się produkcją wymagających produktów galwanicznyych przeznaczonych na rynek międzynarodowy. Jesteśmy ekspertami w zakresie powłok z metali szlachetnych, od najmniejszych elementów po duże oraz wyszukane geometrycznie elementy dekoracyjne i techniczne. Dzięki naszemu zespołowi pod dyrekcją Daniela Proba, który zdobył doświadczenie w tradycyjnej firmy galwanotechnicznej z południowych Niemczech, spełniamy Twoje specyficzne wymagania, stosując najnowocześniejsze procesy i technologię instalacji. Siedziba naszej firmy o powierzchni 5800 m2 znajduje się w Böbingen nad Rems, w południowych Niemczech, gdzie korzysta z optymalnej infrastruktury i zdrowej przyrody. Tam na powierzchni produkcyjnej 1400 m2, na jednych z największych w Europie w pełni zautomatyzowanych instalacji galwanicznych do powlekania ram matalami szlachetnymi, produkujemy szeroką gamę powłok ze złota i brązu, w tym okien wystawowych do 16 m - dostosowanych do Twoich projektów.

 3. ZONA MINERAL

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie importu-eksportu rud, między innymi złota, rudy żelaza, żeliwa i miedzi. Dumą napawa nas niezawodność naszej firmy i jej zaangażowanie na rzecz satysfakcji klientów. Dysponujemy zespołem ekspertów z zakresu rynku rud, dzięki czemu możemy zaoferować produkty wysokiej jakości, o znaczącej wartości dodanej. Ponadto, dbamy o przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.

 4. ESG EDELMETALL-SERVICE GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. TM-TRADE MINERALS

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRUNO WELZ GMBH

  Niemcy

  Bruno Welz GmbH od 1947 roku cieszy się zaufaniem naszych klientów jako uczciwy i kompetentny partner we wszystkich kwestiach dotyczących metali szlachetnych. Jako średniej wielkości firma rodzinna znamy oczekiwania i potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na Twoje potrzeby. Nawet zamawiając mniejsze ilości wyrobόw nie jesteś dla nas tylko standardowym "numerem klienta": nasz zespół chętnie doradzi i zrozumie Twoje specyficzne problemy. Krótko mówiąc: opowiadamy się za poważnym, osobistym wsparciem z wyjątkowym serwisem i produktami spełniającymi najwyższe wymagania! Gwarantujemy to od 1947 roku naszym dobrym imieniem - Bruno Welz!

 2. HARTMANN & BENZ GMBH

  Niemcy

  Nasi pracownicy od ponad 10 lat zajmują się handlem metalami szlachetnymi i towarami luksusowymi. Wielu naszych klientów pytało nas o najlepsze sposoby na atrakcyjne inwestowanie swoich pieniędzy. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować coś, co w dłuższej perspektywie czasowej przyniesie korzyści zarówno Państwu jako klientowi, jak i nam jako firmie. Jednocześnie ważne było dla nas znalezienie bezpiecznych możliwości inwestycyjnych a nic nie jest bardziej stabilne pod względem wartości niż ZŁOTO! Jako najstarszy środek płatniczy świata, złoto stanowi bezpieczną przystań. Chroni majątek od pokoleń i zawsze służyło jako środek wymiany i przechowywania wartości. W czasach wysokiej inflacji, w latach wojny, w okresie reform walutowych lub upadku systemów finansowych złoto zachowuje swoją wartość. Żaden inny produkt inwestycyjny nie może Ci tego zaoferować. Złoto uniezależnia Cię od ujemnych lub zbyt niskich stóp procentowych od kapitału gromadzonego na rachunkach oszczędnościowych. Na naszej stronie internetowej zawsze znajdziesz rozwiązania odpowiednie dla Twoich celów inwestycyjnych.

