• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złotnictwo i srebro

Wyniki dla

Złotnictwo i srebro - Import eksport

 1. GIMET BRASS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GIMET BRASS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biżuteria sztuczna. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo i srebro, biżuteria, posrebrzane akcesoria do odzieży, Złotnictwo i srebro, pozłacane akcesoria do łazienek, akcesoria mody, brass chains, biżuteria pozłacana, i biżuteria srebrna. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 2. POKROVSKY JEWELRY

  Rosja

  POKROVSKY JEWELRY produkuje biżuterię: złotą i srebrną z kamieniami szlachetnymi. Zakład jubilerski projektuje, produkuje i dystrybuuje biżuterię w ilościach hurtowych i detalicznych na całym świecie: •złote naszyjniki, kolczyki, łańcuszki, obrączki ślubne i zwykłe, wisiorki, piercingi, broszki, bransoletki; •złote pierścionki, spinki do mankietów, spinki do krawatów; •srebrne kawaliery, pierścionki, naszyjniki, kolczyki, broszki, kolczyki i inne elementy srebrnej biżuterii; •biżuteria z cyrkoniami sześciennymi, diamentami, rubinami, szmaragdami, granatami, opalami, akwamarynami, perłami, szafirami, cytrynami i innymi kamieniami szlachetnymi; •identyfikatory i pamiątki firmowe ze złota i srebra. Firma oferuje projektowanie biżuterii na zamówienie (od pomysłu i modelu 3D po produkcję i pakowanie) oraz hurtowe dostawy biżuterii z asortymentu firmy. Doświadczeni gemmolodzy profesjonalnie dobiorą kamienie szlachetne do Twoich potrzeb.

 3. MENNICA KRAKOWSKA

  Polska

  Mennica Krakowska jest pierwszą fimrą w Krakowie jak i w obrębie małopolski zajmującą się sprzdażą i skupem złota inwestycyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności. Nasze doświadczenie - przeszło od roku 1996 oraz wykwalfikwana kadra pracownicza to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie, a co za tym idzie - gwarancja zadowolenia naszych klientów. Wydane pozwolenie przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego numer: 9123/2011 uprawnia nas do przedaży złota dewizowego. Nasza bogata oferta zawiera: złote i srebrne monety numizmatyczne, sztaby złota i srebra, płytki złota próby 0, 999 oraz monety bulionowe. Posiadamy wyłącznie produkty najwyższego gatunku, z najlepszych światowych mennic. Nasza oferta skierowana jest do każdej grupy odbiorców: zarówno klientów indywidualnych, przez instytucje, kończąc na podmiotach trudniących się w obrocie złotem inwestycyjnym w formie kruszca. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 4. ZŁOTA GOTÓWKA

  Polska

  Portal Złota Gotówka powstał z myślą o osobach, które pragną sprzedać posiadane złoto w bezpieczny i dyskretny sposób. Skupujemy zarówno złoto i srebro w postaci monet, biżuterii, sztućców oraz innej formy złomu. Naszym klientom dajemy możliwość zamówienia darmowego kuriera na naszej stronie. Jako hurtownicy oferujemy najlepsze ceny skupu złota i srebra na Polskim rynku. Wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą metali szlachetnych mieszkających we Wrocławiu i okolicach, zapraszamy do naszego stacjonarnego biura. Złota Gotówka jest częścią 79th Element - wiodącej na polskim rynku firmy wyspecjalizowanej w obrocie walorami inwestycyjnymi.

 5. LUIS MOLINA ACEDO, S.A.

  Hiszpania

  Pośród wielu profili działalności naszego koncernu obejmujących różne linie produktów, nasza główna działalność jest związana z wyrobami jubilerskimi o charakterze religijnym. Zaliczają się do nich trzy kolekcje (Artesanía Sacra, Artimetal i Procesionalia). Możemy również udostępnić nasze usługi renowacyjne oferowane przez doświadczonych rzemieślników, które w pełni przywracają przedmiotom ich dawny blask.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SARIASLAN

  Turcja

  Firma SARIASLAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach kolczyki ze złota i srebra, producent naszyjniki srebrne, naszyjnik ze srebra, i biżuteria - hurt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. VINARD, S.A.

  Hiszpania

  Firma VINARD, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach artykuły złotnicze. Ma siedzibę w Hospitalet, Hiszpania.

 3. KOCH & BERGFELD BESTECKMANUFAKTUR GMBH

  Niemcy

  Firma KOCH & BERGFELD BESTECKMANUFAKTUR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe srebrne i pozłacane, i Nakrycia stołowe srebrne i pozłacane. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 4. ARLY S.N.C. DI GALANTE ARTURO & C.

  Włochy

  Firma ARLY S.N.C. DI GALANTE ARTURO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach Biżuteria i wyroby jubilerskie, Wyroby złotnicze, Biżuteria i wyroby jubilerskie, i Wyroby złotnicze. Ma siedzibę w Monticello Conte Otto, Włochy.