 3. GUDIEPA GHANA LIMITED

  Ghana

  Założona w 2016 roku w Akrze, Gudiepa Ghana Limited jest idealną i bezpieczną, prywatną firmą zajmującą się handlem i eksportem złota dla branży. Jesteśmy wiarygodnym partnerem umożliwiającym inwestorom kupowanie i eksportowanie metali szlachetnych z pewnością i całkowitą gwarancją bezpieczeństwa. Ułatwiamy nabywanie sztabek złota przez osoby prywatne i podmioty. Szkolimy również osoby w procesach związanych z koniecznością zakupu sztabek złota i wchodzenia w handel złotem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą sztabek złota z Ghany w Afryce Zachodniej. Produkujemy je w 22+ karatach i w zakresie czystości od 92% do 94%. Przemysł wydobywczy odgrywa ważną rolę w Ghanie, ponieważ stanowi 5% PKB kraju i ponad 90% całkowitego eksportu minerałów. Ponadto wydobywanie i poszukiwanie złota wymaga koncesji. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami lub odwiedzić naszą stronę internetową!

 4. ORMEA

  Francja

  ORMEA jest francuską firmą specjalizującą się w imporcie i eksporcie złota oraz diamentów. Jej założyciel, Nicolas GOGUILLON, jest dobrze znany na giełdzie w Antwerpii. Jej portfolio rozszerza się na skalę międzynarodową: w Paryżu (8 dzielnica), Szwajcarii, Monako, Niemczech i Dubaju. Sprzedajemy złoto oraz surowe diamenty z certyfikatem Kimberlay, jak też diamenty szlifowane. Oferujemy wyłącznie diament Lotus, 105 faset, z certyfikatem GIA. Oferujemy również szkolenia z zakresu odsprzedaży diamentów i złota. Ponadto Nicolas GOGUILLON jest również doradcą ds. nieruchomości we współpracy z Kt Immo Conseil w zakresie transakcji dotyczących starych nieruchomości, z doświadczeniem w sektorze nieruchomości luksusowych i prestiżowych.

 5. MENNICA LUBUSKA SP. Z O. O.

  Polska

  Oferta przedstawiana przez firmę Mennica Lubuska sp. z o. o. z Zielonej Góry to najlepszy wybór dla osób, które interesuje inwestowanie w kruszce. Metale szlachetne, które proponuje ta firma, pozyskiwane są od sprawdzonego dostawcy i posiadają certyfikat LBMA, czyli Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców, co daje pewność ich oryginalności i wysokiej jakości. Na takie metale zawsze będzie popyt, jest to więc świetny sposób na ulokowanie kapitału, tym bardziej, że: • firma proponuje sztabki złota i srebra najtaniej na rynku, • gwarantuje swym nabywcom ich odkupienie w razie, gdy wyrażą taką chęć, • ceny odkupu są bardzo korzystne, najwyższe, jakie w danym momencie wchodzą w grę, taka inwestycja oznacza więc czysty zysk, • zakupić można sztabki złota i srebra o różnych gramaturach - od 1 g do nawet 1 kg, a ceny wszystkich wariantów są bardzo korzystne. Osobom znającym się na metalach szlachetnych firma oferuje też rozliczne akcesoria, które pozwolą dokładnie je obejrzeć i ocenić. W ofercie znajduje się na przykład precyzyjna i starannie wykonana lupka jubilerska. Na stronie znaleźć można też przydatne informacje i artykuły.

 1. RARECOIN - SELTENE MÜNZEN TRIAPRIMA GMBH

  Niemcy

 2. ORO Y PLATA MAJADAHONDA

  Hiszpania

 1. VIRTU LUXURY MARSEILLE - ACHAT OR MARSEILLE

  Francja

 2. M&M COMPRO ORO MAJADAHONDA

  Hiszpania

 3. TRAUSCHMUCK SPERLING GMBH

  Niemcy

 4. OSGAR LYVO CONSULTING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. FILATELIA Y NUMISMÁTICA LÓPEZ

  Hiszpania

 6. DUEL SRL

  Włochy

 7. XGOUD

  Holandia

 8. FUTURA SRL

  Włochy

 1. ORO INDAUTXU

  Hiszpania

 2. ACHAT OR CONSEIL DAVSO

  Francja

 3. ACHAT OR CONSEIL ARLES

  Francja

 4. NEW SYSTEM WORLD

  Hiszpania

 5. JEWEL'S KEYSER

  Belgia

 6. HISTORIA MÜNZHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 7. ACHAT OR CONSEIL LA VALETTE

  Francja

 8. DORATURA METALLI DI SPICA GIUSEPPE

  Włochy

 9. DIE GOLDWAAGE - GOLDANKAUF / EDELMETALLHANDEL

  Niemcy

 10. BEHEYT JEWELS

  Belgia