 5. NEW YORK COLLECTION S.R.L.

  Włochy

  Firma NEW YORK COLLECTION S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo i srebro, Biżuteria i wyroby jubilerskie, Złotnictwo i srebro, i Biżuteria i wyroby jubilerskie. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. TRAURINGMANUFAKTUR KROLL GMBH

  Niemcy

  Firma TRAURINGMANUFAKTUR KROLL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 2. CTE - PARADOXE

  Francja

  Firma CTE - PARADOXE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złocenie i posrebrzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo i srebro, Złotnictwo i srebro, biżuteria - produkcja, polerowanie metali, i chromowanie i niklowanie. Ma siedzibę w Saint Astier, Francja.

 1. DER GOLDANKAUF

  Niemcy

  Firma DER GOLDANKAUF, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach skup precjozów, i platyna i stopy. Ma siedzibę w Hennigsdorf, Niemcy.

 2. EYLÜL ALYANS

  Turcja

  Firma EYLÜL ALYANS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach obrączki, biżuteria ze stopów srebra, i srebro. Ma siedzibę w Fatih/istanbul, Turcja.

 3. GLAMIE JEWELRY LTD. STI.

  Turcja

  Firma GLAMIE JEWELRY LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach srebro do biżuterii, tworzenie biżuterii, silverware, i importer biżuterii srebrnej. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. LUMOAVAKORUKAUPPA.FI

  Finlandia

  Firma LUMOAVAKORUKAUPPA.FI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach biżuteria srebrna, komplety biżuterii ze złota, złotnik, i klejnot. Ma siedzibę w Parola, Finlandia.

 5. ALTINOK GÜMÜŞ (ALTINOK SILVER)

  Turcja

  Firma ALTINOK GÜMÜŞ (ALTINOK SILVER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Srebro. Jest również obecna w dziedzinach Strzemiona, Złotnictwo i srebro, Wyroby jubilerskie, wyroby ze srebra - hurt, Strzemiona, Złotnictwo i srebro, i Wyroby jubilerskie. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. JOYERÍA ARACELI JAKJ

  Hiszpania

  Firma JOYERÍA ARACELI JAKJ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo i srebro, i Złotnictwo i srebro. Ma siedzibę w Parla, Hiszpania.

 7. GOLDSCHMIEDE DREIGOLD BERLIN

  Niemcy

  Firma GOLDSCHMIEDE DREIGOLD BERLIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach obrączki, biżuteria z diamentami, złotnik, i biżuteria z kamieniami szlachetnymi. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. AYLASILVER JEWELRY

  Turcja

  Firma AYLASILVER JEWELRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach naszyjnik ze srebra, i bransoletki ze srebra. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. MYSILVERS GUMUS TAKI

  Turcja

  Firma MYSILVERS GUMUS TAKI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach naszyjnik ze srebra, kolczyki srebrne, i srebro. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MISTIK SILVER

  Turcja

  Firma MISTIK SILVER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach biżuteria srebrna, biżuteria ze złota 14k, biżuteria - hurt, i komplety biżuterii ze srebra. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. GLORRIA JEWELRY

  Turcja

  Firma GLORRIA JEWELRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo i srebro, komplety biżuterii ze złota, biżuteria srebrna, i Złotnictwo i srebro. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. COMPRO ORO PERUGIA ORO MIGLIORE

  Włochy

  Firma COMPRO ORO PERUGIA ORO MIGLIORE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach Brylanty, i Brylanty. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 5. CHRISTIAN DWORAK

  Austria

  Firma CHRISTIAN DWORAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Złotnictwo i srebro, Zegarmistrzostwo, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Złotnictwo i srebro. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 6. MEMBRINI KRISTALL

  Szwajcaria

  Firma MEMBRINI KRISTALL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Złotnictwo i srebro, Zegarmistrzostwo, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Złotnictwo i srebro. Ma siedzibę w Chur, Szwajcaria.

 7. SILBERSCHMIEDE HOLGER BRÜGGMANN

  Niemcy

  Firma SILBERSCHMIEDE HOLGER BRÜGGMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Złotnictwo i srebro, Srebro stołowe, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Złotnictwo i srebro, i Srebro stołowe. Ma siedzibę w Lüneburg, Niemcy.

 8. ALFRED SCHMIESING, GROSSHANDEL IN SCHMUCK UND EDELSTEINEN

  Niemcy

  Firma ALFRED SCHMIESING, GROSSHANDEL IN SCHMUCK UND EDELSTEINEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Złotnictwo i srebro, Zegarmistrzostwo, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Złotnictwo i srebro. Ma siedzibę w Geseke, Niemcy.

 9. MONEDERO ARTESANOS

  Hiszpania

  Firma MONEDERO ARTESANOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złotnictwo i srebro. Jest również obecna w dziedzinach złoto, restaurowanie starej biżuterii, i biżuteria z metali szlachetnych mieszanych. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 10. UMANE CREATIONS

  Francja

  Firma UMANE CREATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biżuteria sztuczna. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo i srebro, Zegarmistrzostwo, Biżuteria i wyroby jubilerskie, Brylanty, Złotnictwo i srebro, Zegarmistrzostwo, Biżuteria i wyroby jubilerskie, i Brylanty. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo